IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Ха! Боко Т...вата щели да го глобат 300 лв щот' влезнал без маска у манасторо.....

    Сега ша требе да развали една банкнота от 30те пачки от чекмеджето. Ама май ше му остане за бутилка ... ква беше? 21 годишното виски. И за няколко пури ша има. Че и бакшиш ша има за Севдето, дето му ги купува тея неща.
    Бе т'ва беше само едното чекмедженце. Ами другото? Ами шкафчето отдоле?
    Боко вместо да ни бута пак намордници които не спират заразата, да вземе да събере мангъроците и други медицински бабаити и да измислят някакво апче, Излишно е да се налива асфалт, ако мислят пак да спират движението

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	22.jpg
Views:	1
Size:	50.4 КБ
ID:	3617820

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        РАдев ще ходи ли при путин на парада
        Е, нали каза, че няма. Не искал да попада под карантина, нашия.

        Коментар


        • РАдев ще ходи ли при путин на парада

          Коментар


          • Ха! Боко Т...вата щели да го глобат 300 лв щот' влезнал без маска у манасторо.....

            Сега ша требе да развали една банкнота от 30те пачки от чекмеджето. Ама май ше му остане за бутилка ... ква беше? 21 годишното виски. И за няколко пури ша има. Че и бакшиш ша има за Севдето, дето му ги купува тея неща.
            Бе т'ва беше само едното чекмедженце. Ами другото? Ами шкафчето отдоле?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Въпроси, които повдига един фалшив имейл:
              От Нова да покажат критични кадри за Пеевски, Доган и Гешев и ще повярваме на гнева им

              Не съм сигурен, дали няма да отприща някой божествен гняв, сквернословейки чрез подозрителни линкове, но положението с медиите в нашата страна става ужасяващо.
              Обичайно гледам много новини, публицистика, политика и сходни, но нова вече въобще не е между тях и много мощно затъва в очите на критични и информирани хора.
              Голям процент от журналистите и гостите им, моментално ме карат да ида на друг канал.
              И там не е много по-добре.

              Коментар


              • Арести в Турция за "шпионаж за Франция" след остри критики на Макрон за войната в Либия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                  1 май 1941 година.

                  Втората Световна Война върви вече 608 дни
                  Да, Ване!
                  Смущаващо стоят тези кадри.
                  Преди няколко дни си направих труда и опитах на една страница, в крайно сбит вид, да представя причини, генезис на конфликта, позициите на страните.

                  Гордият ти отговор беше, че геостратегически англо-санксонците са надиграли и смазали своите противниците си. Което е някаква специфична форма на признание, че те са замислили, планирали и причинили тази война. Иначе би било тъпо - да правиш планове, които са твой ущърб.

                  След което направи извода, че и при настоящото модерно противопоставяне, няма начин да не се случи същото.
                  Дано не сме живи да го видим.

                  Утре ще гледаме ли парада заедно?
                  Няма нужда вечно да с е бием.

                  Коментар


                  • Когато човек се наака, редно е да има силата и формата, че да си го признае, да приеме превъзходството на своите опоненти.
                    Та и аз така смятам да си посипя главата с пепел и да изпия до дъно горчивата чаша. Срам

                    През последните дни на няколко пъти засягам темата за Сърбия. Напълно разбираемо и традиционно, моят приятел Ванката, щом ме види да излизам с някаква информация, надава грозен боен вик и се втурва към мен с извадена шашка.
                    Разменяме няколко серии удари и се отдалечаваме, но в погледите ни продължава да се чете дълбоко подозрение.
                    Той ме бие обичайно, доколкото в решителните моменти вади едно силно оръжие, което действа безотказно.Путин, Русия, КГБ и техните подлоги на терен са омотали всичко в отровната си паяжина.

                    Оттеглям се посрамен и ближа рани.

                    Ето го потвърждението на всичко, което заявяваше моят злепоставител:
                    Историк: Има опасност в Сърбия да се повторят събитията от 1948 - Белград и Москва да скъсат отношенията си помежду си


                    Слушайте го, аз съм двойкаджия, се бегам от час, се не съм си научил уроците. Нищо не знам за световната революция и доктрината Мейджи.

                    Сега буквално ме е страх да погледна, какво стана във Вашингтон. Преди малко се събираха в парка Лафайет, срещу Уайт Хаус и готвеха да щурмуват някакъв паметник, ама тя тълпата като тръгне никога не може да знаеш, къде ще се спре.
                    Не за друго, ами нали ви казах, че Вучич е стегнал куфарите за САЩ, ще вземат да му гътнат работата.
                    Last edited by nachev; 23.06.2020, 16:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                      ://scontent.fsof1-2.fna.fbcdn.net/
                      https://www.youtube.com/watch?v=l3QNCrl6EqQ

                      https://www.youtube.com/watch?v=LodsUzOFQqI
                      Last edited by v_tin; 23.06.2020, 16:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        [IMG]https&_nc_ht=scontent.fsof1-2.fna&oh=d6a7720bff84fdedf3243ade241192ee&oe=5F181 ACB[/IMG]
                        ://scontent.fsof1-2.fna.fbcdn.net/


                        1 май 1941 година.

