IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Оная пионка радев скоро не е излизал да кудкудяка като свекърва. Изглежда чака да му напишат и подадат текста

    Забелязали ли сте, че този тиквоч и фигурант ВИНАГИ чете от някъде когато говори .СлучЕност ? Не мисля

    Коментар


    • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение


      Матеев, я сега същото си го препиши още веднъж и го кажи пак, за онзи момент, когато ББ сваляше с протести Орешарски. Сети ли се за онези, които окупираха Софийския университет и се заключиха отвътре. Те терористи ли са?
      Я ми кажи ти в коя страна може да отидеш, да окупирш един университет и след малко да не дойдат спец частите и да те превземат с гранати и автомати и после да не те съдят за тероризъм. А? Ааааа....? Кажи де?....
      И само да напомня, че тогава основен протестиращ беше манол Глишев (много интелигентен човек, голям идеалист). Сега пак е на протестите - изводите всеки сам да си ги прави, за мен бсп 2013=герП 2020 и точно това е нещото, срещу което нормалните хора протестираме!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        При всички случаи няма вариант правителството да се поддаде на исканията на разни терористи. Каквото и да се случи с изборите и оставките, преди това всичките тези терористи трябва да бъдат вкарани в зандана, защото ако това не се направи, ще бъде един много лош сигнал за всички бъдещи правителства.

        Дори и само веднъж ако някой се поддаде на терористични искания, то това автоматично означава, че тероризма ще стане ежедневие, и нито едно правителство няма да може спокойно да управлява.

        Така че при така създалата се ситуация докато всички терористи не се запознаят с прокуратурата, няма как да се придвижим напред и да направим каквото и да било за развиване и утвърждаване на демокрацията.

        Ако ББ е мъж, трябва да помете всички терористи с един замах и да ги прати на топло. И ако го направи това, ще си спечели уважението на народа и разбира се ще спечели следващите избори.

        Матеев, я сега същото си го препиши още веднъж и го кажи пак, за онзи момент, когато ББ сваляше с протести Орешарски. Сети ли се за онези, които окупираха Софийския университет и се заключиха отвътре. Те терористи ли са?
        Я ми кажи ти в коя страна може да отидеш, да окупирш един университет и след малко да не дойдат спец частите и да те превземат с гранати и автомати и после да не те съдят за тероризъм. А? Ааааа....? Кажи де?....

        Коментар




        • Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Тогава има друг вариант - парламента криминализира задръстванията по кръстовищата и карането с бавна скорост, за да се правят тапи по магистралата..
            Тогава НСО/УБО ще остане без работа
            Не става. Трябват гласоподаватели.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Благодаря за линка. Бях забравил за това интервю. Прочетох го с интерес, за да си изясня как съм разсъждавал преди 15-20 години, особено на тема търговски стратегии. От тогава изтече много време. Някои от мечтите си вече съм ги постигнал, а други - все още не. Има и промени в разбиранията ми за финансовите пазари.

              Както и да е - всичко това не е по темата, и предполагам че модераторите ще го изтрият. Още веднъж обаче благодаря за линка.

              Колкото до Pyramid - неговата завист и злоба е безкрайна, защото за същия този период от време той нищо не усля да постигне в живота. Дори сина ми го надмина на светлинни години, и вече си има собствен бизнес за милиони, без да съм му помогнал с нищо, а е започнал само преди 5 години. Та това е една интересна история, в която може да се направи сравнение на един успешен човек (сина ми) с един лузър (Pyramid), в която някои напредват в живота, а други потъват в блатото на собствената си простотия, а след нея и завист и злоба, подкрепени с манията за собственото му величие, и с манията, че всички други са му виновни за собствената му некадърност и собствения му провал.


              Прочетох интервюто, Матеев. Респект!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Изглежда, че нито са 40, нито пък са "ПОЛУ-...."
                На Орлов мост са точно 40 маймуни .Иди и ги преброй и ще се убедиш и сам

                или0.002% от населението на СФ,пречат на останалите 99.998%
                Last edited by petrg5s; 12.08.2020, 14:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3637815[/ATTACH]

                  И аз тва се чудя.Какво ни занимават с 40 платени МЕТЕЖНИЦИ и защо ги оставят да правят каквото искат ? то е ясно че обруганата вече от 10-11 поредни загубени избори , много слаба опозиция ще почне да сънува просо,ама нъцки както е казал поета

                  е за кви олигофрени и полу-животни ,полу-хора става въпрос

                  Колко е лесно да се купят едни "40" немотивирани "метежници".

