IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Начев няма да дочакаш не се и надявай.Аз вече триесе годин чакам и нема.Сал крадци и боклуци.Едни и същи гнусни същества претакат от една партия в друга сменят имена регистрират нови партии.Да вземат поне и имената си да сменят...
    Не отричам, че това дето си го рекъл, също е доста реалистичен вариант!

    Ама пък, едно общество има необходимост и от кураж!
    Нуждае се и от надежда!

    Особено жените и младежите, трябва им повече увереност и успокоение.
    Откъде да го вземат?! Няма кой друг да им го даде - ние трябва!
    Дали вярвам в тази работа с бъдещата партия?! Абе не баш, но гледам да с иизпълнявам природното и обществено предназначение!
    При теб н езнам как е, но ние с жената сме се "разбрали", че ако има проблеми и особено ако се търси някой да е виновен за нещо - аз съм насреща

    Баща ми, Бог да го прости, в подобни моменти обобщаваше много кратко и много мъдро: Държавата не умира, просто живее по-бедно!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Аз да ти припомня че фалира по времето на Цацаров.Вчера му казаха какви ги е вършил и за КТБ ще му дойде времето...на него и поръчителите от коалицият гепи и депесе
      Апа аз да ти припомня че шеф на бкп (с) беше Михаил Миков. Той вече е забравил и за КТБ и за останалото. Но на сегашните им идва времето... и на бкб (с) и на агент радев и всичките около него.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Честита ви алтернатива


        Tайно се подготвяла коалиция между партията на Слави Трифонов, БСП и ДБ по пътя към властта. За това съобщи депутатът от "БСП за България" Красимир Янков.

        "Дочувам, че някакви изявление има на тези около Нинова за разговори или възможност с “Демократична България”, което е абсурдно. Чувам по време на кампанията, че се е обяснявало, че със Слави Трифонов, с ДБ и с кой ли не БСП идва на власт. Но БСП, ако ще идва на власт безпринципно, това е голям проблем. До този момент БСП нищо не предлага, нямаше дебат". Това заяви в сутрешния блок на БНТ депутатът от "БСП за България" Красимир Янков.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Е, ти не разбираш но всякакви еднодневки са очевидно по-добре подготвени от теб.
          Даже се чудя дали изобщо си прав като казваш че някой правил разчети за какво ще се ползват парите.
          Щото някои казват че БХ ще ги зèме и ще ги сложи в чекмеджето, а те ще плащат. Направо да се просълзи - не, да се разплаче човек.
          е стига наглост де, и ти с в кюпа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Е, ти не разбираш но всякакви еднодневки са очевидно по-добре подготвени от теб.
            Даже се чудя дали изобщо си прав като казваш че някой правил разчети за какво ще се ползват парите.
            Щото някои казват че БХ ще ги зèме и ще ги сложи в чекмеджето, а те ще плащат. Направо да се просълзи - не, да се разплаче човек.
            Преди чекмеджето ще минат през обръчите на твоята
            партия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              С Корнелия няма да е по-добре, защото ще се избием!

              При следващи избори реално Христо ще вземат в най-добрия случай 3-ти резултат, но по-реалистично да е 5-ти.
              Има случаи в световната политика, когато малък коалиционен партньор бива натоварен да излъчи премиер, но Христо няма да приеме ролята на марионетка и всичко ще завърши бързо, драматично и безславно.

              Следващият парламент отсега е обречен. Дори съм склонен да не видя въобще формиране на правителство.

              При сегашното тотално изкривяване, лъжа, корупция, грозни деформации, изземване на собственост, задкулисие - чака ни дълъг и мъчителен интеррегнум.
              На теория съществува шанс възпаленото и дълбоко болно общество да изхвърли отровната гной и да стартира някакъв нов процес на изцеление и на някаква относителна нормалност. Повтарям - на теория. Е, поне има шанс!

              Ако се възпроизведе в някаква форма сегашното - край. Заминаваме в канала!

              Аз още чакам бъдещо регистриране на "моята" партия!
              Начев няма да дочакаш не се и надявай.Аз вече триесе годин чакам и нема.Сал крадци и боклуци.Едни и същи гнусни същества претакат от една партия в друга сменят имена регистрират нови партии.Да вземат поне и имената си да сменят...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Абе какви са тези тъпотии, баси хората, аз съм финансист и не претендирам, че разбирам достатъчно от парична политика. Тука некви тикви почнаха да се изказват неподготвени. Колкото до заемите на правителствата, трябва да се гледа за какво точно се теглят, т.е. тези пари за какво точно ще се използват. Отделно много е прав, начев трябва да се гледа пазара как ще оцени един такъв заем, т.е. рисковите премии влизат в лихвите за заема. Толкова с моите скромни познания по темата. Тук хората, които разбират повече вероятно могат да обяснят много по-добре и много по-ясно, точно и компетентно, ама е много дразнещо хора, които не разбират да се изказват по теми, които са им пълна мъгла.

