IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко сребърника се плащат, че да се лъже, че гепп е некорупционна партия?!

    В Евангелието на Матей се казва, че ЮДа предал Сина на Бог, след кат о му били обещани 30 сребърника.
    С тези пари в древна Юдея е можело да се купи магаре, което Юда и направил, но после все пак съвестта го замъчила и той се обесил.

    Коментар


    • Мероприятието Кърджали!

      В цялата му неподправена прелест.

      На площада споделиха информация от първа ръка, че БХ пътува като нелегален из страната, никой не знае със сигурност къде ще се появи. Със сигурност не е стъпвал на работното си място от началото на юли.
      За мероприятия като това във Враца и сега в Кърджали пристигат по два автобуса платени клакьори, които организирано се допускат зад редиците на охраната. Нормален човек не може да припари. И там се почва с три реда сълзи и сополи: Бойче, ти да си жив!

      Това ми напомня за една много весела история, която се случи по времето на мрачните комунистически времена. Младежите не знаят баш що е то...е, може и да са чували, но тогава се организираха пак митинги по разни празници, манифестации им викаха, на които гражданството трябваше да демонстрира своята любов към партийните и държавни ръководители, които помахваха вяло и отегчено от Мавзолея на пл. Батенберг (поновому). Присъствието беше задължително, въпреки че театърът беше глуповат и досаден и за двете страни.
      Без да подозирам въобще, оказал съм се в окот о н а бурята и съм бил главно действащо лице в някакво мероприятие на куките.
      Водещото е било, че съм изглеждал застрашително и не съм показвал никакъв ентусиазъм в проявите на обич.
      Ама тези неща аз ги разбирам едва по-късно.

      На първия следващ работен ден, вика ме партийният секретар и аз си рекох: пак нещо съм сгазил лука и заставам насран пред него. Ама гледам го ... човекът се подхилква нещо и това внася известно успокоение в душата ми. И ми разправя за случилото се по време на манифестацията. Предприятието върви в единен блок и никой не трябва да отдалечава от колегите си. По едно време трима цивилни го наобикалят човека и дискретно питат: вие ли сте партийният? Тоя смутено потвърждава. Единият вади карта на ДС, след това иска паспорта на нашия човек, записва данните му. И после идва интересното! Сочат ме мен и иска партийният да потвърди, че наистина съм работник в това предприятие, а не някакъв терорист, който се готви да трепе политбюрото.
      В този момент човекът вече не издържа и започва неистово да се смее.
      Свестен беше човекът, чукаше ни сол на главите, щото бяхме хаймани, но това си беше в реда н анещата.
      Случката илюстрира многозначително онова време.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        трайно следваш герберските тролски приказки, подход и практики, но не си за Герб ) за ДБ си, обаче...в съюз с Герб.
        Я, пак го обясни, че те четох наскоро и логиката ти беше силно aсиметрична
        Логиката ми е много проста - математическа
        Базира се предимно на следните аксиоми:
        • В множеството БСП + ДПС + псевдоПатридиоти + фейкови партийки преобладават анти-европейска, про-путинистка, корупционна ориентация;
        • В множеството ГЕРБ преобладават про-европейска, анти-путинистка ориентация;
        • В множеството ГЕРБ има голям брой разочаровани от компрометиралите се ОДС;
        • В множеството Демократична България преобладават про-европейска, анти-путинистка, антикорупционна ориентация;

        Коментар


        • Кръпката, Маричков, артисти… Кой всъщност брани корупцията и фасадната демокрация?

          Бьют там Паниковского!
          Бият човека и артиста!

          Гепаджии, утре ще ви питам за дефиницията на комунизма, най-важните характеристики на соц. начин на производство и как точно се случва актът, при който БХ защитава България от идването на комунистите.
          Подгответе се, че ще падне много срам!
          Ще се приемат само информирани и мотивирани отговори, сътворени с мъжката половина на мозъка.
          Ако направите опит да ми се измъквате с емоция и идеология - ще има бой!

          Коментар


          • БХ нагло игнорира комисията ЛИБЕ на ЕП. Всъщност два пъти го направи.

            Да видим дали ще има дебат в ЕП и дали ще му се наложи да дава отговори. Този път може и да не извади късмет.