                  Изглежда, че нито са 40, нито пък са "ПОЛУ-...."

                  Коментар


                  • [ATTACH=CONFIG]n3637817[/ATTACH]
                    Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                    Някой се опитва да подмени дневния ред на обществото с неговия личен и да ни въвлече на своя страна в безсмислена и ненавременна война срещу законно избрани длъжностни лица и официални институции!... Добре режисираната кампания е толкова шумна, че... замалко да ни подведе! До днес.
                    И аз тва се чудя.Какво ни занимават с 40 платени МЕТЕЖНИЦИ и защо ги оставят да правят каквото искат ? то е ясно че обруганата вече от 10-11 поредни загубени избори , много слаба опозиция ще почне да сънува просо,ама нъцки както е казал поета

                    е за кви олигофрени и полу-животни ,полу-хора става въпрос хахаха
                    Attached Files
                    Last edited by petrg5s; 12.08.2020, 14:08.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      При всички случаи няма вариант правителството да се поддаде на исканията на разни терористи. Каквото и да се случи с изборите и оставките, преди това всичките тези терористи трябва да бъдат вкарани в зандана, защото ако това не се направи, ще бъде един много лош сигнал за всички бъдещи правителства.

                      Дори и само веднъж ако някой се поддаде на терористични искания, то това автоматично означава, че тероризма ще стане ежедневие, и нито едно правителство няма да може спокойно да управлява.

                      Така че при така създалата се ситуация докато всички терористи не се запознаят с прокуратурата, няма как да се придвижим напред и да направим каквото и да било за развиване и утвърждаване на демокрацията.

                      Ако ББ е мъж, трябва да помете всички терористи с един замах и да ги прати на топло. И ако го направи това, ще си спечели уважението на народа и разбира се ще спечели следващите избори.


                      С абсолютно същите доводи и Боко щурмува и отстрани предходното правителство...

                      Нищо ново под слънцето...

                      ("политиката" не сте я измислили ти и Боко!)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                        Ако се загледате малко по-непредубедено в сутрешните новини, както направих аз днес, ще се плеснете по челото и ще се засрамите!

                        Пандемията ни залива като цунами. Заразените се увеличават в геометрична прогресия. Идва и есенно-зимният период, в който става направо непрeдвидима. Лекарите и болниците изнемогват още отсега, в някои градове, като Добрич, е направо хаос и паника!... А ваксина, още по-малко лекарство, от никъде се не види!... Освен от Кремъл, но като знам, че тия пият одеколон вместо водка, не ми се мисли какво разбират под ваксина!

                        От друга страна идват тримесечията, в чиито отчети с пълна сила ще лъсне огромният размер на икономическата криза, която предстои. Всичко неволи дотук ще ни се сторят просто като детска игра... Великобритания отчита над 20% спад на БВП, а ние? Нас какво ни очаква!?

                        И в същия този момент ние се занимаваме с политика!? С малки, партизански, маргинални, мазни игрички! Панаир на безотговорността, алчността за власт и псевдоинтелигенщината по време на чума!

                        Някой се опитва да подмени дневния ред на обществото с неговия личен и да ни въвлече на своя страна в безсмислена и ненавременна война срещу законно избрани длъжностни лица и официални институции!... Добре режисираната кампания е толкова шумна, че... замалко да ни подведе! До днес.

                        Долу ти го казаха: вместо Боко да им натресе всички следващи проблеми, той е застанал на амбразурата и брани "постижения"...

                        Същевременно губи реалистично настроения си електорат.

                        Не противоречиш с нищо на мненията по-долу.


                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          А какво ще кажеш за импийчмънт на президента, за който ще гласуват ГЕРБ, ДПС, патриотите и Марешки?
                          И докато няма президент, вече спокойно може да си подаде оставката, и така като правителство в оставка пак ще си управлява до следващите избори, на които народа пак ще го избере да управлява поради липсата на алтернатива. Курнелията през това време ще доразруши БСП, и когато най-накрая я изхвърлят от узурпирания от нея пост, БСП-то ще се е разпаднало на няколко враждуващи помежду си фракции.

                          Разбира се на следващите избори ще се появи Слави Трифонов, но той ще дръпне гласове от същото това разпаднало се БСП. Крайният резултат - БСП няма да премине 4%-ната бариера, и така завинаги ще напусне историческата сцена. Разните червени отрепки ще се пребоядисат и ще напъплят другите партии.

