IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Аз мога дам имена на отборите.
    Дъртите страхливи коцкари
    с/у будната младеж со прошарени коси
    О йе!
    Ние сме младежта! Оле оле оле оле!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение
      Така като гледам двата отбора са със същите уклони и в темата за коронавируса. Ще вземем и от там.

      Давайте предложения за капитани. За нашия отбор предлагам Груйо, левент момък.
      Аз мога дам имена на отборите.
      Дъртите страхливи коцкари
      с/у будната младеж со прошарени коси
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        На БХ това му е последен мандат. Износи се за толкова години, нормално.
        Преблема е че кебапчиите не са много умни и си мислят че като подаде оставка нещо ще се промени. А ако подаде оставка, държавата ще изпадне в нестабилност. Това в момента е най-малкото което нормален човек би желал.
        Очевидно е че герб ще спечелят следващите избори, но се надявам за премиер да поставят някой по-млад и с повече енергия човек. Например виж как се размърда прокуратурата с идването на Гешев.
        Кампанията срещу него е очевидна за всеки - доста големи мафиоти са зад решетките, а и на останалите не завиждам какво ги чака.

        Другото за което говориш си е в типично твой стил: Манолова не спечелила изборите щото някой си не публикувал социологическо проучване.
        Сега ще ти кажа нещо, да научиш една работа която ще ти служи до живот: Избори се печелят не от социологически проучвания, а от това че хората гласуват за някой.
        Няма да кажа какво мисля за такива хора, защото не само ще ми изтрият поста, ами и направо ще ме баннат без предупреждение.

        Не просто цитирам блиц , 24 часа и ПИК , Европа , Канал 3 пишат все едно и също и със същата насоченост в рамките на минути .....Това показва че някой ръководи редакционната им политика по такъв начин да е в полза на Тиквата. Всяка вредна новина за него се манипулира ,изкривява или не се пуска в ефир....
        Това ли са твойте мечти за развитие.....Ами то Гьобелс и Сталин пасти да ясат? А иначе бил се изхабил , да изхабил се ама може да краде като пеликан , да лъже като настрадин ходжа и да обижда като теб.....?
        Изборите през октомври бяха купени и манипулирани и фалшифицирани щом неутрални хора го видяха....Преставяш ли си кметовете на Красна поляна и Илинден държали пари на циганите и тогава си ги връщали това казаха следователи по повдигнатите жалби... ....Е повече гробар нема да стане премиер сигурен съм да 99 % ..Ново правителство! Нова ЦИК и нов Преброител! После нов прокурор!

        Коментар


        • Така като гледам двата отбора са със същите уклони и в темата за коронавируса. Ще вземем и от там.

          Давайте предложения за капитани. За нашия отбор предлагам Груйо, левент момък.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Ако е в горна оряховица първата ми работа е барна един там за тлъстото вратле да го понамачкам...
            И националната мощ national power ще е там, внимавай!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение
              Оставете тези неща!

              Аз викам да си уредим двата отбора една боксова среща някъде в Пловдив или Горна Оряховица.
              Аз ще съм резервен играч и ще викам отстрани за нашите и ще давам акъл. Чат пат може да протегна коварно крак да спъна някой от лошите лоши.

              Ммм?
              Ако е в горна оряховица първата ми работа е барна един там за тлъстото вратле да го понамачкам...
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Оставете тези неща!

                Аз викам да си уредим двата отбора една групова боксова среща някъде в Пловдив или Горна Оряховица.
                Аз ще съм резервен играч и ще викам отстрани за нашите и ще давам акъл. Чат пат може да протегна коварно крак да спъна някой от лошите лоши.

                Ммм?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Това е верния тон изгонете протестиращите от кръстовищата и ги вкарайте в затвора....Подкрепям!
                  Шокиран си налЕ?
                  А какво казва платения социолог на 24 часа....Тренд и той се чуди що да пише и какво изследване да извади.....преди 8 месеца не пусна изследване че Мая печели изборите в София по заповед на Гочева....сега върти и ще си го получи ? А Тиквата е пътник....даже и той го знае и това с протестиращите е по бързо да си го получи...
                  На БХ това му е последен мандат. Износи се за толкова години, нормално.
                  Преблема е че кебапчиите не са много умни и си мислят че като подаде оставка нещо ще се промени. А ако подаде оставка, държавата ще изпадне в нестабилност. Това в момента е най-малкото което нормален човек би желал.
                  Очевидно е че герб ще спечелят следващите избори, но се надявам за премиер да поставят някой по-млад и с повече енергия човек. Например виж как се размърда прокуратурата с идването на Гешев.
                  Кампанията срещу него е очевидна за всеки - доста големи мафиоти са зад решетките, а и на останалите не завиждам какво ги чака.

