IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още в началото на годината САЩ откриват отново специален пост в Посолството си в София, очевидно виждайки и разбирайки добре, че сама по себе си дори само барселонската афера има потенциала да взриви обществото, да не говорим за процедурата по инсталацията на Кандидата и... и... . Половин година по-късно взривът вече е факт!
    Американското посолство в София подкрепи работата на Антикорупционния фонд




    Яйца по Столичната община и евакуация на здравния министър от БНТ в 79-ия ден от протестите

    и случило след протеста пред БНТ

    Младеж за полицейското насилие пред БНТ: Полицаи ме блъскаха, хвърлиха ме към канавка от 3, 5 метра височина

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Да, Господине, интересно и поучително изживяване си е!

      При снемането на обяснения се случи отдавна позната сценка, при която двама на смени играеха ролята н а доброто и лошото ченге. "Доброто", уж в изблик на някаква симпатия и съпричастност към мен, деликатно сподели, че съм бил натопен от някаква изключително мръсна и продажна гад. По донос ме заловиха, а не при извършване на противоправно дейние.

      Що се отнася до гордостта ми - не е точно така. Обясних, че това е етап в процеса на придобиване на криминална регистрация, а това си е кофти отсЕкъде..
      Обаче, дори и лоши житейски моменти, с малко находчивост и лукавост, човек може да придобие позитиви.
      Представи си, че този фоурм се чете от много хора и сред тях има и разни отзивчиви и чувствителни девойки.
      Ако се сдобия с ореола на лошо момче, но борещ се за справедлива кауза, пък и притежаващ добро сърце, току-виж ми се отворил парашутът извънредно.
      Винаги трябва да има втори и трети план, Господине!
      Оооо.... Начев .... ми честито .... в ареста начи си бил, а ? Сефтето направи Отърка ли нара? Кокалите болят ли те ? Начи вече братле може да се каже че в някаква степен сме и колеги щото аз преди 18 год за малко и кратко в затвора съм бил, дано ти Начев не направиш такава "кариера", по- кротко го давай че живеем в полицейска държава братле. Иначе всички знайни и незнайни номера за лошото и доброто ченге са ми ясни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп

        Другарю миризлив Зелен чорап, доказано е че мнението ви не струва колкото мястото което заема.
        Истината не е това което си мисли човек с обсесивно-компулсивно разстройство. Представянето на желаното за действително също.
        В БСП традициите в лъжите и манипулациите от онуй време никъде не са се загубили. Напротив - там са си, и се развиват успешно. Докато при вас, другарю миризлив Зелен чорап ситуацията е друга. Зелените чорапи са в топла връзка с БСП поради неосъществени но желани партийни амбиции. Поради спецификата на развитието си те са научени да изпълняват квот' там им кажат, не ги вълнува каква е истината. Съчетанието на това им качество с лек или не толкова лек алцхаймер им позволява да изпълняват всичко спуснато отгоре.
        Така например другарю миризлив Зелен чорап се появява и поредния лозунг как хората масово напускат ГЕРБ. Очевидно обаче е друго - яйцеметите се стопяват като ланския сняг, а на хората взема да им дотяга, и вече се чуват спонтанни искания за оставка на Главния Зелен Чорап.
        Същото е и с другите ви изхвърляния другарю миризлив Зелен чорап, което нееднократно беше показано. В случая лекият алцхаймер ви помага, защото оперира от чувство за срам - все пак не помните че сте се изложили предния ден. Винаги обаче е интересно да се четат препоръките наставленията ви, внасят малко свежест във форума.


        Другарю Партиен Секретар Имхотеп, нищо по същество не отронвате!

        Това БСП - незнайно по каква причина - ви е все в... устата!

        ОчевАдно - за вас, като Партиен Секретар, е важно противопоставянето на комунисти (Боковото правителство и самият комунист - министър-председател) - и БСП.

        Това са си ваши, вътрешнопартийни борби, които нас не ни засягат, Другарю Партиен Секретар Имхотеп!

