IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Ако мислеше това, което си написал, би го направил!... Това - ако беше убеден в правотата си, но и ако имаше финансовия ресурс...

    (дори не би коментирал тук казуса)

    За да си убеден в правотата на твоите твърдения, би трябвало да си уверен и в правотата си в по-различната политическа реалност в бъдеще...

    Мхммм - ловът на (неправилно мислещи) вещици - не е шега, дори в условията на демокрация, за която говориш, нали: с прокламираното ОТ ТЕБ насилие, с коляното на врата и с другите "хватки", които си пропуснал да научиш!

    Матеев, доста от постовете ти ТУК те компрометират и никак не би могъл да се впишеш в списъка на репресираните!...

    Ти си знаеш какво говориш!
    Напече го, нещо. Сигурно, затова, току си изтърва нервите. А това, че моралът не му е сила, вероятно, и децата го разбраха.
    Last edited by Pyramid; 17.09.2020, 18:04.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Сам си пръдльо разговаря
      Глупи!
      Аз съм признал в постинга, че съм тъп и всеки добър биткаджия моментално ще подхване именно този рефрен!
      Вместо това си ме произвел в пръдльо.
      Това, че съм "пръдльо" какво ми пречи да ви бия качествено по кухите кратуни!
      Барби, пълна детска градина си станал.
      Вземай мерки! Има един добър медикамент - Аксура се вика!

      Не стига, че ви подавам източници, които могат да формират вашите тези (глуповати сте и не знаете къде да търсите), а сега се налага и да ви изработвам тактиката за битка с врага.

      Писна ми хем да ви бия, хем да ви нося на гърба си, колкото да се запазва някаква фалшива интрига във форума!

      Писна ми да ви провокирам по най-елементарен начин и вие да се хващате на номерата ми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

        Няма чудо! ББ се държи от 3 позиции във външно-политически аспект! От Русия за запазване на статуквото Троянски кон,Белене и газопровода.От ЕС за гласовете в европарламента-/Прасето-по Р.Леонидов/,уж демократ и газта също и трето САЩ сделката с Ф-16 /тя ще пропадне със смяна на ББ/ и газта втечнената-спомнете си Херо в началото на протеста.....

        Интереса клати феса,като се вземе в предвид и самоблюбеноста и дребните хитрости....
        Ванка,

        Имаш известни попадения.
        Въпреки привидно антагонистичните отношения между САЩ и Русия, не мога да се отърва от лепкавото усещане, че по разни второстепенни въпроси те сътрудничат и то успешно.
        Много съм мислил по повод на инсталирането на БХ. Нямам никакво съмнение, че е инсталиран по чуждо решение, използвайки местна ракета-носител - Симеон, и с финансиране от страна на германците (той БХ самият преди време директно си го призна за ролята на двете най-големи германски фондации около хдс). Вероятно е бил Н-та на брой опция, но никой от стоящите преди него в списъка не е успял да събере достатъчно гласове
        Елементи в биографията и характера му го правят удобен.
        Прав си, много е удобен!
        Сигурен съм, че е имало много "кандидатури", но ние няма да сме живи до времето, когато се отворят досиетата.

        По темата с газа ни се изплъзват някои важни подробности.
        Ще ги разберем, но важно е да се разполага с информция сега - така много странности ще се избистрят.
        Как така стана, че уж "зад гърба на американците" БЕХ (който практически е в технически, но необявен фалит) и неговите дружества започнаха да строят продължението на БП. С не докрай изяснено финансиране и по един крайно разточителен и забързан начин?
        Ами ролята на саудитите?
        Умишлено се въздържам от спекулации.

