IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
    Дубрутру. Когато някой пише, че ЕС е недоносче, то е време да осъзнае за кого работи позицията му
    Пак си в грешка ...ДПС може да бъдат упрекнати в много неща / обръчи , клиентилизъм, задкулисни сделки и т.н. / но не и за про-европейската ориентация. По темата за ЕС са ЗА последователно от самото начало........

    Не мисля че някоя от големите партии в България е против ЕС .....може да има някоя против НАТО но не е много сигурно щото приказки много но действия нула.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Ще гласуваш за коалицията на протеста "Изправи се -Мутри вън-Татяна Дончева",там са най-яките протестъри срещу статуквото.
      Хахаха.....Дончева. В тази точно нулево доверие. Бори се само за постове ...... нищо друго не я вълнува.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • https://www.standartnews.com/parlame...ev-450250.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
          ..M да са и депесарски защитник станах.......
          Дубрутру. Когато някой пише, че ЕС е недоносче, то е време да осъзнае за кого работи позицията му

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Гигов съгласен съм.Не мога да разбера обаче за кого да гласувам.На първо четене съм склонен да дам шанс на Борис Бонев от Спаси София.Иска ми се направи партия Спаси България но той не го прави.Тия другия съм ги евал сичките едни и същи мазни крадливи измамници.Та питам кажи за кого да гласувам.Да знаеш Слачво съм го евал още 1981г.
            Ще гласуваш за коалицията на протеста "Изправи се -Мутри вън-Татяна Дончева",там са най-яките протестъри срещу статуквото.
            Last edited by Grosss; 08.03.2021, 10:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power

              Aз не изказвам мнение.Надявам се да разбереш.Питам щото досега никой не ми отговаря конкретно за кого и защо за него.Всеки вика гласувай.Е аз пак питам за кого.Тва с гаджето е плод на въображението ти...ти идея нямаш какво е било по онея времена.
              Наистина е сложно, когато няма достойни. Идеята е да придадеш легитимност на отнемането на властта от тези паразити. Вадиш най-неприятните за теб партии (аз не съм в ничии листи) и останалите (използвай номерцата според жребия, че най-лесно) ги пускаш в една кутия, бъркаш със затворени очи и- каквото-такова. Поне нещичко ще си сторил, чак такова бездарие да не е номер 1. Всеки друг, не и тези.
              ...Освен, ако не си убеден гербер. Тогава - тогава, не знам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                Бойко, ти ли си?
                ....или Севда?!

                Коментар


                • Бойко, ти ли си?

                  Коментар


                  • ГИГОУ, Базовият Държавен Дълг на България е 20% от БВП и по този показател сме на ВТОРО място в ЕС след Естония, която е с най-малък дълг.
                    Временни палиативни заеми по време на изкривена пазарна ситуация като пандемична криза, масов локдаун, блокирани външни доставки и снабдителни вериги, и в подкрепа на супер-мащабни проекти каквито са трите магистрали например, не се броят.
                    Това са временни, екстремни флуктуации - нещо като краткосрочните Потребителски Кредити, които нямат нищо общо с плавното УСРЕДНЕНО, базово развитие на икономиката, което и за най-кьоравите баяти болшевици е ясно, че е неотменно ВЪЗХОДЯЩО.
                    Което е основна причина Бойко да се радва на такава огромна популярност, уважение, и несъмнена, зашеметяваща и постоянно растяща електорална подкрепа.
                    След края на пандемията, приключване на магистралите, метрото и други тежко-инвестиционни проекти, след отваряне и нормализиране на производството, логистичните схеми, снабдяване и продажби, ще има несъмнен експлозивен подем, тези краткосрочни заеми ще бъдат изплатени бързо и положението ще се нормализира в рамките на година-две - колкото и да не ти се иска на тебе и на другите партизани от отряда на Мунчо Маймунчев - Рендето, Крушовицата, Рада Дълбоката, Пинокио, Гнома, Маяма, Бабишкян и Чалгосера.
                    ГЕРБ и Бойко са ЕДИНСТВЕНАТА Могъща Градивна Сила в България в момента
                    Last edited by X_Y; 07.03.2021, 21:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Да го кажем ЯСНО. По времето на управлението на банкянския сикаджия държавата е задлъжняла със 9607 млн Евро.

                      ВСЯКА БОЖА ГОДИНА ОТ ТОВА УПРАВЛЕНИЕ герберският самохвалко е трупал по ЕДИН милиард евро дълг.

                      Ама това няма да го чуете по никоя телевизия.





