IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    мисля, че червените боклуци в момента са в герб и дпс
    това са партии 100% проектирани от ДС (както беше и с ндсв)
    Всички партии в този парламент са креатури на ДС.
    Last edited by Todor Sabev; 31.07.2020, 11:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
      Ето история от днес.
      ....

      В тях ли е надеждата ни ??
      Добър текст, колега! Респект за вложения труд и постигнатата степен на въздействие!
      Предполагам, че ако трайно започнеш да се придържаш към подобна форма на словесност, очертават ти се проблеми с една форумна прослойка, която принадлежи към специфична културна група. Не е задължително това да е проблем за теб, както не е проблем за мен, но понеже не съм те засичал, просто споделям.

      В момента се въздържам от епитети, доколкото и те (групата) са раждани от българска майка и утре животът може да ни принуди да станем бойни братя, с отделни индивиди, де. При някои положението е неспасяемо, там само биологията може да помогне. Да, животът понякога се извърта по странен начин, а страната ни е поставена на стратегически кръстопът.

      По същество. През годините неколкократно съм споделял, че със значителна група младежи се гледаме с дълбоко подозрение и поначало инициативата идва от мен. Наблюденията ми са, че това не е български феномен и подобни неща се наблюдават масово и на други места по света. Има обективни причини, но те са дълбоки и обемисти и не е тук мястото.
      Никога не съм си поставял за цел да изпиша един толкова силен и въздействащ текст като теб. Рано в живота си разбрах, че светът върви по свой път и нашите субективни представи и оценки не променят нищо или почти нищо.

      Когато за първи път си позволих негативни оценки в тази плоскост (доста отдавна беше) - случи се така, че изказах мнение в присъствието на мой приятел, който е добър историк. Той се усмихна и каза: има намерени стари египетски папируси от хиляди години преди Христа, в което един виден и възрастен гражданин в общността се оплаквал, че: както е тръгнало - тези младите ще затрият света!
      Не ме разбирай криво, аз всъщност не ти опонирам и дори няколко пъти съм си позволявал д акажа тук, че при наблюденията ми върху тези, които и ти си описал, съм си задавал тайничко въпроса: аз и тези от един и същ биологичен вид ли сме?!
      Често, но не винаги стигам до заключение, че видът видимо е същият, а аз просто вероятно остарявам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Не само
        Ако забележиш, че яздиш умрял кон, слез!

        Същото се отнася и за умряла партия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Явно нервите на някои почват да не издържат...
          https://www.24chasa.bg/novini/article/8865650
          + видео
          Не само Петър Кърджилов е отрепка, отрепки са и всички други по кръстовищата. Как може да напада беззащитна възрастна жена и да и взема бастуна? Какво си е въобразил напушения му мозък?

          Е сега стана ли на всички ясно, че там по кръстовищата са най-долната измет на обществото. Тези ли хора ще управляват "новата" България?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

            Май Левски.


            Това онова, този онзи, ние вие, ама едно нещо е сигурно, стоят въпросите за случайно изпуснатите 0.7 милиарда лева към Божков и за тецовете пристанищата и сараите на Доган, индивид с не толкова големи лични доходи.
            Тези са най-едрите видими и вече познати на всички.
            Но идва и трети логичен въпрос, колко ли са пак случайно изпуснатите стотици или хиляди по-дребни ГЕШЕФти през годините може би за много повече милиарди. Изпита кръв от народното тяло от кърлежите.

            ГЕШЕФ, надявам се да имаш информация за развитието на делата по горните въпроси, така както си на пост охраняващ интереса на държавата?
            Или е квалифицирана когато ти изнася?

            Не е луд който изяжда целия зелник, луд е който му дава да го изяде.
            Даваме го в края на краищата ние гражданите народа суверена.
            Познал си! Това е становището на Левски.

            Има такива моменти в човешкия живот и с оглед на йерархията на целите е напълно възможно сключване на ситуационни съюзи.
            Политиката е деликатна територия, доколкото там има много емоция и много интереси често се случва така, че тя буквално се засуква с майчиното мляко.
            Все пак, когато и доколкото става дума за ситуационни съюзи, силно препоръчително е да има някакво базово, човешко уважение между субектите. Да, вие може да сте политически противници, но да имате и човешко уважение един към друг или поне някаква търпимост. На същата тази територя битуват и други субекти, с които е силно препоръчително д ане се правят никакви съюзи.

            Ето ти пример за културно ситуационно сътрудничество:
            "Борисов е "на трупчета". Крепи се на милостта на Гешев и неговите поръчители."

            По отношение на другата тема от поста ти - разните видове гешефти, генериране на потоци от тях и тяхната делба, положението е невъобразимо за съзнанието на един обикновен гражданин.
            Само като илюстрация - Има една стара история, която се върти от години. Става дума за двама бивши служители на ДАИ - многократно уволнявани и възстановявани. Гледал съм ги като гости в поне три телевизии за си разказват патилата. Идиотщините и нарушенията там са невъобразими, но по-интересно беше твърдението, че само в тази система годишно по тяхна експертна оценка вероятно се генерират около 30 млн. лв. по "второ направление", които след това най-вероятно се делят нагоре по стълбицата.
            Знаковото в случая е, че това е буквално последната дупка н а кавала, това е нещо, което никой не би сложил в сметките, дори не би се сетил за него, когато се опитва да си представи огромната корупция в страната.

            Коментар


            • Явно нервите на някои почват да не издържат...
              https://www.24chasa.bg/novini/article/8865650
              + видео

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                мисля, че червените боклуци в момента са в герб и дпс
                това са партии 100% проектирани от ДС (както беше и с ндсв)
                Бе и в БСП не са малко

                Коментар







                • Ос-тав-ка!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tomy

                    а ти какво мислиш за екзистенциализма на червените боклуци на улицата?
                    мисля, че червените боклуци в момента са в герб и дпс
                    това са партии 100% проектирани от ДС (както беше и с ндсв)
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар






                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Колкото до Доган и БЛеевски и те отнесоха гърбавата хурка след като им отнеха студеният резерв на ТЕЦ Варна,играта загрубява.
                        брат,

                        тези са дръпнали индиректно над 500 милки от ББР и ще дърпат където може от възстановителната инфраструктура. Този резерв е пари, но е нищо на фона на 'кредитите' които дърпат свързани с тях фирми. Кавичките не са случайни, защото тези кредити ще се върнат точно колкото и кредитите отпуснати от КТБ....където разбира се прокурор Гешев не видя никаква връзка с лицето ДП....
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Колкото до Доган и БЛеевски и те отнесоха гърбавата хурка след като им отнеха студеният резерв на ТЕЦ Варна,играта загрубява.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            В момента Гешев разглежда най-големите приватизационни сделки от масовата приватизация.
                            викаш, ако нещо си хареса момчето да пускат шпиц командата следвана от офшорните адвокати да уредят прехвърлянето на активи...
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              томи и матеев,

                              какво мислите за Делян и Доган и Гешев
                              В момента Гешев разглежда най-големите приватизационни сделки от масовата приватизация.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tomy Разгледай мнение

                                това комунетат все ви дават, ама тия от герб си ВЗЕХА МЛАСТТА ва ИЗБОРИ, това дето вие никога не можете да направите, смешници
                                Ами след като решихте да приберете парите и фирмите на комунетата взеха да ви се случват най-различни случки,щото едно е рекет и съвсем друго е
                                експоприация на всичко.

                                Коментар

                                Working...
                                X