IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мда, Белмекен
    Click image for larger version

Name:	589.JPG
Views:	1
Size:	63.5 КБ
ID:	3646703

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      И ти като Лукашенко, той разказва за "подслушан разговор",
      ти започна да разказваш за "вратовръзки"
      Знаеш ли каква е неговата диагноза още от 197х г. ?
      Барбароне, днес премахнах абсолютно всички (последните останали) от игнорлистата си.
      Ти стоеше там на първо място от много дълго време по силата на едно джентълменско споразумение, за което вярвам, че е факт и е било сключено с теб.

      Не искам лични съобщения и не искам да говоря с теб до някакъв бъдещ момент, в който двустранно евентуално бихме решили, че нова комуникация е допустима. Джентълменството е състояние на духа, но в хипотезата, че срещу теб стои друг джентълмен, ангажиментът дори се увеличава и има роля на неписано социално и договорно задължение.

      Първо трябва да се ориентирам в съдържанието и начина ти на писане, до които отдавна нямам досег.
      Сега си ми написал нещо безобразно, нечетивно, смущаващо!
      Лошо начало.

      Разбирам, че както е обичайно - мразиш ме и ме нападаш. Емоцията ти е ясна, смисълът н а написаното не е.

      Намери спомената снимка, ти си ПиЕйчДи факир и и направи политически разбор и анализ.
      Според резултатите ще преценя необходимост от следващ коментар.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Ето още един плъх, който напусна герберасткия кораб:



        Всъщност този мръсник Андреев, ако не беше изгонен от Тиквата, сигурно друга песен щеше да пее. Като другия мръсен плъх Тома Биков.
        Незнам защо ми е толкова неприятен. И цветанов ми действаше така

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Аз всъщност търсех една друга снимка, която стана много популярна покрай протестите, но нещо не я откривам.
          Глупаво е, но ще опитам да я преразкажа.
          Младеж (почти дете) е проснат на земята по лице.
          Мутри в униформи са го накачулили и демонстрират превъзходство.
          Единият е издърпал силно нагоре и назад главата на детето. Неизбежно репресираният изпитва силна болка, вероятно крещи!

          Един приятел дори даде някакво обяснение на тази снимка. Имало информация, че момчето се кани да ходи на първа среща с някаква мацка. Сигурно всеки си спомня за някоя такава първа среща с мацка, при която изведнъж пространството се свива и се фокусира в една точка, сякаш нищо друго на света вече няма значение.
          Тук се намесват полицаите, които решават да помогнат. Издирват го, намират го и обективът е запечатал момента, в който се готвят да му вържат "колумбийска вратовръзка" - за да е по елегантен и желан по време на срещата.
          И ти като Лукашенко, той разказва за "подслушан разговор",
          ти започна да разказваш за "вратовръзки"
          Знаеш ли каква е неговата диагноза още от 197х г. ?
          Last edited by barbaron; 06.09.2020, 11:40.

          Коментар


          • Когато има желание, винаги ще се намери колай!
            Дори да изтриеш напълно ненужно нечий постинг.
            Да изгориш и сухота покрай суровото!
            Яко!

            За друго идеше приказка.
            По-долу мернах размисли и страсти относно т.н. "убита" в Санторини българка, която се оказа, че не е българка и никога не е стъпвала в Гърция и най-важното - живо и здраво си е момичето.

            Цялата история е разчепкана доста подробно от онова момче - Стефан, от Сухиндол, което откри изображението (отразено в огледало) на каката, която се е кандидатирала за Оскар по операторско майсторство.

            Ето ТУК е разказана историята.
            Видеото е малко дълго, но си заслужава гледането, особено заради натягчивия край, от който се разбира, че мнозина в нашата страна живеят с усещането, че сме в една среда, в която е реалистично да вярваш, че при определени обстоятелства ще ти се случи нещо и се налага да вземаш мерки за защита и профилактика.
            Това е положението.

            Коментар


            • Комисията по досиетата продължава проверката на дружествата – финансови посредници, които по закона за досиетата следва да минат през задължително установяване на принадлежност към тоталитарните комунистически служби.

              Проверките засягат лицата, които са били или в момента са членове на управителните, контролните и надзорните органи и прокуристите на инвестиционни посредници и на инвестиционни дружества.