                        Втората Световна Война върви вече 608 дни

                        . Парадът 1939 г. https://www.youtube.com/watch?v=S6gg1z5DovI Братя по оръжие


                        На Червения Площад кафявите палачи и червените убийци съвместно празнуват скрепената с кръвта на съседите им бойна дружба.

                        Лично Маршал Тимошенко приветства скъпите нацистки гости..



                        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Разбира се и няма да гласувам.Оказа се че в България кражбите простотията некадърието и арогантността нямат алтернатива.За да промениш една държава трябва да има повечко разумни хора и хора които не се страхуват....Ти например ме обвиняваш а си напуснал страната с цялото си семейство.Какво си мислиш че като гласуваш и хоп готово.Е като гласуваш защо ни натрисаш все такива гнусери за управници
                            Относно това защо съм напуснал- обяснявал съм го много пъти- финансови проблеми. Дойдох в германия и си реших проблемите.

                            Относно твоето гласуване- мисля че гигов го е обяснявал, но и ти сам може да четеш и съм сигурен че ще разбереш изборният кодекс. Имаме пропорционална система. Да кажем че в Бг има 7 милиона . На изборите гласуват 2/ с думи- двама/ човека да кажем за бсп и герб. Следователно 3,5 милиона човека са гласували за герб и 3,5 милиона са гласували за бсп. Това е пропорционалната система. Ако отново 2 човека гласуват за 2 различни партии и отидеш ти да гласуваш за някоя от партиите или за друга партия - ако е за друга то за всяка партия са гласували 33,333% , ако е за някоя от двете партии то едната партия ще има 66,66%, а другата 33,33%

                            И като не гласуваш нямаш право да се сърдиш на бай хуй че спи с пищов и чекмедже с пачки. Всеки път когато излезе някой политик/ независимо коя партия/ и каже поредната малоумна мисъл трябва да викаш ура.
                            Last edited by v_tin; 23.06.2020, 15:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Амии... това



                              Дa се повторя..

                              Не е необходимо сложни обяснения по темата...Още древните са го проумели....

                              Според Аристотел демокрацията е неправилен вид устройство. Защото, макар да е управление на мнозинството (народа), то се извършва от безимотните и винаги в техен интерес, при което богатствата бързо ще бъдат пропилени. Тогава завистта ще бъде преграда към тези, които могат да бъдат успешни в създаването на собствени и обществени блага, създава се уравниловката,което е пречка за развитието на обществото.

                              Затова той препоръчва УМЕРЕНАТА демокрация,при която на власт застават можещите и вещите в устройството на ПОЛИСА и доказалите се в това с имуществено състояние , образовани и морални личности с влияние в обществото.

                              Впрочем в Търновската конституция е имало ограничения в изборите/крайните маргинали са изключени/-за разлика от сега!

                              И като резултат в края на ХІХ и началото на ХХ в. България изживява истински икономически подем, който се определя от наблюдатели и историци като “икономическо чудо”!.Но следват неуспешни войни за страната,,след 1944 година пък комунизъм,несвобода и тоталитаризъм,крах на системата и сега следва петият закон на Чипола....Какво да очакваш от загубили?

                              Два са начините на въвеждане на демокрация и просперитет-демокрация отгоре и демокрация отдолу! И двата вида при нас са неприложими"отгоре" водачите са бивши неудачници комунисти,а отдолу е смачкано от бившата диктатура мнозинство.... демокрацията не може да съществува без да има за основа гражданското общество.

                              Ето как е станало в Япония -Реставрацията Мейджи..Сингапур е подобно..

                              " Основната причина за Реставрацията Мейджи е осъзнаването от японския политически елит на нуждата от бърза модернизация на страната. Изоставането на Япония става съвсем явно, когато американският комодор Матю Пери идва в страната, за да сключи договор, разрешаващ свободната търговия в японските пристанища. Той пристига с няколко бойни кораба, които далеч превъзхождат като техника и въоръжение японските.

                              Водачите на Реставрацията виждат възстановяването на властта на императора като средство за укрепване на Япония пред заплахата от страна на колониалните сили. Самото наименование „Мейджи“ означава „просветено управление“, като целта на новия режим е да съчетае „западния напредък“ с традиционните „източни“ ценности

                              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Разбира се и няма да гласувам.Оказа се че в България кражбите простотията некадърието и арогантността нямат алтернатива.За да промениш една държава трябва да има повечко разумни хора и хора които не се страхуват....Ти например ме обвиняваш а си напуснал страната с цялото си семейство.Какво си мислиш че като гласуваш и хоп готово.Е като гласуваш защо ни натрисаш все такива гнусери за управници
                                Е той е гласувал за атака. Ама не знае че те недолюбват ромите.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X