IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има една кака в Америка Александра Кортес - много интересна птица.
    Дано сега не бъркам името и, че карам само на спомени, а всичките ми чекмеджета са пълни с информация и често се случва нещо да изпадне
    Намерете си инфо и прочетете.

    По американските стандарти тя е твърде лява (естествено, демократка), някои не се свенят да я именуват комунистка.
    В релативиращия свят вече всичко е загубило значение и смисъл. Първи пострадаха думите! Те се превърнаха в нещо като особена подредба на фонетични знаци, с които субектът пее обидни тиради-песни на опонентите си.

    Смисъл няма, но е обидно!

    Сега прочетох писаниците от вчерашния ден и днес. Днес на мушката на обидите сме били съни, 4ичо и аз.
    Дано и останалите са претръпнали, защото аз като чуя вече обиди и се чувствам горд, че съм си свършил хубаво работата.
    Какъв ли не съм бил - копейкаджия, кУманиз, трол, да не говорим за пу(Й)чицата, мръсника, гадта и кво ли не още.

    Странно, всички обиждачи иначе се пишат за демократи (включително в тесен смисъл - привърженици на ДП на САЩ. Точно тук Факи беше голямата изненада и даде глас за Тръмп), обаче въобще не могат да наредят правилно смислите в главите си поради злоупотреби с обидна фонетика.

    Аз през последно време неколкоклатно съм развивал теорията за белия, хетеромъж, който е обявен за най-голям враг на системата.
    Включително и през последните дни пак говорих за това.
    Тук се връщам в началото на този постинг и напомням за А. Кортес. Те с каката К. Харис са си лика прилика и първи политически дружки.

    За голяма моя изненада - ето отнови отнейде иде знак: Днес има публикация в Гласове - любимото кУманизно издание на Барбата:

    Камала Харис - оръжие срещу белия хетеросексуален мъж от народа

    Това не го казвам аз - някакво франсе го казва, чието име не познавам.

    Либерастунгели, ще излезе накрая, че Крадецът вика - дръжте Крадеца!
    И всички сте на заплата в Новия Комунистически интернационал,
    Или алтернативно в Интернационала на глупаците!

    Коментар


    • Просто предишния модел на държавно устройство в по голяма степен отговаряше на интересите на Родината ни! Аз предлагам на пиндо трубадурите да сравнят успехите на България по времето на Бай Тошо и по времето на така наречената Демокрация, в образованието, здравеопазването, спорта, киното, изкуството, литературата, музиката, икономиката, селското стопанство, качеството на храните

      Златна съветска музика!

      Свиридов - Время, вперед! (Georgy Sviridov - Time, forward!)
      https://www.youtube.com/watch?v=B8r7iF39fx4

      Коментар


      • Последно, Демокрацията е власт на Мутрата така ли? Аз си мислех, че Демокрацията е власт на подлеца, на лицемера, на крадеца, на лъжеца, на посредствения, на малоумника и т.н.

        Спомням си една мисъл на Маркус Волф, Човека без лице, честно служил на немския народ, който казва че: Насилието, което упражнява капитала е много по-жестоко и цинично от насилието на държавата. Е живяхме при насилието на държавата, имаше ограничения за придвижване, цензура. Но бяхме умни, здрави, морални и добродетелни... Народа благоденстваше и живя Златен век при Бай Тошо!

        За насилието на капитала, мисля че всичко е казано, но с две думи... Това е насилие НАД НАРМАЛНОСТА!!!

        Коментар


        • Част от един мой постинг изчезна, после мистериозно пак се появи.
          Не знам какво става!
          Всъщност, все ми е тая!
          Събота вече е време за песни!




          Това не е единствената песен!
          Ето друга:

          ”Песен за Банкя”

          В Барселона има къща и какво от това,
          Само в Банкя той се чувства като у дома!
          В чекмеджето - кюлче злато, шкафа - пистолет,
          Пачки евро под кревата, истински аскет!
          Last edited by nachev; 14.11.2020, 19:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение


            от тия пенсионери почва да ми се повръща вече и да ме хващат бесовете и мен че и нагли бахти бабичките и старчоците
            ще кажеш че живота им е супер ценен и с нещо допринасят за благото и просперитете на държавата

            вече почвам да си мисля че всичко го правят нарочни и умишлено - дъртите пенсионери да ги пазим дет от тях полза вече никаква, а младите дето работят и изкарват парите и децата ни да бъдат застрашени и да се заразяват ???
            противопоставянето на малцинства, на различни обществени групи по различен признак е удобен инструмент за пренасочване на гнева
            но и идеята за по-успешно заразяване също не е за изключване

            Коментар


            • Имхотеп, за кое от 2те твърдения имаш изличени спомени?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Днес тиквоидиотите ми идват в повече....

                1.Отивам в магазина в 15ч - забранено за младежи ..Супера празен, но пускат само пенсионери.
                Идеята беше ( според мен ) да се осигурят коридори ( щандове, каси ) само за пенсионери...Да ама не.. Назад до дома....
                Отидох пак в 18 ч....Тъпканица и никакво растояние не може да се спази....Напрежение във въздуха и вирусно натоварване Простотии...
                2.Пия си питието преди малко и чувам - магистралата до Драгоман пусната само преди 10 дни в ремонт ( функционално усъвършенстване....) Да ева и мръсните крадливи тикви....Не шкафчета а гардероби със злато и кинти искат да натрупат.
                Мутри сбогом! Няма вече шкафчета, кюлчета...