        Кои сме НИЕ, които не се интересуваме от ВАШИТЕ вътрешнопартийни борби?

        Забравили сте (деменцията ви е сериозна!) - че ГЕРБ и БСП - са вече изравнени по електорат.

        В същото време има НОВИ играчи на политическата сцена, които с всеки следващ ден ще увеличават своите поддръжници.

        Ето, това е причината да притискате Боко да подаде СЕГА оставката си, за да не губите електорат! Всеки следващ ден - ОТЛИВЪТ от ГЕРБ е голям, докато се получи ефектът на лавината, Другарю Партиен Секретар Имхотеп. (нали знаете този помитащ ефект, който НЯМА връзка с това, колко хора са на протестите)

        Социолозите казват, че ежедневният отлив от ГЕРБ - до сега сумарно надвишава броят на протестиралите! И този отлив расте, Другарю Партиен Секретар Имхотеп! Що така, ве?

        .................

        Другарю Партиен Секретар Имхотеп, нямам надежди да разберете какво казвам, именно поради тежката ви форма на деменция! (нужен ви е психиатър, ако сам вие не бяхте такъв!) ...

        Готов съм да продължа да ви помагам, а вие - на първо време препрочитайте моите постове и обещавам да продължа да ви обяснявам нещата бавно и спокойно, за да не остават у вас неясноти и празни полета във вашата памет...

        Last edited by безимeн; 26.09.2020, 17:11.

        Коментар


        • https://www.facebook.com/rtdeutsch/v...31295424856710

          кютек демокрация в лондон

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

            Бургаската гъркиня от левичарската клоака под либерали не уточнява,че това за което говори са постулатите на неомарксизма т.е.бивши марксисти и социалисти вулгарно приписвайки своите "идеали"или както е известно за вълкът и козината му!!

            Ето какво мисли за тях един истински техен "поддържник...."


            , /IMG]
            Братчед, на това му се вика демокрация. Всеки има право да пропагандира идеите си както намери за добре. Това че на теб не ти харесва си е твой проблем. Свиквай

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Да, Господине, интересно и поучително изживяване си е!

              При снемането на обяснения се случи отдавна позната сценка, при която двама на смени играеха ролята н а доброто и лошото ченге. "Доброто", уж в изблик на някаква симпатия и съпричастност към мен, деликатно сподели, че съм бил натопен от някаква изключително мръсна и продажна гад. По донос ме заловиха, а не при извършване на противоправно дейние.

              Що се отнася до гордостта ми - не е точно така. Обясних, че това е етап в процеса на придобиване на криминална регистрация, а това си е кофти отсЕкъде..
              Обаче, дори и лоши житейски моменти, с малко находчивост и лукавост, човек може да придобие позитиви.
              Представи си, че този фоурм се чете от много хора и сред тях има и разни отзивчиви и чувствителни девойки.
              Ако се сдобия с ореола на лошо момче, но борещ се за справедлива кауза, пък и притежаващ добро сърце, току-виж ми се отворил парашутът извънредно.
              Винаги трябва да има втори и трети план, Господине!
              Честита криминална регистрация. Надявам се, че ти е първата. Все пак ще кажеш ли защо те задържаха? Какво си сгафил според тях? Според тебе ясно - невинен си .... Те и в затвора всички са невинни ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                ... опит да се отклони вниманието от друга жена

                И още нещо което мисля ..
                Либералите са най-глупавите сред нас

                Актуално

                [I... Когато казвам, че либералите са най-глупавите сред нас, не преувеличавам. Либерализмът е рак.
                Бургаската гъркиня от левичарската клоака под либерали не уточнява,че това за което говори са постулатите на неомарксизма т.е.бивши марксисти и социалисти вулгарно приписвайки своите "идеали"или както е известно за вълкът и козината му!!

                Ето какво мисли за тях един истински техен "поддържник...."


                "...Културният марксизъм, ... Нова идеология на "културния марксизъм" стана мултикултурализмът – а едно от неговите средства е просто забрана на всякаква критика спрямо себе си.