                Отделно от това личното ми мнение още откакто се случи това с ЦЦ е, че той има желание да завладее герп, напълно реално е да си изкара 500 000 все пак до момента той пишеше резултата в белота и пак ще си го пише той, а подкрепата си я има от който трябва. Още по-лошото е, че според мен той е още по-лош вариант и от БХ. Може и да съм лош пророк, честни избори отново няма да има. Не е случайно, че тази на ЦИК си дигна гълъбите.
                Е, ти не разбираш но всякакви еднодневки са очевидно по-добре подготвени от теб.
                Даже се чудя дали изобщо си прав като казваш че някой правил разчети за какво ще се ползват парите.
                Щото някои казват че БХ ще ги зèме и ще ги сложи в чекмеджето, а те ще плащат. Направо да се просълзи - не, да се разплаче човек.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Пак словоблудства на едро. Любопитното е че никак не можете да накарате мозъците си да работят. Например изтегля БХ 2 млрд, и те отиват в личната му сметка! Това е гениално, и ви завиждам че не съм се сетил сам.
                  За КТБ е редно да се припомни че фалира по времето на правителството на бкп (с) и дпс, водено от мюрето орешарски, но това е дребна подробност която не си струва да се споменава.

                  Обаче е видно вече дори и за вас накъде вървят нещата, ставате нетърпеливи и агресивни, изпускате си нервите, а това може само да ме радва, забавно е да гледаш пощурели комонета и разни социопати да си изливат помиите и злобата из форумите разбирайки че нищо не е забравено и малките им трикове работят само върху малка част дори и от ония 80%...

                  Аз да ти припомня че фалира по времето на Цацаров.Вчера му казаха какви ги е вършил и за КТБ ще му дойде времето...на него и поръчителите от коалицият гепи и депесе

                  Коментар


                  • Абе какви са тези тъпотии, баси хората, аз съм финансист и не претендирам, че разбирам достатъчно от парична политика. Тука некви тикви почнаха да се изказват неподготвени. Колкото до заемите на правителствата, трябва да се гледа за какво точно се теглят, т.е. тези пари за какво точно ще се използват. Отделно много е прав, начев трябва да се гледа пазара как ще оцени един такъв заем, т.е. рисковите премии влизат в лихвите за заема. Толкова с моите скромни познания по темата. Тук хората, които разбират повече вероятно могат да обяснят много по-добре и много по-ясно, точно и компетентно, ама е много дразнещо хора, които не разбират да се изказват по теми, които са им пълна мъгла.

                    Отделно от това личното ми мнение още откакто се случи това с ЦЦ е, че той има желание да завладее герп, напълно реално е да си изкара 500 000 все пак до момента той пишеше резултата в белота и пак ще си го пише той, а подкрепата си я има от който трябва. Още по-лошото е, че според мен той е още по-лош вариант и от БХ. Може и да съм лош пророк, честни избори отново няма да има. Не е случайно, че тази на ЦИК си дигна гълъбите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                      Правителството на Борисов иска да тегли нов заем за 2 милиарда евро


                      https://bstv.bg/news/pravitelstvoto-...-miliarda-evro

                      ================================================== ========================

                      И докато тука се делите и цепите на сини и червени и залени, докато се обиждате и подигравате един на друг кой бил от ГЕРБ и кой бил комунист Тиквоча за пореден път ще ви го вкара до сливиците та чак да ви излезе през устата. Кой ще спечели изборите през март няма никакво ама никакво, АМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ , защото и партията Х да дойде на власт и партията Y след нея, и партията Z след нея, ние плащаме и плащаме, и плащаме ....
                      Ще се тегли НОВ заем от 2 милиарда евро, да не забравите, че заради КТБ правителството на Тиквата взе заем в края на 2014 г. оня т. нар. мостов заем от 1, 5 млрд. евро. В края на миналата година брутният външен дълг достигна до 33, 4 млрд. евро !!!!
                      Тоя НОВ заем, както и предните заеми, теглени от ГЕРБ ЕООД и от Тиквата, ще ги плащате и вие, и вашите деца, и техните деца и на техните деца децата......
                      За протокола : Външният дълг на България нараства с близо 1 млрд. евро за година
                      Пак словоблудства на едро. Любопитното е че никак не можете да накарате мозъците си да работят. Например изтегля БХ 2 млрд, и те отиват в личната му сметка! Това е гениално, и ви завиждам че не съм се сетил сам.
                      За КТБ е редно да се припомни че фалира по времето на правителството на бкп (с) и дпс, водено от мюрето орешарски, но това е дребна подробност която не си струва да се споменава.

