IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    То, и народът си го е казал: "За тая работа - ред няма!"

    Ако ти е сложно да го разбереш, това е Божа работа: не се знае, ти може да си с другия крак... знаеш къде...

    ...................................

    Днес се открива ски-сезонът на "Витошко лале". Па, обадИ се отнякъде, да се видим по на кафе, "младежо"!

    На маратона на Витоша така и не се обади! Снимки поне от Черни връх да беше пуснал тук... Знаем, че си "младеж" и, че не си с единия крак... знаеш къде...
    факю нали е в калифорния, какво витошко лале, какъв маратон

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      То и на зелените чорапи им е най-добре при БХ ама срамежливо се дърпат.

      Ако аз съм на мястото на БХ няма да участвам заедно с партията си в новите избори.Една победа на ГЕРП е кауза пердута,най-вероятно ще бъде
      последвана от масово недоволство и размирици.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Еми на седемдесе години е, с единия крак... знаеш къде...

        То, и народът си го е казал: "За тая работа - ред няма!"

        Ако ти е сложно да го разбереш, това е Божа работа: не се знае, ти може да си с другия крак... знаеш къде...

        ...................................

        Днес се открива ски-сезонът на "Витошко лале". Па, обадИ се отнякъде, да се видим по на кафе, "младежо"!

        На маратона на Витоша така и не се обади! Снимки поне от Черни връх да беше пуснал тук... Знаем, че си "младеж" и, че не си с единия крак... знаеш къде...

        Коментар


        • ОК, разбирам.

          Бъдете здрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Не се сетих, че си фен на Светльо.

            Ще ви вземат веднага в ГЕРБ, със Светльо. Губят им се много гласове, а на Светльо - предполагам и на теб - ще ви е все едно. При Боко ще бъдете най-добре.
            То и на зелените чорапи им е най-добре при БХ ама срамежливо се дърпат.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


              Не се сетих, въпреки, че имам приятел, който е голям фен на Франк Синатра и все пак си умира от кеф да се забавлява с тая песен. (подозирам, че е istp)
              Занеш ли какви им са типовете на Светльо и Славчо ?!

              Не се сетих, че си фен на Светльо.

              Ще ви вземат веднага в ГЕРБ, със Светльо. Губят им се много гласове, а на Светльо - предполагам и на теб - ще ви е все едно. При Боко ще бъдете най-добре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Очаквах, че с това ще ги поздравиш:
                https://youtu.be/eYfOYx1G2zU
                или си им го запазил за след изборите..?

                Не се сетих, въпреки, че имам приятел, който е голям фен на Франк Синатра и все пак си умира от кеф да се забавлява с тая песен. (подозирам, че е istp)
                Занеш ли какви им са типовете на Светльо и Славчо ?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Поздрави за всите славунчовци от най-добрия - https://www.youtube.com/watch?v=R1NucpWTAVk
                  ps. като ще е чалга поне да е яка
                  Очаквах, че с това ще ги поздравиш:
                  https://youtu.be/eYfOYx1G2zU
                  или си им го запазил за след изборите..?

                  Коментар


                  • Христо Г. Данов


                    За теб, мили роде



                    Избрани статии, спомени и писма на големия български възрожденец и просветител по случай

                    150[192---кор.моя]години от рождението му.


                    Що правят хората, а що правим Ние?


                    '....А що правим и как сме ние в това отношение?

                    Ние, захласнати в своите частни интереси и омаяни от междуособните ни кавги и крамоли, оставяме не часове, но и цели години да изветряват, без да поработим нещо за нашия напредък. У нас всичко добро пропада във вражди, наместо да се върши работа. Ето отгде ние нищо не знаем, нищо не можем и нищо нямаме.

                    Заради това днес всичкий образован свят държи нашия български народ за най-последен в Европа!

                    А това, за жалост наша, наистина си е тъй..."""
                    Last edited by vanevski; 14.01.2021, 17:36.
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Ами имай го де, никой не ти пречи
                      Въпреки, че имам значимо като вероятност предположение за това кой ще спечели, без да гласувам, ще ви гледам сеира.
                      2 в 1 - хем зрелище, хем Щото ми се плаща да не гласувам
                      Поздрави за всите славунчовци от най-добрия - https://www.youtube.com/watch?v=R1NucpWTAVk
                      ps. като ще е чалга поне да е яка
                      Ако си договорил и кебапчета, донеси в Кръчмата, че мезето на привършване.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Разбираш от написаното, колкото да го обезсмислиш. Май освен единственото което сам си милиш, не осмисляш казаното от другите. С нещо ми наподобява "деменцията" на чичо ми. Много ме боли за него. Бодър е и храбър, но едно и също си намила с месеци, без дори опит за отиване към някаква здравословна промяна
                        Еми на седемдесе години е, с единия крак... знаеш къде...
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          С хиляда зора, най после чухме и твоят фаворит...

                          Да не би тактиката ви да е - търсене на ракета-носител? Потърсете я в ГЕРБ! Всеки глас там ще бъде от значение! И, когато (АКО) спечелите - Светльо ще те лансира за някое министерско кресло! Сигурен съм!

                          (последен въпрос - за ракетата-носител, че мисията ти наистина страда, а Господ вижда всичко!)
                          С Господ сме по-добри приятели, отколкото предполагаш. Кръстът не е лек, не се коси за него
                          Last edited by precakanoto; 14.01.2021, 14:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Въпреки, че имам значимо като вероятност предположение за това кой ще спечели, без да гласувам, ще ви гледам сеира.
                            2 в 1 - хем зрелище, хем Щото ми се плаща да не гласувам

                            С хиляда зора, най после чухме и твоят фаворит...

                            Да не би тактиката ви да е - търсене на ракета-носител? Потърсете я в ГЕРБ! Всеки глас там ще бъде от значение! И, когато (АКО) спечелите - Светльо ще те лансира за някое министерско кресло! Сигурен съм!

                            (последен въпрос - за ракетата-носител, че мисията ти наистина страда, а Господ вижда всичко!)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Разбира се, че ще гласуваш за по-креативния!

                              Да ти имам избора!
                              Ами имай го де, никой не ти пречи
                              Въпреки, че имам значимо като вероятност предположение за това кой ще спечели, без да гласувам, ще ви гледам сеира.
                              2 в 1 - хем зрелище, хем Щото ми се плаща да не гласувам
                              Поздрави за всите славунчовци от най-добрия - https://www.youtube.com/watch?v=R1NucpWTAVk
                              ps. като ще е чалга поне да е яка
                              Last edited by precakanoto; 14.01.2021, 14:18.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Ти си в некъв свят химерен дето нема обяснение.
                                всъщност не знам, допускам, че може да има обяснение от ескперти в област, която не познавам добре.
                                Аз не мога.. Признавам, че не съм в състояние да инициирам някакво развитие на мисълта ти, пък няма нужда да тролим в повече от необходимото и форума. Още по-малко да си губиш времето с мен - А и не искаме да ти пречим да флудиш за Слави (със или без заплащане )
                                Според мен обаче Светльо Витков е по-креативен

                                Разбира се, че ще гласуваш за по-креативния!

                                Да ти имам избора!

                                Коментар

                                Working...
                                X