IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Службите и народа ще ликвидират доносника на ДС ФАКИ- ДПС-ДОГАН-ДС, МЕСТАН-ДС..Предатели мекерета и боклуци предадохте вярата и народа си и станахте мекерета отрепки.. Отрепко ще умреш, ако преди това не свършиш от спин заради професията си..
    Поправка:
    Не „станахте”, а „ОСТАНАХТЕ”.
    ..мъДете знаят, защо...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
      Някои хора са превъртели напоследък. Толкова омраза...
      Кръв, бой и здрав кютек, ножове и брадви се вадят, така е на гладиаторската арена, тук се говори и крещи за политика, не е литературен клуб за поезия или пенсионерски клуб на бабичките как се плете на 1 кука.... то ся е спокойно и е истинска форумна семейна идилия след като габровския гладиатор се изнесе ....

      Коментар


      • Страх тресе кочината на крадците, предатели на България..
        Last edited by Kiro; 05.09.2020, 18:55.

        Коментар


        • Някои хора са превъртели напоследък. Толкова омраза...
          Партия была, есть и будет есть!

          Коментар


          • Службите и народа ще ликвидират доносника на ДС ФАКИ- ДПС-ДОГАН-ДС, МЕСТАН-ДС..Предатели мекерета и боклуци предадохте вярата и народа си и станахте мекерета отрепки.. Отрепко ще умреш, ако преди това не свършиш от спин заради професията си..
            Last edited by Kiro; 05.09.2020, 18:40.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Eто и безукорната работа на агентите-доносници от ДС:

              Фалшивите сайтове на Бабикян обвиниха Борисов в убийство! "Мъртвото" момиче проговори - ето истината

              За целта е ползвана снимка на руска моделка, лепнато й е българско име и се твърди, че е намерена със счупен врат в Гърция, след като снимала спалнята на премиера.

              Фейк новината тръгва от български сайт за фалшиви новини и стигна чак до медии в Гърция и Македония.

              Първоизточникът на тази „новина“ е сайтът за фалшиви новини istinskitenovini.bg. На 1 септември този сайт първи публикува новината, гласяща „Бомба: Това е жената снимала шкафа на Бойко! Открита мътрва във Гърция“ , която разпали международен информационен скандал.
              ...........................

              A истината...



              Ето как доносниците от ДС продължават да работят за "благото" на Родината си.

              ...А сега, да видим, кой ни ги представя, ТЕЗИ „данни”.
              Аз, особено изкушение по морала и смисъла, не виждам: Все пак, Импотеций, а.к.а.„Йози” е третият праправнук на Гьобелс ѝ заместник на тов.Макс Ото фон Штирлиц...

              Коментар


              • Още по безукорна е работата на агентите доносници на ДПС- ДОГАН-ДС-МЕСТАН -ДС..Тези предатели мекерета помагат на мутрите в кражбите и прикриват мафията.. Тези агенти на чужди държави предават народа си..













                dailystandart.com
                От НСО: Борисов е нощувал само 2 дена в София за последните 60 дена







                Продажни свине от ДС-Факи крийте се възмездието идва.. и Доган и ПЕЕВСКИ НЯМА ДА ВИ СПАСЯТ
                Last edited by Kiro; 05.09.2020, 17:43.

                Коментар


                • Eто и безукорната работа на агентите-доносници от ДС:



                  Фалшивите сайтове на Бабикян обвиниха Борисов в убийство! "Мъртвото" момиче проговори - ето истината

                  За целта е ползвана снимка на руска моделка, лепнато й е българско име и се твърди, че е намерена със счупен врат в Гърция, след като снимала спалнята на премиера.

                  Фейк новината тръгва от български сайт за фалшиви новини и стигна чак до медии в Гърция и Македония.

                  Първоизточникът на тази „новина“ е сайтът за фалшиви новини istinskitenovini.bg. На 1 септември този сайт първи публикува новината, гласяща „Бомба: Това е жената снимала шкафа на Бойко! Открита мътрва във Гърция“ , която разпали международен информационен скандал.

                  ...........................

                  A истината...




