IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    за около 30 години бяхме вкарани в нагло-саксонската ценностна система и стереотипи... вече истината няма никакво значение
    златно съветско кино, филм който може да се гледа постоянно, филма е просто един справочник за доброто, любовта, саможертвата... няма такива слова в речника на либералните гниди, нале
    Поздрави от русия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Растеж чрез смърт - какво всъщност каза "Фич" в новата си оценка за България

      https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020...NUJ9pMOAv-1vG4
      Прогнозата на "Фич" за икономиката през тази и следващата година е, че свиването ще е 5.7% от БВП (леко влошаване спрямо прогнозата от 5.1% през април), последвано от растеж от 4.4% през 2021 г. но в краткосрочен план рисковете се увеличават, независимо от увеличените бюджетни разходи от правителството на Борисов. Освен това през 2022 г. растежът ще се забави до 3.2%.

      Тоест, икономическото ниво преди Ковида, ще се върне чак в началото на 2023 (!!!) и то АКО има нормално некрадливо адекватно правителство, Тръмп спечели, няма друг форс мажор по света (фалит на банка, война, срив на борсите), отмиране на Ковид вируса още от септември.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        То и тесла нищо не струваше и беше само лъжа и измама.
        А така и не каза за адиабатния процес в ДВГ.
        Но това си ти, кво да се прави.
        За адиабатния процес попитай "Моля, другарката (госпожицата)!"

        Тесла не струва наистина 2-3 пъти повече от останалите електромобили, а и батерията й е ПОЖАРООПАСНА! (последното ще потвърди дори министър-председателят ни, който разбира от тоя род безопасност!)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Растеж чрез смърт - какво всъщност каза "Фич" в новата си оценка за България

          https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020...NUJ9pMOAv-1vG4

          Съни, ама много го мразят нашият министър-председател! Защо е това - умът ми не го побира!

          BBB! 18 показатели! Тия не са добре! - Боко може да разформирова всеки ФИЧ, който пречи на нашият "висок" рейтинг!

          Толкова много се грижи за народа Боко! Толкова много пари раздава (нищо, че са европейски, но ги раздава)!

          Еми той пък оставка няма да подаде! Коалиционните партньори и самият Доган - от глад ли да умирГат! Те са се венчали с него за цял мандат... и дори повече!
          ​​​​​​​

          Коментар


          • Растеж чрез смърт - какво всъщност каза "Фич" в новата си оценка за България

            https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020...NUJ9pMOAv-1vG4

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Аз така купих преди време пчеларския форум за 10 000 лева.
              Продай го, няма смисъл.
              Ниски цени, куцо-сакато прави (фалшив) мед, пръскане с пестициди, 12-13 (!!!) организации на пчеларите в БГ
              Нишо не става и в тая сфера, отписана е, както много други в БГ.
              В Поморие си изкореняват лозята, в Казанлък - розите, млякото се изкупува под лев, прасетата и козите ги измориха.
              Ама нали твоя БХ калпави магистрали приоритетно трябва да строи на тройни цени.....
              Нова Зеландия се изхранва със земеделие и туризъм, САМО.
              Така и Хърватска, Ирландия, Гърция.
              Холандия снабдява половин Европа със зеленчуци отглеждани със вода и химикали само.
              Оня ден си викам, Герб за четири години не може и да осчетоводи правилно (не да боядиса) всички стопански активи на РБ до 1989г, толкоз некадърни, барабар и с тези преди тях.
              Включая АЕЦ, стотиците ТЕЦ/ВЕЦ, +2900 язовира, роботиката, каростроенето, мостостроенето, оръжейната търговия, фармацевтиката, лека/тежка/хранително-вкусова промишлености, миннодобива.
              За капак - и матряла и той лош.
              Да не би корупцията да е намаляла в Италия ?
              Та те доскоро си имаха Берлускони, сега са пред фалит.
              Или в Сърбия ?
              Та там убиха премиер - Зоран Джинджич, сега са светлинни години отпреди Милошевич.
              Не съм оптимист.
              А и с тоя Ковид, хептен ще се върнем в първи клас.
              За това младите искат ПРОМЯНА.
              Не че и в Африка не го искат, ама само Танзания и Ботсуана са го постигнали.
              Last edited by hazard; 23.08.2020, 02:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Благодаря за усилията да запазиш постовете ми!

                Голямата криза ЩЕ почне в началото на септември!

                (запази си го!)
                То и тесла нищо не струваше и беше само лъжа и измама.
                А така и не каза за адиабатния процес в ДВГ.
                Но това си ти, кво да се прави.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп

                  Е така нарочно те цитирам за да не се загуби поредния ти бисер който в сегашната ситуация е ясно че нищо не струва. Както и всичко останало което пишеш.

                  Благодаря за усилията да запазиш постовете ми!

                  Голямата криза ЩЕ почне в началото на септември!

                  (запази си го!)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    БХ бил бита карта.
                    БХ ще управлява докато се избере ново правителство от НС, а това означава..


                    При ПРЕДСТОЯЩАТА криза в управлението на страната, това означава, че има броени седмици, а ще управлява ДО назначаване на Служебното правителство от Президента Радев, според неговите Конституционни правомощия!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      Най-малко ме интересува как ти ме приемаш, безсмислен!

                      Меди Доган, освен яхтеното пристанище може да ти даде и яхта... Има едно малко условие: трябва да се наведеш повече...
                      Мен кво ме касае какво теб те интересува?
                      Ти си обикновен логорей, който няма нито един смислен пост.
                      Доказателство? - темата за електричките. Там се виждаш в пълния си блясък.

