IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    .... за да отнеме гласове от "ДА, България"
    ........
    И не е "Да България", а "Дай, България"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Това, че Енчев е публикувал тази снимка без да изрази абсолютни никакви резерви и съмнения за нейната истинност, е доста смущаващо. Имам някакви хипотези, но не е сега време да теоретизирам.
      Вероятно в политическото номадство могат да се открият отговори.
      В крайна сметка, може пък смъртната хватка между двата лагера вече да е толкова жестока и безкомпромисна, че да са свалени бариери, задръжки ...
      Да, отдавна Енчев е без всякакви морални задръжки.
      Но има и по-тежки случаи,
      разни форумни герои отдавна ги е хванало писмовно разстройство

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        Начев, Велизарчо е на нивото на Антон Тодоров, Тома Биков, Валери Симеонов (тоя се оказа от рода на Ангел Балевски), и мн др
        Другаря Енчев беше агент на ДС от 1 ГУ, а партийно мина през БСП, СДС, НФСБ и БСП
        Междувременно излезе виртуална сейфти кар и това състезание също отива в историята поради скука и липса на интрига.

        Нямам никакви илюзии принципно към бивши тайни деятели и силоваци. В техните глави светът е сглобен по един специфичен начин - те са отгоре и мачкат, а оттдолу са мачканите.
        Някога в една или друга степен и Енчев се е вписвал в тази схема. Това оставя следи до живот.

        Обаче, има голяма разлика от това да си бил в Първо или в Шесто главно.
        И при хановете и при цалете и при комунистите е имало хора, които са работели за държавата и са били в окопите на първа линия.

        Това, че Енчев е публикувал тази снимка без да изрази абсолютни никакви резерви и съмнения за нейната истинност, е доста смущаващо. Имам някакви хипотези, но не е сега време да теоретизирам.
        Вероятно в политическото номадство могат да се открият отговори.
        В крайна сметка, може пък смъртната хватка между двата лагера вече да е толкова жестока и безкомпромисна, че да са свалени бариери, задръжки ...



        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Ти пак не ме разбра!

          Твоите шефове също не разбират реалната ситуация.

          Точно пА ти ще ме учиш мен от какво да се срамувам!

          А, Земи се малко в ръце и вникни в смисъла на онова, което ти казвам и не прехвърляй обвиненията към странични персонажи, та...

          СРАМУВАМ се от настоящият министър-председател!

          Осъзнай какво ти казвам и се концентрирай върху този ФАКТ!
          Всичко разбира, ами интересът не му позволява, да покаже. Служи някому или на нещо (той си знае) и затуй дращи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
            Начев, Велизарчо е на нивото на Антон Тодоров, Тома Биков, Валери Симеонов (тоя се оказа от рода на Ангел Балевски), и мн др
            Другаря Енчев беше агент на ДС от 1 ГУ, а партийно мина през БСП, СДС, НФСБ и БСП
            Телеграфно, че рекламна пауза формула.
            Ясно съм индикирал, че подозирам фалшификация, дори я желая, надявама се на такава.
            Категорично е заявено.

            Моята позиция е напълно коректна.

            Друго е интересно, виж как разнообразен боклук се е превъзбудил, поради нечия чужда лъжа и подскача нервно, потрива тънки пръсчета, защото от седмици не могат да намерят нищо, за което да се заловят.
            Ама това няма отношение към мен.
            ......

            Last edited by X_Y; 06.09.2020, 17:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Ти откъде знаеш каква част са били агитките? Предполагам че словоблудстваш в момента, защото аргументи няма.
              Обаче част от метежниците (протестиращите) бяха също така:
              Лупи, Простатата, Мая, госпожа Лъжа, разни други изпълзели от нафталина комонета-старчоци, все хора с които вие имате удоволствието да протестирате заедно. Но това е съвсем естествено разбира се.
              Иначе много нормални хора не искат вече БХ да им е премиер, но в случая са използвани в услуга на основната причина за метежа. Ти също си използван но за да го разбереш трябват други качества.
              А както и Чери каза, радев е фигурант. От което и теб би трябвало да те е срам, защото такъв човек с лекота е манипулиран от задкулисието. Президент на България! А същият този е бил и командир на ВВС! Не ми се мисли даже какви батаци са в БА след като такива хора са били командири.

              А препоръката ти ми се вижда безсмислена. Не е с големи букви и как да и обърна внимание?


              Ти пак не ме разбра!

              Твоите шефове също не разбират реалната ситуация.

              Точно пА ти ще ме учиш мен от какво да се срамувам!

              А, Земи се малко в ръце и вникни в смисъла на онова, което ти казвам и не прехвърляй обвиненията към странични персонажи, та...

              СРАМУВАМ се от настоящият министър-председател!

              Осъзнай какво ти казвам и се концентрирай върху този ФАКТ!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Ако имаш предвид агитките, които са изпратени на протест, те са около 1/10 от ония, които отидохме, БЕЗ да СМЕ били изпращани!

