IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Док, имаш уважението ми от твоите професионални и безкористни експертни включвания по вирусната тема.
    В постнатия от теб материал има и много верни, но и подвеждащи неща.
    При анализите, които са предоставени от експерти, е желателно да се съобразява и личността на експерта.

    Стойчев е отявлен соросоид и никой не трябва да има и капчица съмнение за посоката на неговите анализи.

    По интересно е положението с Андролова. Тя беше главен редактор на а-спекто (преди това на Л"Еуропео) и много си беше повярвала. А-спекто беше на хранилка на фондация Урманов и си беше открито про-руска и про-лява медия. В последното няма нищо укорително само по себе си.
    Заставаш с името и убежденията си и търсиш съидейници и потребители на твоите идеи. Това е ОК. Там имаше и стойностни материали.
    Проблемът настъпи след това.
    Урманов спря парите, а Андролова остана гладна и постепенно се озлоби, накрая реши да пристане на БХ. А това на мен ми идва в повече.
    Минаваше за хубавка ... някога, но злобата не прощава.




    Актуалната картинка на това нежно славейче от сайта в 168 няма нищо общо с действителността

    Васил Тончев е стар кадър. Старае се да бъде по-балансиран, но неговият хляб иде от собствената му агенция Сова-Харис. За да има леб, требе да се продава услуга. Не съм напълно категоричен, нека и други да кажат, но през годините ми се е струвало, че понякога си е личало, кой е поръчвал музиката.
    Мерси, Начев!
    И ти имаш моето уважение. Пишеш търсейки верните отговори, не целенасочено. И по вирусната, и по други теми.
    Истината е че в случая и аз търся отговора. Борисов е рожба на тези които го създадоха, премина границата, оля се, не се съобрази. Но вероятно с баланса му не може вечно. Да си ходи.
    Големият въпрос е ние какво ще правим? Как ще се опазим от другите които идват и ще разграбят държавата веднага. Днес и на Марешки четох подобна позиция. Но не го казвам заради Марешки, смятам че точно така ще стане.
    Last edited by bulgarian lev; 16.07.2020, 17:28.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар



    • Христо Иванов:
      #Борисов е новият #Орешарски, има ли кой да управлява България и кой чупи държавата, за поисканите, но отложени министерски #оставки, които трябваше да залъжат #протеста, има ли разрив между #Борисов и #Пеевски или премиерът е заложник на "Шиши", недосегаем ли е #Гешев за гражданското общество, историческият момент в който хората в България са разгневени, защо протестират и политически игри не могат да ги излъжат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
        Сории, но сайтът на инвестора не приема копие на снимката на Андролова.
        L]
        Що да не излиза,ето я хубавката....,на Волгин де....не само....



        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Европейската комисия е против евентуални санкции за "Северен поток 2" и "Турски поток"

          Интересни времена, съвременни тектонични плочи излязоха от десетилетия покой и упорито пълзят една към друга.
          Да видим!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение



            От всичко случващо се по протестите народа вижда сами маймунджилъците на дрогираните малоумници и агресията на платените провокатори. Всичко останало е зад кадър.
            Матеев, от завоювани позиции не се отстъпва без крайно основателна причина!
            Внасям корекция в позицията ти за видяното от народа:
            старо : дрогираните малоумници.

            ново : пияни, дрогирани и маниакални малоумници.

            Аз вече го изядох, не ща да съм сам и народът да гледа саЛ моя срам.!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Как @IvanGeshevPG се изкъпа в народната любов

              Профилът и постовете на главния прокурор в Twitter предизвикват масово негативни реакции и важни въпроси от потребители

              https://www.capital.bg/politika_i_ik...odnata_ljubov/
              Стига с този народ. Пишещите в Twiter НЕ СА НАРОДА !!!

              Абе колко пъти трябва да ви казвам да не се отъждествявате с народа. Каква е тази ваша мания за величие?

              Истинския народ не кисне по социалните мрежи. Истинския народ работи, гледа си децата, връща заеми и решава разни ежедневни проблеми, за които се нуждае от СТАБИЛНОСТ и ПРЕДВИДИМОСТ. Истинския народ в никакъв случай не се отъждествява с маймуните по площадите или с тинейджърите по социалните мрежи.

              Информацията за околния свят народа я получава набързо от новините по телевизията, и то не всяка вечер, защото турските сериали са по интересни за жените, а спортните предавания за мъжете. Това е народа и това е мнозинството, което избира бъдещите си управници.

              От всичко случващо се по протестите народа вижда сами маймунджилъците на дрогираните малоумници и агресията на платените провокатори. Всичко останало е зад кадър.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                [B]Организаторите на протеста” т.н.отровно трио” проф. Велислав Минеков, адв. Николай Хаджигенов и пиар експертът Арман Бабикян [COLOR=#FF0000]са редовни гости на марксиста Диков ...
                Ване, респект, приятелю!

                Два поста по-долу утвърждавам тезата, че трябва да се съобразява личността на облъчващия ни, че да се опитаме да схванем по-добре споделяните идеи и информации.
                Очевидно същото се подкрепя и от теб, за което имаш и уважението ми.