            Колко удобно за Борисов, че Covid изгони журналистите от Брюксел


            "Протестът бе забелязан в Брюксел едва след като международните медии започнаха да пишат, а полицейското насилие окървави площада под прозорците на кабинета на премиера Бойко Борисов и световните телевизии показаха груби арести и окървавени протестиращи и журналисти. Международните медии, включително и брюкселските, не се поколебаха да заявят, че управлението в балканската страна работи на мафиотски принцип. “Политико”, едно от настолните четива в Брюкселския балон, заклейми правителството в София и обяви, че “България е държавата-мафия в Европейския съюз”.

            Коментар


            • Цацаров: Не аз, а МВР на Румяна Бъчварова предаде Мустафа Буюк на турските власти


              В статията от Шпигел, която ви постнах днес, изрично се подчертаваше ролята на бившия.

              Виж ти, той се оказва неотборен играч и чисти без видима посока топката, а споменаването на име е гадновато. Най-Важното е да я прехвърли в полето на гепп.
              Крайно време е да започне разпадът и моментално след това ще станем свидетели на предателествата и паническо напускане на потъващия кораб.
              Този филм съм го гледал в най-различни формати безброй пъти.
              Заредете се с пуканки.
              Last edited by nachev; 15.09.2020, 01:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Едни пичове или пички, му спретнаха майдан. Мисля, мадам Нуланд беше рекла, че са „инвестирали” 5(ПЕТ !?!) Милиарда УСД.
                ...
                Много мило. А Янукович се покри нейде из Рашата .
                Сдържано изказвам становище, че на небоядисани постинги на лицето не трябва да се реагира. Ще вземе да си помисли, че освен цветното колажиране е вкарал и някаква друга стойност, а това не е сериозно.

                По повод на събитията остано един неизяснен детайл. Фактурата на снайперистите дали е била включена в онези 5 млрд. или е башкЪ?
                Иначе, без никакво колебание стана ясно, че г-жата си е купила сексколан и е карала здраво ЕС. Малко ми беше неудобно да попитам, но така и не разбрах - с каква скорост.
                Щом наш БХ кара с 200, смислено е да се предполага, че става дума поне за 300.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Не е нужно всеки автор на анкета да оосочва каква опция е избрал - анонимна или публична.
                  Това е очевидно за всекиго, позамислил се малко над формата на анкетата
                  Явно, не е очевидно за много хора във форума! А защо е нужно съм обяснила, в частта, която си изтрил.
                  Отново е свързано с откритостта. Ясни правила!
                  Но, ти, пак явно, не си по тази част, иначе би изкарал всички...

                  Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Освен това, разбирам - дразни те фактът,
                  че гласовете за ДБ и ГЕРБ са много,
                  а за
                  БСП и разните фейкови партийки са пренебрежимо малко,
                  но обяснението не е в троловете, а че популацията, попълвала анкетата,
                  е от предимно образовани и интелигентни хора
                  трайно следваш герберските тролски приказки, подход и практики, но не си за Герб ) за ДБ си, обаче...в съюз с Герб.
                  Я, пак го обясни, че те четох наскоро и логиката ти беше силно aсиметрична

                  За 256 път - за БСП не съм гласувала, не защото там липсват образовани и интелигентни хора, а по съвсем различни причини.
                  Ако, бях убедена, че заслужават вниманието ми, бъди сигурен, че герберските тролове наистина щяха да имат неприятности!!!
                  БСП по някаква причина, дори качествен ПР и реклама не успяват досега да си организират, поне спомена ми за 2013та е такъв, ако не бъркам Алгафари се занимаваше с кампанията им и беше някаква тъжна революционна мешавица, която сама по себе си отблъскваше
                  Last edited by съни(тя); 15.09.2020, 01:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                    Начев , съгласна съм с възмущението ти по принцип! Споделям и мотивите ти.

                    Има една дребна добавка
                    Моето виждане е, че подобни анкети, както и изборите трябва да са явни. И в този форум преди няколко години съм го обсъждала. Не го пиша за първи път . Единствено, в малките населени места и чиновническия повсеместен произвол ме разколебават в категоричността ми за гласуването за партии.
                    Тезата ми е, че човек трябва да има ясна визия, ако поема отговорността да гласува и честност, и доблест да я защитава.
                    Изобщо, в обществения живот, намирам тайните практики - като гласуване, обществени договори от различно естество, както и търговски, но плащани с национални пари за вредни и предпоставка за нечисти намерения.
                    Това е причината да те обичам!

                    Светла и добра душа си ти!
                    Няма игрички, всичко е прямо, чисто и подредено!