        Мисля различно по отношение на самолетите.
        Няма заден ход ход при тях!
        Проблемите са други. След кат о сме в НАТО, нормално е донякъде да си купим американски самолети (водещ съюзник), ама също донякъде нормално е да си купим и европейски (ЕС) самолети.
        След като се излезе от гласуваните от НС финансови параметри, трябваше да се проведе поредна процедура, но с участие задължително и на Юрофайтър, Рафал и т.н. Напускането на параметрите и непровеждането на нова процедура остава след себе си неприемливи подозрения.
        Донякъде най-нормално е да си купим самолети, които най ни прилягат и могат да вършат най-ефективно и ефикасно неотменими задачи. Няма начин модерна европейска страна да не разполага със самолети (с ресурс и хоризонт), които да извършват прехващане, еър-полисинг и др. сходни задачи. Ама това са все военни задачи в мирно време. Направо е смешно да се каже, че тепърва ще градим авиация, която има ресурс и възможност да води въздушна война.
        Дори не коментираме, че след като Турция придоби с400, цялата картина се обърна с главата надолу.
        Основният проблем при сегашната сделка е невъзможната цена (визирам и пакета за доставка) и най-вече невъзможният начинн на плащане.
        Той е толкова безумен, че практически злепоставя и американците. Вярното политическо решение би било: те самит да спрат порива на БХ за авансово плащане на несъществуваща стока. Ама тук политическото и корпоративното са така омесени, че се стига до неразрешим конфликт на интереси. Частният интерес е по-силен.
        Никога няма да видим и долар обратно. Транферите на долари оттук нататък по тази тема са само и единствено посока САЩ.



        https://frognews.bg/inteviu/vlado-be...a-slushka.html

        Еврочиновниците мислят така: Опитахме се с доклади да подобрим правосъдието, но нищо не излезе, затова ще ги оставим да се оправят както искат, ще ги използваме, докъдето можем. Не можем да ги изгоним, а и защо да го правим, като те са удобни. Борисов може да бъде използван, ако ни трябва нещо, свързано с Ердоган, той ще помогне, ако ни трябва нещо, свързано Македония, него пак ще изпратим. България е последната грижа на ЕС
        Малко ти е стар материалът, но за главното си прав.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Как ще свърши лицето Бойко Методиев Борисов?
          • Ще го арестуват все някога (20%, 3 488 Votes)
          • Ще го застигне "руското ресто" с американски съпорт (15%, 2 528 Votes)
          • Ще си отиде след като занули и ощави де що има бизнесмен (13%, 2 245 Votes)
          • Ще го помете революция (11%, 1 871 Votes)
          • Ще го убият (11%, 1 848 Votes)
          • Ке падне (7%, 1 168 Votes)
          • Ще стане президент (6%, 1 068 Votes)
          • Ще осъществи среща със Сретан Йоцич без право на помилване (6%, 1 023 Votes)
          • Ще управлява още 30 години (4%, 701 Votes)
          • Ще възроди България (3%, 531 Votes)
          • Ще стане аргатин на Доган да му построи отново барбекюто (2%, 269 Votes)
          • Ще арестува първо Цветан Генчев Цветанов, после себе си (1%, 201 Votes)
          • Ще пристане на Радан (1%, 148 Votes)
          • Ще възкръсне (0%, 85 Votes)
          Общо гласували:17 174
          Анкета в афера- не че трябва да и се обръща внимание
          Вате, а като не трябва да и се обръща внимание - като на теб - за какво си я пльокнал тук?

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Дубрютру!

            На превратаджийчетата също.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              Ей, ама глеЙте, колко съм тъп, значи!
              Призовавам Барбароновото да постне приноса на неговата първа приятелка Т. Кристи.
              Оно си трае!
              Лошо, Барба, в гепаджийското ти досие сега ще лъсне констатацията, че симпатизираш на вредни елементи!
              Сам си разговаря
              Last edited by X_Y; 17.09.2020, 17:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Няма чудо! ББ се държи от 3 позиции във външно-политически аспект! От Русия за запазване на статуквото Троянски кон,Белене и газопровода.От ЕС за гласовете в европарламента-/Прасето-по Р.Леонидов/,уж демократ и газта също и трето САЩ сделката с Ф-16 /тя ще пропадне със смяна на ББ/ и газта втечнената-спомнете си Херо в началото на протеста.....

                Интереса клати феса,като се вземе в предвид и самоблюбеноста и дребните хитрости....