                Пусни си песента през този линк (нямам ФБ), ще ти поолекне на душата!
                Като усетя, че ми прикипява, почвам да си пея колкото глас държи:


                Хайде стига вече,
                Времето изтече,
                Махайте се, мутри,
                Хайде още утре!
                С викане, скандиране и всеки ден протести,
                Народът се приготвя да ви го намести!

                Много млади хора връщат се обратно,
                Никой не им плаща,
                Мразят ви безплатно,
                Искат в затвора да ви идваме на гости,
                Всички сте такива - кърджалийски прости!

                Няма вече шкафчета, кюлчета,
                Бойко и каскета са мафия,
                Айде да ви нема,
                Мутри, мутри сбогом!
                Last edited by nachev; 14.11.2020, 19:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Имхотеп, друго не разбирам
                  Как е възможно да твърдиш, че един човек е най-достойният да бъде премиер и да го наричаш "бай хуй"
                  Вярна на партийните традиции, а?
                  Да си излъжем, пък те да се оправят.

                  Кажи Съни, къде и кога съм твърдял подобно нещо?
                  ПП
                  Виждам и чичето в надал вопъл в същия стил, което никак не ме учудва,
                  Last edited by Имхотеп; 14.11.2020, 19:21.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Имхотеп, друго не разбирам
                    Как е възможно да твърдиш, че един човек е най-достойният да бъде премиер и да го наричаш "бай хуй"
                    Съни, мила, ти просто не си разбрала!

                    Когато казва "БХ", Факи има предвид Бойко Хубавеца
                    Може би е редно да ме попиташ, откъде знам?
                    Истината е, че н е знам по безспорен и категоричен начин, но се случи така, че преди два дни с Факи се оказахме за първи път на едно мнение по един въпрос и доколкото аз използвам БХ в смисъл Бойко Хубавеца, просто вече не мога да изключа тази хипотеза

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Днес тиквоидиотите ми идват в повече....

                      1.Отивам в магазина в 15ч - забранено за младежи ..Супера празен, но пускат само пенсионери.
                      Идеята беше ( според мен ) да се осигурят коридори ( щандове, каси ) само за пенсионери...Да ама не.. Назад до дома....
                      Отидох пак в 18 ч....Тъпканица и никакво растояние не може да се спази....Напрежение във въздуха и вирусно натоварване Простотии...
                      2.Пия си питието преди малко и чувам - магистралата до Драгоман пусната само преди 10 дни в ремонт ( функционално усъвършенстване....) Да ева и мръсните крадливи тикви....Не шкафчета а гардероби със злато и кинти искат да натрупат.

                      от тия пенсионери почва да ми се повръща вече и да ме хващат бесовете и мен че и нагли бахти бабичките и старчоците
                      ще кажеш че живота им е супер ценен и с нещо допринасят за благото и просперитете на държавата

                      вече почвам да си мисля че всичко го правят нарочни и умишлено - дъртите пенсионери да ги пазим дет от тях полза вече никаква, а младите дето работят и изкарват парите и децата ни да бъдат застрашени и да се заразяват ???
                      Last edited by Асо Пика; 14.11.2020, 19:08.

                      Коментар


                      • Днес тиквоидиотите ми идват в повече....

                        1.Отивам в магазина в 15ч - забранено за младежи ..Супера празен, но пускат само пенсионери.
                        Идеята беше ( според мен ) да се осигурят коридори ( щандове, каси ) само за пенсионери...Да ама не.. Назад до дома....
                        Отидох пак в 18 ч....Тъпканица и никакво растояние не може да се спази....Напрежение във въздуха и вирусно натоварване Простотии...
                        2.Пия си питието преди малко и чувам - магистралата до Драгоман пусната само преди 10 дни в ремонт ( функционално усъвършенстване....) Да ева и мръсните крадливи тикви....Не шкафчета а гардероби със злато и кинти искат да натрупат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Само един е разказът по тази картинка:
                          България преди - при
                          реалния социализъм създаде толкова ненормални управляващи и население,
                          че от 1989 до днес те си създадоха
                          най-уродливата "държава" в Европа,
                          а 2 500 000 нормални граждани я напуснахи се размножават в цивилизовани държави.
                          Някои от
                          ненормалните заминаха за Германия и от там пускат във форума картинки като горната


                          Коментар


                          • Имхотеп, друго не разбирам
                            Как е възможно да твърдиш, че един човек е най-достойният да бъде премиер и да го наричаш "бай хуй"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              Много силен, смазващ филм. Въпросите са повече от отговорите
                              Но ми се е запечатала финалната сцена със Сандра Бълок сред метежниците и думите "Когато пътят е окалян, трябва да прокараш нов"
                              /Нашето мото е Криза/

                              Много добър, друг стар филм в тази тематика е "Да разлаеш кучетата"
                              https://24box.bg/watch/да-разлаем-ку...8illUZW4w.html
                              Ти за Пеевски разкажи, нещо манипулативно, например че БХ го е предложил за шеф на ДАНС навремето

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                                Our Brand is Crisis?

                                Pipbel, това е коментара ми за цитирания от теб текст.
                                Мисля, че го свързвам с този филм.
                                Не знам дали сте го гледали скоро.
                                Заслужава си, най-малкото заради Сандра Бълок.
                                Много силен, смазващ филм. Въпросите са повече от отговорите
                                Но ми се е запечатала финалната сцена със Сандра Бълок сред метежниците и думите "Когато пътят е окалян, трябва да прокараш нов"
                                /Нашето мото е Криза/

                                Много добър, друг стар филм в тази тематика е "Да разлаеш кучетата"
                                https://24box.bg/watch/да-разлаем-ку...8illUZW4w.html

                                Коментар

                                Working...
                                X