IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=vanevski;n3633764]
    Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


    'За БГ в сегашният момент е най-добре да обявим война на Америка и да ни окупират! Ама няма да се излъжат- май,ще трябва и нас да хранят! Другият вариант е БКП/БСП да вземат власта- да се скапе всичко и О,боже ,чак тогава гласуващите за комунистите да им дойде акъла....да но "преходът" ще продължи още поне 2 -3 поколения!

    Засега ББ уж няма алтернатива,но вървим към диктатура/////



    Вся власт советом в нов вариант!





    Не те знам каква сила си,но да ти припомня,че не тия на които "Фашистите" са обявили война ни окупирват,а пълчищата орди от азиатската империя са ни окупирали без да им обявяваме война,та досега им берем "благодатта" и си живеем :царски"-най бедната и най-корумпираната страна в Европа....

    А иначе окупираните от Америка Япония и Германия пъшкат под империалистическото робство и мизерстват горките,че ходим да им аргатуваме,белки се пооправят....


    [ATTACH=CONFIG]n3633765[/ATTACH]
    Ти луд ли си бе или много оцет пиеш всеки ден?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      .... много лековато боравиш с процентите... На следващите избори, 15% могат да бъдат спечелени само с конструктивна програма и положителни послания към избирателите. Това в момента се предлага единствено от една политическа сила....

      П.С. Запиши си го някъде!

      Лековато боравят с процентите единствено тия, които подценяват гласоподавателите!


      .,.............


      Съгласен съм с това, че В МОМЕНТА само една - единствена политическа сила предлага...., предлага... и предлага...

      Това - тази политическа сила го прави (предлагането) - повече от десетилетие!

      ...............

      Записах (СИ) твоята версия. Защо беше необходимо, ако всеки може да предлага?



      Коментар


      • Първоначално изпратено от gogo6060 Разгледай мнение

        Како,
        Проектът на черепа не занимава властта. От него се интересувате няколко умрели от глад трола и може би прокуратурата
        В сряда имаше поне 100к протестиращи (и много други седейки си у дома в София), като добавим и тяхните семейства, плюс провинцията,
        ето ти достатъчна маса хора желаеща промяна на блатото, която няма как да я игнорираш, нито на протести, нито на следващите избори.
        Говори със факти и се аргументирай, не плямпане, излагаш се.

        Коментар


        • [QUOTE=vanevski;n3632466]


          'За БГ в сегашният момент е най-добре да обявим война на Америка и да ни окупират! Ама няма да се излъжат- май,ще трябва и нас да хранят! Другият вариант е БКП/БСП да вземат власта- да се скапе всичко и О,боже ,чак тогава гласуващите за комунистите да им дойде акъла....да но "преходът" ще продължи още поне 2 -3 поколения!

          Засега ББ уж няма алтернатива,но вървим към диктатура/////



          Вся власт советом в нов вариант!

          [QUOTE=power
          Ванчо стига простотии бе оглупяването ти се задълбочава.На Америка вече сме обявявали война и знаем как завърши всичко това.[/QUOTE]



          Не те знам каква сила си,но да ти припомня,че не тия на които "Фашистите" са обявили война ни окупирват,а пълчищата орди от азиатската империя са ни окупирали без да им обявяваме война,та досега им берем "благодатта" и си живеем :царски"-най бедната и най-корумпираната страна в Европа....

          А иначе окупираните от Америка Япония и Германия пъшкат под империалистическото робство и мизерстват горките,че ходим да им аргатуваме,белки се пооправят....


          Click image for larger version

Name:	67247802_156446605475801_4992150980469456896_n.jpg
Views:	2
Size:	97.6 КБ
ID:	3633765
          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Има една поговорка:
            Как човек може да изяде един голям слон?
            Ами има само един начин - на малки хапки.
            А малък слон на големи хапки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              Неизвестен е проекта на Божков, кои са вътре и кой начело,
              така че, е рано да гадаем за малки или големи шансове.
              Има много неясноти все още и за другите партийни играчи.
              Ама не се притеснявайте толкова много, ако сте толкова уверени във вашата победа на едни бъдещи избори, не е оправдано късането на фланелки тук, нали така.
              Како,
              Проектът на черепа не занимава властта. От него се интересувате няколко умрели от глад трола и може би прокуратурата

              Коментар


              • Неизвестен е проекта на Божков, кои са вътре и кой начело,
                така че, е рано да гадаем за малки или големи шансове.
                Има много неясноти все още и за другите партийни играчи.
                Ама не се притеснявайте толкова много, ако сте толкова уверени във вашата победа на едни бъдещи избори, не е оправдано късането на фланелки тук, нали така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                  Казах - поне 50% са недоволни, това е важното.
                  Няма как всички да са лузери.
                  И не всички са излезнали да протестират, имат сметки за плащане.
                  Така че, рано или късно, гангрената трябва да се изреже, с тоя или оня.
                  Слави нека си е прост, важни са неговите сътрудници.
                  50% от кои, от протестиращите ли?
                  А сътрудниците... Има една поговорка - рибата мирише откъм главата. Я виж на резидентна какви са сътрудниците, плачат за затвор начело с шефа си. При Слави е същата работа.

                  Но пет човека не можеш да посочиш, нали?

                  Last edited by Имхотеп; 01.08.2020, 15:42.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Наблюдава се много слаба нервна система при хората, склонни към графомания и мазни лакърдии. Това не е непременно лошо.
                    Воят и тръшкането им са доста забавни

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      ....
                      Слави нека си е прост, важни са неговите сътрудници.
                      Слави ще го гледаш през крив макарон. Почвай да учиш турски език, че ще ти трябва .....


