IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Или с други думи губещата страна за момента имаше нужда от ескалация.

    А управляващите не бяха губещи за момента, те печелеха мача. Що да провалят спечелен мач с допълнителна ескалация на напрежението. Щото това дава още една линия на разделение кой е поръчал ултрасите - едните викат Божков/Триото, другите викат управляващите.

    Никой няма да си смени мнението.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      А кой печели - разбира се, че БХ - ето, ние сме толерантни, а онези боклуци, протрестърите, те окървариха протеста, дай да им смажем палатките и да ги нахвърляме по РПУ_тата. Кво искате повече, аз като си ида, и пристига анархията. Изборът е между мен и Божков и т.н. та да, имайки предвид форното, единствен печеливш е БХ, а основен изпълнител, както винаги, са шпиц командите му от София Запад
      Теория на конспирацията не ми се коментира.

      Но това последното сериозно ли мислиш, че Баце спечели нещо?

      Кое - рейтинга ли му се вдигна? Или протеста затихна? Или някой си промени мнението за Баце или за протестърите?


      Единствената файда - разхвърляха катуните по кръстовищата. Ама те и без ескалацията можеха да ги разхвърлят.

      Друга ползва или печалба наистина не виждам.


      Но ако някой от тази агитка проговори и успее някой да докаже връзката - това е край на Баце. Ама истински край.


      Никой не би рискувал толкова много за толкова малка печалба/победа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Няма страшно, след 500 години българия ще се освободи от
        червената сган КГБ + ДС + ГЕРБ + ДПС + БСП + патридиоти + магарешки + ...
        Няма страшно българия ще се освободи и от теб също

        Коментар


        • А бе какво става с батка, засякъл разговор между полша и германия на тема навални и щял да го дава на путин

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Там онея са голямата работа, не може селската политика да се мери с международната.

            А иначе за Скрипал руснаците имат някакъв мотив - примерно да наказват предателите, както и другите също МИ6 имат мотив.

            За Навални обаче съм по-склонен да мисля, че е или нещо самодейно на някой местен олигарх или на МИ6 (или друга чужда служба). Официална Русия няма голяма файда от неговата смърт или натравяне. Той и без това не беше кой знае какъв дразнител.

            Но там нещата са на едно по-високо ниво, а тука си е махленска свада.
            И защо не го наказаха скрипал като беше в затвора, някой беше ли чувал за него преди да го тровят. А бе тъпи руснаци- колкото пъти някого тровят той все оживява. Поне дневални да беше умрял, а то сега руснаците имат проби от урина и кръв и ще е интересно да се сравнят в немските. Интересно е също че никой доктор не излиза да каже нещо, я някаква секретарка пращат

            Коментар


            • Публична тайна е, че ултрасите са кафяворизците на Рьом или оранжевата гвардия на Стамболийски. Или агитката на петимата от РМС. Футболът у нас е пералня и чук.

              Коментар


              • Няма страшно, след 500 години българия ще се освободи от
                червената сган КГБ + ДС + ГЕРБ + ДПС + БСП + патридиоти + магарешки + ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Това с метежа е като случая с Навални. Западът изкара руснаците големите тараби, че го били отровили с прословутия Новичок. А защо да не са го отровили МИ6, например? Нима не е допустимо толкоз, колкото е допустимо и обратното. Същото бе и със Скрипал и Литвиненко. Но всичко е въпрос на пропаганда и от коя страна на завесата сте.
                  Там онея са голямата работа, не може селската политика да се мери с международната.

                  А иначе за Скрипал руснаците имат някакъв мотив - примерно да наказват предателите, както и другите също МИ6 имат мотив.

                  За Навални обаче съм по-склонен да мисля, че е или нещо самодейно на някой местен олигарх или на МИ6 (или друга чужда служба). Официална Русия няма голяма файда от неговата смърт или натравяне. Той и без това не беше кой знае какъв дразнител.

                  Но там нещата са на едно по-високо ниво, а тука си е махленска свада.

                  Коментар



                  • Кристиян Калчев
                    10 часа
                    ·
                    Знам, че не ви е до това, но искам да се види как еб*ха мамата на още един паметник на архитектурата - партийния дом.
                    #ПазиБожеКатоРемонтират

                    Коментар


                    • Математиче, за последно и набързо, че вечер ме мързи да пиша, а и си имам повод днес, та форумът ми е последна грижа. Ето, така като теб, се правят фалшивите анализи - взема се една амалгама от истини и откровени лъжи и накрая всичко се представя за чиста монета. Нещио като да смениш стойностите в едно формула и после да викаш, че крайният резултат бил верен, щото и формулата е вярна. Да, формулата е вярнп, но не и крайният резултат. Ще ме разбереш, поне за това ще ме разбереш - в теб все още има останало нещо непокварено

