IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Я дай цифрите за ръст на БВП ПРИ СТАНИШЕВ И МУТРАТА ТРОЛЕ..
    Ма ти за Станишев ли страдаш бе, пиле... Ако искаш и за Виденов ще ти дам.

    Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
    ти май ще слезеш на нивото на барни рабъла, ананиев и ангелкова.
    Ясно е, че съм класов враг, след като не споделям любовта ви към БСП.
    Но ти зададох въпрос, на който ти не отговори - Сваляме ББ и какво следва?

    Коментар


    • Кво става Бастуна подаде ли оставка или иска още кръв ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Тоест, твърдиш, че БМБ е поел управлението на богата и просперираща България и някак е успял да я съсипе. Моите спомени малко се разминават от тези ти внушения. Пък и цифрите за ръст на БВП говорят съвсем друго. Чета те, цъкам с език и не знам на кого да вярвам. Или май знам...
        Да уточним: Не „някак”. ВСЯКАК ни съсипва страната този дебелоок тиквеник. Народен съд за този, конфискация на всичко заграбено, блокаж на банковите му сметки - и да ходи да пасе патките. Друго не заслужава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Тоест, твърдиш, че БМБ е поел управлението на богата и просперираща България и някак е успял да я съсипе. Моите спомени малко се разминават от тези ти внушения. Пък и цифрите за ръст на БВП говорят съвсем друго. Чета те, цъкам с език и не знам на кого да вярвам. Или май знам...
          ти май ще слезеш на нивото на барни рабъла, ананиев и ангелкова.
          Половината от БВП се прави от фирми свързани със хунтата.
          ЗАЩО платихте по 30лв на лумпени (тоест задължите ги) да пътуват 6 часа в посока за протеста вчера,
          нямаше ли 10000 във 2 милионна София, хора доволни от толкова много проспериращия Герб ?

          Коментар


          • 4д-ЕНДЕР- ПОСОЧИ КЪДЕ ТВЪРДЯ ТОВА..
            Знам , че троловете лъжете..ОБЕЩА Господаря ти СТПРАВЕДЛИВОСТ И ЗАКОННОСТ, А НАПРАВИ ОБРАТНОТО..КРАДЕ ПОВЕЧЕ И ПАК С ДОГАН И ШИШИ..АБЕ КАКВО СТАНА С ЧЕКМЕДЖЕТО С ЕВРО И ЗЛАТО..
            Знам , че си неграмотен икономически и пак ще ти припомня..Когато БМБ пое управлението бяхме реди Румъния по доходи и развитие, а сега след 11г. сме последни в ЕС..РОВА СИ ГО ЗАПИШИ И СИ ГО ЧЕТИ ВСЕКИ ДЕН..
            Мъка..Тролска мъка.. Я дай цифрите за ръст на БВП ПРИ СТАНИШЕВ И МУТРАТА ТРОЛЕ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              България трябва по-често да се проветрява политически..Без проветрение започва ужасно да мирише на кражби и корупция..СЕГА УПЕАВЛЯВАЩИЯТ БМБ ДОЙДЕ НА ВЛАСТ С ОБЕЩАНИЯ ЗА ПО-ФОБРО НЕКОРУМПИРАНО УПРАВЛЕНИЕ..ДАЖЕ СЕ ХВАЛЕШЕ, ЧЕ ЩЕ ВКАРА СТАНИШЕВ И ДОГАН В ЗАТВОРА..Не само , че не го направи, а ги надмина по корупция и наглост..Превърна България в най- бедната страна в ЕС и с най ниска свобода на медиите..На практика създаде диктатура на Мафията и олигархията подкрепяна от зависими медии..
              ТАКА , ЧЕ ПО-ЧЕСТО ПРОВЕТРЕНИЕ И КОРУМПИРАНИТЕ ПОЛИТИЦИ В ЗАТВОРА..
              Тоест, твърдиш, че БМБ е поел управлението на богата и просперираща България и някак е успял да я съсипе. Моите спомени малко се разминават от тези ти внушения. Пък и цифрите за ръст на БВП говорят съвсем друго. Чета те, цъкам с език и не знам на кого да вярвам. Или май знам...

              Коментар


              • Тома Биков:
                Борисов няма изход – или още един мандат премиер, или да бъде силно разследван. Има шанс той да бъде първият премиер, който ще лежи в затвора. По честен път няма как ГЕРБ да спечелят втори мандат.