                ...................

                Препоръка: остави тия тъпотии, които ти служат като "обосновка". Никой не ти вярва!

                (ако шефовете ти са здраво мислещи и се надяват герб да имат представителство в бъдещ парламент, най-елементарното решение е да ти забранят да се появяваш тук, както направиха с други като теб..., ама май ти им беше "шефът"..., та - поемай след тях - никой не те чете!)




                Ти откъде знаеш каква част са били агитките? Предполагам че словоблудстваш в момента, защото аргументи няма.
                Обаче част от метежниците (протестиращите) бяха също така:
                Лупи, Простатата, Мая, госпожа Лъжа, разни други изпълзели от нафталина комонета-старчоци, все хора с които вие имате удоволствието да протестирате заедно. Но това е съвсем естествено разбира се.
                Иначе много нормални хора не искат вече БХ да им е премиер, но в случая са използвани в услуга на основната причина за метежа. Ти също си използван но за да го разбереш трябват други качества.
                А както и Чери каза, радев е фигурант. От което и теб би трябвало да те е срам, защото такъв човек с лекота е манипулиран от задкулисието. Президент на България! А същият този е бил и командир на ВВС! Не ми се мисли даже какви батаци са в БА след като такива хора са били командири.

                А препоръката ти ми се вижда безсмислена. Не е с големи букви и как да и обърна внимание?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Такаааа, очевидно началниците няма да позволят на доносниците от ДС оближат раните си, защото килимчето постлано под краката им от виден представител на олигархията май започва да
                  се изплъзва.
                  Но да продължим за причините за опита за преврат, предизвикан от юмрука на метежника радев и обединената олигархия, платен от... обединената олигархия начело с Чери.

                  Да припомним отново истинските причини за опита за преврат:
                  В ареста са баневи, арабаджиеви, бобокови, цветан василев се укрива в Сърбия, Чери с 19 обвинения включително убийство избяга в Дубай (от където ръководи опита за преврат).

                  Втора част от публичните разговори:
                  _____

                  На 09 юли 2020 г. обвиняемият Васил Божков провежда разговор с лице, което за момента е с неустановена самоличност:

                  Мъж: Мога ли да Ви я изпратя и ако може, да ми кажете къде да изпратя някакъв имейл, на когото и да е. На Ваш адвокат ли, без значение. За мен няма никакво значение.

                  Божков: Ми, на моя имейл, на моя имейл пратете... (не се разбира).

                  Мъж: Ми, трябва да ми го пратите на есемес, аз ще подготвя.

                  Божков: Ей сега ще го. Тук ще го пратя, на "Сигнал"-а,

                  Мъж: Да. Окей.

                  Божков: Сега ще го напиша.

                  Мъж: Втория ми въпрос е,

                  Божков: Окей.

                  Мъж: Пак директно Ви питам, то е много директен въпрос, аз така съм устроен като човек. Тринадесет свидетели трябва да водя, сигурно септември или октомври във... кажете го, в Ню Йорк. Чакам съдията да ми даде дата.

                  Божков: Да.



                  Мъж: Според всички мои справки, аз ще им наема там, има едно малко градче, на една моя позната, адвокатката, която ми води делото, тя има къща. Ще й наема къщата. Но-о, ъ, ще бъде с огромен разход. Питам Ви директно, около тридесет хиляди долара, мога ли да разчитам на подкрепа.

                  Божков: Кхъ...
                  ....

                  Предполагам че Съдът в Ню Йорк няма да отсъди в полза на Божков. Има само няколко държави които ще отсъдят в негова полза, но те не са от интерес за него. От интерес са държави от съвсем друг ранг, лошото че в подобни държави изобщо нямаше да се церемонят с него и заобикалящите го пудели, а щяха да го вкарат на сигурно място, където любимите атлети на начев със същия цвят на кожата биха му направили невъобразими за неговата същност неща. Щеше да е мек като средата на топъл хляб след само два дена.
                  Колкото и странно да звучи, тези хора (а и някои от пишещите тук) са доволни от това че България е ЕС, където демокрацията е малко криворазбрана и са се разпасали до безобразие.

                  А от следващия публичен разговор на Чери ще разберете как се изпращат 10 000 човека на протест.

                  Ако имаш предвид агитките, които са изпратени на протест, те са около 1/10 от ония, които отидохме, БЕЗ да СМЕ били изпращани!

                  ...................

                  Препоръка: остави тия тъпотии, които ти служат като "обосновка". Никой не ти вярва!

                  (ако шефовете ти са здраво мислещи и се надяват герб да имат представителство в бъдещ парламент, най-елементарното решение е да ти забранят да се появяваш тук, както направиха с други като теб..., ама май ти им беше "шефът"..., та - поемай след тях - никой не те чете!)