                За съжаление, Европа нямаше своя Маккарти, който да спре проникването на марксисти в медиите и в образователните институции. Марксистите използваха това с пълен размах. Нахлуваха също в социалдемократическото движение, за да го подчинят на интересите си. Но най-ефективният начин, чрез който се добраха до властта в Европа беше чрез образователните институции: училища, институти, университети… ..
                Ключов момент е разрушаването на старата, традиционна система. Марксистката културна реформа, феминизмът, подкопаването на църквата, сексуалната революция: това са няколко причините за революцията от 1968 г.

                В резултат от всичко това цялата власт в Европа постепенно премина в ръцете на левите, настъпи упадък и преразглеждане на моралните норми и ценности.
                Социално-политическото развитие на Европа пое в съвсем различна посока...."

                Съдът засекретява материалите по делото на Брейвик за 60 години.


                В България на него се държи раждането на олигархия и прилежаща и политическа мафия скрила гнездо във всички партии от първата БСП ...до последствената ГЕРБ, станала управляваща класа в България, която разграби и унищожи икономиката и държавата, роди организирана престъпност, докара народа ни до просешка тояга и го направи най -бедния в Европа, унищожи почти половината от човешките ресурси на България и я превърна в пустош на млади хора, страната с най- голям демографски срив в света.


                Народът ни все още не осъзнава това и не вижда, че в България бе извършен най-големия геноцид в най -новата история на Европа и нейната над 1300 годишна държавна история и се движи с бързи крачки към пълна гибел


                Неповторимият Роналд Рейгън.

                .http://www.videoclip.bg/watch/689391...oto-upravlenie



                Основните ценности на либерализма са личната свобода, социалният прогрес, веротърпимостта. Либералното управление предполага свобода на мисълта, свободно обменяне на идеи, пазарна икономика, основана на частното предприемачество и инициатива, прозрачност на управлението,... Либерализмът отстоява също гражданските права, откритите и честни избори, свободата на печата, свободата на вероизповеданията, свободната търговия и частната собственост


                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп

                  Начев, разкажете моля за ареста по-подробно моля, очевидно сте хем развълнуван, хем горд, а това може да стане основна тема в следващите дни?

                  Да, Господине, интересно и поучително изживяване си е!

                  При снемането на обяснения се случи отдавна позната сценка, при която двама на смени играеха ролята н а доброто и лошото ченге. "Доброто", уж в изблик на някаква симпатия и съпричастност към мен, деликатно сподели, че съм бил натопен от някаква изключително мръсна и продажна гад. По донос ме заловиха, а не при извършване на противоправно дейние.

                  Що се отнася до гордостта ми - не е точно така. Обясних, че това е етап в процеса на придобиване на криминална регистрация, а това си е кофти отсЕкъде..
                  Обаче, дори и лоши житейски моменти, с малко находчивост и лукавост, човек може да придобие позитиви.
                  Представи си, че този фоурм се чете от много хора и сред тях има и разни отзивчиви и чувствителни девойки.
                  Ако се сдобия с ореола на лошо момче, но борещ се за справедлива кауза, пък и притежаващ добро сърце, току-виж ми се отворил парашутът извънредно.
                  Винаги трябва да има втори и трети план, Господине!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                    http://bg-tabloid.com/?p=194&fbclid=...8n3Ls2SRrDDAX0
                    ИВО ХРИСТОВ Гостува На СЛАВИ ТРИФОНОВ
                    протеста е в още в началото си, щото още не е почнала истински кризата
                    Прави са.
                    Истинската криза ще започне след следващите парламентарни избори.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                      ти говориш на ангро, ама детайлите са важни,
                      Келнер и Орбан са подобни на ББ, с разликата, че там не се задушават фирмите, не се крадат бизнеси или НИ, корупцията не е на такова ниво, министерствата, службите, образованието, науката, образованието, медицината, правосъдието, полицията, селското стопанство - РАБОТЯТ, тук - НЕ
                      Което ми напомня, колега, че преди два дни постнах статията на Орбан - Първа част.

