IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro
    Аз отдавна съм казал на някои хора тук, че веднага ще сменят боята и ще се надупят на новите..Къде е например 4Д - ЕНДЕР, ДЕТО ПРЕДИ 2 ДНИ МИ ПРОГНОЗИРА ОЩЕ 2 МАНДАТА-10години НА ГЕРБ..
    Ти вече си спечелил изборите 2 мандата напред? Моето е само прогноза.
    Разбира се, добре ще е да я запомниш.

    П.С. Преди 6 месеца казах и че Тръмп ще изгуби изборите
    Last edited by Ender; 15.07.2020, 21:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Ти очевидно си мъж, който неизбежно се е сблъсквал челно с живота. За някои неща си споделял.
      Ама продължаваш да ме изненадваш!
      Как ти се откъсна от устата името на чалгаджийчето?!
      Подозирам, че неговите познания за света, човека и социуса са още по-жалки от тези на БХ.

      Освен това е човек с видими комплекси.
      Освен това, очевидно дори и с една жена не може да се оправи. То... не си е лесно, де!
      Няма и деца, което значи, че гледа на света по изкривен и непълноценен начин.
      Идеите му за мажоритарност са пълни със съмнителни елементи

      Нима го "подозираш" в силно лидерство, доколкото из медиите текат легенди за твърдата му ръка спрямо тези, на които дава заплати.
      Грозните сцени, на които той лично и умишлено даде публичност, когато веднъж си беше извоявал правото да номинира наши участници в Евровизия, окончателно го развенчаха като човек. Уж държеше на личности, творци, мажоритари, широкоформатни хора, а им смаза физиономиите в ефир, защото той подписва пейрола.

      Той е объркан и не е наясно дори със себе си.
      Може да е вреден и опасен поради глупост и незрялост.

      За чалгаджийския му уклон, дори тема не отварям.

      Горното не е препоръка, а субективно и неангажиращо мнение


      Начев, аз също не мога да търпя чалгата! /не слушам тази музика..., ако не мога да избирам музиката, която слушам - просто напускам, както направих на фирмено парти, след втората прозвучала чалга.../

      .........................

      Въпреки горното, искам да ти кажа, че ВЕРОЯТНО Слави е по-добър цигулар от теб!

      Та, Начев, отговори ми моля на въпроса: АКО Слави е по-добър цигулар от теб, Начев! Защо отново ни натякваш, че той бил с "чалгаджийски уклон"? Това не е сериозно!

      .................................

      Начев, като отхвърляш по условие подобна кандидатура - очевидно е, че лобираш за другИ кандидатурИ, които могат да бъдат изместени от въпросния по-добър цигулар от ТЕБ, самият!

      Няма да говоря за това, колко съвременни светила на класическата музика, рока и други стилове е канил в студиото си Слави. Да! И колко пъти е бил низвергнат и отстраняван, вкл. от Костовото правителство.

      От това ли се плашиш, Начев? От това, че Слави беше /дори/ репресиран?

      Като стигнах до тук, Начев - липсата на политическо минало у Слави - дали пък ОТНОВО не те конкурира - и това да е плашещо за теб?

      .........................

      И, защо не ти харесва като един сериозен балансьор - Слави? Защото ще бъде сериозна алтернатива някому, ли? Слави може да организира огромни /за нашата страна/ маси хора - ДОРИ И С КЛАСИЧЕСКА МУЗИКА! Дали младите слушат класика - това е друг въпрос! Кой ли пък ги направи такива?

      Не търсим ли точно това, Начев?!? Не търсим ли сериозни балансьори между двете статуква, или ти имаш МНОГО по-различно виждане? Да, Слави трябва да бъде балансьор - ЦИГУЛАРЯТ-работодател, Слави Трифонов! ЗА СЕГА - балансьор!

      .....................

      Това, че Слави е добър работодател.- няма да споменаваме... Вероятно е по-добър работодател от теб, а Начев? /е, да - историк-политолог не е, като теб, нали!..., а и познанията му за света...., пак спориш, Начев.../...

      Прекалено много се изхвърляш, Начев, в желанието си да опетниш човек, който ТЕ превъзхожда в много области, Начев!

      Лично мнение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Много ме кефят метаморфозите на барбата.

        До оня ден обявяваше ГЕРБ за комунисти и се правеше на десен .............сега обърна палачинката и ГЕРБ вече са добре.

        хахахахах
        Иначе пенЦия 5000 еврака откъде.Всичките тия седем осем ника тука се държат от макс двама трима човека всичките на служба в някое министерство на герперска милостиня.Аз ловя бас че ако герп се разтури тия веднага ще почнат да лижат новата власт щото иначе са на улицата.Ама какви героически биографии са заформили Тодор Живков ряпа да яде.Десни били ба си герперските калинки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Новини от цирк "българия":

          "Вчера един човек от фб листа ми написа:“Голата истина: Тези, които искат незабавна оставка, са за кабинет на Радев. Точка. Въртете, сучете – това е голата истина. “
          Много ме кефят метаморфозите на барбата.

