IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • начев, гледа ли Парада,

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Ох, чак мен ме полазиха тръпки,

      Бъди рахат, ти не заслужаваш дори игнориране и не съм поемал към теб едностранен джентълменски ангажимент (под условие).

      Споделете моля с вашата бедна пуЮчица, каква е актуална сводка от фронта при вас.
      Куфарите стегнал ли си?!

      Хайде, чакам те с нетърпение!
      Спокойно, няма да си говорим, до този момент не съм те чул да кажеш нещо интересно. Може да си правиш записки, ако искаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Май имаше някаква особеност, че заради политически съображения и игри в Обществото на народите, републиките са се водили като отделни правни субекти. Забравил съм подробностите. Трябва да проверим и в ООН.

        А този цитат на барбов от къде го взе. 3-4 страници назад не откривам!?
        Вярно, че постоянно трие и преправя!
        Наистина ли е написал България с малки и червени букви?
        Ще ме хване някой път на настроение и адът ще се излее.
        Ох, чак мен ме полазиха тръпки,

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • [QUOTE=v_tin;n3618259]
          Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
          За какво да благодарим на СССР?


          Белоруската и украинската делегация са настоявали да признаят



          Може ли да дадеш историческа справка от кога съществуват украйна и беларусия като самостоятелни държави, защото при мен излиза че 1945г са били в състава на СССР ииииииииииии не ми е ясно как са настоявали. Е, разбира се ако те затруднява справката ще ти повярвам
          Май имаше някаква особеност, че заради политически съображения и игри в Обществото на народите, републиките са се водили като отделни правни субекти. Забравил съм подробностите. Трябва да проверим и в ООН.

          А този цитат на барбов от къде го взе. 3-4 страници назад не откривам!?
          Вярно, че постоянно трие и преправя!
          Наистина ли е написал България с малки и червени букви?
          Ще ме хване някой път на настроение и адът ще се излее.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Иванушка,ти денонощно кибичиш в нета и искаш да ни докажеш ,че баба ти е мъжка с дръжка,но ние по принцип си знаем ,че баба ти не мъжка
            та откъде да дойде нейната дръжка?
            Бабата е от съседния джендър

            Коментар


            • [QUOTE=vanevski;n3618222]За какво да благодарим на СССР?


              Белоруската и украинската делегация са настоявали да признаят



              Може ли да дадеш историческа справка от кога съществуват украйна и беларусия като самостоятелни държави, защото при мен излиза че 1945г са били в състава на СССР ииииииииииии не ми е ясно как са настоявали. Е, разбира се ако те затруднява справката ще ти повярвам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron;
                [URL
                https:/
                .
                Заради [/B][/COLOR]многобройните гафове на тази служба за охрана, във всяка държава, която не е само територия, тя незабавно щеше да бъде разпусната.
                Но не и в
                България. "
                Нещо за ЦРУ-то ще кажеш ли или за тях е забранено да се говори

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                  За какво да благодарим на СССР?


                  Как можеше да загубим Южното Черноморие!

                  Това щяло да бъде наградата за Турция,ако влезе във войната и облекчи тежкото положение пред масква....

                  И защо бяхме нарочени за победени във ВСВ? Белоруската и украинската делегация са настоявали да признаят България за участник в разгромът на фашизмът.


                  Българският народ трябва масово да научи истинската си история,





                  През декември 1941 г. немските войски са само на 25-30 км от Москва! Съветският съюз трескаво търси помощ от Великобритания и САЩ, заклеймявани довчера като империалистически и реакционни сили. Западните съюзници на свой ред се нуждаят от потенциала на Съветска Русия. На 12 декември 1941 г. след рисковано пътуване с крайцера „Кент“ външният министър на Обединеното кралство Антъни Идън пристига в северното пристанище Мурманск. Скоро високият гост е в Москва за преговори със Сталин и Молотов. На 16 декември домакините връчват на Идън два проектодоговора.
                  По повод на националния празник на България, който беше отбелязан преди няколко месеца, традиционно във форума се случи размяна на мнения по повод на историческата оценка на факта на нашето Освобождение.

                  В резултат на тази размяна, в мен се затвърди категорично становище, че за теб и още неколцина форумни деятели, Освобождението е вредно за България явление, не е трябвало да се случва и жарко препоръчвате страната ни да си е стояла в Османската империя. Не гозаявихте в прав текст, но изводът се налагаше по естествен начин от тона и приказките ви.

                  В горния ти материал, който всъщност не е твои, а на проф. Павлов, се твърдят някакви неща, които дори и може да са верни, но в момента на споменаването на името на В. Суворов, в мен започва да се прокрадва известно съмнение. Суворов е ярък, оригинален автор, но е по-скоро исторически романист, а не историк.
                  Абе, всеки да вярва каквото му е угодно.