                          Колкото до ББ - той пак ще управлява, но заедно със Слави или с Доган или с патриоти, Марешки и т.н. Правителството ще е правителство на национално съгласие, а както знаем в такива правителства КРАДАТ ВСИЧКИ без изключение.

                          Христо Иванов остава вън от парламента, и се опитва отново да клати власта, но този път правителството на националното съгласие ще го помете от кръстовищата и ще е щастливец, ако не го окошарят.

                          Гешев ще продължава да громи мафиотите, ако има такива, но всички знаят че в едно правителство на националното съгласие няма никакви мафиоти, а само "приятелски кръгове".

                          Хайде запомнете какво написах и аз, и нека да ви е честит НОВИЯТ РЕД В ДЪРЖАВАТА, за който всички червени отрепки толкова много се бориха.
                          Аз, ама хич, не видях Гешев да „громи мафиотите” а само, да проитеснява неудобни на Боко граждани. Т.е., малка разлика но, съществена. Чувам, атакъвал детски градини. Явно, опитва да работи с предварение от около 20-25 гиодини минимум. И после, като гледам, ти сам държиш много на този „нов ред”. Сигурно, щото сасанямашм, нямаш нищо общо с „червените отрепки”, и даже, комсомолец не си бил...

                          Коментар


                          • При всички случаи няма вариант правителството да се поддаде на исканията на разни терористи. Каквото и да се случи с изборите и оставките, преди това всичките тези терористи трябва да бъдат вкарани в зандана, защото ако това не се направи, ще бъде един много лош сигнал за всички бъдещи правителства.

                            Дори и само веднъж ако някой се поддаде на терористични искания, то това автоматично означава, че тероризма ще стане ежедневие, и нито едно правителство няма да може спокойно да управлява.

                            Така че при така създалата се ситуация докато всички терористи не се запознаят с прокуратурата, няма как да се придвижим напред и да направим каквото и да било за развиване и утвърждаване на демокрацията.

                            Ако ББ е мъж, трябва да помете всички терористи с един замах и да ги прати на топло. И ако го направи това, ще си спечели уважението на народа и разбира се ще спечели следващите избори.
                            Last edited by Mateev; 12.08.2020, 14:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Матеев, ако импийчнете Радев, служебното правителство ще го прави Йотова.... Казах ти да четеш преди да пишеш....
                              Тогава има друг вариант - парламента криминализира задръстванията по кръстовищата и карането с бавна скорост, за да се правят тапи по магистралата. До 3 дена след това всички HARD метежници вече са в ареста, заедно със шефовете си (Отровното трио и Христо Иванов). Кръстовищата се освобождават, магистралите се отпушват, и настъпва граждански мир.

                              А ако все пак останат някакви викачи в триъгълника на власта, нека да си викат, но до 22:00 чааса и без шествия, с които да задръстват движението. Освен това белезници и арест за всяко хвърлено яйце или домат, както и за всяка една нанесена поразия. Кордон обгражда всички протестиращи, и след 22:00 часа им връчва метли и лопати, и не ги пуска да си ходят, докато не почистят мръсотиите, направени от тях. Ако някой е пиян - пак в ареста. Ако някой обиди някой полицай - пак в ареста.

                              Коментар



                              • Ако се загледате малко по-непредубедено в сутрешните новини, както направих аз днес, ще се плеснете по челото и ще се засрамите!

                                Пандемията ни залива като цунами. Заразените се увеличават в геометрична прогресия. Идва и есенно-зимният период, в който става направо непрeдвидима. Лекарите и болниците изнемогват още отсега, в някои градове, като Добрич, е направо хаос и паника!... А ваксина, още по-малко лекарство, от никъде се не види!... Освен от Кремъл, но като знам, че тия пият одеколон вместо водка, не ми се мисли какво разбират под ваксина!

                                От друга страна идват тримесечията, в чиито отчети с пълна сила ще лъсне огромният размер на икономическата криза, която предстои. Всичко неволи дотук ще ни се сторят просто като детска игра... Великобритания отчита над 20% спад на БВП, а ние? Нас какво ни очаква!?

                                И в същия този момент ние се занимаваме с политика!? С малки, партизански, маргинални, мазни игрички! Панаир на безотговорността, алчността за власт и псевдоинтелигенщината по време на чума!

                                Някой се опитва да подмени дневния ред на обществото с неговия личен и да ни въвлече на своя страна в безсмислена и ненавременна война срещу законно избрани длъжностни лица и официални институции!... Добре режисираната кампания е толкова шумна, че... замалко да ни подведе! До днес.

                                Коментар

                                Working...
                                X