                    Дори не е необходимо да те виждам, но знам много добре, че спокойният, ведър и изпълнен с позитивност поглед, издава оправдано самочувствие на една хубава жена!
                    Моя привилегия е да съм в кръга на твоите приятели. Казвам го с надежда, че не преминавам нахално някакви граници.

                    Съни, остани си такава, вярвай в чест и достойнство, вярвай в хората!
                    И все пак - остави една малка светулка на съмнението да ти нашепва, че може би човекът не заслужава толкова вяра и упование.
                    Твоят свят е примамлив, изпълнен с надежда, дори ... вяра, може би.
                    Вероятно би било по-добре да не залагаш много на това и да оставяш по-често място и за малко или повече колебание!
                    Без да споря, изказвам алтернативно и убедено виждане.

                    Форумният боклук за пореден път афишира без капка срам, че е бил подложен на дълбоки хирургически интервенции, при което безпощадно е отстранена социална и морална тъкан. Не е чудно, че страдат от брутална липса на осъзнаване, какво са направили.

                    Хич не се занимавай с тях, остави ми ги на мен.
                    Видях ги по списък и присъствието на само едно единствено име там ме разочарова, другите са отдавна ясни и ще бъдат наказвани решително и безпощадно.




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      И това не го интересува особено, мисля
                      Важно е разнобой да има в ... опозицията
                      Минават през всякакви варианти - първо и главно се действа с Ад Хоминем, с внушения полуистини и директни лъжи се омаскарява противника, ПИК е сред фронтмените
                      следва разводняване и изместване на вниманието от същността към дребни детайли или странични теми
                      Като сред важните и прилагани на всички етапи стъпки е разделението. Разделяй и владей от опозиционни партии и партийки до форумни общности

                      Сега, по-важен от всякога е издигнатият и отстояван, "единствено верен принцип": за липсата на алтернативни - 61-годишни каруцари! Няма, бе Съни! Със свещ в ръка, последователно, навсякъде да търсиш - алтернатива на Министър-председател - НЯ-МА!

                      И опонентите се самонавиват, че бил незаменим. Имаше такива "незаменими". Мавзолеи им правеха. Нищо не са научили тия хора! Как още не са му издигнали паметник?

                      Като тоя, на Буров - до БНБ.... Чел съм за него, но с какви откровени цинизми, казани от него - ме сюрпризираха днес (твоята посестрима)! Така - да ме видят как аджеба бих реагирал - като един от гадните мъже...

                      Интересен подход имат някои хора (вкл. - дами): цитират мнението ми и като отговор дават три избрани цитата с цинизми, казани от политик (МЪЖ)! Ха сега де - да те видим как ще коментираш чужди (мъжки) цинизми, защото са на политик!

                      Това ли трябва да "пазим", за да учим ония, след нас, или те ТУК не влизат!

                      ................

                      Как ще има алтернатива Боко, като неделима част от неговата същност са - неговият каруцарски жаргон и цинизмите му!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Не е нужно всеки автор на анкета да оосочва каква опция е избрал - анонимна или публична.
                        Това е очевидно за всекиго, позамислил се малко над формата на анкетата

                        Освен това, разбирам - дразни те фактът,
                        че гласовете за ДБ и ГЕРБ са много,
                        а за
                        БСП и разните фейкови партийки са пренебрежимо малко,
                        но обяснението не е в троловете, а че популацията, попълвала анкетата,
                        е от предимно образовани и интелигентни хора
                        Само че, учасниците в анкетата са форумци,а при реалното гласуване, -мизерен % от всички гласове...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Като си знаел за опциите е трябвало да посочиш в началото какво си избрал!

                          публичността показва, че гласовете за ГЕРБ във форума са поне 3 пъти по-малко реално ))
                          Още в първите редове са наредени няколко ника на един трол, следва другия и така ... ) следващия
                          Не е нужно всеки автор на анкета да оосочва каква опция е избрал - анонимна или публична.
                          Това е очевидно за всекиго, позамислил се малко над формата на анкетата

                          Освен това, разбирам - дразни те фактът,
                          че гласовете за ДБ и ГЕРБ са много,
                          а за
                          БСП и разните фейкови партийки са пренебрежимо малко,
                          но обяснението не е в троловете, а че популацията, попълвала анкетата,
                          е от предимно образовани и интелигентни хора

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Моето виждане е, че подобни анкети, както и изборите трябва да са явни. И в този форум преди няколко години съм го обсъждала. Не го пиша за първи път . Единствено, в малките населени места и чиновническия повсеместен произвол ме разколебават в категоричността ми за гласуването за партии.
                            Тезата ми е, че човек трябва да има ясна визия, ако поема отговорността да гласува и честност, и доблест да я защитава.
                            Изобщо, в обществения живот, намирам тайните практики - като гласуване, обществени договори от различно естество, както и търговски, но плащани с национални пари за вредни и предпоставка за нечисти намерения.
                            Започваш да ми харесваш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Процедура.