                      После ме прибраха и не можах да участвам в разискванията.
                      Тъкмо сега скролнах назад и очаквах да видя бурни дебати.
                      Нищо подобно - нито стон!!

                      Никой дори не си е направил труда да постне линк към публикуваната междувременно Втора част на Статията.
                      Там дори има отделено място и на България, по отношение на която и по отношение на БХ, Орбан дълбоко се заблуждава, но това е една отделна посока на разсъждения, която в момента не ми е интересна поради липса на време.


                      Втора Част на есето на Виктор Обран



                      Заслужава си да се забиеш в сериозни размишления след запознаване с подобен материал. Още повече - каушът ти дава богати възможности за самотен размисъл.

                      Нека да оставим всеки сам да преработи и смели посланията на Орбан. Това е един деликатен, сложен и по същество доста интимен процес, в който аз не искам да с ебъркам!

                      Реч иде за нещо друго. Неизбежно прави впечатление и се забелязва, че зад съставителя на този текст стои здрав и установен Светоглед на зрял човек!

                      Нещо повече, стои темелна ценностна система, която е базирана на един добре настроен и сверен етичен компас, задаващ посоки в рамките на една нова национална и патриотична доктрина.

                      Долавяш и констатираш йерархия, акценти, целеполагане, проектност, програмност!

                      Зад това стои здрава обществена, житейска и патриотична идеология!

                      Който основателно се дразни от думата идеология, да ползва нещо друго: ако щеш идеи, ако щеш схващания, ако и това му е трудно, нека ползва митово легендарна космогония.

                      Зад партията гепп и персонално зад нейния лидер има единствено и само космически вакуум и тъпо и безпросветно повтаряне на някаква куха фонетична фразеология.

                      Коментар


                      • Гепардииииииииии, преди повече от два месеца имахте възможност да чуете нашия глас и да си отидете с добро, като запазите що-годе очи и лице да се явите пак на избори и да играете отново някаква важна обществена роля.

                        Сега ще се наложи да изпиете докрай горчивата чаша.

                        Вчера Дье-Пье-Сье то било казало, че до два месеца ще има предсрочни избори.

                        Не ми е приятно да изрека и призная, но още от ерата на депесалските шутове, неумолимо в нашата страна се е наложила една тенденция, какво ти тенденция - директно правило:

                        правителствата падат тогава когато поиска Дье-Пье-Сье!

                        Погледнете и проверете, после помислете, с какво Корпорация гепп обиди и засегна Корпорация Дье-Пье-Сье, след като така хубаво се бяхте сработили и парата здраво дрънчеше в касата?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                          Така, както ги разправя Илиян Василев, накрая всичко води до - "Кралят е мъртъв, да живее кралят". Не знам дали някой трезв ум вярва, че нещо ще се промени. Разбира се, този факт не бива да ни прави пасивни, но енергията и активността в крайна сметка докарват непромяната. Хората не могат да разберат, че сферите на влияние са останали със същите демаркационни линии. Може би чехът Келнер е наченал богатството си като келнер? Не, той се е събудил една сутрин като жабокът принц в прекрасния нов свят на олигарсите, скочил на пода и напазарувал за няколко милиарда - познато, нали.
                          ти говориш на ангро, ама детайлите са важни,
                          Келнер и Орбан са подобни на ББ, с разликата, че там не се задушават фирмите, не се крадат бизнеси или НИ, корупцията не е на такова ниво, министерствата, службите, образованието, науката, образованието, медицината, правосъдието, полицията, селското стопанство - РАБОТЯТ, тук - НЕ

                          Коментар


                          • Гадно изживяване е принудителното затваряне
                            При следващо провинение, задължително се сдобиваш с 72 -двучасовка, а това значи и криминална регистрация по обвинение за показване на неуважение към държавните органи и институции.