                      Конкретно - София Запад бяха молени едва ли не на колене от Божков преди 8 месеца да излязат на протест в негова защита. Така, малко да се поразходят, без нищо друго, щото иначе Левски умираше, и те му се изсмяха в лицето, щото си имат договорчето с БХ. Същите, заедно с НКП са галените деца на БХ - те омазаха с лайна момиче посред бял ден и нищо, пребиха маркетинговият директор на Левски пред десетки камери на Герена - нищо, свалиха по заповед на БХ Перуката с нациски поздрави, покрай оня мач с Англия и направиха международен сигнал - нищо. И т.н., и т.н. И да ми кажеш, че точно София Запад изведнъж ще се врътнат към Божков - стига, дори и гербераст с двуцифрено IQ с десетична запетая между двете цифри не би се вързал на подобно нещо.

                      А кой печели - разбира се, че БХ - ето, ние сме толерантни, а онези боклуци, протрестърите, те окървариха протеста, дай да им смажем палатките и да ги нахвърляме по РПУ_тата. Кво искате повече, аз като си ида, и пристига анархията. Изборът е между мен и Божков и т.н. та да, имайки предвид форното, единствен печеливш е БХ, а основен изпълнител, както винаги, са шпиц командите му от София Запад
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Повечето простички хора разсъждават простичко.

                        Президентчето искаше да ги помитат от властта. Президентчето говореше за мутри вън с вдигнат юмрук и др. такива речи имаше последните близо 2 месеца.

                        После Отровното трио и то говореше същите неща.

                        За капак оня ден бесилки, ковчези, некролози в София - кой ги пусна тях?

                        За капак имаме Божков, който има зъб на правителството и имаше там едни подслушвани разговори как щял да праща хора пред парламента.




                        А властта да си организира сама метеж срещу себе си ми звучи абсурдно.

                        Въпросът е кой какво печели и губи.

                        Ако се докаже, че властта си организира сама метеж срещу себе си - те губят много. Това значи край на ГЕРБ и Баце. Ама истински край.

                        С организирането на метежа срещу себе си - не се сещам да печелят нещо. Спечели ли нещо правителството че си организира метеж срещу себе си? Както и да го гледаме - НЕ.

                        Така че тук има прекалено голям риск - ако загубят - губят много, ако спечелят - нищо не печелят или почти нищо. Декем имаме несъразмерен риск. Това е все едно да заложих 1000 лв а печалбата ти да е само 1 лв.


                        Ясно е че Радев няма как да ги организира метежите - затова го прескачаме. Отделно ако загуби и той ще загуби много - така че не си струва риска.


                        А метежниците - примерно Божков - губи ли нещо, ако неговото име изплува зад метежите - ми той така или иначе е загубил доста за момента. Още малко загуба - няма да навреди, ама хич няма да навреди. Ако спечели и успее да разкара правителството - обаче печалбата и отмъщението ще е голяма. Така че залога за Божков е много добър. Ако спечели - печели доста. Ако загуби - почти нищо не губи.

                        Отровното трио - е като Божков. Те така или иначе не губят кой знае колко, ако имената им изплуват зад лумпените. Да протестът ще затихне, ако се докаже че те са платили на агитките. Но той така или иначе си затихваше и им трябваше нещо дето да обърне посоката.


                        Така че аз както и да гледам нещата - сочат към Божков или Триото.


                        Естествено Радев побърза да излезе и да обяви че правителството само си било организирало метежа срещу него. Но толкоз си може човека. Той и без това прави яка пропаганда последните 2 месеца.
                        Това с метежа е като случая с Навални. Западът изкара руснаците големите тараби, че го били отровили с прословутия Новичок. А защо да не са го отровили МИ6, например? Нима не е допустимо толкоз, колкото е допустимо и обратното. Същото бе и със Скрипал и Литвиненко. Но всичко е въпрос на пропаганда и от коя страна на завесата сте.

                        Коментар


                        • Ако имате искреното желание да разберете какво се случва сега и винаги, никога не взимайте страна. В момента, в който вземете страна, сте направили първата и най-голяма стъпка към неразбирането на случващото се. Защото става въпрос за диалектика. Който не е бягал от училище навремето, за да гняви девойките в парка, когато се учеха интересни неща, познава това понятие. То е още от времето на Платон, макар и да бива свързвано най-вече с името на Хегел. Самият Маркс е разглеждал обществените процеси през призмата на диалектиката. И сега не е по-различно. Един взел 70 млн. евро и сега искат да си иде, за да дойде този, който му ги е дал. Тази мисъл и на три мастики от по литър не бива да ви спохожда.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                            Сега се карат и сипят взаимни обвинения - кой бил докарал снощи ултрасите. Ами ако 2 е равно на 2, възможно ли е в същото време 2 да е по-голямо от 2? Разбира се, че по стандартите на политиката у нас това е напълно възможно. Сега можем да се наслаждаваме на квантовите ефекти в политиката, на които и котката на Шрьодингер би ударила един мустак.
                            Повечето простички хора разсъждават простичко.

