IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ГОЛЯМ СТРАХ.
    Борисов ако подаде остАвка,
    Радев ще ги вкара този път в затвора .
    Ако може да ги върне от ДУБАЙ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Нито симпатизантите на ГЕРБ, нито тези на ДБ трябва да се хващат един друг за гушата.
      Те имат само един враг -
      червената сган - подлоги на ДС / КГБ / кремъл.
      Ето какво трябва да правят заедно:

      https://www.facebook.com/dabulgaria.bg/videos/309199097125321
      Барби , не знам дали знаеш, но в герб има повече комунисти отколкото в бсп. В този случай кои са подлоги и на кого

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Много ме интересува кой как ще определи случващото се напоследък- преврат, майдан или демокрацията изяжда рожбите си
        Забележи ,че същото се случва и в Белград та човек се запитва дали не е свързано с тръби газ и такива ми ти работи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Много правилно го каза - като не ти оттърва, отивай на Терминал 2 !!!

          Тези малоумници по протестите не са Българския народ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Те са само една сбирщина неудачници, които освен да плюят и псуват нищо друго не знаят. Истинският БЪЛГАРСКИ НАРОД ще си каже мнението на следващите избори, а дотогава провокаторите и вандалите по протестите трябва да ги ловят и да ги пращат на топло.

          Аз не съм съгласен една малка група разбеснели се пияници от мое име да свалят правителство, президент или главен прокурор. Искам лично аз да си упражня правото на глас на следващите избори за парламент или президент, и не съм съгласен това право да го делегирам на други хора, още повече ако те са малоумници.
          Бягай си при коронавируca!

          Коментар


          • Кирчо, ако ще си говорим за брутално насилие, спомни си твоите идоли какво направиха на 10.01.1997г. Тогава пребиха стотици хора с бухалки и крака от маси. Спомни си и се засрами и спри да тролиш, моля!

            Коментар


            • Цветан Цветанов току що каза: "Митингът в подкрепа на ГЕРБ не беше спонтанен, а организиран. Ако сега трябва да избирам кого да подкрепя, бих подкрепил президентската институция"..

              Коментар


              • Нито симпатизантите на ГЕРБ, нито тези на ДБ трябва да се хващат един друг за гушата.
                Те имат само един враг -
                червената сган - подлоги на ДС / КГБ / кремъл.
                Ето какво трябва да правят заедно:

                https://www.facebook.com/dabulgaria.bg/videos/309199097125321

                Коментар


                • ИЛИАН ВАСИЛЕВ


                  Заради пребитите вчера протестъри незабавна оставка на правителството и прокуратурата. Ако Радев иска също значи ставаме много.
                  Извиненията си Борисов да ги поднася в къщи пред децата и близки.
                  Нямате място в публичната власт.
                  Каква гротеска само - студент по право в Холандия с родители лекари, ще го ритат зад колоните обезумели жандари.
                  Оставката на правителството, върви с оставка на генералния прокурор, но и с разследване срещу Доган и Пеевски за всички грехове, които имат срещу българската държавност и демокрация.
                  Без да се изчистим от тези тумори, демокрацията ни не може да бъде устойчива.
                  И точка от моята лична програма, която ще връча на партията и лидерите, които ще ни управляват - грузински сценарии за българската прокуратура, полиция, КАТ, жандармерия, ДАНС, ГДБОП - срастването им с мафията е толкова дълбока, че не подлежат на реформиране.
                  Започваме от началото. От нулата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Много ме интересува кой как ще определи случващото се напоследък- преврат, майдан или демокрацията изяжда рожбите си
                    Какво мисли вашата група по въпроса?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      Достъпът до плажа Росенец - падна !
                      Обща Стачка от Днес !!! До оставката на БХ !!!
                      Барикади, запалени гуми, затваряне на магистрали почасово, без инциденти !
                      Трактори, тирове на Дондуков !
                      Друг вариант няма !
                      Или си остава постарому варианта, хващането на палците !
                      Или Терминал 2 !
                      Перник и жените го могат, а "големите мъже от социалните медии" не могат ли ?

                      А, забравих, някои чакат просперитета чрез ЕРМ-2
                      Много правилно го каза - като не ти оттърва, отивай на Терминал 2 !!!

                      Тези малоумници по протестите не са Българския народ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Те са само една сбирщина неудачници, които освен да плюят и псуват нищо друго не знаят. Истинският БЪЛГАРСКИ НАРОД ще си каже мнението на следващите избори, а дотогава провокаторите и вандалите по протестите трябва да ги ловят и да ги пращат на топло.

                      Аз не съм съгласен една малка група разбеснели се пияници от мое име да свалят правителство, президент или главен прокурор. Искам лично аз да си упражня правото на глас на следващите избори за парламент или президент, и не съм съгласен това право да го делегирам на други хора, още повече ако те са малоумници.

                      Коментар


                      • Много ме интересува кой как ще определи случващото се напоследък- преврат, майдан или демокрацията изяжда рожбите си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tomy

                          Къв ленинград бе (и правилно си г онаписал с малка буква)р дори руснаците му казват Петербург.
                          Та явно ти не си дори про-руски, а про-съветски трол.
                          Казват му Питер

                          Коментар

                          Working...
                          X