              Проверката на „Финансова къща Евър” АД (предишно наименование „ФИНАНСОВО-ТЪРГОВСКА КЪЩА ЕВЪР” ЕООД/ ООД) е засегнала 15 лица (решение №2-1030 от 7 август 2017 г.).

              От тях като сътрудници са установени и разкрити четирима души. Това са:
              • Валери Тодоров Недев, член на управителен орган (Съвет на директорите) (2002-2003);
              • Васил Димитров Кинов, член на управителен орган (Съвет на директорите) и изпълнителен директор от декември 1996 г. – юни 1999 г.;
              • Любомир Веселов Филипов, член на управителен орган (Съвет на директорите) в периода 1999-2009 г. и председател на Съвета на директорите (2001-2009). Той е известен като управител на БНБ по време на краха на банковата система през втората половина на 90-те години на ХХ век по време на еднопартийното правителство на БСП начело с лидера ѝ Жан Виденов (виж досието на Филипов – ТУК);
              • Тотю Игнатов Тотев, член на управителен орган (Съвет на директорите) от (1994-1999).
              В „ЮГ МАРКЕТ” АД са проверени общо пет лица (решение №2-1029 от 7 август 2017 г.).

              От тях с установена принадлежност е Огнян Гатев Дечев, член на управителен орган (Съвет на директорите) и изпълнителен директор от август 1997 г. до януари 1999 г.

              Според документите, запазени в архивите на ДС, той е вербуван като съдържател на явочна квартира „ЕЛНИКА” от Окръжно управление на МВР-ДС Пловдив през 1988 г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                ДИМЧО ЛАЗАРОВ


                Аз лично мисля че Съединението е бил един варварски акт против европейското мнение за бъдещето на България и отново направен разбира се с помощта на руснаците. Вместо да седнат на по едно кайве с локум, и да започнат напоителни, дългогодишни диалози, политики, диалогизиране, демек лафмоабети с високата порта, въпросните съединители с вдигнати юмруци и оръжия в ръка, взели че арестували губернатора на Пловдив. Представяте ли си да вземе някой да арестува сегашния губернатор на Пловдив? Аз не мога.
                И защо Съединение? Защо не рестарт примерно?..





                Киро, прав е Лазаров!
                Само едно е забравил - като се седна на кайве с локум и шербет, подхожда и броеница да премяташ!

                Коментар


                • ДИМЧО ЛАЗАРОВ


                  Аз лично мисля че Съединението е бил един варварски акт против европейското мнение за бъдещето на България и отново направен разбира се с помощта на руснаците. Вместо да седнат на по едно кайве с локум, и да започнат напоителни, дългогодишни диалози, политики, диалогизиране, демек лафмоабети с високата порта, въпросните съединители с вдигнати юмруци и оръжия в ръка, взели че арестували губернатора на Пловдив. Представяте ли си да вземе някой да арестува сегашния губернатор на Пловдив? Аз не мога.
                  И защо Съединение? Защо не рестарт примерно?..






                  Коментар


                  • Аз всъщност търсех една друга снимка, която стана много популярна покрай протестите, но нещо не я откривам.
                    Глупаво е, но ще опитам да я преразкажа.
                    Младеж (почти дете) е проснат на земята по лице.
                    Мутри в униформи са го накачулили и демонстрират превъзходство.
                    Единият е издърпал силно нагоре и назад главата на детето. Неизбежно репресираният изпитва силна болка, вероятно крещи!

                    Един приятел дори даде някакво обяснение на тази снимка. Имало информация, че момчето се кани да ходи на първа среща с някаква мацка. Сигурно всеки си спомня за някоя такава първа среща с мацка, при която изведнъж пространството се свива и се фокусира в една точка, сякаш нищо друго на света вече няма значение.
                    Тук се намесват полицаите, които решават да помогнат. Издирват го, намират го и обективът е запечатал момента, в който се готвят да му вържат "колумбийска вратовръзка" - за да е по елегантен и желан по време на срещата.

                    Коментар


                    • Апотеоз на терора в държавата на овластените мутри! Бащата е проснат на земята пред своята дъщеричка! Как са пропуснали да оковат и детето?

