IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Когато Борис 1 покръстителят решава да въведе християнството от Константинопол,избухва бунт воден от големият му син Расате които си искат
    бог Тангра.Борис решава да затрие 60 български рода до 9 коляно за да пресече бунта и на тяхно място да въздигне 60 славянски рода.Трепал,но
    не всичко изтрепал .....поне половината избягали при Лачин в Киев ,включително и Олга която е дъщеря на Расате,чийто син впоследствие опустошава
    България за да преживее 200 г Византийско иго.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

      поглеждай и Дневник, не само ПИКоподобнте
      Казал си е човекът с кои дори компромис не трябва да има
      Слави Трифонов за протестите и за коалиции с ГЕРБ и ДПС


      https://www.dnevnik.bg/politika/2020...ef=home_layer2
      През живота си не съм чел това нещо ПИК, а "Дневник" и "Капитал" чета по-рядко, след като разбрах, че свободата на журналистите в тях се простира дотам, където се появява интересът на Прокопиев.

      Допускам, че наистина си "тя" и понеже съм кавалер, въобще не се усъмних в казаното от теб. Цял ден нямах време да проследя линка ти и чак сега влязох да видя. Признавам, че ми беше интересно и се надявах списъкът да е пораснал с поне още един участник, да се е появила конкуренция...

      Но, О, Съни, ти жестоко ме разочарова! Никъде, ама никъде Трифонов не казва, че няма да се коалира с БСП, напротив - в мазмантийския си стил отваря отсега тази опция!

      Съни, не знам дали си "тя", но вече съм убеден, че не си дама, която заслужава уважението ми! Ти лъжеш повече от дърта циганка, лъжеш като дърт комунист!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Нещо си с грешка....ортодоксална да , католическа не
        Той е ортодоксален будист..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          По-скоро от твои родственици.
          От нас са получили език (старобългарски), азбука (кирилица), и религия ( ортодоксална католическа).

          Я вземи проучи историята и не ни насаждай твойте измишльотини,Киевска Урус/ Рус/ е политически проект на Волжска България,но и нашта
          Дунавска България им помага да тръгнат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Официалното название на религията в България, Гърция, Румъния...
            е Ортодоксална Католическа Църква.

            Нещо си с грешка....ортодоксална да , католическа не
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар




            • НА ДНЕШНИЯT ДЕН ПРЕДИ 75 ГОДИНИ
              Тoчнo в 8 чaca и 15 минути aмeрикaнcки бoмбaрдирoвaч Б-29 хвърля атомна бомба нaд Хирoшимa.
              Кoмaндир нa eкипaжa e пoлкoвник Пoл Тибeтc.
              50 килограмово ядро от уран-235
              с взривен еквивалент от 13 000 000 кг. тротил в центъра на Хирошима.
              Бoмбaтa ce взривявa, нa oкoлo 600 мeтрa нaд пoвърхнocттa, при кoeтo нa мяcтo зaгивaт oкoлo 75 000 души. Зoнaтa нa пълнo рaзрушeниe e oкoлo 1,4 км. в рaдиуc. Пoжaритe, избухнaли cлeд взривa зacягaт oкoлo 11,4 км2. 90% oт здaниятa в града ca унищoжeни.
              Три седмици след взрива загиналите са вече на 140 000.
              Радиацията продължава да взима жертви години и дессетилетия наред.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                хахаха ...я обясни малко по подробно що е туй нещо
                Официалното название на религията в България, Гърция, Румъния...
                е Ортодоксална Католическа Църква.


                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение


                  От нас са получили ..............., и религия ( ортодоксална католическа).

                  хахаха ...я обясни малко по подробно що е туй нещо

                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    По-скоро от твои родственици.
                    От нас са получили език (старобългарски), азбука (кирилица), и религия ( ортодоксална католическа).

                    И какви са тези ортодоксални католици?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Северният дивак произлиза от българският такъв,ако ти си див и прост и те са такива.
                      По-скоро от твои родственици.
                      От нас са получили език (старобългарски), азбука (кирилица), и религия ( ортодоксална католическа).

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Търси северния дивак
                        Ми французите имат подобен израз,

                        Шерше ле барбаре дьо норд....

                        Северният дивак произлиза от българският такъв,ако ти си див и прост и те са такива.

                        Коментар


                        • Пролетта едни ми затвориха София уж за мое добро.
                          Сега други отново ми затварят кръстовища в София. Било уж също за мое добро.
                          Аман от алтруисти, които уж вършат нещо за мен, а всъщност ми пречат,
                          да живея спокойно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Не че нещо, ма на север от франция са все "диваци" - холандци, фламандци, немци, скандинавието. учете география бе, онези варвари са много на североизток. Обаче тук си говорим за родните варвари и псевдопатриоти - оставка за тях и анатема трижди!
                            Те пък франсетата една циливизация,наште тракета онодени от германски диванета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Не че нещо, ма на север от франция са все "диваци" - холандци, фламандци, немци, скандинавието. учете география бе, онези варвари са много на североизток. Обаче тук си говорим за родните варвари и псевдопатриоти - оставка за тях и анатема трижди!
                              То е за други това, не за теб. Ти си ОК.
                              За теб е това:



                              Last edited by Имхотеп; 06.08.2020, 14:39.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Търси северния дивак
                                Ми французите имат подобен израз,

                                Шерше ле барбаре дьо норд....

                                Не че нещо, ма на север от франция са все "диваци" - холандци, фламандци, немци, скандинавието. учете география бе, онези варвари са много на североизток. Обаче тук си говорим за родните варвари и псевдопатриоти - оставка за тях и анатема трижди!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X