IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Караш ме да иззема работата на барбарона- все пак той е математика и шахматиста на форума. Питай него
    ама през 10 минути си сменя мнението....
    Last edited by X_Y; 23.08.2020, 21:42.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
      Има едни камиони за почистване на боклуците по ръба до тротоара. Тия със странично изнесена четка. Виждал съм ги да работят с около 5-8 км/час, четката почиства и се пръска с вода за да не се вдига прах. Тая сутрин във Варна видях такъв камион, който караше със спусната четка сред облак прах с 40 км/час. Шофьора въобще не се стараише да следва ръба на тротоара. Шофьора просто трябваше да отчете дейност и да си вземе парите.
      Ей това постигна некадърното ни правителство, ей така се работи навсякъде.
      Оставка.
      Тя цялата нация е дебилизирана, но не мисля, че ББ е прекия виновник. Виновни са всички правителства от последните 30 години. Също така не мисля, че които и нов да дойде, ще оправи нещата. Няма как това да стане. Трябва да се сменят едно или дори две поколения, докато лека полека вродения тарикатлък на Българина започне да влиза в нормите.

      Аз също съм наблюдавал такива неща. Например наскоро покрай имота ми минаха общински служители, които чистеха тревата по банкета и надвесените над пътя клони. И понеже на храсторезите им имаше поставено някакво устройство за следене, те въобще не ги изключваха. Половин час лежаха на сянката срещу входа на имота, и машините им бръмчаха през цялото време.
      Last edited by Mateev; 23.08.2020, 21:22.

      Коментар


      • Има едни камиони за почистване на боклуците по ръба до тротоара. Тия със странично изнесена четка. Виждал съм ги да работят с около 5-8 км/час, четката почиства и се пръска с вода за да не се вдига прах. Тая сутрин във Варна видях такъв камион, който караше със спусната четка сред облак прах с 40 км/час. Шофьора въобще не се стараише да следва ръба на тротоара. Шофьора просто трябваше да отчете дейност и да си вземе парите.
        Ей това постигна некадърното ни правителство, ей така се работи навсякъде.
        Оставка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gogo6060 Разгледай мнение
          ай, пак ватата изчезна и баба тонка хазартната налази
          много често се случва, за да го приемем за съвпадение
          Съгласен съм с тебе. Доказателството е, че и двата ника са подхвърляли във форума лична информация за мене, което ме навежда на мисълта, че този трол е от Габрово и ме познава много добре, щом знае къде живея и дори знае името на снаха ми (жената на сина ми).

          Бих могъл много лесно да го идентифицирам, защото при поискване от службите Инвестора ще е принуден да ми даде неговия IP адрес, но не ми се занимава.
          Last edited by Mateev; 23.08.2020, 21:14.

          Коментар




          • Застрашени ли са Източна България и в Старозагорско от водна криза?

            Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2020/08...a-kriza.460673

            Очакват водна криза и нищо не прави некадърното правителство. Хиляди тонове вода всеки ден заминават за поливане на трева. Трябва да се спре някак. Има и други начини за икономии. Обаче предпоччитат да се молят за дъжд и да рискуват да оставят хората без вода. Уж пандемии, вируси хигиена била трябвала. Абсолютни малоумници и некадърници.

            Оставка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              всичкото трол потъна някъде днес,
              има само един-два тука дето маат крачоли ...
              Определено се забелязва, сигурно са на някакво обучение : )

              Коментар




              • Я, тук един с автомат и хеликоптер
                Чудя се дали е
                Чаушеско или Лукашенко
                В
                Кремъл да се готви следващият

                Коментар


                • https://fakti.bg/mnenia/504422-balga...-idioti-takiva

                  Коментар


                  • ай, пак ватата изчезна и баба тонка хазартната налази
                    много често се случва, за да го приемем за съвпадение

                    Коментар


                    • всичкото трол потъна някъде днес,
                      има само един-два тука дето маат крачоли ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


                        ватан, между твоя Мунча и тези две камикадзета има общи неща
                        знаеш ли какви?

                        И тримата са пилоти, обучавани в САЩ.
                        Толкова за голямата гордост на лумпените - курсовете в САЩ на муня
                        Беги бърже към Биггезее
                        Last edited by gogo6060; 23.08.2020, 18:00.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                          Да бе, и германците "вярват" на твоите глупости
                          Барби изгледах 1,20 от клипа. За повече нямам сила, извинявай

                          Коментар



                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Барби какво става с навални, още в кома, ама главния лекар на болницата в берлин когато се надвесил да провери дишането изпаднал в делириум тременс от издишаният въздух от навални
                            Да бе, и германците "вярват" на твоите глупости

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/CYBERARMY33...kyOTAxNTg5Mzc/

                              Още едни които искат рестарт

                              Коментар


                              • Вате некви когнитивни проблеми забелязвам в теб. Ква е тая снимка по-доле?

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X