IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Ми той по-добре сега да му свърши мандата, да влезе в пандиза като по-млад, че с времето ще му бъде все по-тежко,
    Аха. Що не го вкараш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Радев си има трески за дялане но, има и много повече гласували за него от цялата ви гербава клика. Като му свърши мандатът - а защо не, и сега? можеш да заведеш иск срещу него.
      Ми той по-добре сега да му свърши мандата, да влезе в пандиза като по-млад, че с времето ще му бъде все по-тежко,

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Ако ще идваш насам към Габрово, да взема да дойда и аз, за да се запознаем. Мога да взема и един голям дрон - нали Радеев ги обича. Официално ще му го подаря, за да може от високо да гледа народната любов, че когато е там на земята, за него вече не е безопасно - хвърчат яйца и други неидентифицирани летящи обекти.
        Радев си има трески за дялане но, има и много повече гласували за него от цялата ви гербава клика. Като му свърши мандатът - а защо не, и сега? можеш да заведеш иск срещу него.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Абе да попитам - какво става с тия катуни по кръстовищата?

          Има ли ги още, защото медиите май ги запратиха в девета глуха. Никой вече не ги отразява, или поне там, където аз чета.
          Ами, зависи какво четеш. В списанията за електроника, наистина, няма да ги пишат. Отделно, че наистина, ефективността на пътните блокади, едва ли е тази, от която, се нуждае България. Друго си е, да се блокира парламентът...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти
            Казвам че съм командвал тогавашно описание на ТРОЛОВЕ.. и им знам умствените възможности....сори ,такъв като тебе трябва да е старши на група....ако не си значи си подценен ,лъжеш,мажеш,хлъзгав и безкомпромисен...,Шипка ме зове!
            Ако ще идваш насам към Габрово, да взема да дойда и аз, за да се запознаем. Мога да взема и един голям дрон - нали Радеев ги обича. Официално ще му го подаря, за да може от високо да гледа народната любов, че когато е там на земята, за него вече не е безопасно - хвърчат яйца и други неидентифицирани летящи обекти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Еми след контрапротаста са се усетили че ще има лобут.
              А и я виж тук: [CENTER]Шампион се закани: Не може Платеното трио и няколко тюфлека от БОЕЦ да оскверняват институции!
              Думичката ТЮФЛЕЦИ страшно ми се хареса. Вземам я на въоръжение .....

              Кефи ме и факта, че каратист се заема да въведе ред в държавата. Ха да ги видя сега тези тюфлеци по катуните какво ще правят ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Абе да попитам - какво става с тия катуни по кръстовищата?

                Има ли ги още, защото медиите май ги запратиха в девета глуха. Никой вече не ги отразява, или поне там, където аз чета.
                Еми след контрапротеста са се усетили че ще има лобут.
                А и я виж тук:
                Шампион се закани: Не може Платеното трио и няколко тюфлека от БОЕЦ да оскверняват институции!

                Ще върна спокойствието на София Призовавам държавата да вземе мерки до няколко дни и да озапти тия диваци, категоричен е Станислав Недков-Стъки


                Станислав Недков- Стъки обяви официално чрез фейсбук, че ако МВР не влезе в задълженията си и не премахне незаконните палаткови лагери в София, ще организира движение, което да върне реда в столицата ни и да осигури спокойствието на българските граждани! Недков е състезател по смесени бойни изкуства. Президент e на Българската федерация по ММА от началото на 2014 година. Ето какво написа преди минути Стъки в социалните мрежи: "ДА ОСКВЕРНИШ ГЕРБА И ДА ПРЕТЕНДИРАШ ЗА МОРАЛ! Държавата и МВР са абдикирали от задълженията си!!! Днес всеки може да отиде пред която сграда си хареса и да започне да хвърля яйца, домати, пилешки бутчета и каквото още пожелае. Всеки може на всяко кръстовище или централен булевард, да опъне палатка или хавлия да се попече, ако реши примерно, че морето му е далече. И ако случайно някоя майка направи грешка да вози децата си по същия булевард, да й натрошат колата, защото е провокатор. Навсякъде по света, когато се прави опит за преврат, първо се атакуват държавната телевизия и радио. Това, което се случва в държавата ни тия дни, е абсурдно! Бяха осквернени сградите на Народното събрание, МВР, БНТ, КПКОНПИ и др. Крайно време е институциите в страната, да започнат да изпълняват задълженията си, и да не допускат няколко тюфлека, наричащи се БОЕЦ и Платеното трио, всеки ден да оскверняват държавни институции и министерства! Не съм член на никоя партия и нямам против протестите, стига те да са мирни и цивилизовани. В момента те не са, затова призовавам държавата да вземе мерки до няколко дни и да озапти тия диваци! В противен случай аз ще организирам движение, което да върне реда в столицата ни и да осигури спокойствието на българските граждани!". Мнението на Стъки се споделя от множество български граждани, които уважават законите на Република България! Повечето от тях недоумяват как Гошо Тъпото от Видин обикаля държавните институции с няколко клатещи се същества и необезпокоявано хвърля по тях домати и яйца. В същото време едно от най-емблематичните столични места Орлов мост е превърнато в кочина от шепа безделници, а от столичната полиция се гънат, че им трябвало "сериозен ресурс", за да премахнат няколкото струпани там пейки и кофи за боклук. Какво пречи тези, които са струпали барикадите да бъдат принудени сами да ги разчистят. Срамота е Орлов мост да прилича на декор от филмите на Костурица, а от МВР да позволяват на типове като Гошо Тъпото за сквернят сградите на Народното събрание, Министерския съвет и МВР. Напрежението е на път да достигне връхната си точка, столичани са гневни, че са принудени да се провират през малките улици, за да стигнат до работните си места и не са изключени екцесии.

