IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Най-вероятно ЦВъ-Цвъ.

    Мисля, че няма да се върне в ГЕРБ, но със свой формат може да привлече доста от редиците на ГЕРБ, както и встрани от него.

    В този случай може да се нареди и сред балансьорите. Това, според мен е по-добре за него, защото влиянието му би било още по-голямо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Най-вероятно ЦВъ-Цвъ.
      Цвъ-цвъ премиер?!?!?!?
      А стига бе! Направо ша емигрирам на морето!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Борисов вече е тотално компрометиран в международен и в местен план. Ако герп спечелят пак, кого ще излъчат за премиер-министър?? Депесарчето Горанов? Томислав Дончев? Дани Кирилов?? Мента? Ангелкова?? Или Простата кърджалийска п?тка?
        Ха-ха-ха-ха...
        Протеста дойде с двеста....Барни Ръбъл е идеален.Уникален тъпанар.На простата кърджалииска птичка и казах че привилегията ще е месец още и съм на път да позная.Но то има ли поне един с малко мозък в тая шайка...и с достойнство.Как един тъпак да разбере че младите не гледат Канал 1 БТВ и Нова че има интернет...
        Last edited by national power; 15.07.2020, 23:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Борисов вече е тотално компрометиран в международен и в местен план. Ако герп спечелят пак, кого ще излъчат за премиер-министър?? Депесарчето Горанов? Томислав Дончев? Дани Кирилов?? Мента? Ангелкова?? Или Простата кърджалийска п?тка?
          Ха-ха-ха-ха...
          За смеха се присъединявам - конкурс между дани и ангелчето...
          Струва ми се, че е малко времето да излезе сериозна алтернатива, поради което дори и с малко ще излязат напред. Премиерчето е лесна работа. А дано сбъркам - обещал съм 12 годишно на две места.
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Всеки, чието мнение се различава от твоето е трол или класов враг? Впрочем, дълго време надценявах интелигентността ти, смятайки че просто се забавляваш, но установих че си вярваш. Което няма да коментирам от професионална гледна точка. А с 4д единственото ни общо е, че не споделяме твоите възгледи, което автоматично е причина да сложиш равенство по между ни. Не съм давал прогноза за софикс-1000. Но и да го бях направил, не бих се срамувал от това. Прогнози са. Понякога се сбъдват, а друг път не. За сметка на това, ти имаш от какво да се срамуваш, след като си си нарегистрирал аварийно толкова никове.


            Какво ви раздават пред президентството, че всичките сте дрогирани?
            Аз съм на 175 км от Президентството...Погледни си първото изречение и се замисли какво ми пишеш.Аз не се срамувам от многото никове и много пъти съм го казвал.Убеди модераторите да ми върнат ника Бате Пешо да няма бан и ще си пиша само с него.Тия които бяхме против властта за разлика от вас герперските калинки получавахме бан завинаги.

            Коментар


            • Разбира се, че е така..Но не опорките на мутрата, че БМБ е човек на САЩ, а да играе с Путин..Нали сме в НАТО И ЕС..Наиграха се мутрите с последните проекти с ПУТИН..А КОРУПЦИЯТА И КРАДЕНЕТО ЩЕ СЕ ВИДЯТ ТЕПЪРВА..
              ЦВЦВ ще разгражда ГЕРБ, както я градеше..Той го каза- БМБ и МИРОСЛАВ са хората на Москва..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Борисов вече е тотално компрометиран в международен и в местен план. Ако герп спечелят пак, кого ще излъчат за премиер-министър?? Депесарчето Горанов? Томислав Дончев? Дани Кирилов?? Мента? Ангелкова?? Или Простата кърджалийска п?тка?
                Ха-ха-ха-ха...
                Най-вероятно ЦВъ-Цвъ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Момчета, хванати са за топките от янките и постепенно ще разградят мафията им..Разбира се ще има съпротива и нагаждане, а имат и много пари..Само янките имат ресурс да разградят мафиотската им мрежа служеща на Путин..Няма да е лесно , но ще стане.. Много прекалиха..
                  А оня примат ГешеФФ е връхтъ.
                  Last edited by X_Y; 16.07.2020, 08:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Момчета, хванати са за топките от янките и постепенно ще разградят мафията им..Разбира се ще има съпротива и нагаждане, а имат и много пари..Само янките имат ресурс да разградят мафиотската им мрежа служеща на Путин..Няма да е лесно , но ще стане.. Много прекалиха..
                    Дреме им на янките за нашта мафия и нашият народ,за тях е важна битката с руснаците и ние да сме им на първа бойна линия.Колкото им
                    дреме за мексиканската мафия или колумбийската толкова им дреме за българската мафия,старото правило на Рим да разделят обществото
                    и да го владеят.