                Благодарността ми има и друга причина.
                Най-накрая убедително схванах, защо се провали марксистката пролетарска революция!
                Какво друго да очакваш от подобни Хъ-кащи и Мъ-кащи максисти, чиято мисъл е нарязана като фиордите в Норвегия.
                Очевидно са си били отСЕкъде за боклука.

                Коментар



                • Коментар


                  • Трите „Д“ на статуквото: дебелащина, дебелокожие, дебеловратие

                    https://www.banker.bg/komentari/read...e-debelovratie

                    Коментар


                    • Как @IvanGeshevPG се изкъпа в народната любов

                      Профилът и постовете на главния прокурор в Twitter предизвикват масово негативни реакции и важни въпроси от потребители

                      https://www.capital.bg/politika_i_ik...odnata_ljubov/

                      Коментар


                      • Организаторите на протеста” т.н.отровно трио” проф. Велислав Минеков, адв. Николай Хаджигенов и пиар експертът Арман Бабикян са редовни гости на марксиста Диков в червената тв "Евроком"! А пък ХР.Иванов с неговото:"няма ляво,няма дясно".....замислете се!

                        И ново двайсет....

                        "Разходките по паветата не просто разпиляват енергията на протестиращите, но и нямат полезно действие.

                        Преследвайки драстична промяна на статуквото ще правим различни неща....А какви?

                        Нека покажем силата си на площада и площадите в цялата страна...."

                        Апориите на Зенон ряпа да ядат!

                        https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...BD%D0%BE%D0%BD

                        Мечтателят марксист




                        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                        Коментар


                        • Сории, но сайтът на инвестора не приема копие на снимката на Андролова.
                          Естествено, че няма да я кача от моя комп.

                          Вижте си я сами.
                          Ще познаете веднага почти актуалното положение и липсата на каквито и да е прилики със снимката от 168.

                          Имиджис
                          Last edited by nachev; 16.07.2020, 16:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            Ето няколко анализа за това което се случва. Всеки един по себе си достатъчно логичен и верен. Популизъм, хаос и дори тези които биха взели властта едва ли знаят какво да правят. Някои мисли обществото за балъци и бездарни същества. И за съжаление, много се подлъгаха.
                            https://www.168chasa.bg/article/8802378
                            Док, имаш уважението ми от твоите професионални и безкористни експертни включвания по вирусната тема.
                            В постнатия от теб материал има и много верни, но и подвеждащи неща.
                            При анализите, които са предоставени от експерти, е желателно да се съобразява и личността на експерта.

                            Стойчев е отявлен соросоид и никой не трябва да има и капчица съмнение за посоката на неговите анализи.

                            По интересно е положението с Андролова. Тя беше главен редактор на а-спекто (преди това на Л"Еуропео) и много си беше повярвала. А-спекто беше на хранилка на фондация Урманов и си беше открито про-руска и про-лява медия. В последното няма нищо укорително само по себе си.
                            Заставаш с името и убежденията си и търсиш съидейници и потребители на твоите идеи. Това е ОК. Там имаше и стойностни материали.
                            Проблемът настъпи след това.
                            Урманов спря парите, а Андролова остана гладна и постепенно се озлоби, накрая реши да пристане на БХ. А това на мен ми идва в повече.
                            Минаваше за хубавка ... някога, но злобата не прощава.




                            Актуалната картинка на това нежно славейче от сайта в 168 няма нищо общо с действителността

                            Васил Тончев е стар кадър. Старае се да бъде по-балансиран, но неговият хляб иде от собствената му агенция Сова-Харис. За да има леб, требе да се продава услуга. Не съм напълно категоричен, нека и други да кажат, но през годините ми се е струвало, че понякога си е личало, кой е поръчвал музиката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Нищо подобно - с приближаване на процентите от 95 към 99.9999 доверителния интервал се разкрачва почти до безкрайност. Неслучайно рейтинговите агенции избягват да дават доверителен интервал от 99%, защото той е много много широк, и хората ще им се смеят, ако си го признаят. А причината за това поведение на доверителния интервал не е в рейтинговите агенции, а в самата формула, по която той се смята. А формулата пък е такава, защото при нормалното разпределение опашките се простират чак до безкрайност, и тези формули го отчитат този факт,

                              Едно обаче е абсолютно ясно - формулите са верни, и ако все пак има някаква грешка, тя не е във формулите, а в начина, по който те се прилагат. Тука наистина може да се сбърка, ако извадката не се направи по правилния начин така, щото да е репрезентативна за цялата генерална съвкупност.
                              Първолак тръгнал да учи професор ...
                              Продължавай аз ще се посмея хубаво, както винаги съм го правил.
                              Я кажи какъв е смисъла от 99,999% доверителен интервал?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мачу Пикчър Разгледай мнение

                                Доц. Стойчо Стойчев, политолог
                                млад соросоиден дихател.
                                Отдавна доказано - платена подлога на хранилка.

                                Коментар

                                Working...
                                X