          До оня ден обявяваше ГЕРБ за комунисти и се правеше на десен .............сега обърна палачинката и ГЕРБ вече са добре.

          хахахахах
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Този път ще е за последно милиционеркомунисти..Браво на младите и умни българи..Аз и децата ми бяхме на протестите..Първо БМБ, после и Каскета..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              ОП, но прави ли ви впечатление - финансите, икономиката и върешните работи това е цялата държава почти, доста ключови министерства. Ако добавим и каскета си е видно кой управлява държавата.
              Тва е квотата на Доган и Пеевски във властта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Айде първите мутри сдават утре багажа, а главната мутра дали ще изтрае до неделя?
                От Пасолството казаха 16...Утре си заминават.Идва Радев.Контрол на службите и МВР Изритване на всички назначени от герп.Никакви сересета.Разследване на всички кражби и далавери.Гешеф си заминава и кой каквото е вършил си носи последствията.Нова конституция нова съдебна система.

                Коментар


                • ОП, но прави ли ви впечатление - финансите, икономиката и вътрешните работи това е цялата държава почти, доста ключови министерства. Ако добавим и каскета си е видно кой управлява държавата.
                  Last edited by pepe1234; 15.07.2020, 21:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    От целия този ферман протестиращите имат някакъв контрол само по първата точка - разрушаване на всичко старо. Дори и тука обаче контролът им е само едно добро пожелание и нищо повече.

                    Във всички останали точки контрола го няма никакъв. Само се знае, че ще се предизвика една дълга война със зъби и нокти между различни мутренски фамилии (пардон - малки партийки), жадни за власт и пари. В тази война ролята на народа е да стои отстрани и жално да блее.

                    Няма го великия нов лидер, на който всички да се надяват, а без него стадото си е само едно стадо и нищо повече. Докато стадото (пардон протестиращите) не си намери силен лидер, в който всички да се припознаят, нищо няма да се случи.
                    Матейко са на кого ще се кланяш а като те знаем всички че си герпаджийска калинка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      .................................................. .............
                      А иначе в момента, Борисов и да подаде оставка, най-вероятно ще спечели следващите избори. И да не подаде оставка, следващите избори са март 2021 и пак най-вероятно ще ги спечели.

                      Просто няма видима алтернатива. Или алтернативата само критикува и говори глупости. А това трудно би довело до някаква промяна.
                      Също си мисля, че следващите избори, ако са март или по-рано, герБ ще спечелят най-много гласове. Въпросът е, кого ще одобрят каубоите за премиерче.
                      А след почерненото може би следва да се прибави "засега".
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Айде първите мутри сдават утре багажа, а главната мутра дали ще изтрае до неделя?
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Начев не си прехвърляй деменцията на другите.
                          И да ти кажа, съвсем не държа да обсъждаме каквото и да било с теб. Изявите ти показват че или опонента трябва да се съгласи с теб, или повече няма допирни точки. Типично по комоне (стически).
                          Специално за теб винаги съм се удивлявал как е възможно човек да няма собствено мнение което да отстоява. Твоето прилича на ветропоказател. Най-добре се чувстваш когато вятърът спре, за да се покажеш навън. Докато подухне пак.
                          Ако си останал гладен и ти личи, то ще да е заради гореказаното.
                          Да беше си седял на морето, слънцето оказва удивително влияние на старите кокали.

                          ​​​​​ПП
                          Няма ли да ходиш да протестираш днес?
                          То мющерията май свърши...

                          Я кажи тебе селския в министерството на финансите кога те назначи а.Велики програмисте от Калифорния.Ха ха ха герперски смешници

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Типично мафиото-мутренско поведение.
                            Ще затрие съратник, приятел, брат, но ще иска да остане начело на мафията...
                            Щот докато е там е защитен. Падне ли ще му вземат имането, здравето а може и живота..
                            На тиквата съдбата е да стане тиквеник ....


                            ХААА ХААА ХАААААА Как точно го каза пич извинявайте ама не моа да спра да се смея

                            Коментар


                            • Видяхме ги десните до еди герпаджии Дъбнишкия мъниту дури левчо математика ексмена барабоня матейко до един тъпаци.Не случайно са ми противни от първият ден в който се появиха.Разправят ни тука митове и легенди а се оказаха най елементарни същества на ясла при Боката.Особено оня дъбнишкия програмиС у щатите дето бърка Долни Дъбник с Калифорния

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                ,
                                Аз само констатирам фактите, което не означава, че ги одобрявам. Давам си сметка, че ББ е силен лидер, защото идеално се вписва в това, което очаква народа. Искаше ми се обаче да има поне още един такъв силен лидер с подобни качества, за да може народа да има реален избор и реална алтернатива. Може би Слави Трифонов имаше подобен шанс, но защо сега се е покрил и не използва създалата се ситуация? Ако не друго, той поне няма никакви политически негативи в миналото си.
                                Ми що не идеш утре да му извъртиш една ......ръченица

                                Коментар

                                Working...
                                X