IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бе тая вечер ще има ли протест?

    Че нещо валежно го дават и застудя

    Май няма да има мераклии да се разхождат в това време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

      Грешката ти се видя бе! ОЧЕВАДНА! Според теб до месец януари не може да се иска нов вот. Очевидно си мислиш, че нов вот може да се иска шест месеца след предишния. И го постна от Конституцията. Ама не си го допрочел. Аз ти показах къде грешиш, ама ти като истински нахален гербер не си признаваш грешката и да се извиниш на аудиторията, не на мен. Мен обидите на тъпите гербери не ме засягат. И сега си измисляш някакви "международни" причини че не можело да има вот на недоверие. Само дето в Конституцията няма такива "международни" причини. И както се убедиха всички, Конституцията не е лъжица за устата на тъпите герберски калонки. Затуй и Тиквата уволни оня тъпак, който написа този тъп проект за "нова" конституция. По ясно признание за тъпотията "нова герберска конституция" нямаше как да се получи.


      А иначе на конкретния въпрос, как може да се иска вот всяка седмица, то е описано в Конституцията:



      Тоест, 48 народни представители от БСП във вторник могат да внесат вот на недоверие, той да се обсъди в сряда и съгласно Правилника на НС да се гласува 24 часа по-късно, тоест в четвъртък. И в другия вторник пак да се внесе нов вот по друга тема. И пак ... и пак.
      Само дето е безсмислено в това Народно събрание на герберски идиоти.
      ОСТАВКА!
      Очевадно е само, че не четеш по далеч от първо изречение.

      пп
      вероятно "Бе" Ви навява спомени от възпитанието Ви
      Last edited by satz; 26.09.2020, 19:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Къде видя грешка, чети пак,
        написъл съм, че е нужен нов повод/тема за нов вот.....

        Като бързаш да подскачаш, обясни сега как става за седмица вот на недоверие...
        цитирам пак : "gigow: Вот на недоверие може да се иска всяка седмица." (грешащия не съм аз)

        Щи подскажа, че и всеки месец не можеш да искаш такова нещо, поради едни международни причини....(та затуй януари е най удачен)
        Грешката ти се видя бе! ОЧЕВАДНА! Според теб до месец януари не може да се иска нов вот. Очевидно си мислиш, че нов вот може да се иска шест месеца след предишния. И го постна от Конституцията. Ама не си го допрочел. Аз ти показах къде грешиш, ама ти като истински нахален гербер не си признаваш грешката и да се извиниш на аудиторията, не на мен. Мен обидите на тъпите гербери не ме засягат. И сега си измисляш някакви "международни" причини че не можело да има вот на недоверие. Само дето в Конституцията няма такива "международни" причини. И както се убедиха всички, Конституцията не е лъжица за устата на тъпите герберски калонки. Затуй и Тиквата уволни оня тъпак, който написа този тъп проект за "нова" конституция. По ясно признание за тъпотията "нова герберска конституция" нямаше как да се получи.


        А иначе на конкретния въпрос, как може да се иска вот всяка седмица, то е описано в Конституцията:

        Чл. 89.
        (1) Една пета от народните представители може да предложи на Народното събрание да гласува недоверие на Министерския съвет.
        Тоест, 48 народни представители от БСП във вторник могат да внесат вот на недоверие, той да се обсъди в сряда и съгласно Правилника на НС да се гласува 24 часа по-късно, тоест в четвъртък. И в другия вторник пак да се внесе нов вот по друга тема. И пак ... и пак.
        Само дето е безсмислено в това Народно събрание на герберски идиоти.
        ОСТАВКА!
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          За това ли става дума?

          Не знам за какво става дума. Както и е не разбрах, дали сам си е тръгнал или Радев го е уволнил.

          И малко ме интересува тая драма на някакъв чиновник дето нищо не зависи от него.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow

            Вместо да се извиниш за грешката си, ти продължаваш да нахалстваш. ...
            Къде видя грешка, чети пак,
            написъл съм, че е нужен нов повод/тема за нов вот.....

