IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Страната си е много добре. Човек трябва да е много голям некадърник, за да не успее да си изкарва хляба и да прогресира в тази икономическа обстановка. Само най-върлите лузъри и безделници са прегърнали червената лява идея, и са си въобразили, че като свалят власта, и върху главите им ще се изсипе рога на изобилието.

    Хей-така - мързелувам си аз 4 часа като портиер пред бариерата, защото съм некадърен за всяка една друга работа, и свалям съществуващата власт с надеждата, че новата власт със закон ще позлати всички портиери и всички некадърници, неспособни да си намерят друга по-квалифицирана и по-високо платена работа.

    Истината е, че каквато и нова власт да дойде, некадърниците пак ще си останат некадърници, а лузърите - лузъри.
    Да за крадци измамници и простаци с измислени университети и купени дипломи страната е о кей

    Коментар


    • 20| 3246 |27.10.2020
      Цвета пак доказа, че е ПКП – кани наблюдатели за изборите в нарушение на два закона

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Алтернативата ми харесва повече:
        ти да се заразиш, и като те закарат в отделението за реанимация, да кажат:
        "Късно е, няма повече лекари и свободни легла, дори и в коридорите
        И да
        ти се иска да живееш, но да не ти остава повече време
        Чудесна работа, алекс!

        Когато в прав текст ти пожелават смърт, обидните думи в отговор не значат нищо!
        Вие, алекс, очевидно имате дълбоки дефицити при оценка на йерархията на житейските и човешките ценности.
        иЗПОЛЗВАЙТЕ СЛУЧАЯ, ЧЕ СЪМ ВИ ОБЪРНАЛ ВНИМАНИЕ, ПЪК ВЗЕМЕТЕ И ВНЕСЕТЕ КРАЙНО НЕОБХОДИМИ КОРЕКЦИИ в оценките и нагласите си!

        В случая цитирам отново лицето основно поради друга причина, той е известен безчестник и мръсник, всеки момент ще изтрие написаното и после ще твърди, че няма такова нещо!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          .....
          Погледнете какво става в страната, погледнете света!...
          Страната си е много добре. Човек трябва да е много голям некадърник, за да не успее да си изкарва хляба и да прогресира в тази икономическа обстановка. Само най-върлите лузъри и безделници са прегърнали червената лява идея, и са си въобразили, че като свалят власта, и върху главите им ще се изсипе рога на изобилието.

          Хей-така - мързелувам си аз 4 часа като портиер пред бариерата, защото съм некадърен за всяка една друга работа, и свалям съществуващата власт с надеждата, че новата власт със закон ще позлати всички портиери и всички некадърници, неспособни да си намерят друга по-квалифицирана и по-високо платена работа.

          Истината е, че каквато и нова власт да дойде, некадърниците пак ще си останат некадърници, а лузърите - лузъри.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Може и да не се заразите, но, когато дръпнете пердето, няма да ви се иска да живеете
            Политически и икономически последици от реализиране на хипотезата от статията?
            Очакват се задълбочени и пространни изложения
            !
            Алтернативата ми харесва повече:
            ти да се заразиш, и като те закарат в отделението за реанимация, да кажат:
            "Късно е, няма повече лекари и свободни легла, дори и в коридорите
            И да
            ти се иска да живееш, но да не ти остава повече време

            Коментар


            • Преди 2 дни - един от изявените микробилози, инфекционисти и имунолози на България, г-н Матеев, самоуверено ме засече, че поредният ПСР на БХ бил направен заради появили се симптоми в последните 24, вероятно 48 часа.
              Той въобще не беше разбрал ироничния подтекст на моето послание (уж въпрос, де), та се наложи да го обяснявам, което прави цялото упражнение идиотско, но така е с геппаджиите - на тях трябва да им се обяснява. Е, те продължават да н е разбират, но обяснението така или иначе не се губи, то се подразбира.
              Аз пиша много, а многото писане е идеалната среда и предпоставка да те хванат в издънка, разсеяност, формални грешки и др.
              Доколкото това се отдава трудно на гаппаджиите, те четат един от друг смахнатите си умозаключения и ги използват като ФАКТИ, с които да ме атакуват. Направо човешка трагедия!

              ИДИОТИИИИ - аз не съм проблем!
              Мен утре много лесно може да ме няма!

              Погледнете какво става в страната, погледнете света!

              Вземам повод от едно много непосредствено и много човешко "изригване" от страна на шефа на Пирогов - проф. Балтов, който виждайки и осъзнавайки, че ръководената от него болница е близо до ръба, откъдето нататък ще и е трудно да с и върши работата, каза ядно и буквално в края на миналата седмица, визирайки вируса: Няма начин това да не е пипано!

