IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Gerasim_Burgaski;n3711650
    русофили ? нещо ?[/QUOTE]

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      https://www.facebook.com/inyanshared...75431033846580 Нарушаваме правата на хората и им взимаме парите за това
      световно НЕИЗВЕСТЕН полицай

      друга шитня ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Не е в рубли - следователно е невярно

        С рейтинга путински също ще има негативна връзка средното благосъстояние....
        +1
        и не е в акции на Газпром
        ХХАХАХХАХАХАХАХХАХА

        Коментар


        • https://www.facebook.com/inyanshared...75431033846580 Нарушаваме правата на хората и им взимаме парите за това

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
            [ATTACH=CONFIG]n3711651[/ATTACH]


            русофили ? нещо ?
            Не е в рубли - следователно е невярно

            С рейтинга путински също ще има негативна връзка средното благосъстояние....
            Last edited by satz; 04.02.2021, 09:54.

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	16473146_1450531711623499_7075888721839362186_n.jpg
Views:	1
Size:	60.7 КБ
ID:	3711651



              русофили ? нещо ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                marko не е агент-има си профилите - лесен за проследяване
                другите малко повече отне да се намерят
                Какво ти е трудно да ме проследиш бе? Аз да не съм трол, като тебе? Аз съм тук с името си, с местоживеенето си, с професията си, с историята си. От 12 години съм в този форум и почти в никой друг. Въпреки че има двайсетина пъти да съм писал и в други форуми.
                А ти си типичен ТРОЛ. Регистриран през 2011та година, а първи постинг през 2020та. Същият модел като другия трол, дето оня ден ме обвиняваше, че не разбирам руски, а той бил учил няколко години в Русия и познавал руснаците.
                А може това да си пак ти. Много сте сходни като писане и изобщо като поведение.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                  Директорът на Ив Роше действително подаде сигнал, но жалба, която инициира наказателно производство не е тъждествено на присъда. Официалното становище на компанията е, че вреда няма.


                  Ъхъ...... Ив Лоше подали жалба че са измамени пък после обяснили че да всъщност били на печалба......не знам от де ви събират такива облили.....
                  Last edited by X_Y; 04.02.2021, 08:50.
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                    ...........................................

                    Официалното становище на компанията е, че вреда няма.
                    би ли ми обяснил, що ще подава жалба, като няма вреди...?
                    Може би за реклама...или има свободно време и пари за адвокати ?
                    Last edited by X_Y; 04.02.2021, 08:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Нали сте от една партия,защо го разследваш?
                      корнелия така иска

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        Абсолюти глупости.

                        Нахални има две криминални присъди. Скоро ще има трета за клевета и четвърта за незаконно финансиране от чужбина и отклоняване на средства към лични сметки.

                        По делото по което страна е Ив Роше ....това е частно дело и сигнал е подаден именно от фирмата. По него са осъдени двамата с брат му , които между другото е лежал 3,5 години . Нахални странно защо тогава се е отървал условно.....
                        Директорът на Ив Роше действително подаде сигнал, но жалба, която инициира наказателно производство не е тъждествено на присъда. Официалното становище на компанията е, че вреда няма.
                        Last edited by X_Y; 04.02.2021, 08:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                          Когато някой коментира някаква тема, най-малко трябва да знае за какво говори, т.е. да има съответната компетентност. Ако говориш руски и си юрист, евентуално можеш и да разбереш за какво става въпрос. Тъй като и говоря руски, и съм юрист, т.нар. дело "Ив Роше" ми е известно. В основата му е договор между компания, собственост на Олег Навални и френската фирма. Тоест, още изначално Алексей Навални няма нищо общо с този казус. Компанията на Олег Навални сключва договор с Ив Роше, по силата на който предоставя логистични услуги срещу заплащане. Договорът е изпълнен, като и двете страни са изпълнили това, за което са се ангажирали. По време на съдебното следствие, т.е. разглеждането на делото в съда, компанията Ив Роше представя одит за времето на договора, според който френската компания не е понесла загуби от този договор. Нещо повече, данните от този доклад сочат, че компанията е спестила между 5 и 10% разходи. Въпреки това, двамата братя са осъдени. След осъждането, Навални води дело срещу Русия в Европейски съд по правата на човека / ЕСПЧ /. Решението на този съд, което е задължително за Русия, която е член на Съвета на Европа, е, че не е налице състав на престъпление. Това с думи прости означава, че подсъдимите са съдени за престъпление, което не същестувава съгласно УК РФ / тази абревиатура означава Наказателен кодекс на Руската федерация /. Разбира се, тук има коментари от хора, които нито знаят руски, нито пък практикуват наказателно право, които твърдят, че това решение сочи за нарушена процедура, но тези хора са редки и некомпетентни тъпанари, които нито говорят руски, нито са юристи, нито пък са чели това решение.
                          Русия е признала това решение, като е платила почти 80к евро на братя Навални. Тоест, хем признава, че двамата са осъдени за престъпление, което не съществува, хем провеждат в изпълнение условната присъда на Навални по това дело. Тук коментара е излишен, защото изобщо не става въпрос за право, а за политика
                          Абсолюти глупости.