            Като бързаш да подскачаш, обясни сега как става за седмица вот на недоверие...
            цитирам пак : "gigow: Вот на недоверие може да се иска всяка седмица." (грешащия не съм аз)

            Щи подскажа, че и всеки месец не можеш да искаш такова нещо, поради едни международни причини....(та затуй януари е най удачен)
            Last edited by satz; 26.09.2020, 19:27.

            Коментар


            • Алекс, защо ме триете?

              Уточнявам нещо, кото съм повтарял многократно във форума.

              Под ПКП аз разбирам Прекрасна Кърджалийска Принцеса. За Председателя на НС мога да се произнасям само с уважение с при ползване н а суперлативи.

              Ако има други твърдения, т о съм бил несправедливо набеден.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                Пита ме какво прави на пленума или там конференция или как си го водят и ти казвам какъв е човека.

                От БСП е, да не се чудиш кво прави на мероприятия на БСП до другарката от левия ъгъл.
                Забравил съм подробности, но веднага след избирането си Радев ходи на някакво мероприятие на БСП и дори червенокосото му вице нещо г о гълча от трибуната. Смислово беше: Само да си позволите да забравите, кой ви номинира!

                За това ли става дума?

                От днешна гледна точка това е глупаво, унизително, неприемливо, пълна простащина. Спор няма!
                Имам спомен, че тогава го призовах чрез форума, да я натири в девета глуха.

                А т ибил ли си на место, в положение, в качество на пълен новобранец?
                Знам, че си младеж и не те знам, дали въобще си ходил в казармата.
                Ще ти разкажа нещо гадно, фекално!
                Във войската ни посрещнаха двама младши (сержанти). Единият беше долно и мръсно пернишко копеле (което после си го получи, за съжаление не от мен), а другиаят софиянец, който се опитваше да се прави на сериозен, но си беше майтапчия. Първата седмица всеки ден питаше: Новобранци, носите ли си го?
                Бях в пълно неведение, какво ни пита, но доколкото нямаше моментни лоши последици, игнорирах.
                Едва след като минаха 2 седмици, той обясни какво ни е питал.
                Питал ни е, дали си носим цивилното лайно!
                Сам той по-късно призна, че го е носил 10 дни. Аз го носих 1 седмица, но не си давах сметка за случващото се.
                Смисълът е: човек попаднал в тежък стрес, извънредна, непривична ситуация реагира по неспецифичен начин.


                Та така и с нашия президент. Още бил зелен, не е бил никакъв политик, но си е съвсем нормален, порядъчен човек, който съвсем по човешки иска да направи жест към някого, нещо, което му е направило добро.
                Онези го унижиха тогава, за което заслужаваха тояга по главата.
                Защо сего той е видимо близък с вицето си, откровено не знам!

                Вие, геппаджийте до такава степен сте затънали в мисъл, блян и лелеене за келепира, че сте забравили за съществуването н а елементарната човещина.

                Гепаджии!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                  Явно Конституцията на република България не е лъжица за устата на герберските селяндури.
                  бихте ли описали процедурата за "Вот на недоверие може да се иска всяка седмица."

                  ще я наречем "Gigowa процедура"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение



                    п.с.
                    у наше село на искащи вот недоверие за нещо различно от цялостна политика на правителство, им казваме дребнавци....

                    бихте ли описали процедурата за "Вот на недоверие може да се иска всяка седмица."
                    Явно Конституцията на република България не е лъжица за устата на герберските селяндури.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                      За разлика от тебе герберче, аз съм грамотен и не само чета, ами и разбирам, какво означава прочетеното. За разлика от тебе.

                      На СЪЩОТО основание не може да се иска вот на недоверие. Разбра ли бе!
                      Има и решение на Конституционния съд по тази тема. В него се казва, че ако вотът на недоверие е за ЦЯЛОСТНАТА политика на правителството, то вот на недоверие не може да се иска следващите шест месеца на никакво основание. Защото се счита, че цялостната политика покрива всички основания за вот.

