IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Матеев, от завоювани позиции не се отстъпва без крайно основателна причина!
    Внасям корекция в позицията ти за видяното от народа:
    старо : дрогираните малоумници.

    ново : пияни, дрогирани и маниакални малоумници.

    Аз вече го изядох, не ща да съм сам и народът да гледа саЛ моя срам.!
    Ха-ха .... мисля че съм много по-сдържан от Киро или National Power / Power Grid.
    Опитвам се да си контролирам постингите и да не обиждам персонално никого от форума, но изпитвм остър дефицит от обидни думички, с които да охарактеризирам истинското си отношение към протестиращите. Така че трябва да знаеш, че и по отношение на тях съм сдържан в подбора на думи, доколкото това е възможно.

    Ако ти измислиш някаква по малко обидна дума за някой, който кряка, квака, подскача, свири, вика, пени се, обижда, проявява агресия, напада, хвърля камъни и бутилки и псува като дърт циганин, съм съгласен да я използвам. Предложената от тебе думичка трябва да включва и нисък интелект, стадни чувства, опиянение, непукизъм, егоизъм, липса на критично мислене, злоба, простащина, невежество, както и липса на първите 7 години възпитание.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

      Що да не излиза,ето я хубавката....,на Волгин де....не само....

      Виж сега! Това е снимчицата от 168, в която кака ти Калина беше още едно невинно, пърхащо славейче, със сладка човчица, което омайно викаше: Пи-пи-пи! А пък мъжкарите пускаха слуз от всички отверствия.

      Обаче ... мина време, а животът, озъбеното и свирепо куче, сбръчка озлобено морда и ... нещата станаха други.
      Не те насърчавам да и публикуваш ти актуална и снимка. Все пак е дама. Пълзи ми по нервите, но е дама.
      А жените са направени за да бъдат целувани и успокоявани.

      Ване, нали знаеш, че съм леко (пък и не само леко) смотан с компютрите.
      Само ти, колко пъти си ме отървавал, е-хе!
      Е, това си го признавам само на теб, защото може и да сме се поскарвали, но ти знаеш границата на здравата и чисто човешка етична хигиена и не я прекрачваш.
      Докато тук масово дебнат едни други породи мародери, на които я покажеш пръстче с някаква твоя - дори хипотетична слабост, след това те издебват и ти отхапват не само цялатя ръка, до кръста те изяждат.

      Хищни времена настанаха!
      Last edited by nachev; 16.07.2020, 16:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Мерси, Начев!
        И ти имаш моето уважение. Пишеш търсейки верните отговори, не целенасочено. И по вирусната, и по други теми.
        Истината е че в случая и аз търся отговора. Борисов е рожба на тези които го създадоха, премина границата, оля се, не се съобрази. Но вероятно с баланса му не може вечно. Да си ходи.
        Големият съпрос е ние какво ще правим? Как ще се опазим от другите които идват и щв разграбят държавата веднага. Днес и на Марешки четох подобна позиция. Но не го казвам заради Марешки, смятам че рично така ще стане.
        от нас зависи да не го позволим.
        Че ще се опитат да откраднат 10млрда е повече от сигурно. И всички ще се опитат. Колкото повече мрънкяме по малко ще откраднат. Ако ги ограничим до 10% ще е уникално добре
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Михаил Вешим:
          Защо не съм на жълтите павета - искат да изметем българската мафия, аз си мисля: „Ами руската?"
          Фуражките от тима на президента, които кадруват в държавата, не са по-различни от каскетите":


          https://faktor.bg/bg/articles/zashto...slya-ami-ruska

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Док, имаш уважението ми от твоите професионални и безкористни експертни включвания по вирусната тема.
            В постнатия от теб материал има и много верни, но и подвеждащи неща.
            При анализите, които са предоставени от експерти, е желателно да се съобразява и личността на експерта.

            Стойчев е отявлен соросоид и никой не трябва да има и капчица съмнение за посоката на неговите анализи.

            По интересно е положението с Андролова. Тя беше главен редактор на а-спекто (преди това на Л"Еуропео) и много си беше повярвала. А-спекто беше на хранилка на фондация Урманов и си беше открито про-руска и про-лява медия. В последното няма нищо укорително само по себе си.
            Заставаш с името и убежденията си и търсиш съидейници и потребители на твоите идеи. Това е ОК. Там имаше и стойностни материали.
            Проблемът настъпи след това.
            Урманов спря парите, а Андролова остана гладна и постепенно се озлоби, накрая реши да пристане на БХ. А това на мен ми идва в повече.
            Минаваше за хубавка ... някога, но злобата не прощава.




