IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Е той кво да прави, курнела ще се коалира с доган, както винаги.
    През 2013 още се наслаждаваше на успехите на сегашния ви спонсор и сигурно не помниш.
    Тогава бсп и дпс сложиха мюрето Орешарски за премиер.
    Можеш да се отказваш публично от Доган, но не го прави наяве!

    Когато си сам, избирай най кривия макарон и го насочвай в предполагаемата посока на ... яхтеното пристанище!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      И като влезнат само тия три партии в НС какво ще прави ББ?
      Е той кво да прави, курнела ще се коалира с доган, както винаги.
      През 2013 още се наслаждаваше на успехите на сегашния ви спонсор и сигурно не помниш.
      Тогава бсп и дпс сложиха мюрето Орешарски за премиер.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Като много завиждаш на пчеларите, защо и ти не станеш такъв?
        Или безделничеството е твоето кредо, а изливането на помия по форумите срещу честните хора - твоята идеология?

        Напротив, радвам се за това, че мои приятели, от които вземам мед и пчелни продукти - са компенсирани някак!

        Матеев, имам познати. които САМИ поддържат по НАД 50 (петдесет!.) кошери, вкл. и сами си ги ремонтират!

        Именно тия МОИ приятели НЕ са тук постоянно!

        Ти, Матеев, за колко кошери се грижиш САМ?
        И, с какво право, Матеев - ми говориш за земеделие ТУК?

        Какво разбираш от земеделие ти, Матеев?

        ,.......................

        По времето, което прекарваш тук, Матеев - също си правя заключение за теб, че безделието е ТВОЕ кредо и амплоа, Матеев!

        Не отговори и на въпроса, дали ще влезеш на 02.09.2020 с в Парламента с вдигнат юмрук, безделнико, Матеев!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Излюпи ли се, сине майчин? Абе много си ми бил разбирал от „йовчовци”, от крадене и т.н., абе страшен си, уникален, остър-остър... Никой не знае, как ти дойде на акъла за „гледането в чуждото”, нито за „краденето”. Откровено казано, б0ли ме шапката, колко имаш. Говорим за предефиниране на ДАНЪЦИ, които, сега са наречени еди-как-си, без същината им да покрива името (или обратното, все тая). Данъците никой не ти ги краде, а се внасят от твое име в републиканския или местен бюджет, драги „Идоле”. Крадат едни други хора, които, парадоксално, ТИ САМ защитаваш. Защо-не знам, ама фактите са тези.
          Да не говорим за „сам изкарал”, като за теб, по твои признания, работят не една стотица ...как бяха...„прости”,„загубени”, „лузъри” и т.н. (наемни работници). ТЕ са произвели „твоите” продукти, а ти, си им обсебил огромен дял от труда.
          Както и да е, добрата новина е, че иде края на (този) ти клуб за влияние, а в другия, я те пуснат, я - не...
          ​​​
          И ти най-некадърния мързеливец, който никой не иска да го назначи на работа, реши да ми искаш 300 000 лева хей така за сините ти очи и за болния ти мозък, който 15 години пили една тръбичка, и си е въобразил, че за нея има пазар за 300 милиона евро. И си тръгнал да ми даваш акъл от позицията на собствената си некадърност .....

          Оооо боже, много мъка има на този свят......

          Тръгнал един простак да дава акъл на бизнесмени как да печелят милиони, и на учените от БАН как да станат по умни - ха-ха-ха ....
          Тръгнал един пуцаджия да дава акъл как да модифицираме атомната централа така, щото да топлим с нея София - ха-ха-ха ....
          И същия този некадърник с хуйчеца си тръгнал да дава акъли и как да се оправи държавата - опази боже - ха, ха, ха ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            ..ако искате да изгоните всички чужди и български инвеститори...
            Няма да се гонят, защото няма какво да се гони. Още Април месец ПЧИ 23 милиона (не милиарда!). Тези пари за Бойко са джобни, взема им 20% за чекмеджето и другите не стигат дори и да раздаде по 20лв на пенсионерите.

            https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...meseca-306496/

            Коментар


            • Излюпи ли се, сине майчин? Абе много си ми бил разбирал от „йовчовци”, от крадене и т.н., абе страшен си, уникален, остър-остър... Никой не знае, как ти дойде на акъла за „гледането в чуждото”, нито за „краденето”. Откровено казано, б0ли ме шапката, колко имаш. Говорим за предефиниране на ДАНЪЦИ, които, сега са наречени еди-как-си, без същината им да покрива името (или обратното, все тая). Данъците никой не ти ги краде, а се внасят от твое име в републиканския или местен бюджет, драги „Идоле”. Крадат едни други хора, които, парадоксално, ТИ САМ защитаваш. Защо-не знам, ама фактите са тези.
              Да не говорим за „сам изкарал”, като за теб, по твои признания, работят не една стотица ...как бяха...„прости”,„загубени”, „лузъри” и т.н. (наемни работници). ТЕ са произвели „твоите” продукти, а ти, си им обсебил огромен дял от труда.
              Както и да е, добрата новина е, че иде края на (този) ти клуб за влияние, а в другия, я те пуснат, я - не...


              ​​​
              Last edited by Pyramid; 29.08.2020, 13:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                BTW, едно предефиниране на ДОД (да си покрие изцяло името), ѝ - ама тутакси - те засяга много яко. Работата е там, че законодателят, допуска грешка с фиксацията върху заплатата, която -както сам отбеляза преди малко - НЯМА КАК И НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ „общ доход”, а само, „доход от заплащане за труд и услуги”, т.е., ЧАСТ от тоя Общ Доход. Вкарва щт се в него ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ, и - набързо - бюджетът пълен за години напред.
                Аха - освен че простите и неинтелигентните гледат в чуждото, ами искат и да го откраднат. Като са некадърни и не могат сами да си го заработят, искат да откраднат чуждото, и дори си мислят, че това е справедливо ....