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        И друго е повече от ясно: на предстоящи избори Слави Трифонов ще бъде много сериозен фактор!
                        ------

                        Слави ще прескочи лесно 10-15 %. Ще прескочи! Запиши си го някъде!
                        Дори в страната на чалгата, Слави не може да бъде пророк. Впрочем, много лековато боравиш с процентите... На следващите избори, 15% могат да бъдат спечелени само с конструктивна програма и положителни послания към избирателите. Това в момента се предлага единствено от една политическа сила. Всичко останало е хейт и заливане с пумия. А тези които обещават, какво ще разрушат и какво ще счупят, ще останат дори извън парламента.

                        П.С. Запиши си го някъде!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Ми ти като си на предна линия тук, ще се ангажираш ли с пет бъдещи политици които да са алтернатива?
                          Май нямаш алтернатива и само си грухтиш насам-натам както се и очаква...
                          Казах - поне 50% са недоволни, това е важното.
                          Няма как всички да са лузери.
                          И не всички са излезнали да протестират, имат сметки за плащане.
                          Така че, рано или късно, гангрената трябва да се изреже, с тоя или оня.
                          Слави нека си е прост, важни са неговите сътрудници.
                          Last edited by hazard; 01.08.2020, 15:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Да, това е вярно за хора дето вече са се нагушили от системата или поне са печеличши по една или друга причина посл 30 год и не искат проблеми , който и да е на власт.
                            Само че, в БГ има доста дето не са и нямат шанс да добият нормален статус, затова емигрират или затова сега стачкуват (и за програмисти говоря)
                            Е, тези, така или иначе нямат "къщичка" и така, че няма какво да губят.
                            Ако, протестърите са повече - нямате шанс.
                            Над 50% от хората са недоволни от живота си в БГ.
                            Не ми е ясно за какъв шанс говориш. Аз съм си добре и ще си остана добре при всяка една бъдеща власт. Да, прав си, че нямам зор и че искам преди всичко стабилност, но нима това не е така с повечето хора.

                            Опитваш се да изтъкнеш някакви икономически причини, но за бедноста на хората не е виновна съществуващата власт. Дефакто икономиката беше разрушена от други властимащи, а по време на съществуващата власт има икономически възход, ръст на заплатите, ръст на пенсиите, ръст на БВП, при това с темпове, надвишаващи темповете на другите държави.

                            Ако въпреки всичко това има лузъри, които поради собствената си некадърност стоят на дъното на обществото, то за това не е виновна власта. Същите лузъри ще си останат на дъното и при всяка една друга власт. Така е при пазарната икономика - некадърните и некомпетентните са бедни, и си търсят виновник за собствената си некадърност, но виновни са всъщност те самите.

                            В случая ти ми излизаш с някакви популистки твърдения, въпреки че ясно осъзнаваш къде е голата истина. Съществуващите протести искат нещо невъзможно - смяна на системата на парламентарната република и демокрация, и затова няма да успеят. Не виждаш ли, че на улиците са излезли безделници, криминално проявени, пияници, анархисти, метежници и терористи. Е как очакваш народа да се съгласи с тях, след като с всеки изминал ден тази измет на обществото се компроментира все повече и повече.

                            Виждаш и тука във форума - излагат се мнения със здрав разум, но той влиза през едното ухо и излиза през другото на тези, които разсъждават плитко и не могат да осъзнаят как с тези протести ще си вкарат автогол на самите себе си. Ами хубаво - правете каквото си щете, а аз при всички сценарии ще си гледам собствения си кеф и вашия сеир.

                            Не ме причислявай към ГЕРБ или към която и да било друга партия. Ако искаш някакси да ме класифицираш, сложи ме в групата със здравия разум. Мнението ми не е политическо обременено, и освен всичко друго аз съм незаинтересована страна, защото кефа ми няма да се накриви който и да дойде на власт. Ще ми е малко чоглаво, че по министерствата се говори на турски език, но и друг път се е случвало това, така че ще го преживея.

                            Ако все още не си го разбрал - съществуващите протести искат някаква утопия, но това, което в действителност ще постигнат, е да докарат Доган и Пеевски на власт. Първия ще "оправи" икономиката така, че да работи за него, а втория ще оглави прокуратурата, ДАНС, НСБОП и другите силови структури. И тогава ще видите какъв "кеф" ще изпита народа, защото сам си го е докарал този кеф, който му се намъква отзад не с един, а с два дебели и рязани.
                            Last edited by Mateev; 01.08.2020, 15:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                              Да, това е вярно за хора дето вече са се нагушили от системата или поне са печеличши по една или друга причина посл 30 год и не искат проблеми , който и да е на власт.
                              Само че, в БГ има доста дето не са и нямат шанс да добият нормален статус, затова емигрират или затова сега стачкуват (и за програмисти говоря)
                              Е, тези, така или иначе нямат "къщичка" и така, че няма какво да губят.
                              Ако, протестърите са повече - нямате шанс.
                              Над 50% от хората са недоволни от живота си в БГ.
                              Е, колко да са повече протестърите, сто човека? Сто човека са малко според мен.
                              А и като над 50% са недоволни от живота си, защо не са на протест? Щото 50 лумпена не са над 50%...

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Безимен, май не ти понасят добре жегите... Какъв политик е може да Слави?!
                                Може да спечели гласа ми, единствено в случай, че номинацията е за гнусен хейтър или мазен трол.

                                Макар че и по-гнусни и мазни сме виждали в нета...

                                Моето мнение е различно: гнусни хейтъри и мазни тролове са КАТЕГОРИЧНО - днешните управляващи.

                                ............

                                И друго е повече от ясно: на предстоящи избори Слави Трифонов ще бъде много сериозен фактор!

                                ............

                                Относно жегите - може би при теб е по-зле!



                                Коментар

                                Working...
                                X