                  За разлика от Павлов, който иначе е сериозен историк, ама нали и той е човек, ние с тебе, Ване, трябва да не си затваряме очите за съдържателната страна, за контекста и да гледаме на събитията в тяхната цялост.
                  Остави го Павлов - той трябва да се грижи за титлата, за назначенията, за хорариуми, за публикации, за командировки, да обслужда и да държи баланс в рафинираните и мръснишки отношения, които царуват в политическите, а да не говорим и за академичните среди. Там е истинска клоака и отврат.
                  Благодари се, Ване, че не ни се налага да бъдем там и да дишаме онез мръсни зловония.

                  Кое е важното?! Доколкото ти и Павлов видимо сте загрижени за България и се опасявате от вероятността да и се случат негативни неща, пъклено замислени от Сталин, нека първо да видим - каква страна е България в онзи момент, член на какъв международен съюз е. Кой е естествено да се грижи за нея, кой е нормално да иска да и навреди?!
                  Грижата ви за България да не би по някакъв начин да включва и съжаление, че Хитлер не е спечелил войната. Онзи ден пак г о казах, тази хипотеза не е била чак толкова невъзможна. Мнозина у нас открито мислят така, макар че подозирам зад тези мисли основно един типично байганьовски мерак за вероятен келепир. Победата на германското оръжие е отваряла широко възможности за добиване на позиции в Солунската, а вероятно и в Охридската, Белградската, а защо не и в Митницата на Пирея. Ех, Пирея! Жалко, че румънците бяха и те съюзници, иначе и за Букурещката щяхме да намерим кандидати.


                  Хайде сега, любезни ми колега, моля те да изброиш важните международни събития (в контекста н а войната), които са се случили в първата половина на декември 1941 г., порови малко из литературата и в никакъв случай не пропускай периода 12 - 16-ти.
                  Акцентирам на него, доколкото почти със сълзи на очи от умиление се разказват патилата и перипетиите на Идън, ама мълчите кат о спукани и оцапани гайди за истински важните неща.

                  Правиш един списък и почваш да разсъждаваш - кой, защо, как, причини, нормално/ненормално, разбираемо/неразбираемо и т.н. - пълна творческа свобода )))
                  Last edited by nachev; 24.06.2020, 15:41.

                  Коментар


                  • Иванушка,ти денонощно кибичиш в нета и искаш да ни докажеш ,че баба ти е мъжка с дръжка,но ние по принцип си знаем ,че баба ти не мъжка
                    та откъде да дойде нейната дръжка?

                    Коментар


                    • За какво да благодарим на СССР?


                      Как можеше да загубим Южното Черноморие!

                      Това щяло да бъде наградата за Турция,ако влезе във войната и облекчи тежкото положение пред масква....

                      И защо бяхме нарочени за победени във ВСВ? Белоруската и украинската делегация са настоявали да признаят България за участник в разгромът на фашизмът.


                      Българският народ трябва масово да научи истинската си история, опитите да бъде подменена идентичността му, откраднати световните му постижения, и златния му резерв, и източването на държавата му от всякакви ресурси. Русия е била окупатор а не освободител, а руските граждани в България да не изискват специално отношение и привилегии....





                      През декември 1941 г. немските войски са само на 25-30 км от Москва! Съветският съюз трескаво търси помощ от Великобритания и САЩ, заклеймявани довчера като империалистически и реакционни сили. Западните съюзници на свой ред се нуждаят от потенциала на Съветска Русия. На 12 декември 1941 г. след рисковано пътуване с крайцера „Кент“ външният министър на Обединеното кралство Антъни Идън пристига в северното пристанище Мурманск. Скоро високият гост е в Москва за преговори със Сталин и Молотов. На 16 декември домакините връчват на Идън два проектодоговора. Първият е за взаимна военна помощ, крайно необходима в онзи момент, предвид плачевното състояние на Червената армия. Вторият обаче е за следвоенното устройство на Европа! Нещо повече, домакините настояват за подписването на секретен протокол. Сталин отстъпва на Великобритания обширни сфери на влияние, вкл. военни бази във Франция, третирана като „второстепенна държава“. Германия следва да бъде разделена на части.

                      Що се отнася до Балканите, СССР и Обединеното кралство стигат до съгласие, че Албания, Гърция и Югославия трябва да бъдат възстановени в предвоенните си граници. Съответно, Вардарска Македония и Беломорието да бъдат откъснати отново от България. Но не само това! Проф. Спасов с основание поставя акцент на искането на Сталин „... на България да бъдат отнети земите по западната граница и включени в пределите на Югославия...“ Следва най-неочакваното съветско предложение, поне с оглед на традиционните ни знания и представи – съветските управници настояват Бургаският район да бъде даден на Турция! Сталин е категоричен, че „... на България ? е съвършено достатъчно да има едно морско пристанище – Варна...“ Ще припомним, че в тогавашната Бургаска област влизат и днешните с центрове Сливен и Ямбол.
                      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                      Коментар


                      • След като г-н БХ стана за майтап на целият свят наште сънародници взеха да ги третират като концлагеристи в Неапол https://blitz.bg/svyat/skandal-itali...ews753994.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          без депутати министри и президент си мога, а без полиция прокуратура и съд най добре...