                      Гигов съгласен съм.Не мога да разбера обаче за кого да гласувам.На първо четене съм склонен да дам шанс на Борис Бонев от Спаси София.Иска ми се направи партия Спаси България но той не го прави.Тия другия съм ги евал сичките едни и същи мазни крадливи измамници.Та питам кажи за кого да гласувам.Да знаеш Слачво съм го евал още 1981г.
                      Last edited by X_Y; 07.03.2021, 21:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        кАнешно трижди проклетите борсажии взеха по-евтин ток от кАзладуйския да внасят мамицътЪ им Пък кви бански чертежи бяха сметнАлЕ старците - колко тъпаци износ щяха да правят Ц ц ц.

                        пп
                        бря, че неочакван депесарски защитник.
                        M да са и депесарски защитник станах..Ще дойде ден и ще отговаряте за съсипването на Българската енергетика...
                        Last edited by X_Y; 07.03.2021, 20:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                          През февруари 2021г. българска медия публикува статия, в която пише, че бившата кметица на Каварна Нина Георгиева Ставрева е напуснала БСП и се е присъединила към друга партия. В същата статия пише, че освен Нина Ставрева още 48 членове на общинската организация на БСП в Каварна са напуснали БСП.
                          Призовавам всички членове на БСП да напуснат БСП и никога да не гласуват за БСП, защото комунистите съсипаха България.
                          Нека никой никога да не гласува за БСП.
                          Тази не я ли разследваха след репортажа на валя ахчиева

                          Коментар


                          • Програмата F-35 е пълна катастрофа, смятат в Камарата на представителите на САЩ

                            Автор: Труд онлайн
                            Америка
                            09:29
                            06.03.2021

                            Още по темата:

                            САЩ признаха, че изтребителите F-35 са провал

                            11:48
                            2021-03-01
                            Програмите за производство и доставка на американския изтребител-бомбардировач F-35 от пето поколение и редица други големи системи от новите американски въоръжения се превърнаха в "пълно бедствие". Такава оценка даде в петък председателят на Комитета по въоръжените сили в американската Камара на представителите Адам Смит, който е член на управляващата Демократическа партия, предаде ТАСС.

                            „Процесът на закупуване (от Пентагона) през последните 20 години може да бъде описан само като пълно бедствие – с F-35, LCS (нов крайбрежен боен кораб)…бронирана машина, бойни системи на бъдещите поколения…Трябва да започнем да работим по-добре в тази посока “, убеден е влиятелният законодател.

                            В долната камара на Конгреса той представлява щата Вашингтон. От гледна точка на Смит, комисията, която той председателства, “трябва сериозно да” прочисти “тези програми като F-35”. “Можете да се оплачете от загуба на пари, но не можете да си ги върнете. Сега трябва да се уверим, че не губим повече”, каза конгресменът на уеб семинар, организиран от Института Брукингс във Вашингтон.

                            “По отношение на това колко сме похарчили и какво сме получили в замяна, това просто боли”, каза Смит за програмата за изграждане на F-35. “Какво ни дава F-35 и има ли начин да намалим нашите (финансови) загуби? Има ли начин да не похарчим толкова много пари за толкова нисък потенциал? Защото, както знаете, разходите за поддръжка (F-35) са направо зверски”, подчерта ръководителят на комисията по въоръжените сили на Камарата на представителите. Според него в случая с F-35 всичко в крайна сметка се свежда до истината „не слагайте всичките си яйца в една кошница“.

                            F-35 е многофункционален боен самолет, проектиран с помощта на технология за намаляване на неговото засичане. Доскоро в проекта за създаването му заедно със САЩ участваха 8 държави: Австралия, Великобритания, Дания, Италия, Канада, Холандия, Норвегия и Турция. През 2019 г. Вашингтон реши да изключи Анкара от участниците в програмата заради зенитно-ракетни системи С-400, които Турция купи от Русия. Самолетите F-35 се купуват и от Израел и Япония.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              кАнешно трижди проклетите борсажии взеха по-евтин ток от кАзладуйския да внасят мамицътЪ им Пък кви бански чертежи бяха сметнАлЕ старците - колко тъпаци износ щяха да правят Ц ц ц.

                              пп
                              бря, че неочакван депесарски защитник.
                              Това ще да е някой мегават с отрицателна цена - същите като твоите

                              Коментар


                              • През февруари 2021г. българска медия публикува статия, в която пише, че бившата кметица на Каварна Нина Георгиева Ставрева е напуснала БСП и се е присъединила към друга партия. В същата статия пише, че освен Нина Ставрева още 48 членове на общинската организация на БСП в Каварна са напуснали БСП.
                                Призовавам всички членове на БСП да напуснат БСП и никога да не гласуват за БСП, защото комунистите съсипаха България.
                                Нека никой никога да не гласува за БСП.
                                Last edited by Ivan2015; 07.03.2021, 19:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X