            Актуалната картинка на това нежно славейче от сайта в 168 няма нищо общо с действителността

            Васил Тончев е стар кадър. Старае се да бъде по-балансиран, но неговият хляб иде от собствената му агенция Сова-Харис. За да има леб, требе да се продава услуга. Не съм напълно категоричен, нека и други да кажат, но през годините ми се е струвало, че понякога си е личало, кой е поръчвал музиката.
            Мерси, Начев!
            И ти имаш моето уважение. Пишеш търсейки верните отговори, не целенасочено. И по вирусната, и по други теми.
            Истината е че в случая и аз търся отговора. Борисов е рожба на тези които го създадоха, премина границата, оля се, не се съобрази. Но вероятно с баланса му не може вечно. Да си ходи.
            Големият въпрос е ние какво ще правим? Как ще се опазим от другите които идват и ще разграбят държавата веднага. Днес и на Марешки четох подобна позиция. Но не го казвам заради Марешки, смятам че точно така ще стане.
            Last edited by bulgarian lev; 16.07.2020, 16:28.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар



            • Христо Иванов:
              #Борисов е новият #Орешарски, има ли кой да управлява България и кой чупи държавата, за поисканите, но отложени министерски #оставки, които трябваше да залъжат #протеста, има ли разрив между #Борисов и #Пеевски или премиерът е заложник на "Шиши", недосегаем ли е #Гешев за гражданското общество, историческият момент в който хората в България са разгневени, защо протестират и политически игри не могат да ги излъжат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Сории, но сайтът на инвестора не приема копие на снимката на Андролова.
                L]
                Що да не излиза,ето я хубавката....,на Волгин де....не само....



                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Европейската комисия е против евентуални санкции за "Северен поток 2" и "Турски поток"

                  Интересни времена, съвременни тектонични плочи излязоха от десетилетия покой и упорито пълзят една към друга.
                  Да видим!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение



                    От всичко случващо се по протестите народа вижда сами маймунджилъците на дрогираните малоумници и агресията на платените провокатори. Всичко останало е зад кадър.
                    Матеев, от завоювани позиции не се отстъпва без крайно основателна причина!
                    Внасям корекция в позицията ти за видяното от народа:
                    старо : дрогираните малоумници.

                    ново : пияни, дрогирани и маниакални малоумници.

                    Аз вече го изядох, не ща да съм сам и народът да гледа саЛ моя срам.!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Как @IvanGeshevPG се изкъпа в народната любов

                      Профилът и постовете на главния прокурор в Twitter предизвикват масово негативни реакции и важни въпроси от потребители

                      https://www.capital.bg/politika_i_ik...odnata_ljubov/
                      Стига с този народ. Пишещите в Twiter НЕ СА НАРОДА !!!

                      Абе колко пъти трябва да ви казвам да не се отъждествявате с народа. Каква е тази ваша мания за величие?

                      Истинския народ не кисне по социалните мрежи. Истинския народ работи, гледа си децата, връща заеми и решава разни ежедневни проблеми, за които се нуждае от СТАБИЛНОСТ и ПРЕДВИДИМОСТ. Истинския народ в никакъв случай не се отъждествява с маймуните по площадите или с тинейджърите по социалните мрежи.

                      Информацията за околния свят народа я получава набързо от новините по телевизията, и то не всяка вечер, защото турските сериали са по интересни за жените, а спортните предавания за мъжете. Това е народа и това е мнозинството, което избира бъдещите си управници.

                      От всичко случващо се по протестите народа вижда сами маймунджилъците на дрогираните малоумници и агресията на платените провокатори. Всичко останало е зад кадър.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                        [B]Организаторите на протеста” т.н.отровно трио” проф. Велислав Минеков, адв. Николай Хаджигенов и пиар експертът Арман Бабикян [COLOR=#FF0000]са редовни гости на марксиста Диков ...
                        Ване, респект, приятелю!

                        Два поста по-долу утвърждавам тезата, че трябва да се съобразява личността на облъчващия ни, че да се опитаме да схванем по-добре споделяните идеи и информации.
                        Очевидно същото се подкрепя и от теб, за което имаш и уважението ми.

                        Благодарността ми има и друга причина.
                        Най-накрая убедително схванах, защо се провали марксистката пролетарска революция!
                        Какво друго да очакваш от подобни Хъ-кащи и Мъ-кащи максисти, чиято мисъл е нарязана като фиордите в Норвегия.
                        Очевидно са си били отСЕкъде за боклука.

                        Коментар



                        • Коментар


                          • Трите „Д“ на статуквото: дебелащина, дебелокожие, дебеловратие

                            https://www.banker.bg/komentari/read...e-debelovratie

                            Коментар


                            • Как @IvanGeshevPG се изкъпа в народната любов

                              Профилът и постовете на главния прокурор в Twitter предизвикват масово негативни реакции и важни въпроси от потребители

                              https://www.capital.bg/politika_i_ik...odnata_ljubov/

                              Коментар


                              • Организаторите на протеста” т.н.отровно трио” проф. Велислав Минеков, адв. Николай Хаджигенов и пиар експертът Арман Бабикян са редовни гости на марксиста Диков в червената тв "Евроком"! А пък ХР.Иванов с неговото:"няма ляво,няма дясно".....замислете се!

                                И ново двайсет....

                                "Разходките по паветата не просто разпиляват енергията на протестиращите, но и нямат полезно действие.

                                Преследвайки драстична промяна на статуквото ще правим различни неща....А какви?

                                Нека покажем силата си на площада и площадите в цялата страна...."

                                Апориите на Зенон ряпа да ядат!

                                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...BD%D0%BE%D0%BD

                                Мечтателят марксист




                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X