IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    .... Така че нека да не се прави на ощипана мома, защото е бил там в първите редици и е нападал полицаи, щом са го задържали, а сега лъже като дърт циганин след като вече разбра, че никой не го е снимал.

    Според мене съдебната власт е много мека и иска прекалено много от полицията. Как така в едно меле (да не кажа битка) съда ще иска полицаите да снимат всеки, преди да го задържат. Това е пълна безсмислица и противоречи на правото. Би трябвало да са достатъчни само показанията на свидетелите (в случая полицаите), но явно конкретната съдийка също е била корумпирана и си е получила парички за това, че освободи явни ....

    Матеев, на "ощипана мома" се правиш самият ти!

    Нямаш понятие от самото протичане на протестите. Ако е така, защо манипулираш ИСТИНАТА? На такива, като теб им казват МАНИПУЛАТОРИ (на истината).

    ................

    Ще научиш, очевидно нещо ново: от гъстите полицейски кордони - ВИНАГИ се подават над главите на протестърите - една или повече ръце, с насочени обективи на камери.

    Сигурно ще НИ кажеш, че те са аматьори, които снимат природни забележителности?

    МАНИПУЛАТОР си ни ти, Матеев! Манипулаторче, малко!

    (Извод: полицията има актуални кадри, които използва само, АКО.... ) ДовършИ си сам мисълта, манипулаторе, наш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

      И къде е видеото и камерите, които са запечатали, че ИМЕННО ТОЙ е нарушавал обществения ред и се е държал агресивно? Няма такива! Пред съда не са представени НИКАКВИ доказателства за това и затова е бил освободен без никаква мярка за неотклонение. Защото е НЕВИНЕН. Ама е бил пребит от Бойкоборисовата жандармерия, има счупена кост и скъсани сухожилия от побоя.

      И да напомня ли защо е бил пребит той?

      Защото той е офицерът от ДАНС, който изнесе подслушания разговор "Ало Ваньо". Където твоят любимец, премиерът-тиква, Бойко извършва ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, като нарежда на директора на митниците да прекрати проверка на една бирена фабрика.
      Ама герберастките лайнари не виждат ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО на Тиквата, ами нарушението на някой, който е разкрил престъплението пред обществото. Ако бяхме нормална правова държава, още тогава банкянският престъпник щеше да бъде осъден и да е забравен, като лош сън.
      Не че очаквам герберастки идиот да разбере това, просто си пиша.
      Идиот си ти, и това са ти го казвали много хора от форума. Колкото до твоето протеже - ако искаше да не го бият, нямаше да ходи да се бие с полицията. Да си беше стоял в къщи и да гледа телевизия, и никой нямаше да го набие. Така че моите съболезнования, но той си го е просел, както са си го просели и всички други на площада в него ден.

      Нали не очакваш като стане едно меле, полицията да подбира и да се кланя и моли на всеки. На война, като на война - жертви дават и двете страни, а твоя човек е просто щастливец, че не са намерили кадри с конкретното негово участие. Така че нека да не се прави на ощипана мома, защото е бил там в първите редици и е нападал полицаи, щом са го задържали, а сега лъже като дърт циганин след като вече разбра, че никой не го е снимал.

      Според мене съдебната власт е много мека и иска прекалено много от полицията. Как така в едно меле (да не кажа битка) съда ще иска полицаите да снимат всеки, преди да го задържат. Това е пълна безсмислица и противоречи на правото. Би трябвало да са достатъчни само показанията на свидетелите (в случая полицаите), но явно конкретната съдийка също е била корумпирана и си е получила парички за това, че освободи явни престъпници.