                Борисов няма изход – или още един мандат премиер, или да бъде силно разследван. Има шанс той да бъде първият премиер, който ще лежи в затвора. По честен път няма как Г...




                lentata.com



                Тома Биков: Борисов е карикатура на диктатор
                Борисов няма изход – или още един мандат премиер, или да бъде…


                Борисов няма изход – или още един мандат премиер, или да бъде силно разследван. Има шанс той да бъде първият премиер, който ще лежи в затвора. По честен път няма как Г...







                Коментар


                • Параолимпийската шампионка по тенис ЗОЯ ЧАВДАРОВА бе на протеста на Росенец днес. Респект!

















                  Коментар


                  • България трябва по-често да се проветрява политически..Без проветрение започва ужасно да мирише на кражби и корупция..СЕГА УПЕАВЛЯВАЩИЯТ БМБ ДОЙДЕ НА ВЛАСТ С ОБЕЩАНИЯ ЗА ПО-ФОБРО НЕКОРУМПИРАНО УПРАВЛЕНИЕ..ДАЖЕ СЕ ХВАЛЕШЕ, ЧЕ ЩЕ ВКАРА СТАНИШЕВ И ДОГАН В ЗАТВОРА..Не само , че не го направи, а ги надмина по корупция и наглост..Превърна България в най- бедната страна в ЕС и с най ниска свобода на медиите..На практика създаде диктатура на Мафията и олигархията подкрепяна от зависими медии..
                    ТАКА , ЧЕ ПО-ЧЕСТО ПРОВЕТРЕНИЕ И КОРУМПИРАНИТЕ ПОЛИТИЦИ В ЗАТВОРА..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      +100

                      Добре де! Съгласихме се с оценките...

                      Ама..

                      За да Ви подкрепим в (евентуално) Вашето бъдещо поприще (политиката), не е ли именно сега моментът да (НИ) кажете: не толкова онова, което ще разрушите, колкото онова, което възнамерявате да съграждате във времето?

                      Сега е моментът! Така се печелят гласовете на хората с по- елементарното .мислене, каквито сме ние катъ най: обикновени гласоподаватели...



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
                        Ами, после ще почне и строежа.
                        Има кадърни хора и в БГ и навън.
                        Не те разбирам нещо.
                        Ми и аз не те разбирам...
                        Предлагаш да съборим и изринем всичко и да започнем начисто, така ли?
                        И се опитвам да си представя как би изглеждало на практика...

                        Че не ми е ясно кой ще отговаря за начинанието и къде ще живеем, докато се построи новата къщичка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
                          Къв ти е проблема, нека си живеят във 19 век, каквото изкарват ще е тяхно.
                          Пак щяха да са по-добре и със техен диктатор.
                          Ся от вашата прегръдка няма оттърване.
                          И пак със крадлив диктатор, ама и със заробващи заеми и без богатства.
                          Не че Англия не е същата, ама как иначе Франция щеше да е това което е.
                          Навремето половина Африка беше тяхна.
                          +100

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Всички казват, какво трябва да се разруши. Но не чух някой да каже, какво трябва да се построи.
                            Негативната теза е много удобна и популярна. Освен това не изисква поемане на отговорност.
                            Ами, после ще почне и строежа.
                            Има кадърни хора и в БГ и навън.
                            Не те разбирам нещо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Глупости. Ако не бяха отишли французи, англичани, белгийци и други в Африка, досега те щяха да ходят по дърветата
                              Даде им се независимост, побратимиха се и те като българите с руснаците, и стана тя каквато стана
                              Къв ти е проблема, нека си живеят във 19 век, каквото изкарват ще е тяхно.
                              Пак щяха да са по-добре и със техен диктатор.
                              Ся от вашата прегръдка няма оттърване.
                              И пак със крадлив диктатор, ама и със заробващи заеми и без богатства.
                              Не че Англия не е същата, ама как иначе Франция щеше да е това което е.
                              Навремето половина Африка беше тяхна.

                              Коментар


                              • Гудбай, Америка! В.Бутусов. Goodbye, America. V. Butusov.
                                https://www.youtube.com/watch?v=E6MksZvcB9A

                                Нещо велико от едно наше православно момче... мне стали слишком малы/ твои тертые джинсы/ нас так долго учили/ любить твои запретные плоды

                                Коментар

                                Working...
                                X