IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Провокатора от гепигруп на орлето
    [IMG]https://i2.offnews.bg//events/2020/07/31/733871/php4lftou_559x*.jpg[/IMG]

    [IMG]https://i2.offnews.bg//events/2020/07/31/733871/php3dyjk6_559x*.jpg[/IMG]

    Какво прави пазарджишка селянка на орлов мост. С какво и пречат протестиращите в селото в пазарджишко
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение

      Цветанов
      Единственият разумен изход от създалата се криза е предсрочни избори[/URL]



      5 милиона евро от Черепа и ставаш нов човек

      Имена на много публични личности бяха споменати в делото за определяне на мярка за неотклонение на адвокат Славчо Марков и Веселин Балтов в Апелативния спецсъд.
      По делото се появи още един свидетел с тайна самоличност разпитван на 3 юли. Той твърди, че били обезпечени много пари за юридическата защита на Васил Божков. Пак този свидетел твърди, че са дадени 5 млн. евро на Цветан Цветанов, също така пари на Мая Манолова и Слави Трифонов.
      https://www.24chasa.bg/novini/article/8808582

      Коментар


      • КУРИОЗ В ЯМБОЛ: Главният прокурор Иван Гешев покани на разговор единствения протестиращ в града, той се покри

        https://pik.bg/%D0%BA%D1%83%D1%80%D0...ews948799.html

        Коментар


        • Абе къде е Джингиби ? Що не излезе да говори пред народа ?

          Коментар


          • Прав си е Цецоу ама няма кой да го слуша.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Логореев, на мен също не ми пука за твоето мнение!

              сЕди и гледай мача, Логореев...
              По-кратък си станал логореев, това е добре, и без това само хàбиш място (справка - темата за електричните).

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Почитаемия Лев Давидович е създал своята знаменита теорията за преманентната революция преди повече от 100 години. Ако не си запознат, попитай преждеговорившия - той е изучавал детайно комунистическите евангелия и всякакви пропагандни практики, докато е бил на заплата в службите.
                За "кирето" ли говориш?
                Ама той се е дегизирал сега като Джеймс Бонд,

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Добър текст, колега! Респект за вложения труд и постигнатата степен на въздействие!
                  Предполагам, че ако трайно започнеш да се придържаш към подобна форма на словесност, очертават ти се проблеми с една форумна прослойка, която принадлежи към специфична културна група. Не е задължително това да е проблем за теб, както не е проблем за мен, но понеже не съм те засичал, просто споделям.

                  В момента се въздържам от епитети, доколкото и те (групата) са раждани от българска майка и утре животът може да ни принуди да станем бойни братя, с отделни индивиди, де. При някои положението е неспасяемо, там само биологията може да помогне. Да, животът понякога се извърта по странен начин, а страната ни е поставена на стратегически кръстопът.

                  По същество. През годините неколкократно съм споделял, че със значителна група младежи се гледаме с дълбоко подозрение и поначало инициативата идва от мен. Наблюденията ми са, че това не е български феномен и подобни неща се наблюдават масово и на други места по света. Има обективни причини, но те са дълбоки и обемисти и не е тук мястото.
                  Никога не съм си поставял за цел да изпиша един толкова силен и въздействащ текст като теб. Рано в живота си разбрах, че светът върви по свой път и нашите субективни представи и оценки не променят нищо или почти нищо.

                  Когато за първи път си позволих негативни оценки в тази плоскост (доста отдавна беше) - случи се така, че изказах мнение в присъствието на мой приятел, който е добър историк. Той се усмихна и каза: има намерени стари египетски папируси от хиляди години преди Христа, в което един виден и възрастен гражданин в общността се оплаквал, че: както е тръгнало - тези младите ще затрият света!
                  Не ме разбирай криво, аз всъщност не ти опонирам и дори няколко пъти съм си позволявал д акажа тук, че при наблюденията ми върху тези, които и ти си описал, съм си задавал тайничко въпроса: аз и тези от един и същ биологичен вид ли сме?!
                  Често, но не винаги стигам до заключение, че видът видимо е същият, а аз просто вероятно остарявам.
                  Благодаря Начев, твоето мнение означава много за мен. Не си ме засичал, защото рядко се мотая из темите в безнадежден опит да осмисля немотивираното си кибичене във форума Имам 6 - 7 коментара, които поради подходяща тема съм ги пуснал в темата "Всичко за Успеха", ако имаш желание можеш да ги прочетеш, написани са в рамките на няколко дена, започни от дата 16. 07., последният е от преди май 3 дена. Имам и още няколко други в темата , която отворих Конспирации, но за осмислянето на някои от тях ще трябва да навлезеш в така нареченото АСС - алтернативно състояние на съзнанието

