IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    Нов Преход ли ще почваме?! Предвид това, че стария Преход продължава вече 30 години, Новият Преход колко години ще продължи?! За един приятел питам, че е по - дрът от мен и леко е притеснен...

    Нека да е НОВ!

    Приятелят ти ще остане доволен!

    Този ПРЕХОД ще бъде правилният - НЕ чисто партийният, а залагащ на професионалистите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Отговорът ти е типично в стил ТРОЛ НА КУРНЕЛИЯ !!!
      Вадене на вода от 1000 кладенеца само и само да не се отговори на директния въпрос ...

      Пак го повтарям, ама този път си сложи очилата и чети бавно:

      А какъв е проблемът рестарта да се случи на редовните избори през март?
      Нали и в двата случая ще гласува един и същи народ?

      Какво повече може да направи един служебен кабинет, в който ще бъка от агенти на ДС?
      Или може би точно в това е идеята?
      Да не се направят честни и почтени избори и ДС да ги манипулира така, както си знае, и както го е правил 45 години по време на комунизма ....

      Щом желаеш да ти отговоря пак - добре, ще пиша бавно...

      Спомни си, дали е възможен рестартът на ВСЕКИ вид бардак.

      Това ти стига.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

        Наистина ти трябва нещо елементарно, откъдето да започнеш,. Матеев! За последно - концентрирай се върху следните моменти:

        1. Недоволство
        ​​​​​​на Суверена от избраниците в Парламента.

        2. Конституция.

        3. Рестарт през ЧИСТИЛИЩЕТО!

        4. Всичко друго е от вида: "Мижи - да те лАжем!"

        (козметиката не е средство за ремонт и рестарт, Матеев! .... козметиката дава ШАНС само на дамският състав..., донякъде..., въпрос и на въображение...)

        При повече от хората въображението е изчерпано, Матеев..., но ти вярваш в него, напр. поради материален интерес...

        Споко: човек свиква и с мисълта, че не може само да печели! ЩЕ свикВАШ!
        Отговорът ти е типично в стил ТРОЛ НА КУРНЕЛИЯ !!!
        Вадене на вода от 1000 кладенеца само и само да не се отговори на директния въпрос ...

        Пак го повтарям, ама този път си сложи очилата и чети бавно:

        А какъв е проблемът рестарта да се случи на редовните избори през март?
        Нали и в двата случая ще гласува един и същи народ?

        Какво повече може да направи един служебен кабинет, в който ще бъка от агенти на ДС?
        Или може би точно в това е идеята?
        Да не се направят честни и почтени избори и ДС да ги манипулира така, както си знае, и както го е правил 45 години по време на комунизма ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          Защо "бързам" ли, Матеев?

          Вече съм го написал: няма време, Матеев! Няма време!

          Сега е моментът! Моментът за Преход е сега!

          Нали знаеш какво е технократ? Млад и необременен технократ -ще разбереш!

          Технократ, издигнат от РЕАЛНО РАБОТЕЩО за страната си мнозинство от 3-4 партии!

          ...............

          В това РАБОТЕЩО мнозинство НЯМА да участват ДПС и ГЕРБ,

          Сега е моментът, Матеев! ЩЕ заработят МЛАДИТЕ! А ТЕ МОГАТ!
          Нов Преход ли ще почваме?! Предвид това, че стария Преход продължава вече 30 години, Новият Преход колко години ще продължи?! За един приятел питам, че е по - дрът от мен и леко е притеснен...

          Коментар


          • ...
            „агенти на ДС ще бъкат”, доде са живи някои, май. Егати фиксацията. А това, че последните години, скачаме от скандал в скандал? А това, че предадоха и последните останки от национален суверинитет? И кои това? Ами всички, наредени на хранилката. А ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ (ПО ДНЕШНОМУ, ДАНС) , като организация за опазване сигурността на и вътре в държавата, ТРЯБВА ДА ИМА.
            Защото, светът става все по-опасно място.
            Last edited by Pyramid; 30.08.2020, 13:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              А какъв е проблемът рестарта да се случи на редовните избори през март?
              Нали и в двата случая ще гласува един и същи народ?

              Какво повече може да направи един служебен кабинет, в който ще бъка от агенти на ДС?
              Наистина ти трябва нещо елементарно, откъдето да започнеш,. Матеев! За последно - концентрирай се върху следните моменти:

              1. Недоволство
              ​​​​​​на Суверена от избраниците в Парламента.

              2. Конституция.