                Абе йовчовци, ако искате да изгоните всички чужди и български инвеститори, вдигнете данъка върху дивидента. Така ще затриете с един замах както икономиката, така и борсите. И след това ще си ядете цървулите, защото нищо друго няма да ви е останало.

                Коментар


                • Вчера Митко Павлов (води сутрешно предаване по радиото), каза по повод Флоров, че навремето са го ползвали да води статисти в някакви предавания
                  Та толкова за "контрапротестите".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gogo6060 Разгледай мнение

                    Ама необходимо ли е и аз пет пъти да ти напиша, че БХ няма да си партнира в управление с БСП и ДПС
                    И като влезнат само тия три партии в НС какво ще прави ББ?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      С това съм съгласен, но за твое съжаление няма да ме засегне. Основният доход на повечето бизнесмени е от дивидент, а не от заплата.

                      Това ще засегне преди всичко високоплатените държавни служители. Тоест държавни пари ще се вадят от единия джоб и ще се слагат в другия. Ще се появи и допълнителна държавна администрация, която да обслужва това перо от данъците. В крайна сметка като се тегли калема, ще се окаже, че бюджета е на минус от тази врътка.
                      BTW, едно предефиниране на ДОД (да си покрие изцяло името), ѝ - ама тутакси - те засяга много яко. Работата е там, че законодателят, допуска грешка с фиксацията върху заплатата, която -както сам отбеляза преди малко - НЯМА КАК И НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ „общ доход”, а само, „доход от заплащане за труд и услуги”, т.е., ЧАСТ от тоя Общ Доход. Вкарва щт се в него ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ, и - набързо - бюджетът пълен за години напред.

                      Коментар


                      • Простите и некадърните винаги са вторачени в чуждото. Дай им да отворят омазнен тефтер, да плюнат молива и да направят сметките на успелия, докато пцуят Боко и безполезния си живот

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          .....
                          Затова ДОД над 5-10к поне 30%
                          С това съм съгласен, но за твое съжаление няма да ме засегне. Основният доход на повечето бизнесмени е от дивидент, а не от заплата.

                          Това ще засегне преди всичко високоплатените държавни служители. Тоест държавни пари ще се вадят от единия джоб и ще се слагат в другия. Ще се появи и допълнителна държавна администрация, която да обслужва това перо от данъците. В крайна сметка като се тегли калема, ще се окаже, че бюджета е на минус от тази врътка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Безимен - това са по 1000лв на п(и)челар. ....
                            Глупости на търкалета - деминимиса е по 7 лева на кошер, което е капка в морето от разходи, грубо изчислени на 80-100 лева на кошер на година,
                            Last edited by Mateev; 29.08.2020, 09:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                              Ролята на Матеев във форума приключи!

                              Новина от вчера- само за 3 дни пчеларите получиха 4 милиона лева по "de minimis".

                              Логично е да спре контра-протестът на Матеев във форума, нали?

                              Да де, ама някой ще каже, че до сега е платено ЕДИНСТВЕНО по "de minimis"! Остават другите искания за плащане НА ПЧЕЛАРИТЕ!

                              Матеев се усмихВА под мустак и скандира: "Всеки ден ще е така - до победата!"

                              Може да усеща, че това ще му е последното плащане като поддържник на настоящото правителство? А? КВо мислите? Дали на 02 септември 2020 самият Матеев няма да поеме нов курс и да влезе в Парламента с вдигнат юмрук?

                              Почти съм сигурен, че ще бъде в (П)ЧЕЛНИТЕ редици на протеста във Великото народно Въстание на 02.09.2020. Ми той, Матеев - като ДЕдо поп: блАжи си при всЕко правителство!

                              Така са ветропоказателите. Те са най-важни! Показват на вятъра накъде ТРЯБВА да духа!


                              https://m.investor.bg/ikonomika-i-po...inimis-311069/
                              Като много завиждаш на пчеларите, защо и ти не станеш такъв?
                              Или безделничеството е твоето кредо, а изливането на помия по форумите срещу честните хора - твоята идеология?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Ролята на Матеев във форума приключи!

                                Новина от вчера- само за 3 дни пчеларите получиха 4 милиона лева по "de minimis".

                                Логично е да спре контра-протестът на Матеев във форума, нали?

                                Да де, ама някой ще каже, че до сега е платено ЕДИНСТВЕНО по "de minimis"! Остават другите искания за плащане НА ПЧЕЛАРИТЕ!

                                Матеев се усмихВА под мустак и скандира: "Всеки ден ще е така - до победата!"

                                Може да усеща, че това ще му е последното плащане като поддържник на настоящото правителство? А? КВо мислите? Дали на 02 септември 2020 самият Матеев няма да поеме нов курс и да влезе в Парламента с вдигнат юмрук?

                                Почти съм сигурен, че ще бъде в (П)ЧЕЛНИТЕ редици на протеста във Великото народно Въстание на 02.09.2020. Ми той, Матеев - като ДЕдо поп: блАжи си при всЕко правителство!

                                Така са ветропоказателите. Те са най-важни! Показват на вятъра накъде ТРЯБВА да духа!


                                https://m.investor.bg/ikonomika-i-po...inimis-311069/
                                Безимен - това са по 1000лв на п(и)челар. Айде матейко да е голям ербап да вземе 10к. Не мое тока за месеца си плати - тоя дето му ги плащаме ние да се прави на бизнесмен жена му, че на нея и плаща наем да не плаща ДДС, данък печалба.
                                Затова ДОД над 5-10к поне 30%
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X