      А вие след като сте борци против корупцията би трябвало първи да скочите срещу тези явно корумпирани съдии. Да, ама не го направихте, защото точно вашите корумпирани адвокати и лидери на протеста платиха на корумпираните съдии да освободят платените от тях бандити. Ето ви коупция в действие и срастване на мафията (вашите лидери) със съдебната власт. Хайде, започвайте да викате #ОСТАВКА.
      Last edited by Mateev; 21.09.2020, 11:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        О това сега го прочетох, сори, Като съвременен бае Ганьо, нямам нужда от подкрепа, а и особено в най- Ганювската тема (вече забелязах, че употребата на Ганьо в темата е по-често употребявана, отколкото в другите теми)
        Да, май не е разумно да се пише някаква конкретика в Ганювската тема А може би и изобщо да се пише!?
        Грешка - човешка

        Това, че съм направил аналогия с репликата

        ​​​​​на Бай Ганьо - не съм използвал с цел - обида!

        Намеренията са едно. За да се изпълнят те, работим в правилната СПОРЕД НАС, самите - посока. Това, че ПОНЯКОГА имаме различни посоки не трябва да ни пречи да можем да дефинираме и да отстояваме ОБЩАТА ЦЕЛ!

        Залогът е сериозен: бъдещето на ония, чиито - внимание, доверие и усмивки - са насочени към НАС!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Ма той много голям лъжец този "честен" българин. Трябва да е бил дрогиран на протеста, защото камерите и всички българи видяха едно, а той плещи съвсем други глупости.

          Ако това е "честноста" на всички протестиращи и на техните лидери, жална ни е майката, ако се докопат до власта.
          И къде е видеото и камерите, които са запечатали, че ИМЕННО ТОЙ е нарушавал обществения ред и се е държал агресивно? Няма такива! Пред съда не са представени НИКАКВИ доказателства за това и затова е бил освободен без никаква мярка за неотклонение. Защото е НЕВИНЕН. Ама е бил пребит от Бойкоборисовата жандармерия, има счупена кост и скъсани сухожилия от побоя.

          И да напомня ли защо е бил пребит той?

          Защото той е офицерът от ДАНС, който изнесе подслушания разговор "Ало Ваньо". Където твоят любимец, премиерът-тиква, Бойко извършва ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, като нарежда на директора на митниците да прекрати проверка на една бирена фабрика.
          Ама герберастките лайнари не виждат ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО на Тиквата, ами нарушението на някой, който е разкрил престъплението пред обществото. Ако бяхме нормална правова държава, още тогава банкянският престъпник щеше да бъде осъден и да е забравен, като лош сън.
          Не че очаквам герберастки идиот да разбере това, просто си пиша.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



            Ако с това "идентифициране" по формации - ми казваш, като съвременен Бай Ганьо, че "всички са маскари" - НЯМАШ подкрепата ми, защото това е ЕДИНСТВЕНО възможен довод за ГЕРБ и НЕпатриотите и за връщането им на власт!
            О това сега го прочетох, сори, Като съвременен бае Ганьо, нямам нужда от подкрепа, а и особено в най- Ганювската тема (вече забелязах, че употребата на Ганьо в темата е по-често употребявана, отколкото в другите теми)
            Да, май не е разумно да се пише някаква конкретика в Ганювската тема А може би и изобщо да се пише!?
            Грешка - човешка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              И аз не правя разделение, но нали знаеш как се бяга 4х400 метра. !? - С подаване на щафетата
              Пази Боже, Ако се опиташ сам да надбягаш,онези които са се научили да си подават щафетата - въпреки междинната загуба на време при тях са в състояние да сгънат всеки, - като баничка
              Аналогията е точна!

              Ако и нашите НОВИ избраници не се научат (поне!) перфектно да си подават щафетата ... (на този етап съмненията ми са до тук, защото хъсът си го имат! - важно е да усещаме, че нещата тръгват към по-добре!)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Аз намазвам от това, че съм активен и предприемчив, и въобще не ми пука кой ще е на власт. Само искам в министерствата и в ДФЗ да се говори на Български език, ама по всичко изглежда, че това време ще отмине. По всичко изглежда, че ще трябва да учим или руски или турски език, или дори и двата едновременно.

