IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Ами учат се от вас самите. Да сте доволни, че не са започнали да ви замерят с яйца и червена боя, защото точно това заслужавате ....
    Добре де, ти за какви вече неща си плащал, нали си богат, купи им там, десет кори яйца, баси, и гледай сеир.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Матеев, видях те с два буркана - вероятно с мед. Докато сляза да дойда при теб - изчезна!

      Матеев беше на протеста! Преодолял е страха! Мъж и половина!

      Лелеееее, Боко какво ли ще каже за теб! Последната крепост на Боко падна! Матеев предаде крепостта като истински мъж!

      Боко трябва да си подава ОСТАВКАТА! Ще - не ще - принуден е!

      (и курсове по етика и галантност карал вече, за да се извини - анблок - на всички кърджалийки!)
      За кой ли път ти казвам, че си един от най-големите лъжци и измамници в този форум. Ето и сега си фабрикуваш измислици, и като психясал с жълта книжка сами си вярваш в тях. Пропускаш обаче факта, че през цялото време на протеста аз пишех във форума, така че си ТОТАЛНО РАЗОБЛИЧЕН, господин лъжец и измамник.

      Коментар


      • За неразбралите, да припомня:
        Матеев ходи, в предишен мандат на банкянския си Бог да се „бори” с едни, дето, бидейки начело на държавата, свалиха изкупните цени на ел.енергията от ФЕЦ. Тогава, бях форумец със същия си този ник, в неговия форум. И им обясних, че са жертва на обективни процеси на неплатежоспособен пазар, който няма чак такъв дедицит, че да плаща чак такива цени. Обясних им, че да се борят срещу обективни процеси, в като да пикаят срещу вентилатора. После, стана дума за Корупцията, и Матеев скочи като Матросов на амбразурата, да,я брани, т.к.била „необходимо зло” и после, ако сме я били премахнели, никой нямало да иска да „управлява” (чети, „да краде”) държавата. Зададох въпроса ребром, и бях изгонен „до живот” от неговия форум.
        Та, изглежда, още тогава (преди повече от 5 години), Матейко „се е осъзнал”, и , почнал да плаща на Големите Измамници, само и само, да си продава стоката.
        ЕТО, КОЙ ПЛАЩА НА ИЗМАМНИЦИ...

        ...сочейки мен.
        Браво, Матейко. Евала. ТИ си нашата гордост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Средно най-голяма активност засега има от агентите на ДС във форума в лицето на Елника..


          Веднага след тях се подреждат агентите на Доган, представител на които си ти. Съвсем малко не ти достига, за да вземеш първото място. /много време губиш с кривия макарон - това е вероятната причина!/

          Коментар


          • Има агенти на ДПС, ДС.. ФАКИ..

            Коментар


            • Средно най-голяма активност засега има от агентите на ДС във форума в лицето на Елника..

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Ами учат се от вас самите. Да сте доволни, че не са започнали да ви замерят с яйца и червена боя, защото точно това заслужавате ....
                Матеев, видях те с два буркана - вероятно с мед. Докато сляза да дойда при теб - изчезна!

                Матеев беше на протеста! Преодолял е страха! Мъж и половина!

                Лелеееее, Боко какво ли ще каже за теб! Последната крепост на Боко падна! Матеев предаде крепостта като истински мъж!

                Боко трябва да си подава ОСТАВКАТА! Ще - не ще - принуден е!

                (и курсове по етика и галантност карал вече, за да се извини - анблок - на всички кърджалийки!)
                Last edited by безимeн; 02.09.2020, 14:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Стига с тези олигофренски разсъждения, господин измамник. Ако толкова си любопитен за моите финансови отчети, ами върви и ги виж в Търговския регистър. Да, ама явно не това те интересува, а само търсиш повод за заяждания, лъжи и ИЗМАМИ.

                  Иначе да - имунизиран съм, защото тук съм да се боря с всякакви простаци, а от тях може да се очакват само простотии.
                  „Бориш се”, като им плащаш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                    А именно полицаите днес ОГРАНИЧИХА възможността на хората да се придвижват свободно!
                    Ами учат се от вас самите. Да сте доволни, че не са започнали да ви замерят с яйца и червена боя, защото точно това заслужавате ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Ако бяхме хора и народ, полицаите щяха да се слеят с хората със знамената и заедно да влязат в парламент да ги развеят.

                      А именно полицаите днес ОГРАНИЧИХА възможността на хората да се придвижват свободно!

                      Ония от протестиращите, които бяха отишли в "триъгълника на властта" - до 8 часа - не можеха повече да напускат в посока - Военния клуб. Същото важеше и за ония, които идваха от Военния клуб.

                      Полицията беше барикадирала входа към "трийгълника на властта" така: полицейските камионетки бяха дистанцирани една от друга на 3 метра. Трите метра между тях бяха наситени с 15-20 униформени полицаи, а пред тях - още толкова - неуниформени /ченгета, под прикритие/...

                      За какво "сливане" с полицаите става дума? Те са си на заплата + ЗДРАВ бонус + щитове и каски!

