IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Ето как шепа хора на протестите стават многохилядна тълпа

    те червените тролове са в криза сега,



    Що да сте в криза? Боко да не е подал оставка?


    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      Абе нашите протестъри скоро дали ще почнат да чупят витрини и да берат маркови маратонки и парцалки

      Или ще наблегнат на винаги отворените алкохолни магазинчета.
      Искаш да кажеш да последват светлия почин на краварите- всъщност от нация от крадци и убиици какво да очакваш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        Криза за хора на барикадата

        https://www.24chasa.bg/novini/article/8906463

        Троловете във форума що не ударите едно рамо.То е лесно да си чешеш мъдете пред монитора и да пишеш глупости.Революцията иска лични жертви ! Предупреждвам че вече не плащали ! Иначе и аз можеше да отида.500лв за вечер ми е хонорара+разноските /ако чете някой от организаторите тук,да ми пише на лично/
        Ето как шепа хора на протестите стават многохилядна тълпа



        те червените тролове са в криза сега,

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Е това е добро

          Скоро ще дойде и при нас.

          https://twitter.com/JoshLekach/statu...64142821941248

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Ами че те джиповете по принцип са с много конски сили, защото тежат поне 2 пъти повече от леките коли. Когато си купиш такъв, сам ще видиш, че за джип 200 конски сили са едно нищо и той ще върви като Москвич. Моя е с 340 конски сили (4200 кубика) и видимо върви по-зле от другите ми коли.
            Ами то му има колая- не си купуваш такъв джип и не се тормозиш че е слаб. Опитваш се да отклониш въпроса който е защо са и на прокуратурата джипове по 400 коня- разбрахме че няма да гони шумкарите, но може пък да ходи каскета да се дърпа с фераритата на бобоков или някой друг и затова да са необходими 400 коня

            Джип а.к.а сув не искам да си купувам- просто не ми харесват

            Коментар


            • Абе нашите протестъри скоро дали ще почнат да чупят витрини и да берат маркови маратонки и парцалки

              Или ще наблегнат на винаги отворените алкохолни магазинчета.

              Коментар


              • Криза за хора на барикадата

                https://www.24chasa.bg/novini/article/8906463

                Троловете във форума що не ударите едно рамо.То е лесно да си чешеш мъдете пред монитора и да пишеш глупости.Революцията иска лични жертви ! Предупреждвам че вече не плащали ! Иначе и аз можеше да отида.500лв за вечер ми е хонорара+разноските /ако чете някой от организаторите тук,да ми пише на лично/
                Last edited by petrg5s; 13.08.2020, 18:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  В тубата има видео- топ 10 на най глупавите въпроси на ива николова- изгледах 1-2 минути. Човек тази е за лудницата, дори и за пик не става
                  В БСП може да направи луда кариера

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    То много глупаци има както в този форум, така и по улиците, но това не означава, че трябва да ги нападаме и да ги замеряме с яйца.
                    Тук си прав. И ние, нормалните хора, проявяваме великодушие, като нито ви нападаме, нито ви замеряме с яйца. Единствено, ви извеждаме на показ ... съмнителните „качества”.
                    Харэ Банана !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Не съм ти бавачка, така че престани да ми задаваш детски въпроси. Питай мама .....
                      Бе ти си като врачка ама покрай твоите находки, виж и аз какво намерих в любимият ти пик

                      https://pik.bg/%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0...5F6KQv2noNyYFU

                      Става дума за томислав дончев, бившият ви кмет, прочети го няма да съжаляваш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                        Винаги откланяш темата. Щом нямаш такива връзки с ДПС, сигурно лесно би се отрекъл от тях и дори би ги заплюл.

                        Или - може и в Аллах да се закълнеш. Бих ти повярвал.

                        Иначе: ако и да съм на преклонна възраст - темите си ги избирам аз. Преценката ми е меродавна. Както ти обичаш ДПС, така пък аз обичам свободният избор!
                        ​​​​​​
                        Тук не си забавен.

                        Last edited by X_Y; 13.08.2020, 18:45.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Пияниците по тротоарите?? Трябва ли да ги тестваме??И да ги замеряме с яйца и домати
                          Не съм ти бавачка, така че престани да ми задаваш детски въпроси. Питай мама .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            То много глупаци има както в този форум, така и по улиците, но това не означава, че трябва да ги нападаме и да ги замеряме с яйца.
                            Пияниците по тротоарите?? Трябва ли да ги тестваме??И да ги замеряме с яйца и домати

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Тихомълком
                              През идващата есен ще ни връхлетят няколкоко кризи едновременно.Политическа и пандемична те вече са в ход,ефекта на скъпото евро и лев
                              ще ни вкарат в рецесия и като гледам това може да ни вкара във валутна криза.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Мат еев така не ми отговори на въпроса защо са и на прокуратурата джипове по 400 коня- да бяга от шумкарите или да гони шумкарите. Установихме че няма да са бронирани, тоест няма да пазят неподкупните прокурори от лошите, тогава за какъв чеп са и толкова мощни джипове
                                Ами че те джиповете по принцип са с много конски сили, защото тежат поне 2 пъти повече от леките коли. Когато си купиш такъв, сам ще видиш, че за джип 200 конски сили са едно нищо и той ще върви като Москвич. Моя е с 340 конски сили (4200 кубика) и видимо върви по-зле от другите ми коли.

                                Коментар

                                Working...
                                X