                  Ето как доносниците от ДС продължават да работят за "благото" на Родината си.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    Те Луканов застреляха през 96-та и то го гръмнаха рано сутринта посред бял ден, ама Тиквата не си взема поука от историята как свърши живота на този министър - председател , смята за безсмъртен и богоизбрана тиква
                    Вярвай ми, и мишените, Бог ги избира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Не знам защо кат чух този запис у тубата се сетих за Илииката Павлов . и той грандоман с голямо его като всички наши олигарси. Редеше кабинета на царя и беше уверен че правителтвото е под негов контрол с царо си беха близки даже му ходи на свадбата на дъщерята.
                      А накрая се оказа че е уреждал собственито си погребение и не само той.
                      Колкото и да е богат и влиятел един човек просто и тои е една малка брънка от историческите процеси особено при такива смутни времена като сега.
                      В този капан попаднаха и управляващите като си беха много повервали. Ако на Баце не му беше пиар неква алчна селска п..тка. , както и Цецо същия алчен тарикат. А имаше адекватен консилиери. Немаше да стигне до тук или ще се да си отиде с почести. Ама толкова им е ъкъла нашите селски тарикати.
                      Те Луканов застреляха през 96-та и то го гръмнаха рано сутринта посред бял ден, ама Тиквата не си взема поука от историята как свърши живота на този министър - председател , смята за безсмъртен и богоизбрана тиква

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                        Не знам защо кат чух този запис у тубата се сетих за Илииката Павлов . и той грандоман с голямо его като всички наши олигарси. Редеше кабинета на царя и беше уверен че правителтвото е под негов контрол с царо си беха близки даже му ходи на свадбата на дъщерята.
                        А накрая се оказа че е уреждал собственито си погребение и не само той.
                        Колкото и да е богат и влиятел един човек просто и тои е една малка брънка от историческите процеси особено при такива смутни времена като сега.
                        В този капан попаднаха и управляващите като си беха много повервали. Ако на Баце не му беше пиар неква алчна селска п..тка. , както и Цецо същия алчен тарикат. А имаше адекватен консилиери. Немаше да стигне до тук или ще се да си отиде с почести. Ама толкова им е ъкъла нашите селски тарикати.
                        Добре казано. Огромната разлика между Божков и илийката е в интелекта. Божков е много по-умен. Но и много по-брутален.
                        ...
                        Та проблем в случая е не че искат да свалят БХ който на много хора е дотегнал, а средствата и командния състав на изпълнителите.
                        Обаче от тези прихванати разговори минаха три месеца, и се получава така че все едно не са се случвали. Бас държа че има и доста други, ако те нарочи държава, не можеш да се прикриеш - и всичко ще си дойде на мястото.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Днес, 14:24
                          Този коментар от Имхотеп е изтрит от aleks262
                          Причина: Неприемливо

                          Не схващам кое е неприемливо и за кой?

                          Това че обединената Олигархия използва по думите на Божков - фигуранта радев за организиране на държавен преврат?
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Не знам защо кат чух този запис у тубата се сетих за Илииката Павлов . и той грандоман с голямо его като всички наши олигарси. Редеше кабинета на царя и беше уверен че правителтвото е под негов контрол с царо си беха близки даже му ходи на свадбата на дъщерята.
                            А накрая се оказа че е уреждал собственито си погребение и не само той.
                            Колкото и да е богат и влиятел един човек просто и тои е една малка брънка от историческите процеси особено при такива смутни времена като сега.
                            В този капан попаднаха и управляващите като си беха много повервали. Ако на Баце не му беше пиар неква алчна селска п..тка. , както и Цецо същия алчен тарикат. А имаше адекватен консилиери. Немаше да стигне до тук или ще се да си отиде с почести. Ама толкова им е ъкъла нашите селски тарикати.
                            Last edited by Todor Sabev; 05.09.2020, 15:55.

                            Коментар


                            • А ето и едно записче:

                              На 10 юни 2020 г. обвиняемият Васил Божков провежда разговор с лице, за което са налице данни от справка на ДАНС, че е Огнян Стефанов:

                              Божков: Ало.

                              Мъж: Господин Божков, здравей!

                              Божков: Здрасти. Как си?

                              Мъж: Сега, аз се обаждам малко късно, но си бях изключил звука и не съм чул. Извинявам се, за което.

                              Божков: А нищо. Няма никакъв проблем. По всяко време може да звъниш.

                              Мъж: Да. Е, как съм?

                              Божков: Прочетох ти анализа. Да, имах от някои политици предложение да направя партия и да ги подкрепя. А пък да такова, да те да ме вкарат в Парламента. А моите опорни точки утре аз ще ги дам, за политическото движение...

                              Мъж: Хъ. Абе, и Конституцията плаче за промяна.

                              Божков: Абе, няма да съберем сто и осемдесет" депутата. Но аз мисля, че Гешев не ни е проблем, ако спечелим властта, щото може" да му орежем правомощията без да променяме Конституцията.

                              Мъж: Да. Те.

                              Божков: Нали тя казва мандата какъв е и колко е, ама точно какви правомощия има са описани в Закона за съдебната система. Там може да го променим без Конституция.

                              Мъж: Да.

                              Божков: Като го направим фигурант като Президента, точно какво ще ни вреди Гешев.

                              Мъж: Да.

