IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Ми що ти не питаш малък мук?
    Да не би да не смееш?

    А защо не продължиш да ни убеждаваш, че си в Америка, защото си доволен от онова, което се случва от 11 години в България?

    И, защо аджеба защитаваш онова, от което си отишъл в Америка?

    Или ти НЕ си в Америка? (на партийните секретари - под крилцето на Боко ви е мястото...)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      "Между другото..."

      Кое е другото, между което....

      Това отново пропускаш да уточниш!

      "Между другото..." Е ОСТАВКАТА на Боко, нали!

      Редно е всички твои постове да почват ВИНАГИ със СЪЩНОСТТА: ОСТАВКАТА на Боко!
      Безсмислен, пак раздаваш акъл. Задръж малко за себе си, че кратуната ти е почти празна.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Хе-хе!
        Той опитва да се прави на важен и си избрал фараонски имидж, а пък Имхотем е бил просто писар на фараона.

        Отношенията ни са странни - ту с е бием, ту говорим нормално.
        От моя страна това е просто тактика, предизвиквам г о да свали малко гарда
        Фараона е един, а Имхотеп е неговият пророк.
        Когато свалиш гарда го отнасяш.
        Last edited by X_Y; 07.09.2020, 18:38.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Между другото начев, какво мислите за един писател - Христо Стоянов?

          "Между другото..."

          Кое е другото, между което....

          Това отново пропускаш да уточниш!

          "Между другото..." Е ОСТАВКАТА на Боко, нали!

          Редно е всички твои постове да почват ВИНАГИ със СЪЩНОСТТА: ОСТАВКАТА на Боко!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

            Много му се обясняваш, питай го дали не е гласувал за дпс и да приключваме разговорите, ако е гласувал
            С тази египетска осанка е много съмнителен
            Хе-хе!
            Той опитва да се прави на важен и си избрал фараонски имидж, а пък Имхотем е бил просто писар на фараона.

            Отношенията ни са странни - ту с е бием, ту говорим нормално.
            От моя страна това е просто тактика, предизвиквам г о да свали малко гарда

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Човешки си казвам, че не го познавам достатъчно, че чак д адавам и оценки за него.

              Той има прекалено скандален профил и по никакъв начин не може да попадне сред книгите, които чета.
              Имам си купчина книги за четене, която расте по-бързо, отколкото намалява и това ме тревожи.
              Колко заглавия има, при чието споменаване само буквално ме боли, че твърде вероятно никога няма да стигна до тях.

              Зачетох за "помакинята", но бързо я оставих, не ми е по вкуса.
              Питах понеже си от тези среди и знаеш далеч повече от мен.
              Благодаря.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Между другото начев, какво мислите за един писател - Христо Стоянов?
                Човешки си казвам, че не го познавам достатъчно, че чак д адавам и оценки за него.

                Той има прекалено скандален профил и по никакъв начин не може да попадне сред книгите, които чета.
                Имам си купчина книги за четене, която расте по-бързо, отколкото намалява и това ме тревожи.
                Колко заглавия има, при чието споменаване само буквално ме боли, че твърде вероятно никога няма да стигна до тях.

                Зачетох за "помакинята", но бързо я оставих, не ми е по вкуса.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                  Много му се обясняваш, питай го дали не е гласувал за дпс и да приключваме разговорите, ако е гласувал
                  С тази египетска осанка е много съмнителен
                  Ми що ти не питаш малък мук?
                  Да не би да не смееш?

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Коментар от проф. Евгений Дайнов:

                    Вече открито започвам да с е тревожа - тези от ДВ не са ли чували за ценности и солидарност, ами са се превърнали в реакционна трибуна на метежниците

                    Коментар


                    • Между другото начев, какво мислите за един писател - Христо Стоянов?