                  Можеш и на лични да ми пишеш да не спамим темата

                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Ами ако се окаже, че на новите избори ББ отново има най-много гласове и отново му се наложи да управлява? Тогава пак ли 20 престъпника ще блокират орлов мост и ще искат нови избори, един месец след старите? Ами че то това може да продължи до безкрай.
                    Почитаемия Лев Давидович е създал своята знаменита теорията за преманентната революция преди повече от 100 години. Ако не си запознат, попитай преждеговорившия - той е изучавал детайлно комунистическите евангелия и всякакви пропагандни практики, докато е бил на заплата в службите.
                    Last edited by Ender; 31.07.2020, 18:31.

                    Коментар



















                    • 19min.bg
                      Оставка и предсрочни избори: Цветанов

                      „Единственият разумен изход от създалата се криза е предсрочн




                      ЦЕЦОООУ..НАЛИ ТАКА МУ ВИКАШЕ БМБ..


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                        Цветанов: По-добре предсрочен вот, отколкото агония до пролетта


                        Цецоу ги знае нещата, може да му вЕрвате! Нали няма и година откакто ви спечели поредните два избора.
                        Кво се плашете, той е подготвил отново всичко
                        Да, ама по-средата стои служебно правителство от Радев, в което той ще назначи всякакви мутри и червени отрепки. Можеш да бъдеш абсолютно сигурен, че това народа не го иска.Иначе и на мене ми е любопитно по-скоро да узная какво е мнението на този народ в едни нови избори.

                        Ами ако се окаже, че на новите избори ББ отново има най-много гласове и отново му се наложи да управлява? Тогава пак ли 20 престъпника ще блокират орлов мост и ще искат нови избори, един месец след старите? Ами че то това може да продължи до безкрай.

                        Моето мнение е, че трябва да се доверим на демокрацията и на спазването на законите, защото това е единствения начин за пълноценна европейска интеграция. Колкото до терористите на Орлов мост - те трябва да бъдат пометени от власта, която и да е тя. Не може така 20 човека да диктуват какво ще се случва в България - сега и за в бъдеще.

                        Нещо повече - като ще имаме НОВА България, аз настоявам в нея блокирането на пътни артерии и общински сгради да се криминализира, и да се носи наказателна отговорност от например 1 година ефективен затвор. Протести ако ще се правят, то те трябва да са само законни и само на определените за това места.
                        Last edited by Mateev; 31.07.2020, 17:43.

                        Коментар


                        • Цветанов: По-добре предсрочен вот, отколкото агония до пролетта

                          Цецоу ги знае нещата, може да му вЕрвате! Нали няма и година откакто ви спечели поредните два избора.
                          Кво се плашете, той е подготвил отново всичко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            РАЗКРИТИЕ: Криминални типове на незаконната блокада на "Орлов мост" - говорителят им Тихомир Василев в бил арестуван за менте търговия

                            ..........................

                            "Сериозно" основание за арестуване "за менте-търговия"...

                            Сигурно е достоверно! По кои членове и алинеи и от кои нормативни документи е подобно основание?

                            Не оспорвам деянието: някой бил арестуван. Интересно ми е основанието за арест "менте-търговия".

                            Не е арестуван, например - за липса на касов апарат, не - за липса на данъчна регистрация, не - за спазване на санитарни изисквания..., НО точно - "за менте-търговия"! ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Това не го разбирам?
                              https://www.24chasa.bg/novini/article/8864795
                              Какво не разбираш?
                              • Че червената сган е набила момчето, поискало оставка на пРезидента?
                              • Че червената сган се възползва от бунта на младежите, разгневени от това което видяха когато Христо Иванов свали гащите на мафията на Доган в Росенец?
                              • Че червената сган пак ще си сложи нов палячо начело на държавата?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Логореев, както винаги мнението ти не струва пукната пара.

                                Но все пак бъди така добър да споделиш вижданията си няколко хода напред, след като БХ подаде оставка?


                                Логореев, на мен също не ми пука за твоето мнение!

                                сЕди и гледай мача, Логореев...

                                Коментар

                                Working...
                                X