                      /щитовете им към протестиращите - за кратки бяха облепени със стикери "ОСТАВКА"!!! ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Въпросният ... , е имунизиран срещу срам и неудобство. Тъй се става, по неговите думи, един от 50те тай- богати българи. От другата страна на лъжата му, „7 - 8 -цифрени суми, внесени в страната от износ”, в един момент, трябвало да се умножат по хиляда, щото така, паричните потоци се било вписвали в ГФО (знам какво е, и аз, понякога, подписвам) та, не можеш го разбра, за милиони или за милиарди говори...
                        Стига с тези олигофренски разсъждения, господин измамник. Ако толкова си любопитен за моите финансови отчети, ами върви и ги виж в Търговския регистър. Да, ама явно не това те интересува, а само търсиш повод за заяждания, лъжи и ИЗМАМИ.

                        Иначе да - имунизиран съм, защото тук съм да се боря с всякакви простаци, а от тях може да се очакват само простотии.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Матеев, очевидно закалката от ДКМС си личи дори и за хора, които не знаят какво е ДКМС. Разбирам, че с лизане на онова, дето не го огрява слънце, си просперирал през годините, но поне мъъъъничко чувство за срам, свян и морал нямаш ли? Същото се отнася и за математика, и за аналога, за които имах много добро мнение някога. Не се отнася за факита, джанита и гоговци, които са ясни и чисти, като шакфчето на БХ след контрапротест.

                          Ся, ако това наистина бяха платени протести, то не само кръв щеше да има, ами и изнасилени милиционери. Само че сега е трудно да се купят лумпени (агитки), щото всички са на хранилка при БХ или захарното петле (ерго пак БХ) - и софия лапат, и анално податливите от енимълс, и който там се сетиш. В това отношение БХ издигна плащането и препразпределянето на територии в наркобизнеса до невиждани висоти, като например фирма на безработен да купи запорирана емблема за 8 милиона лева, или безработни с 0 лева декларирани доходи от Люлин да карат S класи последен модел...

                          О, спи ли гешОФ, о, гешОФ, не види ли? Апропо, вашият коалиционен партньор от ДПС извади тезата за оставка на БХ и на Радев, но не и на гешОф - светна ли ти ламБата, Матейко, или светодиодите са изгорели? Както е казал БотевЪ - Патриот е, душа дава за наука, за свобода, но не своита душа дава, а душата на народа. Това специално за математика, де, ти няма да го разбереш, прекалено силна е закалката по дебоколожие от ДКМС...

                          П.С. А БХ е пътник, единственото лошо е, че дори и той го знае, затова и ще се запъва до последно...
                          Въпросният ... , е имунизиран срещу срам и неудобство. Тъй се става, по неговите думи, един от 50те тай- богати българи. От другата страна на лъжата му, „7 - 8 -цифрени суми, внесени в страната от износ”, в един момент, трябвало да се умножат по хиляда, щото така, паричните потоци се било вписвали в ГФО (знам какво е, и аз, понякога, подписвам) та, не можеш го разбра, за милиони или за милиарди говори...
                          Last edited by Pyramid; 02.09.2020, 13:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Ми ние откога ти говорим, че това е финансирано от руски пари и от Божков.
                            А тея от преДАй България са в ролята на полезни идиоти, ама ти не вярваш.
                            Едно ми е ясно, още от преди 50 години -
                            при
                            95% безполезни идиоти това ви е съдбата -
                            едни
                            мутри ще сменят други мутри, още 500 години

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Матеев, очевидно закалката от ДКМС си личи дори и за хора, които не знаят какво е ДКМС. Разбирам, че с лизане на онова, дето не го огрява слънце, си просперирал през годините, но поне мъъъъничко чувство за срам, свян и морал нямаш ли? Същото се отнася и за математика, и за аналога, за които имах много добро мнение някога. Не се отнася за факита, джанита и гоговци, които са ясни и чисти, като шакфчето на БХ след контрапротест.

                              Ся, ако това наистина бяха платени протести, то не само кръв щеше да има, ами и изнасилени милиционери. Само че сега е трудно да се купят лумпени (агитки), щото всички са на хранилка при БХ или захарното петле (ерго пак БХ) - и софия лапат, и анално податливите от енимълс, и който там се сетиш. В това отношение БХ издигна плащането и препразпределянето на територии в наркобизнеса до невиждани висоти, като например фирма на безработен да купи запорирана емблема за 8 милиона лева, или безработни с 0 лева декларирани доходи от Люлин да карат S класи последен модел...

                              О, спи ли гешОФ, о, гешОФ, не види ли? Апропо, вашият коалиционен партньор от ДПС извади тезата за оставка на БХ и на Радев, но не и на гешОф - светна ли ти ламБата, Матейко, или светодиодите са изгорели? Както е казал БотевЪ - Патриот е, душа дава за наука, за свобода, но не своита душа дава, а душата на народа. Това специално за математика, де, ти няма да го разбереш, прекалено силна е закалката по дебоколожие от ДКМС...

                              П.С. А БХ е пътник, единственото лошо е, че дори и той го знае, затова и ще се запъва до последно...
                              Малко сте, не сте народа. Не може 1000 лумпена на площада да си въобразяват, че представляват интересите на целия народ. Това не е вярно. Аз не искам те да ме представляват, както и милиони други Българи са на моето мнение.

                              Има си законно избрани народни представители и на тях им е даден 4 годишен мандат, който изтича през март следващата година. Това е положението.

                              Коментар

                              Working...
                              X