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Така ти е удобно, така си почернил текста. Вярно, написал съм "ние".
                        Причината е прозаична: на клавиатура по БДС стандарт "н" и "в" са едно до друго.
                        Да се чете - "вие".
                        Ние - по-дъртичките така пишем, не сме добри на фонетичната клавиатура.
                        Тези неща много добре ги знаеш, контекстът сам говори за себе си, ама ти изнася да се правиш
                        Много му се обясняваш, питай го дали не е гласувал за дпс и да приключваме разговорите, ако е гласувал
                        С тази египетска осанка е много съмнителен
                        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Дори и според статистиките по-голямата част от хората - не само в България - по-голямата част от хората са... абе с една дума нормални. Това че ти и безсмисления се срамувате добре, но да напомня че на последните избори по-голямата част от хората гласуваха за БХ.
                          Така че когато такива като вас се срамуват, е доста нагло да твърдят че "нормалните" протестират.
                          Ами че в деня на опита за преврат бяхте има-няма 6200 човека?
                          Не е ли малко нагло да твърдиш че от цяла българия само тези 6200 са нормални, а другите са изроди?
                          Ами че дори приятелят ти към който се обръщаш твърди че 1/10 от тези били лумпени.
                          Ми не те ли е срам бе, из... обретателю?


                          Всички вече сме наясно, че си един от партийните секретари на Боко, които мислите, че забравяме!

                          Помним, разбира се, че Боко е комунист.

                          Това, че се е обградил с партийни секретари като теб - е повече от ясно! (разбрахме вече много пъти, че плетеш интрижките си от тук. Ако беше някъде, зад Океана - какъв ти е стимулът, за да защитаваш "избран" комунист като Боко, който не се вясва в МС, където кърджалийската и тумбака - са го поставили да ръководи министри - недоразумението му, с недоразумение!)

                          .............

                          Хайде пак за тия (твои) 6200 .от МОМЕНТНАТА снимка.
                          Ако 1/10 от тях са 620 - това са агитките...
                          В същото време пропускаш, че тези 6200 през деня - вечерта са вече 3-4-5 пъти повече! Хората са дошли на протеста от своите РАБОТНИ места!

                          А в напредналата част от вечерта - хората отново оредяват, както сутринта и до обяд!

                          ...............
                          .
                          Когато стигнеш до тая част от поста ми, партийни секретарЮ, си спомни, че мястото на Боко е на практика овакантено. От месеци не се е вясвал в МС, а СВЕТЪТ тепърва събира тия данни!

                          Оставката на провалилият се шеф на МС е особено актуална!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Така ти е удобно, така си почернил текста. Вярно, написал съм "ние".
                            Причината е прозаична: на клавиатура по БДС стандарт "н" и "в" са едно до друго.
                            Да се чете - "вие".
                            Ние - по-дъртичките така пишем, не сме добри на фонетичната клавиатура.
                            Тези неща много добре ги знаеш, контекстът сам говори за себе си, ама ти изнася да се правиш
                            Ама хък, ама мък...
                            Не се оправдавай начев, казана дума - хвърлен камък. Не може да напишеш "ние", па да се чете "вие". Нещо малко като на Съни аватара.
                            Иначе се оказва че сте реконтра агент.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Ми що не питаш някоя от тия персони, от една порода сте?

                              А това почерненото, цитирал съм те, ти ли си го писал, или някой ти е хакнал акаунта?
                              Така ти е удобно, така си почернил текста. Вярно, написал съм "ние".
                              Причината е прозаична: на клавиатура по БДС стандарт "н" и "в" са едно до друго.
                              Да се чете - "вие".
                              Ние - по-дъртичките така пишем, не сме добри на фонетичната клавиатура.
                              Тези неща много добре ги знаеш, контекстът сам говори за себе си, ама ти изнася да се правиш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Как ние ще подкрепяме, след като ти собственоръчно написа донос срещу нас и ни топна на резидента, че не обичаме до полуда БХ.
                                Факи, нещото на слабите ти тоци им се губи масата!

                                Виж сега, на мен твой отчет не ми трябва, ама тук има едни злонамерени персони, които постоянно разпространяват злоумишлена и зловредна информация, че всъщност пишеш от Долни Дъбник.
                                И аз като отявлен твой приятел се опитвам да разсея тези клевети
                                Ми що не питаш някоя от тия персони, от една порода сте?

                                А това почерненото, цитирал съм те, ти ли си го писал, или някой ти е хакнал акаунта?
                                Last edited by Имхотеп; 07.09.2020, 17:57.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X