                              Вероятно усещаш, че ние тук може да си правим буфосинхронада по абсурдно-сатиричен маниер, но истината е, че ти ми задаваш сериозен въпрос.
                              Ако си ме чел, знаеш отговорите.
                              Проблемът е, че ти принадлежиш на група, която многократно заявява, че не ме чете, не иска да знае мнението ми и ме счита за враг, срещу когото трябва да с е вземат строги мерки.

                              Защо тога ва ме питаш отново?
                              При това сериозно!

                              Не си ли даваш сметка, че след публикуването вчера на резултатите от гласуванет о на форумците в темата "за изборите", форумът вече въобще не е същият и няма да е несправедливо и преувеличено да се твърди, че

                              ФОРУМЪТ ОТИДЕ НА БОКЛУКА В РЕЗУЛТАТ НА НЕЧИСТОПЛЪТНИТЕ И МРЪСНИ ДЕЙСТВИЯ НА ЕДИН ЧОВЕК, КОЙТО Е ДО ТАКАВА СТЕПЕН ДЕГРАДИРАЛ, ЧЕ НЯМА СЕТИВА И ПРЕЦЕНКА ЗА СМИСЪЛА И ЗНАЧЕНИЕТО, ЗА ПОСЛЕДИЦИТЕ ОТ ДЕЙСТВИЯТА СИ

                              Защо ми задаваш сериозен въпрос, а вероятно се канеше и да продължиш да играеш ролята на форумец, който не е член на гепп. А ти си просто един член на гепп.

                              Нямам специален интерес по възникналата ситуация.
                              Мнението ми е ясно и познато н а всички. НИКОГА Н Е СЪМ Г О КРИЛ И Н ЕМЕ Е БИЛО СТРАХ ДА ГО КАЖАV
                              Виждайки още преди месец, кой създаде онази тема, веднага излязох. В омразни теми, които се домакинстват от омразни хора - н е участвам, не влизам, не пиша, нямам никакви активности. Естествено - не гласувам. Този път влязох случайно, просто бях забравил подробностите след месец дистанция.

                              Естествено - никога повече няма да попълня абсолютно никаква анкета, ВЪПРЕКИ УВАЖЕНИЕТО МИ КЪМ БИГ.

                              ФОРУМЪТ Е ПРОБИТ И СЛЕДВА ДА ИДЕ НА БОКЛУКА!
                              Начев , съгласна съм с възмущението ти по принцип! Споделям и мотивите ти.

                              Има една дребна добавка
                              Моето виждане е, че подобни анкети, както и изборите трябва да са явни. И в този форум преди няколко години съм го обсъждала. Не го пиша за първи път . Единствено, в малките населени места и чиновническия повсеместен произвол ме разколебават в категоричността ми за гласуването за партии.
                              Тезата ми е, че човек трябва да има ясна визия, ако поема отговорността да гласува и честност, и доблест да я защитава.
                              Изобщо, в обществения живот, намирам тайните практики - като гласуване, обществени договори от различно естество, както и търговски, но плащани с национални пари за вредни и предпоставка за нечисти намерения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Като Партиен секретар на БКП (К-герб), отдавна сте убеден, че информацията не се дели на "добра" и "лоша", а на "политкоректна" и "неиздържана политически" (НЕ политкоректна)

                                Та, вероятно намеквате, че Начев е постнал НЕ политкоректна информация?

                                Какво наказание се предвижда във вашият устав при този случай, Другарю Партиен Секретар, Имхотеп?
                                Моля, разяснете ни - с думи, прости, разбираемо за нас, хората от народа!
                                И това не го интересува особено, мисля
                                Важно е разнобой да има в ... опозицията
                                Минават през всякакви варианти - първо и главно се действа с Ад Хоминем, с внушения полуистини и директни лъжи се омаскарява противника, ПИК е сред фронтмените
                                следва разводняване и изместване на вниманието от същността към дребни детайли или странични теми
                                Като сред важните и прилагани на всички етапи стъпки е разделението. Разделяй и владей от опозиционни партии и партийки до форумни общности

                                Коментар

                                Working...
                                X