                Подскачащите по площадите не знаят какво искат, и те ще са най-разочарованите от това, което всъщност ще постигнат. Те ще са и най-пострадалите от собствените си неразумни действия. В нормална ситуация бих ги съжалил, но сега мога само да злорадствам когат започнат да пият собствената си забъркана от тях горчива супа.
                Е... поне за това в червеното си прав и съм съгласен с теб,, руския си го знаем ама с турския зор работа ще е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  Това, че младите ТРЯБВА да поемат инициативата - да, така е! Но "разделение" на млади и стари НЕ приемам!

                  Дори, ако младите създадат формация - би ми харесала, но ОТНОВО биха били обединени от това - България и достойно бъдеще!

                  ....................

                  Ако с това "идентифициране" по формации - ми казваш, като съвременен Бай Ганьо, че "всички са маскари" - НЯМАШ подкрепата ми, защото това е ЕДИНСТВЕНО възможен довод за ГЕРБ и НЕпатриотите и за връщането им на власт!
                  И аз не правя разделение, но нали знаеш как се бяга 4х400 метра. !? - С подаване на щафетата
                  Пази Боже, сам човек да се опита да надбяга другите, които са се научили да си подават щафетата - въпреки междинната загуба на време при тях, са в състояние, да сгънат всеки единичен играч - като баничка
                  Казвам само, че идва време вече да се подава щафетката на друго пололение., нормално е, а и по-старото дотук го докара до кривата круша Да не пускаме и притчaта за мойсей, който се размотавал из пустинята (докато му замирисало на нефт )
                  Last edited by precakanoto; 21.09.2020, 09:55.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Ама ти говориш пожелателно .
                    Че то и сега се управляваме по тази схема - договорили са се 2-3 партии и трябва да слушаме и изпълняваме.
                    Все още Няма партия в България, за която някой от нея официално да е обявил и идентифицирал кои точно избиратели паартията му представлява Кой са също обръчите с фирми, да си кажат, както е по развитите демокрации, па може да им олекне
                    То затова сега никой не смее да яха протеста (освен първоначалните опити на дай-българия). Щото май почти никой не представлява конкретна част от народа. И всички партиджос-водачи се дърпат инстинктивно, усещат че ще има вой (а може би и бой) Дори и волен, който е толкова болен, (че да ръкомаха и жестикулира като фюрера), дори и той не смее да се появи на бял кон яхайки протеста и да вие срещу Баце, както го правеше при предишния подобен случай, та влезе в парламента със златния пръст

                    За да стане това което искаш, най-първото от първото - трябва всеки да си идентифицира групата избиратели "на които се е поставил в служба" Един да каже - "всички селяни са с мен", друг да каже "всички граждани!", па трети - "всички софиянци - с мен!", четвърти - "а не, всичкото провансали с мен", а накрай в дедовата ръкавичка да има место и за бае Цецо-евроасансьора, да каже - "всички двугърби камили- евроатлантици с мен!"
                    И може би е добре вече, онези "построили комунизма" (сиреч текущия управляващ) да се отнасят към обикновения избирател като към човек, а не животно. Изглежда "изтичането на мозъци" в чужбина, може да се окаже че има и плюсове - върналите се обратно покрай ковида, може би предпочитат да виждат хора и да живеят човешки, а не като жиуотни
                    Не е ли вече по-добре по-младите да вземат малко инициативата от вечно наставляващото мърморещо и всичкознаещо поколение на средна възраст, да си поочукат малко и те главите, те поне са по-свободолюбиви ... свободата не ще екзарх ...,
                    Това, че младите ТРЯБВА да поемат инициативата - да, така е! Но "разделение" на млади и стари НЕ приемам!

                    Дори, ако младите създадат формация - би ми харесала, но ОТНОВО биха били обединени от това - България и достойно бъдеще!

                    ....................