                И още


                https://frognews.bg/inteviu/vlado-be...a-slushka.html

                Еврочиновниците мислят така: Опитахме се с доклади да подобрим правосъдието, но нищо не излезе, затова ще ги оставим да се оправят както искат, ще ги използваме, докъдето можем. Не можем да ги изгоним, а и защо да го правим, като те са удобни. Борисов може да бъде използван, ако ни трябва нещо, свързано с Ердоган, той ще помогне, ако ни трябва нещо, свързано Македония, него пак ще изпратим. България е последната грижа на ЕС

                Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg металик.jpg
Views:	1
Size:	69.1 КБ
ID:	3651558

                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • България

                  "Ако трябва да съм брутално откровен": разговор с Николай Хаджигенов

                  Коментар


                  • България

                    На какво чудо се надява Борисов?

                    Коментар



                    • https://www.24chasa.bg/novini/article/9026687 Физкултурника, започна се...
                      Last edited by pepe1234; 17.09.2020, 15:58.

                      Коментар


                      • Ей, ама глеЙте, колко съм тъп, значи!
                        Призовавам Барбароновото да постне приноса на неговата първа приятелка Т. Кристи.
                        Оно си трае!

                        Проверявам. Онлайн е, ама стои на гюме и се е спотаил на трета страница и се прави на умряла мишка!
                        Пък на мен веднага ми светна: Ами той се кани да управлява заедно с БХ и ПКП, дори разчитал да оглави министерството по проблемите на фортрана, а пък кой знае какви дивотии е написала другарката Кристи - тя се слави с това, че няма цедка на устата.
                        Ама барбароновото вече е станал доста избирателен, едно време публикуваше всеки стон, отделил се от устата на др. Кристи, а сега избира само подходящите и политкоректните, които обслужват новия му политически проект.

                        Мърдам с лявата вежда и това е знак, че нещо н е съм на кеф. Стичат се желаещи за помощ.
                        Хубаво е, че имаме златна и услужлива младеж - веднага изровиха необходимия цитат:


                        "Има заповеди, които всеки един морален човек не може и не трябва да изпълни! Да, на жалкарите от НСО говоря!
                        Една от тях е да влачите майки на деца с увреждания по земята и да проявявате физическо насилие към тях! Мизерната ви заплата също не оправдава това!
                        Тая, която трябва да се изрита от тъпия „парламент“, е ПРОСТАТА КЪРДЖАЛИЙСКА П…А! (в пакет с останалите мутри!)
                        Татяна Кристи"

                        Лошо, Барба, в гепаджийското ти досие сега ще лъсне констатацията, че симпатизираш на вредни елементи!

                        Коментар


                        • "Майките са, които най-добре се грижат за бъдещето, защото го раждат! Откакто свят светува, е така. А днес едни случайни дами и господа - от тия, дето трети месец клечат върху случайното си политическо минало с нацапани гащи - си позволиха да изпъдят български майки страдалки от българското Народно събрание! Срам.
                          Какъв срам!"

                          Анна Заркова

                          Коментар


                          • Адвокат Константин Симеонов: Невъзможно е върховенство на закона при триумвирата Борисов, Пеевски и Гешев

                            Коментар


                            • Днеска е празник н а София!
                              Напразно чаках да получим поздравления по повод на този ден.
                              Етикетът предполагаше, че е подходящо поздравите да дойдат от колегите от страната.

                              Е, понеже вече пладне преваля, изчака ми се чакалото и поздравявам форумните софиянци и софийските калинки с поредното им завоевание: гепп не са позволили да бъдат отбити от обществената хранилка десетки техни вредни и ненужни функционери:




                              ГЕРБ продължават с източването на бюджета – пет общински дружества за пазари, вместо едно


                              Изключително нагли, вредни и прости твари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Такива охранители трябва да ги награждават !!!
                                ......

                                Ако мислеше това, което си написал, би го направил!... Това - ако беше убеден в правотата си, но и ако имаше финансовия ресурс...

                                (дори не би коментирал тук казуса)

                                За да си убеден в правотата на твоите твърдения, би трябвало да си уверен и в правотата си в по-различната политическа реалност в бъдеще...

                                Мхммм - ловът на (неправилно мислещи) вещици - не е шега, дори в условията на демокрация, за която говориш, нали: с прокламираното ОТ ТЕБ насилие, с коляното на врата и с другите "хватки", които си пропуснал да научиш!

                                Матеев, доста от постовете ти ТУК те компрометират и никак не би могъл да се впишеш в списъка на репресираните!...

                                Ти си знаеш какво говориш!

                                Коментар

                                Working...
                                X