                      Разбра ли бе гербер? Последният вот беше на тема "Корупция", така че нов вот може да се внвсе по всяко време и на всякакво основание с изключение на "корупция".

                      Хем не можеш да осмислиш едно елементарно изречение, пък хем си и нахален.


                      п.с.
                      у наше село на искащи вот недоверие за нещо различно от цялостна политика на правителство, им казваме дребнавци....

                      бихте ли описали процедурата за "Вот на недоверие може да се иска всяка седмица."
                      Last edited by satz; 26.09.2020, 18:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Ти знаеш, че принципно имам търпимост към теб и съм склонен на някакъв що-годе нормален разговор.
                        В тази връзка искам да споделя субективно, че горната теза ти се е получила на 50 % и обслужва главно емоцията ти!


                        Предлагам ти друг слоган. Той също е спорен и ужасно противоречив, но някак по-последователен.
                        Продължавай да повтаряш, че "БХ е автентичен десен хрисияндемократ и ви защитава от "комунистите"!
                        Пита ме какво прави на пленума или там конференция или как си го водят и ти казвам какъв е човека.

                        От БСП е, да не се чудиш кво прави на мероприятия на БСП до другарката от левия ъгъл.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          ндаааа :
                          "(3) Когато Народното събрание отхвърли предложението за гласуване на недоверие на Министерския съвет, ново предложение за недоверие на същото основание не може да бъде направено в следващите шест месеца."

                          невеж протестант май се обади.
                          Ми кат са борите за законност пУрчитетия тъз Коституция дааееева. (трябва ти нов скандал дИмек)

                          Или казваш, кво толко едно Активно Меруприятийце шъ спретнем....
                          За разлика от тебе герберче, аз съм грамотен и не само чета, ами и разбирам, какво означава прочетеното. За разлика от тебе.

                          На СЪЩОТО основание не може да се иска вот на недоверие. Разбра ли бе!
                          Има и решение на Конституционния съд по тази тема. В него се казва, че ако вотът на недоверие е за ЦЯЛОСТНАТА политика на правителството, то вот на недоверие не може да се иска следващите шест месеца на никакво основание. Защото се счита, че цялостната политика покрива всички основания за вот.

                          Разбра ли бе гербер? Последният вот беше на тема "Корупция", така че нов вот може да се внвсе по всяко време и на всякакво основание с изключение на "корупция".

                          Хем не можеш да осмислиш едно елементарно изречение, пък хем си и нахален.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                            Глупости. Вот на недоверие може да се иска всяка седмица. Не че има смисъл при тия тъпунгери в парламента. Визирам послушните маймуни от ГРОБ, идиото-патриотите и тъпаците на Магарешки.
                            ндаааа :
                            "(3) Когато Народното събрание отхвърли предложението за гласуване на недоверие на Министерския съвет, ново предложение за недоверие на същото основание не може да бъде направено в следващите шест месеца."

                            невеж протестант май се обади.
                            Ми кат са борите за законност пУрчитетия тъз Коституция дааееева. (трябва ти нов скандал дИмек)

                            Или казваш, кво толко едно Активно Меруприятийце шъ спретнем....
                            Last edited by satz; 26.09.2020, 18:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              Тоя си е човек на БСП

                              Радев се дистанцира от БСП, опитва се един вид да не изглежда много червен.
                              Ти знаеш, че принципно имам търпимост към теб и съм склонен на някакъв що-годе нормален разговор.
                              В тази връзка искам да споделя субективно, че горната теза ти се е получила на 50 % и обслужва главно емоцията ти!


                              Предлагам ти друг слоган. Той също е спорен и ужасно противоречив, но някак по-последователен.
                              Продължавай да повтаряш, че "БХ е автентичен десен хрисияндемократ и ви защитава от "комунистите"!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                вот за недоверие е възможен едва януари 21-ва.
                                Глупости. Вот на недоверие може да се иска всяка седмица. Не че има смисъл при тия тъпунгери в парламента. Визирам послушните маймуни от ГРОБ, идиото-патриотите и тъпаците на Магарешки.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X