                    Ако с това "идентифициране" по формации - ми казваш, като съвременен Бай Ганьо, че "всички са маскари" - НЯМАШ подкрепата ми, защото това е ЕДИНСТВЕНО възможен довод за ГЕРБ и НЕпатриотите и за връщането им на власт!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                      Кво се оплакваш като бременна монахиня, бе Матеев, твоя идол сикаджията Бойко нал е най- честния човек в БГ, че и ти намазваш от това че е докопал властта от 10 год
                      Аз намазвам от това, че съм активен и предприемчив, и въобще не ми пука кой ще е на власт. Само искам в министерствата и в ДФЗ да се говори на Български език, ама по всичко изглежда, че това време ще отмине. По всичко изглежда, че ще трябва да учим или руски или турски език, или дори и двата едновременно.

                      Подскачащите по площадите не знаят какво искат, и те ще са най-разочарованите от това, което всъщност ще постигнат. Те ще са и най-пострадалите от собствените си неразумни действия. В нормална ситуация бих ги съжалил, но сега мога само да злорадствам, когато започнат да пият собствената си забъркана от тях горчива супа.

                      Когато му дойде времето, бъдете сигурни, че ще ви напомня за автогола, който сами си го вкарвате.
                      Last edited by Mateev; 21.09.2020, 09:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Ма той много голям лъжец този "честен" българин. Трябва да е бил дрогиран на протеста, защото камерите и всички българи видяха едно, а той плещи съвсем други глупости.

                        Ако това е "честноста" на всички протестиращи и на техните лидери, жална ни е майката, ако се докопат до власта.
                        Кво се оплакваш като бременна монахиня, бе Матеев, твоя идол сикаджията Бойко нал е най- честния човек в БГ, че и ти намазваш от това че е докопал властта от 10 год

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Разтърсваща изповед на един честен БЪЛГАРИН!
                          Ма той много голям лъжец този "честен" българин. Трябва да е бил дрогиран на протеста, защото камерите и всички българи видяха едно, а той плещи съвсем други глупости.

                          Ако това е "честноста" на всички протестиращи и на техните лидери, жална ни е майката, ако се докопат до власта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                            Всеки от субектите, представени в Парламента би представлявал определена група в обществото.

                            За мен: всяка от тези групи - е достойна за уважение, ако НЕ се идентифицира с ГЕРБ и ДПС!

                            Следващият въпрос - ама кой ще ме управлява?!? НЯМА кой друг, но това не е липса на алтернатива! И ще МЕ управлява ТАЗИ коалиция, в която ги няма: ГЕРБ, НЕпатриоти и ДПС!

                            Кой остава! Остават ТЕЗИ, които ще трябва да договорят БЪДЕЩ кворум, за да я има България!

                            Сядат на масата, договарят параметри и постигат съгласие! Да - различни ще са, но идеята е една: да я има България!

                            В тоя смисъл: лиготии от рода на "тоя ли ще ме управлява" - за мен са неприемливи!

                            Да - тоя, който има ИЗБИРАТЕЛИ - той ще ме управлява, НЕЗАВИСИМО как се казва: Христо, Слави, Цецо, Мая, Корнелия....

                            Никой от тях не отговаря на разбиранията ми за политик (но притежава ХАРИЗМА - да има СВОИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ и ГЛАСОПОДАВАТЕЛИ!) И е в пъти по-приемлив от: Бойко, Валери, Доган!

                            Това е ДНЕС АЛТЕРНАТИВАТА пред България.
                            Ама ти говориш пожелателно .
                            Че то и сега се управляваме по тази схема - договорили са се 2-3 партии и трябва да слушаме и изпълняваме.
                            Все още Няма партия в България, за която някой от нея официално да е обявил и идентифицирал кои точно избиратели паартията му представлява Кой са също обръчите с фирми, да си кажат, както е по развитите демокрации, па може да им олекне
                            То затова сега никой не смее да яха протеста (освен първоначалните опити на дай-българия). Щото май почти никой не представлява конкретна част от народа. И всички партиджос-водачи се дърпат инстинктивно, усещат че ще има вой (а може би и бой) Дори и волен, който е толкова болен, (че да ръкомаха и жестикулира като фюрера), дори и той не смее да се появи на бял кон, яхайки протеста и да вие срещу Баце, както го правеше при предишния подобен случай, та влезе в парламента със златния пръст Та после се прегръщаше и гушкаше тайно в ъгъла и с баце и със сокола

