IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Здравейте, някой наясно ли е какво каза пръдльото на путин
    заповядай :

    https://voinaimir.info/2016/12/end-u...z9blZqFKOqTEl0

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

      [ATTACH=CONFIG]n3842053[/ATTACH]
      Click image for larger version

Name:	131895933_10217504298270951_3250231946230929786_n.jpg
Views:	34
Size:	50.1 КБ
ID:	3842056
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Ще се цитирам отново щото явно чукча е писател а не читател:

        В пъти по евтино - Ел.енергия , бензин , диз.гориво , газ, вода и канал, всички комунални разходи ......
        В проценти по евтино - почти всичко останало
        Click image for larger version

Name:	264973616_2190378681101315_2069169898514539537_n.jpg
Views:	1
Size:	23.0 КБ
ID:	3842053

        Коментар


        • Червената армия ни "освободи" от ...
          три самолетни завода и още 100 други фабрики, 25 000 000 кг. тютюн от държавния резерв и 5000 кг. розово масло (по-скъпо от злато).
          "Освободи" ни и от 162 000 000 лв. годишна издръжка от българския бюджет. Три години поред. Издръжка на окупационния корпус, по-голяма от бюджета на държавата ни.
          Червената армия "освободи" и българите в Македония.
          "Освободи" ги от българските имена и националност. За целта даже застреляха и над 20 000 българи на Кървав Божик - 6 януари 1945 г., а други над 100 000 хвърлипха в Титовите затвори.
          Само за първите три месеца от "освободителното" нахлуване на съветските орки, без съд и присъда са избити над 30 000 българи.
          После ни "освободихте" и от валутния ни резерв, а след него и от златния.
          "Освободихте" ни мисълта какви коли да си купуваме, защото нямаше избор освен скапаните ви руски бракми.
          Но и парите за тях пропихте, гниди руски.
          "Освободители" сте вий, само дето никой не ви щем ботуша миризлив.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Здравейте, някой наясно ли е какво каза пръдльото на путин
            И той не помни щото е заспал още в началото
            Говори се че в просъница е подписал разпускане на НАТО
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Здравейте, някой наясно ли е какво каза пръдльото на путин

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                пак се обаждате НЕПОДГОТВЕНА !
                Гейрасиме/митко,
                аре пак с поредната опорка .......ако не беше жалко щеше да е смешно
                Last edited by mibova; 07.12.2021, 21:05.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  [B]Бъркаш Това е предишното:
                  Нищо не бъркам , това за последните два дни го качи вече за четвърти път бе човек ........не видиш ли че досаждаш и никои не го вълнува поредната порция глупости
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Няма армия която да спре ГЛАДНИТЕ БУНТОВЕ. А 70% от БГ ще са гладни и аз включително. Въпреки че имам право на сертификат ще се присъединя към ТЕЗИ КОИТО РАЗБИЯТ МАГАЗИНИТЕ, СКЛАДОВЕТЕ .....
                    Не трябва да се разбиват магазини и складове а главите на тия които искат да го наложат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Бе не знам за вас, ама при мен влиза 2Г за хранителните магазини от 15- демек или ваксина или мреш от глад
                      Няма армия която да спре ГЛАДНИТЕ БУНТОВЕ. А 70% от БГ ще са гладни и аз включително. Въпреки че имам право на сертификат ще се присъединя към ТЕЗИ КОИТО РАЗБИЯТ МАГАЗИНИТЕ, СКЛАДОВЕТЕ .....
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        И кога да я чакаме да се разпадне амариканската кочина и да върнат земите на индианците ?
                        пак се обаждате НЕПОДГОТВЕНА !
                        явно е някава драновска традиция

                        https://www.moreto.net/novini.php?n=450698

                        индианци ИМА

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Къде ме видя да плюя по Русия? ...................
                          Хахахахаха
                          Важното е сам да си верваш ....щото другите си ни ясен
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron

                            Певчих о самом популярном расследовании команды Навального[/B]
                            Барбоци това за два дни го качи три пъти бе човек ........не видиш ли че досаждаш и никои не го вълнува поредната порция глупости

                            п.п.
                            Гледам че си го изтрил пак и си го качил за четвърти път
                            Last edited by markov; 07.12.2021, 20:17.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Митко дай да не сравняваме ръчна количка с ябълка.Аз лично не разбирам защо е това плюене по Русия от сутрин до вечер...нас Русия ни интересува дотолкова колкото да имаме добри отношения и изгодна търговия.Толкова.какъв е тоя напън не разбирам.Каже ви някой нещо дето не му харесва в ЕС и скачате ама Русия това Русия онова.И друго не разбирам какво помага на България плюенето шо Русия прави ни по добри по разумни или по богати???Или ей така да си правим проветрение на зъбите.Как живеят руснаците какво правят и кой да ги управлява не е наша работа и това няма отношение към нашият живот.Прав беше дедо Симо горският измамник за чипа.Ние сме един много малък но много злобен агресивен и прост народ...Никаква търпимост никакво търпение никакво смирение с мания за всезнайковщина и превъзходство над другите...
                              Къде ме видя да плюя по Русия? Ако под плюене разбираш да не съм съгласен с натрапената от комунистите лъжа, че прадядоми е бил роб- в Индия има една каста , която е най- низша и се занимава с изгребването на фекали с кофа от хорските тоалетни и канали за мизерни пари, но на индииския гребач на фекали му плащат за работата, макар и малко, има собствена къща, макар и колиба, има право да пътува. .. докато роба е 10 класи по- надолу от него- той е вещ- могат да го продават, да го подаряват, не му плащат за работата, няма право на свободно придвижване.......Или ако под плюене разбираш казването на размера на минималната заплата в Русия в отговор на ежедневните хвалебствия колко велика и могъща страна била и как трябвало да напуснем ЕС и да станем нещо подобно на Беларус. Имам един колега който си купи 3 апартамента кеш+ има 100 000 в банката и переодично разправя " ще го търсим Тодор Живков" неосъзнавайки, че при предишноя строй нито щеше да има възможност да изкарва пари, нито някой щеше да му даде да си купи повече от един апартамент или кола..... Та Българна трябва да има самочувствие, свещен егоистичен интерес и да си го гони- а интереса на българина е да живее по- богат и уреден живот. А тази цел няма как да се постигне, ако станеме някакво подобие на Беларус . Както казах и сред руснаците има нормални хора, имам и приятели руснаци, но не ми харесва това измамно чувство за величие, което има голяма част от населението им и поради това че и тях са ги обременили с фалшива история имат усещането, че цяла Източна Европа им е длъжна за нещо и трябва да им е благодарна. Веднага ти давам конкретен пример за надменност- ВИНАГИ досега в центъра на София, ако някой англичанин или американец ме е питал за нещо независимо дали да го упътя донякъде или нещо друго първо ме е питал дали говоря английски и тогава започваме разговора. Докато руснаците директно започват на руски, без да те питат знаеш ли или не един вид по презумция си длъжен да знаеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                                така е
                                излишни спорове
                                след РАЗПАДА на кочината "бензиностанция с ядрени ракети-ра$$иа" ще бъде ПЪТИ по интересно.
                                +1
                                И кога да я чакаме да се разпадне амариканската кочина и да върнат земите на индианците ?
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X