              Кой и защо има интерес да пипне този вирус?!

              Ето това е сериозен въпрос, който заслужава внимание, а не геппаджиите да впрегнат шест полка войска, че да преследват един войн

              Може и да не се заразите, но, когато дръпнете пердето, няма да ви се иска да живеете

              Политически и икономически последици от реализиране на хипотезата от статията?
              Очакват се задълбочени и пространни изложения!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Подкрепата ще си остане, но настоятелно предлагам да калкулирате в сметката огромните суми, които ще се наложи да плати бюджета за да възмезди направените вече разходи в посока ХУАВЕЙ!
                Това твърдение откаде си го изсмукахте? Колеги от форума казват, че сте нормален. Ако приемем становището им /с множество резерви/, единственото обяснение за поведението ви остава, че сте ниско-бюджетен комуниститески трол.

                Коментар


                • Както вече ви информирах преди часове:


                  Тръмп и Байдън събират мощни адвокатски екипи за възможна съдебна битка

                  Коментар


                  • Скандален сърбин и офицери от ЦРУ купуват Нова телевизия

                    Преди няколко дни споделих информация и анализ по повод на медийната среда, от което можеше да се извади заключение, че в резултат на ред особености (основно собственост и упражняване на влияние), може да се очаква мощна подкрепа от 3-те най-големи ефирни телевизонни канала К1, БТВ, НОВА за геппс.

                    В интерес на истината, тогава още не знаех, че дю дилиджънса на НОВА тече от месеци и изхождах от предположението, че това тепърва предстои да се договаря и върши. А това е много трудоемка работа.


                    Допълнително не можеше да имаме ни най-малка представа, че БХ така самоотвержено и мощно ще се втурне в покрепа на ЧИСТОТО 5 Г, без дори да провери за евентуалните последици.
                    Българските оператори вече са похарчили стотици милиони във валута за технология и оборудване от ХУАВЕЙ.
                    Подкрепата ще си остане, но настоятелно предлагам да калкулирате в сметката огромните суми, които ще се наложи да плати бюджета за да възмезди направените вече разходи в посока ХУАВЕЙ! Иначе ще има бесни телевизионни канали и насъскани журналисти, а това очевидно, че е недопустимо в предизборна обстановка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Начев, признавам че сбърках в препоръката си към теб.
                      Не трябваше да спираш хапчетата.
                      Да, тьжна картинка Загубихме един рядьк екземпляр - слагаше запетайките точно кьдето им е мястото

                      Коментар


                      • България

                        "Сурват държавата по наклонената плоскост подобно на Виденов." Дано не е вярно.



                        Европа

                        Георги Господинов за Ковид, миналото и края на бъдещето

                        Господинов е един от почетените с внимание от страна на културното острие на геппа - В. Рашидов.
                        Нали помните кой е Веждата - от главен Мултак на Републиката, какъвто беше произведен някога, сега е председател на културната комисия в Парламента и се е кандидатирал за поста Главен Простак.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          .. тегава работа,
                          Остави ги тия двамата Не безсмислени, а безмозьчни

                          Коментар


                          • Начев, признавам че сбърках в препоръката си към теб.
                            Не трябваше да спираш хапчетата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              Боко е комунист, а ти го фаворизираш срещу някаква ефирна "конкуренция" в лицето на БСП... Те са от едната страна на барикадата.

                              Не ти се получават "обясненията"... , но ти продължавай да ни омайваш. Истината е доста по-различна.
                              Тук май си 100 % прав ......
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Лично аз нямам нужда от защита. Ще трябва към някой друг да се обърнеш.


                                По въпросът за каузите работата е друга.
                                Както съм казвал, ако изобщо моето може да се нарече кауза, то е никога повече бсп и израстъците им на власт. Аз съм техен враг. Всичко останало е допустимо.
                                Но и това съм го казвал много пъти. Баси, дори кучето на съседа научи от първия път къде да дойде за да го почерпя, а тук требва да пишеш, да обясняваш, пак да пишеш, пак да обясняваш... тегава работа,

                                Боко е комунист, а ти го фаворизираш срещу някаква ефирна "конкуренция" в лицето на БСП... Те са от едната страна на барикадата.

                                Не ти се получават "обясненията"... , но ти продължавай да ни омайваш. Истината е доста по-различна.

                                Пари, служба, яхтено пристанище...

                                Коментар

                                Working...
                                X