                          Аch?v=3_E-WFGciYc[/URL]
                          Вие двамцата с power gridсе разкрихте окончателно.....ама то какво ли да се учудвам...!.


                          .Анархизмът е политическа философия, мотивирала анархистките движения по света. Анархизмът застава в опозиция на властта и йерархичната организация във всички човешки отношения.] Като следствие анархизмът се противопоставя на всяка форма на държавност и защитава анархията като алтернативна форма на обществено устройство]

                          Анархизмът обикновено се счита за радикално лява идеология и по-голямата част от анархистката икономическа визия и анархистката социална философия отразяват анти-авторитарни интерпретации на комунизма, колективизма, синдикализма, мутуализма и икономиката на участието. Традиционно анархистите са атеисти. Основен символ е червено-черното знаме.

                          [
                          Гражданство – анархистът не е нечий поданик, човешки ресурс или електорат. Той не е патриот, а космополит.

                          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                          Коментар


                          • без депутати министри и президент си мога, а без полиция прокуратура и съд най добре...

                            Ако искаш справка какво става без гореизброените потърси в тубата размирици в сащ или питай факЮ- той пък няма да отговори че лапа негърски пи........., така че пак тубата

                            Хайде да не се зориш- https://www.youtube.com/watch?v=3_E-WFGciYc

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Валентине ти нещо много яко се обърка.не ми обяснявай избирателната система ясна ми е много повече отколкото си мислиш...Отиваш гласуваш ама партията за която гласуваш не влиза къде отива гласът ти?
                              Това го разбирам доста добре. Един единствен път не съм гласувал. През 2014 имах някакви симпатии към една малка партия и нямах никакви илюзии, че въпреки свършената работа - не влизаме в парламента.
                              В навечерието на изборите си дадох ясна сметка, че 30-40 % от моя глас ще идат при БХ., а 15-20 % при агентите на фсб около Доган.
                              Скърцайки със зъби от безсилие реших, че няма да гласувам.

                              Е, знаем какво стана след това.

                              Днес един журналист беше подбрал удачни приказки:

                              България

                              Поквара, разпад, пропадане. В България дъно няма.

                              От този момент нататък - псувам, драйфам и ходя да гласувам. Едната ръка гледа да се хване за някакъв предмет, дърво и ме дърпа обратно, другата се старае да попречи на първата и така я караме.


                              Докато не се появят почтени млади хора добре образовани знаещи и можещи постигнали успех в живота си няма да гласувам.
                              И аз ги чакам - млади, умерено консервативни, патриотично настроени и вярващи.

                              Юпита баш не ща. Някои от царските ги познавам лично. Благодаря, този път ще пропусна!

                              да пукнат дреме ми за тая измет аз без депутати министри и президент си мога а без полиция прокуратура и съд най добре...
                              Тогава трябва да разрешат масово поне лично леко и гладкоцевно.
                              Оттам ще почнат други проблеми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Относно това защо съм напуснал- обяснявал съм го много пъти- финансови проблеми. Дойдох в германия и си реших проблемите.

                                Относно твоето гласуване- мисля че гигов го е обяснявал, но и ти сам може да четеш и съм сигурен че ще разбереш изборният кодекс. Имаме пропорционална система. Да кажем че в Бг има 7 милиона . На изборите гласуват 2/ с думи- двама/ човека да кажем за бсп и герб. Следователно 3,5 милиона човека са гласували за герб и 3,5 милиона са гласували за бсп. Това е пропорционалната система. Ако отново 2 човека гласуват за 2 различни партии и отидеш ти да гласуваш за някоя от партиите или за друга партия - ако е за друга то за всяка партия са гласували 33,333% , ако е за някоя от двете партии то едната партия ще има 66,66%, а другата 33,33%

                                И като не гласуваш нямаш право да се сърдиш на бай хуй че спи с пищов и чекмедже с пачки. Всеки път когато излезе някой политик/ независимо коя партия/ и каже поредната малоумна мисъл трябва да викаш ура.
                                Валентине ти нещо много яко се обърка.не ми обяснявай избирателната система ясна ми е много повече отколкото си мислиш...Отиваш гласуваш ама партията за която гласуваш не влиза къде отива гласът ти?Не ме убеждавай няма да гласувам за тая измет за тия арогантни некадърници никога.Докато не се появят почтени млади хора добре образовани знаещи и можещи постигнали успех в живота си няма да гласувам.Имал си кайш финансови проблеми и кат си избягал си ги разрешил ми съмнявам се.А това дето като не гласувам нямал съм право да се обаждам е партийна помия обслужваща пряко интереса на мръсниците.Нека целият народ не гласува,Ебал съм им майката да пукнат дреме ми за тая измет аз без депутати министри и президент си мога а без полиция прокуратура и съд най добре...

                                Коментар

                                Working...
                                X