              3. Рестарт през ЧИСТИЛИЩЕТО!

              4. Всичко друго е от вида: "Мижи - да те лАжем!"

              (козметиката не е средство за ремонт и рестарт, Матеев! .... козметиката дава ШАНС само на дамският състав..., донякъде..., въпрос и на въображение...)

              При повече от хората въображението е изчерпано, Матеев..., но ти вярваш в него, напр. поради материален интерес...

              Споко: човек свиква и с мисълта, че не може само да печели! ЩЕ свикВАШ!

              Коментар


              • atiana Christy
                28 август в 18:10 ч. ·
                Днес на път към Южното Черноморие отново минах покрай Росенец и стигнах до Доган Сарай -- символ на държавната корупция и произвол. Общинският път, който полицаите, заедно с крепостните от дпс, бранеха от гражданите на протеста като бащиния, вече е отворен --няма бариери, няма арогантни пазачи, няма биячи от НСО. Достъпът до плажа е свободен. Има две кпп-та с любезни пропусквачи, които хитровато ми се усмихват. "Ей тебе кучетата не те лаят, не са те усетили," ми казва единият от пазачите до плажа. Гледам някакви овчарки в клетка до него лениво да съзерцават оранжериите на доган. Казвам на портиерите, че пак ще идвам, те любезно ми казват "заповядайте." На плажа, доскоро окупиран от доган, са забити български флагове. Гражданското общество си отвоюва достъп до това, което му принадлежи. И това е само началото! И тъпаците, които ми се лигавят, че протестите им пречели или че нямало смисъл, дружно да напуснат тази стена!

                Коментар


                • Честността на изборите е под въпрос с тези твои любимци начело. И непростимата и недопустима загуба на бебезценно време за вземане на куп адекватни и националноотговорни решения, които, няма как да се случат, доде тези некадърници са на власт...разбира се, освен ...по грешка.
                  Last edited by Pyramid; 30.08.2020, 11:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                    .....

                    Защото РЕСТАРТЪТ би се състоял само и ЕДИНСТВЕНО - през Служебен кабинет!.....
                    А какъв е проблемът рестарта да се случи на редовните избори през март?
                    Нали и в двата случая ще гласува един и същи народ?

                    Какво повече може да направи един служебен кабинет, в който ще бъка от агенти на ДС?

                    Last edited by Mateev; 30.08.2020, 11:20.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      А сигурен ли си, че новите партии, за които толкова много мечтаеш, също искат избори сега веднага?
                      Дали наистина са подготвени за едни бързи избори?

                      Помисли си - енергията на протестите се изчерпа. По площадите останаха замо платените протестиращи и криминалния контингент. При това положение можем да си зададем следния въпрос:

                      Наистина ли сега е най-подходящият момент за избори, ако искаме да сменим ГЕРБ с нещо друго?

                      Не е ли по-добре маймуните по площадите и кръстовищата да се покрият в миша дупка и да изчакат няколко месеца народа да забрави за простотиите, които те творят? Тепърва идва тежка икономическа и здравна криза, негативите от която ще оберат тези, които са на власт. Тоест в интерес на всички е ГЕРБ да поуправлява още малко, за да натрупа още негативи.

                      Така че аз не мога да разбера защо е цялото това бързане, освен разбира се за да може Радев да реализира имперската си политика. Хората започнаха да го разбират това и това е причината да се дистанцират от съществуващите протести, които жадни за власт мафиоти и олигарски превзеха и използват за собствените си мафиотски цели.
                      Матеев, пак се правиш на неразбрал.

                      Или наистина не разбираш, че за избори "сега" - си има ПРОЦЕДУРА, както във всяка ПРАВОВА Парламентарна република!

                      Запиши си го! (до сега мислех, че не трябва да минаваШ през "А - Бе"- то..., но съм грешил (с теб!)

                      ​​​​​........................

                      Всъщност, наясно съм, че искаш НЕ само ти, но и останалите да го видят... , белким помогнат с нещо!...

                      Липсва ти ресурс, Матеев! Не ставаш за лобист! Само закопаваш твоите "корифеи".

                      ......................

                      Важното за теб, Матев: минава се през Служебен кабинет, който ЩЕ подготви новите избори!
                      ,..............,

                      Сега разбра ли, Матеев - ЗАЩО НЯМА да ЧАКАМЕ "редовниТЕ" избори?

                      Защото РЕСТАРТЪТ би се състоял само и ЕДИНСТВЕНО - през Служебен кабинет!