                            Обаче, дами и господа, моля обяснете на мен, обикновения арестант - тъп и деградирал, как може да имаш уважение в държавните органи и институции, след като в един момент цъфна отвратителната картина, че Първата Маман на Републиката има кабинет на Княз Дондуков 2, току зад шадравана. Оттам тя разпределя адресите на своите елитни компаньонки, маскирани като съпруги на водещи бизнесмени и ги праща по адреси, където те да демонстрират уж "готварски" умения, а всъщност за да спечелят нечие доверие, да приспят бдителността на охраната и в подгодящи моменти да филмират сготвените, как спинкат, а когато горките сготвени отсъстват от интимното ложе, отново и отново да режисират и реализират един и същи филм, с досаден, но въздействащ сюжет:

                            носим пълна чанта с пачки, пищаци и кремчета и се упражняваме в снимане на любителски видеа!

                            След като приключи снимането на видеото, изнасяме чантата с пачки, пищаци и кремчета!

                            Кажете моля, как да уважаваш такава държава, как да уважаваш хора, в чийто глави може да се роди подобна кретения, че цялата ни държава представлява долнопробен пуфф (това е на немски жаргон, иначе си е баш публичен дом), как да уважавш хора, които притежват дързостта, а вероятно и лудостта, да изрекат подобно нещо!
                            Last edited by nachev; 26.09.2020, 16:13.

                            Коментар


                            • Не Усещам смрад на обикалящи наоколо гепарди.
                              Къде се изпокрихте?!
                              Няма ли гепардииииииииии?

                              Пуснаха ме от кауша
                              И познайте, ако обичате, къде отидох първо и веднага?
                              Отидох на 79-ти протестен митинг. Е, малко бяхме - пак около 500 човека и е очевидно, че това е хардкорът.
                              Ама това не е онзи hardcore, за който се сещат първо геппардите - по въпросите на интимната медицинска тематика, излъчвани вечер след 24-ри часа, а за окаяните герберасти и целодневно.

                              Това е ядрото от граждани, които няма да спрат да крещят: Край с герберащината - веднъж и завинаги!
                              Вие ... какво?!
                              Нима си мислите, че не знам как безчет пъти в човешката история се е стигало до състояния, в които все "веднъж и завинаги" се слагало край на нетърпими и отвратителни уродливости, вършени от гнусни човечета?
                              Знам прекрасно!
                              Прогонваш едни гнусни и нетърпими човечета, а от сенките започват за изпълзяват други.
                              Можем само да се надяваме, че светлите и съзидаващи хора, след всеки такъв обезкуражаващ опит, ще бъдат поне малко по-прозорливи и ще успеят да наложат позитивна обществена тенденция. Поне мъничка, но забелязваща се - така че да не убиваме социалния оптимизъм

                              И все пак, в настоящия момент всякакви линии на търпимост бяха пресечени!

                              Затова:

                              Мутрииииииии, ОСтавкааааааааааааа!

                              Коментар


                              • Атаката срещу Христина Бобокова – опит да се отклони вниманието от друга жена

                                И още нещо което мисля че ще бъде интересно
                                Либералите са най-глупавите сред нас

                                Актуално

                                След като предложиха в симфоничните оркестри да има задължителни квоти за чернокожи и гей музиканти, либералните комсомолци погнаха и добрия стар Лудвиг.

                                Ирини Зикидис | 25/09/2020

                                “Неговата музика излъчва яростта на импотентен изнасилвач.”
                                “Неговата музика е символ на задушаващата елитарна класическа култура, която укрепва управлението на белите мъже и потиска гласовете на жените, чернокожите и LGBTQ общността.”
                                “Време е да бъде отменен.”

                                Понеже нямате идея за кого иде реч, ще ви кажа. Става дума за Бетовен. А цитатите принадлежат на музиковеди и композитори от САЩ. След като предложиха в симфоничните оркестри да има задължителни квоти за чернокожи и гей музиканти, либералните комсомолци погнаха и добрия стар Лудвиг. Когато казвам, че либералите са най-глупавите сред нас, не преувеличавам. Либерализмът е рак.

                                Коментар

                                Working...
                                X