                  Другото за което говориш си е в типично твой стил: Манолова не спечелила изборите щото някой си не публикувал социологическо проучване.
                  Сега ще ти кажа нещо, да научиш една работа която ще ти служи до живот: Избори се печелят не от социологически проучвания, а от това че хората гласуват за някой.
                  Няма да кажа какво мисля за такива хора, защото не само ще ми изтрият поста, ами и направо ще ме баннат без предупреждение.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ти по-добре иди излапай... едно кебапче докато може, че ако закъснееш може и ти да отнесеш някоя тупалка,

                    Борисов втвърдява тона
                    Това е верния тон изгонете протестиращите от кръстовищата и ги вкарайте в затвора....Подкрепям!
                    Шокиран си налЕ?
                    А какво казва платения социолог на 24 часа....Тренд и той се чуди що да пише и какво изследване да извади.....преди 8 месеца не пусна изследване че Мая печели изборите в София по заповед на Гочева....сега върти и ще си го получи ? А Тиквата е пътник....даже и той го знае и това с протестиращите е по бързо да си го получи...
                    Last edited by Монти; 04.08.2020, 14:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Утре Тиквата ще събира елитните тикви....има две причини да ги нахъсва или да хвърли кърпата....?
                      Ти по-добре иди излапай... едно кебапче докато може, че ако закъснееш може и ти да отнесеш някоя тупалка,

                      Борисов втвърдява тона
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                        Вчера на протеста чухме една новина.
                        Може да е площаден фолклор.
                        А новината е, че до петък Баце хвърля "парцала", а на негово място готвят Деница Сачева.
                        Дори и да не е вярно, ясно е че герб ще пробват всякакви варианти да се задържат на власт.
                        Герпаджиите без борисов са политическки трупове. Махне ли се Бойко - КРАЙ. Ако не се лъжа, преди време Борисов беше казал нещо от сорта "Тая партия аз съм я създал, и аз ще я унищожа..."
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Вчера чухме за едно решение.
                          Не е площаден фолклор.
                          То е на правителството.
                          А то е, че до петък кебапчиите и пияндетата заедно с палатките им ще бъдат натоварени на бели бусове и преместени в центъра на Факултето, а някои в Христо Смирненски.
                          Дори и да не е вярно и бусовете да не са бели, време е на отровното трио да му се намери място в софийския, а лумпените да изядат по една гьостерица.

                          Утре Тиквата ще събира елитните тикви....има две причини да ги нахъсва или да хвърли кърпата....?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                            Вчера на протеста чухме една новина.
                            Може да е площаден фолклор.
                            А новината е, че до петък Баце хвърля "парцала", а на негово място готвят Деница Сачева.
                            Дори и да не е вярно, ясно е че герб ще пробват всякакви варианти да се задържат на власт.
                            Вчера чухме за едно решение.
                            Не е площаден фолклор.
                            То е на правителството.
                            А то е, че до петък кебапчиите и пияндетата заедно с палатките им ще бъдат натоварени на бели бусове и преместени в центъра на Факултето, а някои в Христо Смирненски.
                            Дори и да не е вярно и бусовете да не са бели, време е на отровното трио да му се намери място в софийския, а лумпените да изядат по една гьостерица.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Да, България - Христо Иванов:
                              • Ако прокурорите не могат да се преборят за собственото си достойнство, гражданите ще се преборим за своята държава.
                              • Цялата уязвимост на Борисов за шантаж от прокуратурата, от криминални фигури е, че той трябва да завърши газопровода руски поток. С какво го държат руснаците?
                              • Пеевски смята чрез държавата да увеличи контрола си върху много бизнеси.
                              • Моделът на Путин за налагане на контрол над държавата опитва да приложи и Пеевски в България, а неговият инструмент е Гешев.
                              • Хората искат оставка, не искат една говореща глава, която да им казва "Само аз мога".
                              • Г-жо Сачева, г-н Борисов, тази страна може и без Вас!
                              • ГЕРБ прахосаха над 2 млрд. лв. за електронно управление, без да има резултат за електронното управление.
                              • Докато не се стигне до оставка на главния прокурор и дълбока реформа на прокуратурата, ние ще считаме, че този протест не е постигнал целите си.
                              • Г-н Борисов, не бягайте от отговорност, знаем, че сте на трупчета. Разпоредете на министъра си инициирането на проверка срещу главния прокурор.
                              • България трябва да се освободи от този бухалкаджия Гешев.
                              • Гешев е един охранител от 90-те години, който не може да бъде главен прокурор.
                              • Организаторите на протеста трябва да са честни към хората и ако смятат да правят партия да излязат и открито да го заявят.
                              • На това зло има само едно противодействие - организирана политическа сила, която да се яви на избори и да се противопостави на тази империя на злото.
                              • Все повече хора излизат от състоянието на усещане за безпътица.
                              • Ако запази този растеж Демократична България има шанса да се превърне в незаобиколим фактор в следващия парламент.
                              • За разлика от Реформаторски блок, Демократична България иска да налага дневния ред, а не да мисли кой влиза в парламента и кой не.

                              Коментар


                              • Мисля, че това изследане е повече от показателно докъде я докарахме след 10 години управление на герП - най-бедните и жалки в ЕС. Вярно, по-добре от смачканите цървули, дето са ни съседи от Запад на Балканите, но с отчайваща демокрация и качество на живот, съизмеримо с това в разбомбената шумадия. Ми честито - така добре ли е като език, или не е достатъчно цензурно - слагам картинка, която дори и средностатистическия избирател на герп би следвало да може да разбере:

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X