                      (и отново ти повтарям да четеш Конституцията, докато си почиваш в треволяка, обслужвайки поредният ти кошер!...., като казах "кошер", та се досетих, че твоята жена на ръце трябва да в носиш И, заради.... бабалъка ти, пчеларя..., виж какво лоби ти прави човека..., званието "пчелар-земеделец" - от теб съм взаимствал, Матеев!)

                      Асоциации, разни....

                      (хайде, пиши на воля, че аз отивам да видя как се труди един ИСТИНСКИ ПЧЕЛАР - малко мед с питата ми се е доял!)

                      А ти, МАтеев, се грижИ за пчеличките ТУК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Защо "бързам" ли, Матеев?

                        Вече съм го написал: няма време, Матеев! Няма време!

                        Сега е моментът! Моментът за Преход е сега!....
                        А сигурен ли си, че новите партии, за които толкова много мечтаеш, също искат избори сега веднага?
                        Дали наистина са подготвени за едни бързи избори?

                        Помисли си - енергията на протестите се изчерпа. По площадите останаха само платените протестиращи и криминалния контингент. При това положение можем да си зададем следния въпрос:

                        Наистина ли сега е най-подходящият момент за избори, ако искаме да сменим ГЕРБ с нещо друго?

                        Не е ли по-добре маймуните по площадите и кръстовищата да се покрият в миша дупка и да изчакат няколко месеца народа да забрави за простотиите, които те творят? Тепърва идва тежка икономическа и здравна криза, негативите от която ще оберат тези, които са на власт. Тоест в интерес на всички е ГЕРБ да поуправлява още малко, за да натрупа още негативи.

                        Така че аз не мога да разбера защо е цялото това бързане, освен разбира се за да може Радев да реализира имперската си политика. Хората започнаха да го разбират това и това е причината да се дистанцират от съществуващите протести, които жадни за власт мафиоти и олигарски превзеха и използват за собствените си мафиотски цели.

                        Забележи - нито аз, нито народа отрича факта, че скоро ще има избори и може би ще трябва да се избира някой друг. Въпросът е защо да бързаме, след като ако има предсрочни избори, те ще са някъде ноември-декември, а редовните ще са март. Толкова ли са важни тези 3 месеца?
                        Last edited by Mateev; 30.08.2020, 10:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Добре де, само се виж, на кого говориш. ТОЙ ТОВА НЕ ИСКА. Иска си крадците, що е гушил. Вероятно, са си наобещавали разни неща...

                          Той ще разбере смисъла, защото при новото управление, пчеличките му (за които се грижат НАЕМНИ работници)- ще почнат да дават повече мед.

                          Вероятно се притеснява от коректността на някоя "приватизационна сделчица" - но няма как!

                          Истинският РЕСТАРТ налага да се мине през ЧИСТИЛИЩЕТО на Гешев (или на негов наследник!)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            Защо "бързам" ли, Матеев?

                            Вече съм го написал: няма време, Матеев! Няма време!

                            Сега е моментът! Моментът за Преход е сега!

                            Нали знаеш какво е технократ? Млад и необременен технократ -ще разбереш!

                            Технократ, издигнат от РЕАЛНО РАБОТЕЩО за страната си мнозинство от 3-4 партии!

                            ...............

                            В това РАБОТЕЩО мнозинство НЯМА да участват ДПС и ГЕРБ,

                            Сега е моментът, Матеев! ЩЕ заработят МЛАДИТЕ! А ТЕ МОГАТ!
                            Добре де, само се виж, на кого говориш. ТОЙ ТОВА НЕ ИСКА. Иска си крадците, що е гушил. Вероятно, са си наобещавали разни неща...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                              И изманик
                              Трогателни до болка. Само дето, ни един измамен от мен не видях. Виж, от ГЕРБ - с лопата да ги ринеш.

                              Коментар


                              • Защо "бързам" ли, Матеев?

                                Вече съм го написал: няма време, Матеев! Няма време!

                                Сега е моментът! Моментът за Преход е сега!

                                Нали знаеш какво е технократ? Млад и необременен технократ -ще разбереш!

                                Технократ, издигнат от РЕАЛНО РАБОТЕЩО за страната си мнозинство от 3-4 партии!

                                ...............

                                В това РАБОТЕЩО мнозинство НЯМА да участват ДПС и ГЕРБ,

                                Сега е моментът, Матеев! ЩЕ заработят МЛАДИТЕ! А ТЕ МОГАТ!

                                Коментар

                                Working...
                                X