                            Президентчето искаше да ги помитат от властта. Президентчето говореше за мутри вън с вдигнат юмрук и др. такива речи имаше последните близо 2 месеца.

                            После Отровното трио и то говореше същите неща.

                            За капак оня ден бесилки, ковчези, некролози в София - кой ги пусна тях?

                            За капак имаме Божков, който има зъб на правителството и имаше там едни подслушвани разговори как щял да праща хора пред парламента.




                            А властта да си организира сама метеж срещу себе си ми звучи абсурдно.

                            Въпросът е кой какво печели и губи.

                            Ако се докаже, че властта си организира сама метеж срещу себе си - те губят много. Това значи край на ГЕРБ и Баце. Ама истински край.

                            С организирането на метежа срещу себе си - не се сещам да печелят нещо. Спечели ли нещо правителството че си организира метеж срещу себе си? Както и да го гледаме - НЕ.

                            Така че тук има прекалено голям риск - ако загубят - губят много, ако спечелят - нищо не печелят или почти нищо. Декем имаме несъразмерен риск. Това е все едно да заложих 1000 лв а печалбата ти да е само 1 лв.


                            Ясно е че Радев няма как да ги организира метежите - затова го прескачаме. Отделно ако загуби и той ще загуби много - така че не си струва риска.


                            А метежниците - примерно Божков - губи ли нещо, ако неговото име изплува зад метежите - ми той така или иначе е загубил доста за момента. Още малко загуба - няма да навреди, ама хич няма да навреди. Ако спечели и успее да разкара правителството - обаче печалбата и отмъщението ще е голяма. Така че залога за Божков е много добър. Ако спечели - печели доста. Ако загуби - почти нищо не губи.

                            Отровното трио - е като Божков. Те така или иначе не губят кой знае колко, ако имената им изплуват зад лумпените. Да протестът ще затихне, ако се докаже че те са платили на агитките. Но той така или иначе си затихваше и им трябваше нещо дето да обърне посоката.


                            Така че аз както и да гледам нещата - сочат към Божков или Триото.


                            Естествено Радев побърза да излезе и да обяви че правителството само си било организирало метежа срещу него. Но толкоз си може човека. Той и без това прави яка пропаганда последните 2 месеца.

                            Коментар


                            • ГРОБ безсрамно изтъргуваха една концесия в замяна на подкрепа за лайняната си нова конституция.
                              Говоря за това как нищожеството Веселин Магарешки вчера по обяд твърдеше, че той и депутатите му няма да подпишат гербаджийската простотия, а след обяд се отметна.
                              Не безплатно естествено.
                              Негов близък съратник и управител на една от фирмите му получи 20 годишна концесия на плаж "Кабакум-Север 2".

                              Виждат се и подписите на подкрепилите проекта депутати.

                              Прави впечатление, че сред тях е и лидерът на "Воля" Веселин Марешки, който си тръгна от заседанието на Народното събрание вчера с "Майбах".

                              С заедно с Марешки подписи са сложили и десет депутати от ВОЛЯ. Само няколко часа преди това Марешки обяви, че "ВОЛЯ няма да даде подписи за новата конституция".

                              Припомняме, че вчера близък до Марешки бизнесмен получи плажна концесия.

                              С решение на правителството концесионер на варненския плаж „Кабакум - Север 2" за 20 години стана „Булмедикс 2012“ ЕООД.

                              Любопитно е, че фирмата се управлява от Андон Дончев, който до юли бе депутат от "Воля". Тогава той напусна изненадващо парламента, но е считан за доста близък до Веселин Марешки, тъй като управлява част от аптекарския му бизнес.
                              http://epicenter.bg/article/Vizhte-k...iya/226170/2/0

                              Ето такива гнусни лайна обслужват сикаджийските бандити.
                              Гнус ме е че има толкова хора от форума. които подкрепят бандитската власт.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Всъщност, по мое мнение само "независимите" медии крепят правителството, в частност дебелото момче, зализания педал и превзетите държавни медии. Е пропагандата е голяма работа, а една лъжа казана 100 пъти става истина...Я пак някой да ми припомни къде бяхме в класацията за свобода на словото и медиите. Нещо зализания пак щял да купува медии, ти да видиш. Интересно КЗК беше много активна напоследък, като да се гони ЧЕЗ и да се тъси "правилния" купувач за ЧЕЗ, сега дали ще са токова активни? Нема да гъкнат на зализания
                                Last edited by pepe1234; 03.09.2020, 20:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X