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                        Добре, ясно, БХ е бита карта вече, отива си, не знам къде ще се крие по света.
                        Ама със агент Сава какво ще се случи наистина, ще управлява ли още, в Дубай ли ще бяга при Пеевски, Ел Черепо и Таки ??

                        П.П.Жената на Илия Павлов, Дарина живее при омъжената си дъщеря в Дубай и тя.
                        Глей как пари при пари се събират при тия хитри араби.

                        П.П.2 Краля на Испания - Хуан Карлос и той там се покри от раследване за корупция преди седмици.
                        БХ бил бита карта.
                        БХ ще управлява докато се избере ново правителство от НС, а това означава че може и до края на следващата година.
                        Да, ще е подал оставка, но кво ви бòли вас това? Разследванията срещу агент радев ще продължат, също и срещу финансовия ви благодетел Чери, а няма да се размине и на кебапчиите по палатките.
                        Най-много ще го отнесе платеното трио. Да не говорим за Мая, на която Чери вече е вдигнал мерника.


                        Ся, аз ако бях на мястото на БХ, след разпускането на ВНС (и след приета нова Конституция), отново щях да стана премиер, първо защото герб пак ще спечели изборите, и второ защото въобще не ми дреме какво мислят няколко червени трола, няколко клошара по палатките, и едри мафиоти от които част е в затворите. За туфлеците също никаква милост.
                        Даже нямаше да чакам всичко това, ами още сега щях да ви скъсам гъзъ.



                        радев ОСТАВКА!
                        и след това пандиз
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Безсмислен, постовете ти имат стойност колкото и в оная тема - 0. Нула.

                          При логореята е така, имаш нужда да плямпаш глупости, и то безспирно, мислейки че някой ще те вземе на сериозно.

                          Най-малко ме интересува как ти ме приемаш, безсмислен!

                          Меди Доган, освен яхтеното пристанище може да ти даде и яхта... Има едно малко условие: трябва да се наведеш повече...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Добре, ясно, БХ е бита карта вече, отива си, не знам къде ще се крие по света.
                            Ама със агент Сава какво ще се случи наистина, ще управлява ли още, в Дубай ли ще бяга при Пеевски, Ел Черепо и Таки ??

                            П.П.Жената на Илия Павлов, Дарина живее при омъжената си дъщеря в Дубай и тя.
                            Глей как пари при пари се събират при тия хитри араби.

                            П.П.2 Краля на Испания - Хуан Карлос и той там се покри от раследване за корупция преди седмици.

                            Епа - какво й е трудното да се управлява такава страна? За Бай ти Ганя - управлението е песен! ДепутатИН - не е поискал, не е и станал! Диригент! Що па да не върти онаА пръчица, пред оркестъра!

                            Аз съм обикновен бачкатор. Всички не моЕмЕ да управлявме! Клончето ще се счупи от желаещи да бъдат началства!

                            Началник, ще ти кажа истината - право в очите и нищо няма да ти спестя! ... Аз съм прям: истината и само - истината!... Много си гоУем, бе шефе, като тебе нЕма толкова гоУем.... (тихичко: гъз)...



                            Хората да училЕ, за да управляват... ПАРИ! Аз съм учил - за да бачкам! (казано по друг начин: всяка жаба да си знае ... паркинга!)



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Христо Иванов, както ви е набрал, май и на вас, агентите на Меди Доган - може да ви спретне разследване. Всеки днес разследва нещо.

                              Гешев - и той хляб яде, все нещо трябва да занесе в къщи..., то се е видяло, че Боко - Конституция НЯМА да му даде - с лелеяната от Гешев - законодателна инициатива!

                              Дали ще разбереш какво ти казвам, Имхотеп?

                              Ще ти го кажа по-разбираемо: "нерде Ямбол - нерде - Стамбул!" - те това е то - законодателната инициатива, дето Боко иска да подари на Гешеффф, с ИЗМИСЛЕНАТА Конституция - и това НЕ съществува по белия свЕт, РязанцеФ!

                              Боко - "законодателят"!

                              Поне ЕДИН Конституционен съдия или Доктор по Конституционно право да беше взел Боко, за да не се срамува сега! Той си е такъв, нали - толкова си може! До тук беше Боко! И Гешев - с неговите "законодателни инициативи" , които ще останат в неосъществената измислица, наречена "Бокова Конституция"!

                              Студентите по Конституционно право в следващите години ще учат, каква НЕ МОЖЕ да бъде една Конституция!
                              Безсмислен, постовете ти имат стойност колкото и в оная тема - 0. Нула.

                              При логореята е така, имаш нужда да плямпаш глупости, и то безспирно, мислейки че някой ще те вземе на сериозно.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                                по аналогия, ги наричат доганчетата

                                ДПС, изглежда, се усети, че ще потъне с Герб и се готвят да заявят, че няма да подкрепят недоразумението Нова конституция
                                За пръв път чувам подобно нещо. Всъщност троловете са само червени и руски, и всяка комбинация между тях.

                                За дпс може и да си права - кой най-много е имал вземане-даване с тях?
                                ...
                                Точно така, комонетата. Сега се наричат социалисти, но стара народна мъдрост казва че вълкът козината си мени, но нрава не.

                                Last edited by Имхотеп; 23.08.2020, 01:52.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X