                    Коментар


                    • Момчета, хванати са за топките от янките и постепенно ще разградят мафията им..Разбира се ще има съпротива и нагаждане, а имат и много пари..Само янките имат ресурс да разградят мафиотската им мрежа служеща на Путин..Няма да е лесно , но ще стане.. Много прекалиха..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                        Също си мисля, че следващите избори, ако са март или по-рано, герБ ще спечелят най-много гласове. Въпросът е, кого ще одобрят каубоите за премиерче.
                        А след почерненото може би следва да се прибави "засега".
                        Борисов вече е тотално компрометиран в международен и в местен план. Ако герп спечелят пак, кого ще излъчат за премиер-министър?? Депесарчето Горанов? Томислав Дончев? Дани Кирилов?? Мента? Ангелкова?? Или Простата кърджалийска п?тка?
                        Ха-ха-ха-ха...
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro
                          Дай ти моля те прогноза -Колко мандата ще управлява още БКП-ГЕРБ-БМБ..
                          И за какво му е да го прави, след като в твоя свят, тя автоматично ще е погрешна, ама за сметка на това ще го засипеш с още няколко кофи пумия...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            .....
                            Какво ви раздават пред президентството, че всичките сте дрогирани?
                            Ама верно всички се връщат дрогирани и с промити мозъци. Не мога да повярвам каква помия и каква агресия се излива от устата на хора, които до вчера уважавах. Утре сутринта като отрезнеят, сами ще се срамуват от постингите си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro
                              ЯЯЯ главният трол на милиционеркомунистите е тук..4Д- ЕНДЕР те твоите прогнози все такива, като тази и СОФИКС-1000 и тази за още 10г. ГЕРБ.. Не те знам какъв си наистина в живота, но като главен трол и уж психолог се провали напълно във форума..Помня всичките ти глупости, нападки и опити за цензура на теб и троловете ти..Ти сега да не вземеш да се разплачеш, че започва краха Ви..Или си мислите, че пак ще спечелиш изборите..Я дай някоя нова прогноза, да се посмеем пак..,, Ходи бързо да се мазниш на другите комунисти..Така сте калинките..
                              Всеки, чието мнение се различава от твоето е трол или класов враг? Впрочем, дълго време надценявах интелигентността ти, смятайки че просто се забавляваш, но установих че си вярваш. Което няма да коментирам от професионална гледна точка. А с 4д единственото ни общо е, че не споделяме твоите възгледи, което автоматично е причина да сложиш равенство по между ни. Не съм давал прогноза за софикс-1000. Но и да го бях направил, не бих се срамувал от това. Прогнози са. Понякога се сбъдват, а друг път не. За сметка на това, ти имаш от какво да се срамуваш, след като си си нарегистрирал аварийно толкова никове.

                              Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Как какъв герпаджийска калинка на държавна ясла в некое министерство или общината...Усеща той каква метла се е задала усеща затова му се привиждат два мандата да добута до пенсия.Десни били ха ха ха
                              Какво ви раздават пред президентството, че всичките сте дрогирани?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro
                                ЯЯЯ главният трол на милиционеркомунистите е тук..4Д- ЕНДЕР те твоите прогнози все такива, като тази и СОФИКС-1000 и тази за още 10г. ГЕРБ.. Не те знам какъв си наистина в живота, но като главен трол и уж психолог се провали напълно във форума..Помня всичките ти глупости, нападки и опити за цензура на теб и троловете ти..Ти сега да не вземеш да се разплачеш, че започва краха Ви..Или си мислите, че пак ще спечелиш изборите..Я дай някоя нова прогноза, да се посмеем пак..,, Ходи бързо да се мазниш на другите комунисти..Така сте калинките..
                                Как какъв герпаджийска калинка на държавна ясла в некое министерство или общината...Усеща той каква метла се е задала усеща затова му се привиждат два мандата да добута до пенсия.Десни били ха ха ха

                                Коментар

                                Working...
                                X