                      Обаче е видно вече дори и за вас накъде вървят нещата, ставате нетърпеливи и агресивни, изпускате си нервите, а това може само да ме радва, забавно е да гледаш пощурели комонета и разни социопати да си изливат помиите и злобата из форумите разбирайки че нищо не е забравено и малките им трикове работят само върху малка част дори и от ония 80%...

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение

                        А ако дойде Корнелия по-добре ли ще е? Или пък Хр. Иванов...Нещо не си представям кой би могъл да поеме щафетата.
                        С Корнелия няма да е по-добре, защото ще се избием!

                        При следващи избори реално Христо ще вземат в най-добрия случай 3-ти резултат, но по-реалистично да е 5-ти.
                        Има случаи в световната политика, когато малък коалиционен партньор бива натоварен да излъчи премиер, но Христо няма да приеме ролята на марионетка и всичко ще завърши бързо, драматично и безславно.

                        Следващият парламент отсега е обречен. Дори съм склонен да не видя въобще формиране на правителство.

                        При сегашното тотално изкривяване, лъжа, корупция, грозни деформации, изземване на собственост, задкулисие - чака ни дълъг и мъчителен интеррегнум.
                        На теория съществува шанс възпаленото и дълбоко болно общество да изхвърли отровната гной и да стартира някакъв нов процес на изцеление и на някаква относителна нормалност. Повтарям - на теория. Е, поне има шанс!

                        Ако се възпроизведе в някаква форма сегашното - край. Заминаваме в канала!

                        Аз още чакам бъдещо регистриране на "моята" партия!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Гепаджии, ужасно сте скучни и ми досадихте до смърт!
                          А ако дойде Корнелия по-добре ли ще е? Или пък Хр. Иванов...Нещо не си представям кой би могъл да поеме щафетата.

                          Коментар


                          • Гепаджии, ужасно сте скучни и ми досадихте до смърт!

                            Коментар


                            • България на фокус в чуждите медии: корупция, бате Бойко, мафиотска държава

                              понеже бойковците дори не могат да си намерят подходящо заглавие из нета, че да ми "запушат" устата, вече взе да ми става твърде тъжно за тях и се постарах да им намеря нещо, което е публикувано н най-ултрадясно консервативния сайт на страната. Щото те са десни, това е всеизвестно
                              Ха дано им сгрее душиците!

                              България е малка, олигарси дебнат отвсякъде

                              Last edited by nachev; 15.09.2020, 15:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                                Т.нар."партия на цветанов" е рояк колородски бръмбари (герберите понеже са калинки).Доколкото помня от ено време тез вредители са по-опасни и от скакалците,изгризваха всичко зелено по картофите и чак след третото пръскане с Монсанто успяваха да приключат!

                                И какво ше глозгат сега колорадците на цветанов - евро-фондове няма,"водопровода от европа" (по борисов) е засъхнал като пернишката тръба на Мало Бучино,икономика практически няма от 25 години насам! При нова криза българите (без да броим пенсионерите) масово могат да оцелеят максимум 1 седмица без пари.

                                Остава да се разчита на гражданина от Волуяк да разбогатее "олигарсите"?!Трудна работа като се има предвид ,че трябва да почне със себе си....

                                Навремето след 1925 г. Историята в СССР веднага след Ленин е доказала,че експроприацията на експроприаторите е с ефекта на Кибритена клечка - светло и топло е докато прегори.Работать Надо!
                                Мълчиш си, мълчиш си, па току вземеш и хвърлиш камък в дълбокото.
                                Няма абсолютно никаква надежда и смисъл да се засягат и разискват сериозно въпроси в тази компания.
                                Заедно с и в присъствие на калинки???
                                Това е обречено начинание...

                                Последните им реакции и приказки окончателно ме разубедиха. Смятах да ги питам за нещо семпло и изначално поне - какво знаят за обществената собственост върху средствата за производство и за чл. 1 от Конституцията на ТЖ?
                                Щото те масово са си останали в 1990 г. и търсят да бият нЕкви комунисти. Аз половината си живот прекарах при тж, ама жив комунист така и не видях.
                                Поне да се дефинират на теория основополагащи понятие за икономическата и политическата система! Да познаем врага и неговия свят!
                                Пък да видим, кой и как ще го реализира отново този изчезнал свят?
                                Че и защо?!

                                Пък после си рекох - как да им обясня, що е това средство за производство. Как ли пък не - сега остана и лекции да изнасям. Завъртяха ми с е в главата некви аналогии с assets, Anlagevermögen (нем.), Immobilisations (фр.), но то не е баш същото.
                                Кауза пердута!
                                Затова я караме без много очаквания - хляб и забавления.
                                И малко кютек!

                                Приказката за Цецоу е само за внасяне на свеж и пародиен елемент в повествованието.
                                А колко гласа ще вземе на геппа, се ми е тая.

                                Коментар

                                Working...
                                X