                              Божков: Но моята тактика е, ти го казвам ей така, щото те чувствам близък, е първо да бутна Влади. Един по един. Виж, че аз не обръщам внимание на никой друг. Удрям само по Влади и по Бойко. Другите не ме интересуват, колкото и да се опитват да ми раздвоят вниманието.

                              Мъж: Да. Абе, и Цецо Василев го удариха тежко, но, ...

                              Божков: Ами. Цецо Василев беше като детска играчка в сравнение с мен. Ти си нямаш на представа какъв беше удара върху мен.

                              Мъж: Той няма тази, как да кажа, той има познанията, но няма амбицията, няма остротата. А без острота не може да се проведе тая битка и война.

                              Божков: Не, бе. Аз ще ти кажа. Цецо ми е приятел. Но Цецо е чиновник.

                              Мъж: Да.

                              Божков: Цецо не е боец, разбираш ли?

                              Мъж: Академичен човек, да.

                              Божков: Да. А аз не съм. Аз съм си боец.

                              Мъж: Ха-ха.

                              Божков: Докато не ме оборят, ще се бия. Мисля, че..

                              Мъж: Ами.

                              Божков: Нещата вървят към аз да ги умора, така че...

                              Мъж: Ха-ха. А.


                              Ето за кого работите мили червени умници.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                И още:

                                Прокуратурата с гореща новина за мъж с раница на протеста пълна с боеприпаси
                                https://blitz.bg/obshtestvo/ot-proku...ews767846.html

                                Предполагам че радев е искал информация за да предотврати разследването. Но не е ли малко късно?

                                Единствената грешка на Главния секретар на МВР е че не арестува руският агент радев.
                                Този опит за преврат беше следствие на вдигнатия юмрук на радев и обединената олигархия.
                                Да не забравяме главните причини за протеста:

                                Баневи, арабаджиеви, бобокови са в ареста. Божков с 19 обвинения избяга в Дубай, откъдето дърпа конците на тримата глупаци.
                                Да припомня на червените тролове:

                                Божков се "изкефил как се управлява тълпата по мрежите", бил готов да изпрати 10 000 пред НС

                                Образувано е ново досъдебно производство - за престъпление срещу републиката, което включва измяна, предателство, диверсия
                                Както обеща по-рано Специализирана прокуратура изнесе записи на Василев и Божков с "честни" политици и "свободни" журналисти". Божков е разговарял с журналиста от "Фрогнюз" Огнян Стефанов, Александър Паунов от Комунистическата партия и неустановен мъж. Специализирана прокуратура отдели материали от досъдебното производство, водено срещу обвиняемия Васил Божков и други лица, за участие в организирана престъпна група и други престъпления.
                                На база отделените материали е образувано ново досъдебно производство за престъпление по глава Първа от Наказателния кодекс - за престъпление срещу републиката, което включва измяна, предателство, диверсия и др.
                                За него се предвижда наказание лишаване от свобода от десет до двадесет години, доживотен затвор или доживотен затвор без замяна.
                                Това очаква радев, а и другите участници в метежа.

                                Част от събраните материали представляват веществени доказателствени средства, събрани по реда на НПК. С разрешение на наблюдаващите прокурори съгласно чл. 198 НПК, с оглед на особения обществен интерес на делото и съзнавайки отговорността си пред българските граждани и обществото за запазване на правовия ред в страната, както и при спазване на закрепеното в чл. 41 от Конституцията на Република България, право на българските граждани да бъдат информирани, Специализирана прокуратура оповестява съдържанието на доказателствения материал, а именно четири телефонни разговора на обвиняемия, спрямо когото са прилагани специални разузнавателни средства, заявяват от прокуратурата.


                                Част от събраните материали представляват веществени доказателствени средства, събрани по реда на НПК. С разрешение на наблюдаващите прокурори съгласно чл. 198 НПК, с оглед на особения обществен интерес на делото и съзнавайки отговорността си пред българските граждани и обществото за запазване на правовия ред в страната, както и при спазване на закрепеното в чл. 41 от Конституцията на Република България, право на българските граждани да бъдат информирани, Специализирана прокуратура оповестява съдържанието на доказателствения материал, а именно четири телефонни разговора на обвиняемия, спрямо когото са прилагани специални разузнавателни средства, заявяват от прокуратурата.

                                В четирите записа Васил Божков се възхищава колко е лесно да се манипулира тълпата в социалните мрежи. Заявява, че създава Щаб на протеста, защото били неорганизирани. Казва, че е дал 15 хиляди. Обяснява как като вземе властта ще ореже правомощията на Гешев и той повече няма да му пречи. Казва, че може да прати 10 000 пред парламента да посрещнат Владислав Горанов ако иде да отговаря на въпроси. Казва, че ще съветва Румен Радев какво служебно правителство да направи.

                                Та така мили другари червени тролове.


                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X