                https://blitz.bg/obshtestvo/shampion...ews765290.html


                Монте, май яко ще гризете дървото,

                Last edited by Имхотеп; 21.08.2020, 19:18.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Абе да попитам - какво става с тия катуни по кръстовищата?

                  Има ли ги още, защото медиите май ги запратиха в девета глуха. Никой вече не ги отразява, или поне там, където аз чета.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Виж какво бил съм в политическия кабинет на един финансов министър преди 22 години...и не се занимавам с политика от 20 години....но трЕбва верно да се начукат тиквите на една плеяда псевдо звезди.Точка.А главната тиква ще подаде оставка септември и ще гони президенството но ще стигне до съда...
                    Охооо, не са толкова много тези които са били в правителството преди 22 години и са на държавна служба в момента.
                    Е как може да си толкова не умен, обратното, че да се издадеш така? Отиде ти службицата монте,

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev

                      Ма ти верно си със сбъркано мислене. Пишеш се на възрастен и твърдиш, че си на държавна служба, а имаш детски акъл.
                      Виж какво бил съм в политическия кабинет на един финансов министър преди 22 години...и не се занимавам с политика от 20 години....но трЕбва верно да се начукат тиквите на една плеяда псевдо звезди.Точка.А главната тиква ще подаде оставка септември и ще гони президенството но ще стигне до съда...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Ами не са те проверявали както трябва щото си " наш" човек...?
                        „Да се изгори „Х”.
                        (Заповедта се подава по телефона). Няма запис, няма мапис.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Нещо пак излъга, дори не можах да разбера какво искаш да кажеш.

                          Борисов е последния човек, който може да разпише някаква заповед за ревизия или проверка. Обикновено това се пррави от местните шефове, и в най-лошия случай от някой министър, ако говорим за групова ревизия на някой бранш.
                          Ами не са те проверявали както трябва щото си " наш" човек...?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Нещо пак излъга или демонстрира некомпетентност, дори не можах да разбера какво точно искаш да кажеш.

                            Борисов е последния човек, който може да разпише някаква заповед за ревизия или проверка. Обикновено това се пррави от местните шефове, и в най-лошия случай от някой министър, ако говорим за групова ревизия на някой бранш.
                            Пак „неразбрал”. Няма да разбереш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Нещо много се притесниха някой хора...? Борисов може да прави по 10 ревизии и проверки по каквото се сетите а на вас не може да се провери как е минала ревизията...
                              Нещо пак излъга или демонстрира некомпетентност, дори не можах да разбера какво точно искаш да кажеш.

                              Борисов е последния човек, който може да разпише някаква заповед за ревизия или проверка. Обикновено това се прави от местните шефове, и в най-лошия случай от някой министър, ако говорим за групова ревизия/проверка на някой бранш или някоя организация с нестопанска цел.

                              Нали Министър Танева точно за това я съдя по чл. 282 от НК за превишаване на правата си и за неспазване на административно определените срокове по един казус от Закона за животновъдството.
                              Last edited by Mateev; 21.08.2020, 18:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Имхотеп е прав - съвсем не е необходимо наистина да те хванат в корупция. Достатъчно е и това някой бизнесмен да те обвини в това, пък после върви да доказваш, че нямаш сестра. Просто ще те уволнят профилактично хей така за да не намесваш службата си в скандал.
                                Нещо много се притесниха някой хора...? Борисов може да прави по 10 ревизии и проверки по каквото се сетите а на вас не може да се провери как е минала ревизията...

                                Коментар

                                Working...
                                X