IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    И още
    https://www.youtube.com/watch?v=lXNUtPA___0
    и още и още

    https://www.youtube.com/watch?v=eLtUZOQw3Y4

    Не вярвам да има българин който да харесва това затова смятам че томчо факю спящия бик и матейко не са българи.Не може българин да търпи тея криминални престъпници и простаци.
    Вижте се бе боклуци вижте кого защитавате тука
    Пак се напика

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Кефи ме, как сте се надушили двамцата...
      Аз също се забавлявам на страниците на тази тема. Ако нямаше толкова много неверни твърдения, нямаше да има кого да оборвам. Някакси е приятно да громиш платени тролове и да ги побеждаваш в собствената им игра.

      Иначе знаеш ли - хората около мене (приятели и познати) също са разединени в мнението си за случващото се по площадите. Има от пълни поддръжници до пълни противници и всички междинни нюанси. Имам дори приятел, който е от ДеБъ и е някаква важна клечка в Габровските му структури. И какво от това. С всичките тези хора сме обсъждали позицията си и сме се смеели и бъзикали, но в никакъв случай не сме се обиждали един друг. Пълно разбирателство и пълно уважение към мнението на другия.

      Тука в този форум обаче срещам нещо коренно различно. Срещам невероятна злоба и невероятна простотия на няколко човека, която между другото си я имаше и преди протестите или коронавируса. Чак не мога да повярвам, че са представители на Homo Sapiens. Може би причината е анонимноста, която им дава сили - знам ли, или пък че наистина на тях някои им плаща, за да демонстрират такова неадекватно поведение.

      Коментар


      • И още
        https://www.youtube.com/watch?v=lXNUtPA___0
        и още и още

        https://www.youtube.com/watch?v=eLtUZOQw3Y4

        Не вярвам да има българин който да харесва това затова смятам че томчо факю спящия бик и матейко не са българи.Не може българин да търпи тея криминални престъпници и простаци.
        Вижте се бе боклуци вижте кого защитавате тука

        Коментар


        • никой не вдява, че записа се пусна точно днес, точно за протеста, белким се катализират всички, които имат желание за промяна сега.
          И пак казвам, това, че Триото е заявило протеста пред общината не значи,
          че протестиращите са съгласни на 100% със техните непълни искания.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            В интернет има снимки и клипове с мене, така че можеше сам да провериш. Иначе ако искаш адекватен отговор в духа на твоето твърдение, ще кажа че освен всичко друго съм и робот, и извънземен, и мога да летя и да чета мисли, и ако в момента някъде те сърби, да знаеш че аз съм виновния. Така че почеши се и върви да си пиеш хапчетата.
            Кефи ме, как сте се надушили двамцата...

            Коментар


            • Ето гледайте ги

              https://www.youtube.com/watch?v=rwPX7ew1D6k

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                В интернет има снимки и клипове с мене, така че можеше сам да провериш. Иначе ако искаш адекватен отговор в духа на твоето твърдение, ще кажа че освен всичко друго съм и робот, и извънземен, и мога да летя и да чета мисли, и ако в момента някъде те сърби, да знаеш че аз съм виновния. Така че почеши се и върви да си пиеш хапчетата.
                Аз отговор от тебе не очаквам...То е ясно че си коняк....
                Ето гледай и слушай....какви ги говори Бай Оня...И ако не те е срам продължавай...Но то сперед теб това е манипулация...

                https://www.youtube.com/watch?v=rs4zvacaS-8
                Last edited by power grid; 29.07.2020, 15:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                  Гербавите тролове коя част от посланието не разбраха, че вече естаблишмента в БГ е различен ?
                  народа е прогледнал, няма да имате парламентарно мнозинство след март и те така.
                  По време на криза, народа ще накаже управляващата партия с вота си, гледайте с Макрон и Тръмп какво става.
                  Добре, разбрахме ти пророкуването, но нека наистина да дойде март и тогава да видим какво наистина иска народа. Иначе ти благодаря за осъзнаването, че изхода от целия този цирк ще се решава през март, а не сега под натиска на улицата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Ти ром или турчин си щото като чета какво пишеш няма как да си българин
                    В интернет има снимки и клипове с мене, така че можеше сам да провериш. Иначе ако искаш адекватен отговор в духа на твоето твърдение, ще кажа че освен всичко друго съм и робот, и извънземен, и мога да летя и да чета мисли, и ако в момента някъде те сърби, да знаеш че аз съм виновния. Така че почеши се и върви да си пиеш хапчетата.

                    Коментар


                    • Гербавите тролове коя част от посланието не разбраха, че вече естаблишмента в БГ е различен ?
                      народа е прогледнал, няма да имате парламентарно мнозинство след март и те така.
                      По време на криза, народа ще накаже управляващата партия с вота си, гледайте с Макрон и Тръмп какво става.
                      Last edited by hazard; 29.07.2020, 15:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

                        Аз пък бях склонен да мисля че е китайско щото ядат много ориз но тогава Кетай беше много назад във сравнение със сега.
                        Логиката ти е желязна.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Аз не го оправдавам ББ - само искам да кажа, че 99% от компроматите срещу него са пълен фейк, както и 99% от обвиненията във всякакви измислени престъпления са плод на мокрите сънища на разни болни мозъци. Всеки разумен човек го вижда това и го осъзнава, и затова народа го избира да управлява вече не знам колко пъти подред. Последния път го избра дори и без мене, защото аз не отидох да гласувам.
                          Ти ром или турчин си щото като чета какво пишеш няма как да си българин

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

                            Доста верни според мен технически забележки, но само ако микрофона или записващото устройство са любителски, такива които знаем от ежедневието.
                            Но те може да са шпионски професионални, Матеев?

                            Преди много години четох за американско изпълнение на микрофон+излъчвател във формата на оризово зърно в ястието на подслушвания, предаване пряко от корема драги слушатели!
                            Ами ако си нямаш собствен мозък, ще вярваш в такива врели некипели фейк новини. Ако обаче си поне малко от малко критичен, че сложиш GSM-а си в една херметична найлонова кесийка, ще го пуснеш в една тенджера с вода, и ще разбереш колко невъзможна и смешна е тази идея записи да се правят с микрофон в корема на човек.

                            Иначе микрофон с размера на оризово зърно аз съм виждал (и имам) още от преди 20 години. Тоест размера е наистина такъв, но от него стърчат две жички с дължина по 7-8 сантиметра. Обхвата му е много малък (трудно се лови в съседната стая), и освен това приемника е много специален - първо излъчва насочен поток от СВЧ енергия, и след това лови отговора от чипа, и това се повтаря много пъти всяка една секунда.

                            Това са така наречените RFID UHF технологии, при които е възможна комуникация до 50 метра на открито, но едното от двете устройства трябва да е много мощно и с насочена антена. То излъчва енергия, която се съхранява в някакъв кондензатор на миниатюрното устройство, и когато този кондензатор се зареди, за някакви микросекунди миниатюрното устройство отговаря, но с много малка мощност.
                            Last edited by Mateev; 29.07.2020, 14:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              тук там са останали истинкси журналисти

                              https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo
                              Като контра пункт на Севда ТВ, регионалнта Враца ТВ, успя да покаже истината за откриването на един частен!!! завод от ББ пред местния актив на ГЕРБ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Мислех че това е руска технология...
                                Аз пък бях склонен да мисля че е китайско щото ядат много ориз но тогава Кетай беше много назад във сравнение със сега.

                                Коментар

                                Working...
                                X