IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Матеев, като добър познавач на IQ-ата... Този на колко го оценяваш "на око"?
    https://www.youtube.com/watch?v=nQ383md19fc

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Еврика! И ядец!

      В темата за панелките - колегата му го каза: НЯМА шанс в ония времена някой току-така да получи апартамент, без да е работил в строителството.

      Па той - Матеев се жалва, как му дали гарсониера... /защото - видиш ли - не бил член на БКП/...

      Оффф, тежка им е съдбата - на получилите гарсониера!

      А аз се учудих преди няколко дни, защо Матеев повдига глас за земеделците - и КОЙ го е упълномощил..., па си викам - пчелар - де да го знае човек - може и от земеделие да отбира...

      Както и да е, де, но в ония години - повечето членове на БЗНС - си бяха и партийни членове - част от номенклатурата, която си къташе Т. Жиков...........................

      Това казвам: Матеев е усетил, че кокълът е сладък, дори ако не си на върха на пирамидата..., стига да поддържаш върховете...
      Ееее .... имало е тогава по времето на бай Тошо и друг начин но той е бил само за богопомазаните от соц властта или така наречения соц елит. Ако твой роднина (например баща, майка, брат, сестра и прочее ...) е бил номенклатурен кадър от БКП , демек човек на партията и с дебели връзки получава жилище и то доста добро, винаги е тухлено и на добра локация. Цените са били смешни някакви. Мои приятели да не ги броя ама са поне 3 - 4 човека така са получили през соца апартаменти. Тоест не те лично, а техните роднини са получили тия жилища щото са били голямата работа през соца. А моите авери са ги наследили в последствие. Личния ми пример е моя собствен баща който беше директор на 1 голям завод през соца и той се уреди с такова жилище. С връзки получи 4 стаен тухлен апартамент. Платен разбира се за някакви си смешни и смехотворни цени и то за доста години нещо кат разсрочено изплащане. Но аз от 10 год не поддържам абсолютни никакви връзки и отношения нито с баща ми, нито с майка ми. Но примера беше по твоя коментар, че е имало и друг начин Но пак казвам че това се е отнасяло за номенклатурните кадри на партията БКП, бачкаторите от работническата класа са си бачкали кат роби в строителството както ти каза
      Last edited by Асо Пика; 25.08.2020, 19:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Е все пак?
        Пак,де ... Същия.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн

          Еврика! И ядец!

          В темата за панелките - колегата му го каза: НЯМА шанс в ония времена някой току-така да получи апартамент, без да е работил в строителството.

          Па той - Матеев се жалва, как му дали гарсониера... /защото - видиш ли - не бил член на БКП/...

          Оффф, тежка им е съдбата - на получилите гарсониера!

          А аз се учудих преди няколко дни, защо Матеев повдига глас за земеделците - и КОЙ го е упълномощил..., па си викам - пчелар - де да го знае човек - може и от земеделие да отбира... , а той - в БЗНС /казионен/...

          Както и да е, де, но в ония години - повечето членове на БЗНС - си бяха и партийни членове - част от номенклатурата, която си къташе Т. Жиков...........................

          Това казвам: Матеев е усетил, че кокълът е сладък, дори ако не си на върха на пирамидата..., стига да поддържаш върховете...

          Въпросът ми: Матеев, защо не сформираш Земеделска партия, ве, човек? Знаеш ли колко парички ще се изсипят: кворуми, балансьори, лобистки закони..... /

          Откъде се сетих за една реплика на Бай ГанЯ: "Браво! Я да видим, тъй както съм легнал, мога ли изяде една круша!..." ))
          Голям ПЛЮС от мен, Безименен. Имаш Попадения. ХвалА !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Споменаването на един общ познат и реакциите му по отношение на „гаражния” стадий на развитие на бизнесите с производствена насоченост ме кара да мисля, че същият, НЕ Е минал по този, нормален в демократичните страни път а, бидейки някакъв в комсомола и (или ѝ) БКП, е получил (грубо казано) или някое от митичните партийни куфарчета, или т.нар.„шут в меките части”, с насоката да стане „наш” капиталист и днес, оправдава тъпата част на екс комунистите щото, снася на тях. Доказателства за еднозначна принадлежност нямам но, поведението му, си е доста уличаващо.

            Еврика! И ядец!

            В темата за панелките - колегата му го каза: НЯМА шанс в ония времена някой току-така да получи апартамент, без да е работил в строителството.

