IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
    https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/...home_NaiNovoto


    Учени и специалисти на Българската академия на науките поискаха оставката на кабинета с отворено писмо.


    Задълбочаващият се управленски произвол на правителството застрашава самите устои на държавата ни. Некомпетентните и корупционни практики на конюнктурната коалиция доведоха България до самото дъно на всички обществени и статистически оценки. Намаляващият ни народ, с най-ниска продължителност на живота в Европа и най-висока смъртност в света, е поставен в условия на повсеместна корупция и феодално-олигархични зависимости.
    Ми на прокопи сайтчето, кво друго да каже?

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

      Съни - безпартийна

      И ти благодаря за предния отговор. Също нямам нищо общо с партии и политици. Нямам и зависимости с такива.
      Но харесвам правилата и нормалните отношения в обществения живот.
      Простащината, която е заляла политиеския елит вече е навсякъде и стана дори поведенченски модел.
      Не го приемам и затова пиша тук

      Съни, разбра ли сега, грешката си?

      Ще ти кажа малката тънкост: когато питаш Имхотеп за партията, в която членува, не трябва да го караш да се кълне в Бог!

      МюсЛЮманите се кълнат в Аллах!

      Коментар


      • https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/...home_NaiNovoto


        Учени и специалисти на Българската академия на науките поискаха оставката на кабинета с отворено писмо.


        Задълбочаващият се управленски произвол на правителството застрашава самите устои на държавата ни. Некомпетентните и корупционни практики на конюнктурната коалиция доведоха България до самото дъно на всички обществени и статистически оценки. Намаляващият ни народ, с най-ниска продължителност на живота в Европа и най-висока смъртност в света, е поставен в условия на повсеместна корупция и феодално-олигархични зависимости.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Матеев - громи червените отрепки.

          Моля продължете списъка .....
          Матеев е изтрещял отвсякъде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

            Съни - безпартийна
            Лъжеш съни повече от курнела.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение

              Като дойдат някои други на власт, ти ще се пребоядисваш ли, за да продължи далаверката със субсидийки и фондове?

              Парите не миришат, нали така Матеев?
              Не, няма да се пребоядисам - винаги ще громя червените отрепки при всяка една власт. Въпросът е принципен и не подлежи на обсъждане.

              Колкото до парите - моите съм си ги печелил при всяка една власт от 1985 до ден днешен, така че не се безпокой. Да му мислят лузърите, които си остават лузъри при всяка една власт.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Матеев - громи червените отрепки.

                Моля продължете списъка .....
                Като дойдат някои други на власт, ти ще се пребоядисваш ли, за да продължи далаверката със субсидийки и фондове?

                Парите не миришат, нали така Матеев?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                  АСО ПИКА - безпартиен

                  Моля продължете списъка .....
                  Матеев - громи червените отрепки.

                  Моля продължете списъка .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                    АСО ПИКА - безпартиен

                    Моля продължете списъка .....
                    Съни - безпартийна

                    И ти благодаря за предния отговор. Също нямам нищо общо с партии и политици. Нямам и зависимости с такива.
                    Но харесвам правилата и нормалните отношения в обществения живот.
                    Простащината, която е заляла политиеския елит вече е навсякъде и стана дори поведенченски модел.
                    Не го приемам и затова пиша тук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Ako te sloжа в игнора няма да има с какво да се забавлявам, Швул,

                      Гьотверен си мойто момче- гьотверен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Kato ne te ИНТЕРЕСУВА какво мисля защо отговаряш?? Сложи ме в игнора факЮ
                        Ako te sloжа в игнора няма да има с какво да се забавлявам, Швул,

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Не мисля, че е от Герб. Наскоро забелязах, че става изключително заядлив и жлъчен, когато се ппишат нелицеприятни неща за Гешев, Пеевски и Доган.
                          От Герб е дотолкова, доколкото те играят по свирката на горните
                          Ами аз ти казах че е рязана карабина и е от дпс - ти не ми вярваш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ти какво си мислиш ме интересува колкото и безсмисления какво мисли.

                            На втората снимка изглеждаш ужасно вате, уххххх...
                            Kato ne te ИНТЕРЕСУВА какво мисля защо отговаряш?? Сложи ме в игнора факЮ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Не мисля, че е от Герб. Наскоро забелязах, че става изключително заядлив и жлъчен, когато се ппишат нелицеприятни неща за Гешев, Пеевски и Доган.
                              От Герб е дотолкова, доколкото те играят по свирката на горните
                              Ми толкова си можете вие там, кутевчетата.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Не мисля, че е от Герб. Наскоро забелязах, че става изключително заядлив и жлъчен, когато се ппишат нелицеприятни неща за Гешев, Пеевски и Доган.
                                От Герб е дотолкова, доколкото те играят по свирката на горните

                                Републиканец е Имхотеп! Защитава идеята - република, без партии!

                                Той и Доган също не е за монархия!

                                Дано двамцата не мислят за една по-различна "република".


                                Коментар

                                Working...
                                X