                      Брутално! Толкова е брутално, та чак ми се струва, че е невъзможно и бих предпочел да става дума за злонамерен монтаж.
                      Не искам да се срами Родината ми.
                      Твърдението е, че В. Енчев е публикувал тази снимка във ФБ.
                      Забелязвате, че коляното е на врата, нали?

                      Само да съм чул още веднъщ някой да мънкя за убийството на Дж. Флойд

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев
                        Ъхъ, ма напиши за белия, който е на второ място и също вдига юмрук, солидарен с тях. Скапват му живота,
                        Груев, извинения, но отговорих с убеждение, че постът е писан от друг.

                        Да, странно е, но понякога в бързината пропускам да видя автора, ориентирам се по тона. Една моя игра, която позволява да се забавлявам повече.

                        Има един колега, с когото сме на сходни мнения по доста въпроси, но въпреки това се гледаме изпод вежди.

                        Коментар


                        • Към снимката с Кирчо (Бойко) имаше и текст, ама нещо не се е копирал.


                          ДНЕС МНЕНИЯ Бивш МВР министър насоли Бойко: Крие се като партизанин, яде кашкавал в някоя мандра


                          От Admin на 03.09.2020
                          Адвокат Емануил Йорданов, бивш министър на вътрешните работи, коментира по БНР насилието от страна на полицията спрямо протестиращите, бездействието спрямо провокаторите и упорството на управляващите да не подават оставка.

                          Полицаите до голяма степен изпълниха задълженията си. За пореден път ни отклоняват вниманието. Противопоставят две групи хора – от една страна полицаите, от друга протестиращите и

                          като че ли в тази ситуация се забравя кой е основният виновник за това положение.

                          А той се крие някъде – в кабинета си, в джипа си. Вдигнал е ръце и чака едва ли не нещата да се разрешат от само себе си. Потърпевши са както гражданите, така и полицаите.

                          Когато човекът, който трябва да носи основната отговорност, се укрива като партизанин и яде кашкавал в някоя мандра, не може да очакваме от полицаи, които са на ниските нива, да действат 100% адекватно. Нормално е да се очакват грешки от тяхна страна.

                          Не забравяйте, че дори когато си отиде Бойко Борисов от властта, същите тези полицаи ще бъдат органите на реда, не може да си внесем полицаи от Китай.

                          Трябва да проявим разбиране и да мислим за това кой ги е поставил в тази ситуация и защо.

                          Протестите траят твърде дълго и често хора от ръководството на СДВР говорят за провокатори и информация за подобни провокатори. След като има информация, трябва да се вземат и мерки. Футболните агитки са абсолютно разпознаваеми за полицията и подлежат на контрол. Когато аз бях министър, създадох работна група, която да се занимава с проблемите на футболното хулиганство. След това обаче не знам дали е работено по темата.

                          Всеки един недостатък в работата на полицията трябва да бъде отстранен. На мен ми се струва, че има недостатъци и в подготовката на полицаите за действие в подобни ситуации.

                          Но големият проблем е друг: Не мога да разбера защо на двама души им е толкова трудно да си подадат оставките и искат българският народ да протестира едва ли не до Коледа, за да се сетят, че трябва да си тръгнат.

                          Коментар


                          • Германски медии за събитията в България: "Полицейско насилие, каквото иначе познаваме от Минск"

                            Ето само няколко цитата: "Прекомерно полицейско насилие, каквото иначе познаваме от беларуската столица Минск"; "И този път Борисов успя да измъкне главата си от примката"; "България е на път да стане втора Унгария".


                            https://www.dw.com/bg/%D0%B3%D0%B5%D...%BA/a-54812824

                            Коментар


                            • Къде е Кирчо, техните го търсят да го бият!
                              Помните ли онзи симпатичен български филм - С деца на море.


                              Коментар


                              • България след "Великото народно въстание": четири срамни операции

                                Дори вчерашният протест не бе достатъчен, за да убеди Борисов, че трябва да си тръгне начаса. Оттук нататък предстоят седмици, в които ще станем свидетели на четири опасни и срамни операции. Даниел Смилов обяснява:


                                https://www.dw.com/bg/%D0%B1%D1%8A%D...%B8/a-54799672

                                Поздрави на Мутрата от Германия..

                                Коментар

                                Working...
                                X