IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Христо Иванов подаде оставка в минутата в която му бламираха закона за реформа на съдебната система.
    Писаха го исторически компромис - реално недоносче.
    https://btvnovinite.bg/bulgaria/poli...e-ostavka.html
    Единствената разлика, която Бойкикев не прие и заради която изхвърча е прокурорската колегия да е от 5-ма прокурори, избрани от парламента (вместо 6, както искаха Хр. Иванов и РБ) + 4-ма, избрани от самите прокурори + един следовател + гл. прокурор, а за съдийската колегия нямаше никакви разногласия.
    Не звучи сериозно да се внушава, че 6 членове в прокурорската колегия, избрани от прокуратурата, и 5 членове на същата тази прокурорска колегия, избрани от парламента, е невероятна драма, която прави съдебната реформа невъзможна и само ако се спазят христовите баланси в прокурорската колегия между прокурорите, избрани от прокуратурата и парламента, съдебната власт ще цъфне и завърже... И едните прокурори, и другите прокурори в прокурорската колегия са еднакво подчинени на главния прокурор.
    Работата и на Конституционния съд, и на Висшия съдебен съвет през всичките изминали години показаха, че това дали един член на КС или на ВСС е избран от квотата на парламента или от квотата на съдебната власт няма значение, зависимостите се пораждат по други начини и причини! А главният прокурор съвсем не е неконтролируем, което се посочва и в последното решение на КС от четвъртък. Така че, да, законът е на христо иванов.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gogo6060 Разгледай мнение

      Да, заедно са в труд и в бой


      Гледам кюстендилската слива подпалила хартии. През 2014 г. Мая Манолова създава нов изборен закон. Днес гори изборните протоколи по същия този закон.
      През 2015 г. Хр. Иванов създава нов закон за избор на главен прокурор. Гешев е избран по този закон. Сега Бойкикев е против този закон и иска оставка на Гешев

      Тези хора не са с всичкия.
      Няколко марулю марулевци с претенция за елитарност и ум могат да им пристанат.
      На ватето снимките са много популярни в нета, а предполагам на хазарда също, но не съм ги срещал досега,

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gogo6060 Разгледай мнение

        Да, заедно са в труд и в бой


        Гледам кюстендилската слива подпалила хартии. През 2014 г. Мая Манолова създава нов изборен закон. Днес гори изборните протоколи по същия този закон.
        През 2015 г. Хр. Иванов създава нов закон за избор на главен прокурор. Гешев е избран по този закон. Сега Бойкикев е против този закон и иска оставка на Гешев

        Тези хора не са с всичкия.
        Няколко марулю марулевци с претенция за елитарност и ум могат да им пристанат.
        Христо Иванов подаде оставка в минутата в която му бламираха закона за реформа на съдебната система.
        Писаха го исторически компромис - реално недоносче.
        https://btvnovinite.bg/bulgaria/poli...e-ostavka.html
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Като ватето, нали?
          Да, заедно са в труд и в бой


          Гледам кюстендилската слива подпалила хартии. През 2014 г. Мая Манолова създава нов изборен закон. Днес гори изборните протоколи по същия този закон.
          През 2015 г. Хр. Иванов създава нов закон за избор на главен прокурор. Гешев е избран по този закон. Сега Бойкикев е против този закон и иска оставка на Гешев

          Тези хора не са с всичкия.
          Няколко марулю марулевци с претенция за елитарност и ум могат да им пристанат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gogo6060 Разгледай мнение

            Тая кака е в зиген
            Като ватето, нали?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
              Малее ,от както един колега светна много от нас ,как в контролен панел можеш да игнорираш някой ник ,той ми се наппълни за нула време бря-моля кажете как да игнорирам още една дузина Ахмаци и Бунаци -пу ВМЕ
              Разлогваш се и не влизаш в сайта, най-доброто решение.


              ПП
              Шегувам се разбира се.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Малее ,от както един колега светна много от нас ,как в контролен панел можеш да игнорираш някой ник ,той ми се наппълни за нула време бря-моля кажете как да игнорирам още една дузина Ахмаци и Бунаци -пу ВМЕ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев

                  Извинявай, ти откъде изпълзя, многоников трол? Абе, колко ви плащат, просто ми е интересно дали се продавате за жълти стотинки, щото умсрвеният ви потенциал е точно като за стотинки, но с оглед на голямото наличие на калинки в герП, сигурно вие сте най-умните?

                  апропо, крайно време е да се ограничи многоникието тук, не може 1-2 пациенти на свети наум да оклепат всичко с 15 ника!

                  малечко, за теб ми е мъчно - умен човек, а явно зависим от хунтата, дано се осъзнаеш. Също като Матейко, ма той е самозабравил се като всички случайно забогатели. 4д и 10-те му ника са ясни, а Томи/Харизанов е ясен - той и за Доган ще пише дитирамби, ако плаща. Срам ме е, че има подобни “българи”
                  Е те твоите роднини нали всички избягаха в САЩ по време на любимите ти правителства, а беше редно и те да протестират заедно с теб. Само по-голяма палатка ше требва.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ми теб сам са те оставили да събаряш на другите къщичките ,
                    Я кажи ти в коя палатка си на орлов мост?

                    Тая кака е в зиген

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Балбалоний, Вие ме цитирате ;-)
                      То е хубаво да те цитират още приживе, превръщаш се в легенда

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard

                        да де, той изчезна, ама пък ти се появи
                        Матеев, още колко ника имаш,
                        стига с този форум, обърни внимание на семейството !!
                        Ми теб сам са те оставили да събаряш на другите къщичките ,
                        Я кажи ти в коя палатка си на орлов мост?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          На видеото се вижда колко са окупаторите, както и че към момента няма издадена забрана за продажба на алкохол в района:

                          Блокадата на "Орлов мост" и пред президентството продължава

                          За съжаление не открих информация, колко стотици хиляди протетират в момента от диваните, но съм склонен да вярвам на колегата Хазард.
                          То не само, че няма забрана за продажба на алкохол, ами като съдя по олигофрена във видеото, което не догледах, май и ганджата е пусната свободно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gogo6060 Разгледай мнение
                            Е как ще е слаб протеста Забрави ли твърдението си, че 100 к протестиращи събирате и още толкова, които си седяли в къщи по диваните
                            Откъде ви събират такива бе?
                            На видеото се вижда колко са окупаторите, както и че към момента няма издадена забрана за продажба на алкохол в района:

                            Блокадата на "Орлов мост" и пред президентството продължава

                            За съжаление не открих информация, колко стотици хиляди протетират в момента от диваните, но съм склонен да вярвам на колегата Хазард.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

                              А малък слон на големи хапки
                              Тук, Слонът Матейко трябва много да внимава. Пълно с лузъри, те гладни, той им каза, как да го изядат...

                              Коментар


                              • Балбалоний, Вие ме цитирате ;-)

                                Коментар

                                Working...
                                X