            Па той - Матеев се жалва, как му дали гарсониера... /защото - видиш ли - не бил член на БКП/...

            Оффф, тежка им е съдбата - на получилите гарсониера!

            А аз се учудих преди няколко дни, защо Матеев повдига глас за земеделците - и КОЙ го е упълномощил..., па си викам - пчелар - де да го знае човек - може и от земеделие да отбира...

            Както и да е, де, но в ония години - повечето членове на БЗНС - си бяха и партийни членове - част от номенклатурата, която си къташе Т. Жиков...........................

            Това казвам: Матеев е усетил, че кокълът е сладък, дори ако не си на върха на пирамидата..., стига да поддържаш върховете...

            Откъде се сетих за тая реплика на Бай ГанЯ: "Браво! Я да видим, тъй както съм легнал, мога ли изяде една круша!..."
            Last edited by безимeн; 25.08.2020, 19:47.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Остави ги тия шматки ами гледай ,че германските ви спонсори ви показват цървен картон.В Брюксел все по-често задават въпроса как става така ,че при
              толкова дадени пари резултат за България почти няма. Дори фрау Меркел не ще да види вашият бай Ганьо,готвят се да спрат финансирането на България.
              !?!?

              Туй па откъде го измисли? Какви резултати няма?

              Осъдени за корупция ли или построено метро или построена инфраструктура или раздадени пари за земеделие?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                :Матеев, тактиката ти е вече ясна. Хитро човече си ти.

                И тогава: преди демокрацията /ако ти повярвам - не си бил член на БКП/:, но по-вероятно е да си бил член на другата казионна партия /БЗНС/, въпреки че министри е имало и от двете партии,...

                Тодор Живков и той е донякъде "чувАл петелО", допускайки що-годе "плурализъм"...

                Такива неща...
                Споменаването на един общ познат и реакциите му по отношение на „гаражния” стадий на развитие на бизнесите с производствена насоченост ме кара да мисля, че същият, НЕ Е минал по този, нормален в демократичните страни път а, бидейки някакъв в комсомола и (или ѝ) БКП, е получил (грубо казано) или някое от митичните партийни куфарчета, или т.нар.„шут в меките части”, с насоката да стане „наш” капиталист и днес, оправдава тъпата част на екс комунистите щото, снася на тях. Доказателства за еднозначна принадлежност нямам но, поведението му, си е доста уличаващо.
                Last edited by Pyramid; 25.08.2020, 19:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Няма как - те сега са по площадите и катуните, и са се припознали в други лидери - Платеното Трио, Христо Иванов, Мая Манолова че и Президента Радев ......

                  А са се припознали, защото те себеподобните се намират един друг.


                  :Матеев, тактиката ти е вече ясна. Хитро човече си ти.

                  И тогава: преди демокрацията /ако ти повярвам - не си бил член на БКП/:, но по-вероятно е да си бил член на другата казионна партия /БЗНС/, въпреки че министри е имало и от двете партии,...

                  Тодор Живков и той е донякъде "чувАл петелО", допускайки що-годе "плурализъм"...

                  Такива неща...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ммм, подушват че са от една порода...
                    Остави ги тия шматки ами гледай ,че германските ви спонсори ви показват цървен картон.В Брюксел все по-често задават въпроса как става така ,че при
                    толкова дадени пари резултат за България почти няма. Дори фрау Меркел не ще да види вашият бай Ганьо,готвят се да спрат финансирането на България.

                    Коментар


                    • Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Няма как - те сега са по площадите и катуните, и са се припознали в други лидери - Платеното Трио, Христо Иванов, Мая Манолова че и Президента Радев ......

                        А са се припознали, защото те себеподобните се намират един друг.
                        Ммм, подушват че са от една порода...
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Ми приемете ги тея маймуни в ГЕРБ и ще са най умните ви съпартийци
                          Няма как - те сега са по площадите и катуните, и са се припознали в други лидери - Платеното Трио, Христо Иванов, Мая Манолова че и Президента Радев ......

                          А са се припознали, защото те себеподобните се намират един друг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            На Фред Флинстоун конституциописеца...
                            Е все пак?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ми приемете ги тея маймуни в ГРОБ ще са най умните ви съпартийци
                              Нема как да. стане , неможе да има по - умни от вожда.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Верно са слухове
                                Засега.Но да не бъркаме нежеланото от нас с това което може да се случи....

                                Коментар

                                Working...
                                X