                  Коментар


                  • Такаааа, очевидно началниците няма да позволят на доносниците от ДС оближат раните си, защото килимчето постлано под краката им от виден представител на олигархията май започва да
                    се изплъзва.
                    Но да продължим за причините за опита за преврат, предизвикан от юмрука на метежника радев и обединената олигархия, платен от... обединената олигархия начело с Чери.

                    Да припомним отново истинските причини за опита за преврат:
                    В ареста са баневи, арабаджиеви, бобокови, цветан василев се укрива в Сърбия, Чери с 19 обвинения включително убийство избяга в Дубай (от където ръководи опита за преврат).

                    Втора част от публичните разговори:
                    _____

                    На 09 юли 2020 г. обвиняемият Васил Божков провежда разговор с лице, което за момента е с неустановена самоличност:

                    Мъж: Мога ли да Ви я изпратя и ако може, да ми кажете къде да изпратя някакъв имейл, на когото и да е. На Ваш адвокат ли, без значение. За мен няма никакво значение.

                    Божков: Ми, на моя имейл, на моя имейл пратете... (не се разбира).

                    Мъж: Ми, трябва да ми го пратите на есемес, аз ще подготвя.

                    Божков: Ей сега ще го. Тук ще го пратя, на "Сигнал"-а,

                    Мъж: Да. Окей.

                    Божков: Сега ще го напиша.

                    Мъж: Втория ми въпрос е,

                    Божков: Окей.

                    Мъж: Пак директно Ви питам, то е много директен въпрос, аз така съм устроен като човек. Тринадесет свидетели трябва да водя, сигурно септември или октомври във... кажете го, в Ню Йорк. Чакам съдията да ми даде дата.

                    Божков: Да.



                    Мъж: Според всички мои справки, аз ще им наема там, има едно малко градче, на една моя позната, адвокатката, която ми води делото, тя има къща. Ще й наема къщата. Но-о, ъ, ще бъде с огромен разход. Питам Ви директно, около тридесет хиляди долара, мога ли да разчитам на подкрепа.

                    Божков: Кхъ...
                    ....

                    Предполагам че Съдът в Ню Йорк няма да отсъди в полза на Божков. Има само няколко държави които ще отсъдят в негова полза, но те не са от интерес за него. От интерес са държави от съвсем друг ранг, лошото че в подобни държави изобщо нямаше да се церемонят с него и заобикалящите го пудели, а щяха да го вкарат на сигурно място, където любимите атлети на начев със същия цвят на кожата биха му направили невъобразими за неговата същност неща. Щеше да е мек като средата на топъл хляб след само два дена.
                    Колкото и странно да звучи, тези хора (а и някои от пишещите тук) са доволни от това че България е ЕС, където демокрацията е малко криворазбрана и са се разпасали до безобразие.

                    А от следващия публичен разговор на Чери ще разберете как се изпращат 10 000 човека на протест.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар



                    • Не важи Бойко
                      Лукашенко размахваше автомат без пълнител миналата неделя,
                      а днес е подредил 10 БТРа пред резиденцията си

                      Коментар


                      • Д-р Петър Берон изпълзя от нафталина и отсече:
                        "Слави Трифонов ще спечели изборите"

                        Нищо чудно, ДС праща Слави за да отнеме гласове от "ДА, България"
                        През 2007 година се установява, че
                        Петър Берон е сътрудник и осведомител
                        на
                        Шесто управление на Държавна сигурност от 1969 година.
                        През 1990 година е издадено искане за заличаване на част от данните за него в архива.
                        [4]
                        Решение №110 от 09.02.2010 г. – Българска академия на науките. // Комисия за разкриване на документите и за обявяване на принадлежност на български граждани към ДС и разузнавателните служби на БНА, 2010.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                          Валери Симеонов (тоя се оказа от рода на Ангел Балевски)
                          Чудна работа Не Валери Симеонов трябва да се отказва от името Балевски,
                          а екадемик Ангел БАЛЕВСКИ трябва да се срамува от пръкналия се
                          Симеончо
                          Сигурно академика се е обърнал там дето е сега.

                          Коментар


                          • Начев, Велизарчо е на нивото на Антон Тодоров, Тома Биков, Валери Симеонов (тоя се оказа от рода на Ангел Балевски), и мн др
                            Другаря Енчев беше агент на ДС от 1 ГУ, а партийно мина през БСП, СДС, НФСБ и БСП

                            Коментар


                            • Бацето никакъв го няма, освен по фейсбук. Президент Радев спокойно броди из селата около Пловдив, а баце не смее да се покаже. Дори за праненствата в Пловдив не се коментира дали ще присъства, освен че геппаджиите ще пратят там "простата кърджалийска п..."

                              Коментар




                              • Горко плачУщото момиченце се оказа професионален фотограф.
                                Голям смях с шарана

                                Коментар

                                Working...
                                X