                          Нахални има две криминални присъди. Скоро ще има трета за клевета и четвърта за незаконно финансиране от чужбина и отклоняване на средства към лични сметки.

                          По делото по което страна е Ив Роше ....това е частно дело и сигнал е подаден именно от фирмата. По него са осъдени двамата с брат му , които между другото е лежал 3,5 години . Нахални странно защо тогава се е отървал условно.....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                            Съгласен съм. Не съм запознат с делото. Идеята ми беше, че след като не изпълни задължението си от присъдата подлежи на санкция. Но явно присъдата е била отпаднала. ОК, дано го пуснат човека.
                            Твърдението, че не е изпълнил задълженията си във връзка с условната присъда е невярно. До месец август се е явявал винаги при призоваване. След това в състояние на кома беше транспортиран до Германия. Неговият адвокат разполага с удостоверение, че правораздавателните органи в Русия са уведомени, за това, че осъдения е в германска болница. В руската прокуратура е входирано и заявление от Навални / след като излезе от кома /, в което той посочва адрес за призоваване в Германия. При международното правно сътрудничество съществуват различни способи за призоваване - молба за правна помощ, европейска заповед за разследване и пр. Можеш да бъдеш призован и чрез съответната Дирекция за международно полицейско сътрудничество. У нас това е ДМОС към МВР. В тази връзка, германските власти твърдят, че не са получавали призовка за Навални. А след, като не е призован, как точно е нарушил условията на изпитателния период? Ще ти припомня един друг случай. Преди година в Берлин беше убит чеченец, а извършителя беше задържан. Оказа се руснак, свързан със службите. На срещата в Париж между Макрон, Меркел, Путин и Зеленски руския президент каза, че Русия е поискала от Германия неговата екстрадиция, но не е получила отговор. Тогава Меркел каза, че ще провери в Министерство на правосъдието защо не е изпратен отговор на Русия. А след една седмица се оказа, че в германското министерство на правосъдието не е постъпвало искане за екстрадиция.

                            Общо взето, или лъжат в Германия, или в Русия. Същото е и за случая с Навални. Сам прецени на кой да вярваш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение
                              Когато някой коментира някаква тема, най-малко трябва да знае за какво говори, т.е. да има съответната компетентност. Ако говориш руски и си юрист, евентуално можеш и да разбереш за какво става въпрос. Тъй като и говоря руски, и съм юрист, т.нар. дело "Ив Роше" ми е известно. В основата му е договор между компания, собственост на Олег Навални и френската фирма. Тоест, още изначално Алексей Навални няма нищо общо с този казус. Компанията на Олег Навални сключва договор с Ив Роше, по силата на който предоставя логистични услуги срещу заплащане. Договорът е изпълнен, като и двете страни са изпълнили това, за което са се ангажирали. По време на съдебното следствие, т.е. разглеждането на делото в съда, компанията Ив Роше представя одит за времето на договора, според който френската компания не е понесла загуби от този договор. Нещо повече, данните от този доклад сочат, че компанията е спестила между 5 и 10% разходи. Въпреки това, двамата братя са осъдени. След осъждането, Навални води дело срещу Русия в Европейски съд по правата на човека / ЕСПЧ /. Решението на този съд, което е задължително за Русия, която е член на Съвета на Европа, е, че не е налице състав на престъпление. Това с думи прости означава, че подсъдимите са съдени за престъпление, което не същестувава съгласно УК РФ / тази абревиатура означава Наказателен кодекс на Руската федерация /. Разбира се, тук има коментари от хора, които нито знаят руски, нито пък практикуват наказателно право, които твърдят, че това решение сочи за нарушена процедура, но тези хора са редки и некомпетентни тъпанари, които нито говорят руски, нито са юристи, нито пък са чели това решение.
                              Русия е признала това решение, като е платила почти 80к евро на братя Навални. Тоест, хем признава, че двамата са осъдени за престъпление, което не съществува, хем провеждат в изпълнение условната присъда на Навални по това дело. Тук коментара е излишен, защото изобщо не става въпрос за право, а за политика
                              Мечтая си за светлото бъдеще, когато само умни, възпитани и образовани българи като теб ще пишат тук
                              А подлите русофоби, наричащи себе си "русофили" ще са завряни там дето им е мястото
                              Last edited by barbaron; 03.02.2021, 20:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Оказва се че по-надоле плещиш като обикновен руски трол.
                                О, каква изненада!
                                Не "като обикновен руски трол."
                                а като "твърде подъл негодник и руски трол"

                                Коментар

                                Working...
                                X