IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Не мисля, че е от Герб. Наскоро забелязах, че става изключително заядлив и жлъчен, когато се ппишат нелицеприятни неща за Гешев, Пеевски и Доган.
    От Герб е дотолкова, доколкото те играят по свирката на горните
    Ами аз ти казах че е рязана карабина и е от дпс - ти не ми вярваш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Ти какво си мислиш ме интересува колкото и безсмисления какво мисли.

      На втората снимка изглеждаш ужасно вате, уххххх...
      Kato ne te ИНТЕРЕСУВА какво мисля защо отговаряш?? Сложи ме в игнора факЮ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Не мисля, че е от Герб. Наскоро забелязах, че става изключително заядлив и жлъчен, когато се ппишат нелицеприятни неща за Гешев, Пеевски и Доган.
        От Герб е дотолкова, доколкото те играят по свирката на горните
        Ми толкова си можете вие там, кутевчетата.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Не мисля, че е от Герб. Наскоро забелязах, че става изключително заядлив и жлъчен, когато се ппишат нелицеприятни неща за Гешев, Пеевски и Доган.
          От Герб е дотолкова, доколкото те играят по свирката на горните

          Републиканец е Имхотеп! Защитава идеята - република, без партии!

          Той и Доган също не е за монархия!

          Дано двамцата не мислят за една по-различна "република".


          Коментар


          • Имхотеп, въпросът ти, на който многократно си ме гонил за отговор, включителни и преди малко ти отговорих за 20ти път беше

            От коя Партия си?

            Не те питам какви форми на управление харесваш?
            Та, в духа на добрите практики, отговори и ти!

            Коментар


            • АСО ПИКА - безпартиен

              Моля продължете списъка .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Всеки ден я убеждаваш да стане симпатизантка на ГЕРБ.

                Не мисля, че е от Герб. Наскоро забелязах, че става изключително заядлив и жлъчен, когато се ппишат нелицеприятни неща за Гешев, Пеевски и Доган.
                От Герб е дотолкова, доколкото те играят по свирката на горните

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Аз си мислех че си от дпс- там сте събрани все отбор юнаци
                  Ти какво си мислиш ме интересува колкото и безсмисления какво мисли.

                  На втората снимка изглеждаш ужасно вате, уххххх...
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Вижда се, че Съни много ти е харесала. Всеки ден я убеждаваш да стане симпатизантка на ГЕРБ.

                    В ГЕРБ се усеща дефицит от такива дами, нали?

                    Там - по определението на премиера - са концентрирани друг тип "дами"... Дано има и различни!

                    Опитай да я сваляш на лични. Може да ти се отвори парашута!

                    ...............

                    Не за друго: темата е различна!
                    Безсмислен, казах ти няколко пъти.
                    От теб акъл не ща.
                    Ако имам нужда, ще те попитам.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Аз съм републиканец.
                      Аз си мислех че си от дпс- там сте събрани все отбор юнаци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Имхотеп, първо се дръж като мъж
                        и след като питаш през ден и всеки път, когато пиша във форума, един и същи въпрос имай достойнството да отговориш за задавания от теб самия въпрос. Който пита, трябва да е готов да отговори за същото - нормална практика, нали? Или във вашите среди - само питате?
                        И внушавате...
                        Та ти от коя партия си?
                        Аз съм републиканец.

                        А съни, как се държат мъжете около теб? Ако има такива де, щото тук не те търпят много-много?



                        ПП
                        ватето не го брой виж му снимката по-назад


                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Протестно шествие в Габрово
                          https://btvnovinite.bg/bulgaria/prot...v-gabrovo.html, матеев какво става- бунт на кораба. Я погледни как държи бойко банкя- никой не смее да шукне

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Е няма да те затваряме в сливенския.

                            А иначе от десет години нищо не казваш. Затова те псуваха и обиждаха свестни хора, защото си хлъзгава като змиорка. Въпреки че си дама. Оказва се че си другарка,
                            А че лъжеш - факта че подхвана кампанията на резидента и бсп срещу дпс показва всъщност каква си. Държането ти тук през годините показва същото.
                            Що лъжеш?
                            Като видя че не мож' манипулирана тази тема, веднага се опита да я смениш.
                            Само че тези малки трикове вървят само сред все по-малкия ви електорат. Тук - не чак толкова.

                            ПП
                            Изборите са чак март, та не се хаби отсега.


                            Вижда се, че Съни много ти е харесала. Всеки ден я убеждаваш да стане симпатизантка на ГЕРБ.

                            В ГЕРБ се усеща дефицит от такива дами, нали?

                            Там - по определението на премиера - са концентрирани друг тип "дами"... Дано има и различни!

                            Опитай да я сваляш на лични. Може да ти се отвори парашута!

                            ...............

                            Не за друго: темата е различна!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Имхотеп, първо се дръж като мъж
                              и след като питаш през ден и всеки път, когато пиша във форума, един и същи въпрос имай достойнството да отговориш за задавания от теб самия въпрос. Който пита, трябва да е готов да отговори за същото - нормална практика, нали? Или във вашите среди - само питате?
                              И внушавате...
                              Та ти от коя партия си?
                              Ами той обясняваше че е с българско самосъзнание- мисля че това е достатъчно

                              Коментар


                              • Имхотеп, първо се дръж като мъж
                                и след като питаш през ден и всеки път, когато пиша във форума, един и същи въпрос имай достойнството да отговориш за задавания от теб самия въпрос. Който пита, трябва да е готов да отговори за същото - нормална практика, нали? Или във вашите среди - само питате?
                                И внушавате...
                                Та ти от коя партия си?

                                Коментар

                                Working...
                                X