                            За да стане това което искаш, най-първото от първото - трябва всеки да си идентифицира групата избиратели "на които се е поставил в служба" Един да каже - "всички селяни са с мен", друг да каже "всички граждани!", па трети - "всички софиянци - с мен!", четвърти - "а не, всичкото провансали с мен", а накрай в дедовата ръкавичка да има место и за бае Цецо-евроасансьора, да каже - "всички двугърби камили- евроатлантици с мен!"
                            И може би е добре вече, онези "построили комунизма" (сиреч текущия управляващ) да се отнасят към обикновения избирател като към човек, а не животно. Изглежда "изтичането на мозъци" в чужбина, може да се окаже, че има и плюсове - върналите се обратно покрай ковида, може би предпочитат да виждат хора и да живеят човешки, а не като стадни жиуотни
                            Не е ли вече по-добре, по-младите да вземат малко инициативата от вечно наставляващото, мърморещо и всичкознаещо поколение на средна възраст, да си поочукат малко и младите главите, не са дамгосани от миналото, животът им предстои и май са по-свободолюбиви ... а и свободата не ще екзарх ...
                            Last edited by precakanoto; 21.09.2020, 09:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Че трябва да го има - трябва. Но как ще стане, ще дойде от небето - като в античните древногръцки театри, когато спускали с някакви машини разрешениеята от Боговете ..
                              А у нас дори бай Цветан вече си е внушил, че ще изпълнява таз богоугодна роля
                              Бай Цветан - "евроатлантикът", сиреч предтставителя на Атлантите
                              (а европа кучета я яли, "евро"-то присъства в "евроатлантизма", колкото за "парлама")
                              Всеки от субектите, представени в Парламента би представлявал определена група в обществото.

                              За мен: всяка от тези групи - е достойна за уважение, ако НЕ се идентифицира с ГЕРБ и ДПС!

                              Следващият въпрос - ама кой ще ме управлява?!? НЯМА кой друг, но това не е липса на алтернатива! И ще МЕ управлява ТАЗИ коалиция, в която ги няма: ГЕРБ, НЕпатриоти и ДПС!

                              Кой остава! Остават ТЕЗИ, които ще трябва да договорят БЪДЕЩ кворум, за да я има България!

                              Сядат на масата, договарят параметри и постигат съгласие! Да - различни ще са, но идеята е една: да я има България!

                              В тоя смисъл: лиготии от рода на "тоя ли ще ме управлява" - за мен са неприемливи!

                              Да - тоя, който има ИЗБИРАТЕЛИ - той ще ме управлява, НЕЗАВИСИМО как се казва: Христо, Слави, Цецо, Мая, Корнелия....

                              Никой от тях не отговаря на разбиранията ми за политик (но притежава ХАРИЗМА - да има СВОИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ и ГЛАСОПОДАВАТЕЛИ!) И е в пъти по-приемлив от: Бойко, Валери, Доган!

                              Това е ДНЕС АЛТЕРНАТИВАТА пред България.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                                Да, работещ "кворум" до сега се получаваШЕ от една партия, в допълнение с едни НЕпатриоти.ИЛИ с ДПС!

                                Събитията в държавата налагат БЪДЕЩ кворум да се СЪСТАВЯ (!) по различен начин! (БЕЗ изброените!)

                                И този кворум в работещ Парламент ЩЕ трябва да го има, за да я има България!
                                Че трябва да го има - трябва. Но как ще стане, ще дойде от небето - като в античните древногръцки театри, когато спускали с някакви машини разрешениеята от Боговете ..
                                А у нас дори бай Цветан вече си е внушил, че ще изпълнява таз богоугодна роля
                                Бай Цветан - "евроатлантикът", сиреч предтставителя на Атлантите
                                (а европа кучета я яли, "евро"-то присъства в "евроатлантизма", колкото за "парлама")

                                Коментар

                                Working...
                                X