IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
    ТУК СЪМ МОИ КОМУНИСТИЧЕСКИ ТРОЛОВЕ..ПИШЕТЕ ЗА МЕН-ДС-БКП..
    Click image for larger version

Name:	elnika.jpg
Views:	2
Size:	55.8 КБ
ID:	3634215

    Коментар


    • Оги тоя не ти ли е колега?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар



















      • eurocom.bg
        Николай Хаджигенов: Няма да има дупка, в която Борисов да се скрие

        "Гражданското неподч








        Коментар


        • Весела Лечева съсипа протестиращите: Нека се запитат дали искат да продължат порочния модел на управление на държавата с хора като Васил Божков

          https://pik.bg/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0...ews949185.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Аз например протестирам, че вън е....

            и 2-3 труженички да се въртят около мене, облечени само с маски.


            Матеев,както те схващам си върл социалист,иначе при толупа,ако не си "от тяхните",пиши го я изчезнал-закопан някъде,емигрирал или .....знам ли .....мишо бирата и так далее ...-.по московски да се изразя...неведоми са пътищата мутренски.

            .Както Швейк категоризираше офицерите в полка ,да опитаме или направо да дадем примера със Сачева,А.Тодоров,Т Биков и други такива гербави "другари",които до преди да получат свише гласове,гръмко са кълнели баце,но са "израстли" в развитието си.....разбрали накъде духа вятърът...

            За твоя любимец Густав Добрият/льо Бон/-защото преведено е така ,бих ти припомнил нещо,което ти е убягнало....е случва се...

            .Цитат

            "Разработва и друга йерархия, която нарича йерархия на половете. В тази система животните, психично болните, социалистите, ...се смятат за малоценни същества"

            В по-ново време

            след 3.30 минута

            https://www.metacafe.com/watch/12098...7767e7dd2f65d/

            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар




            • Досието “Буда” I

              https://bivol.bg/buddah1.html









              На 9 декември 1996 г. Бойко Борисов е регистриран в оперативния отчет на ЦСБОП, като информатор. Мотивът за вербовката е, че контактува с “оперативно интересни лица”. Според водещия офицер кандидатът Борисов има качества и перспективи за регистрация в по-горни категории секретен сътрудник. На жаргона на службите това означава, че Борисов е дал съгласие да бъде агент-информатор, заведено му е “картонче” и в архивите се пазят негови донесения, подписани от водещия оперативен работник.








              ТУК СЪМ МОИ КОМУНИСТИЧЕСКИ ТРОЛОВЕ..ПИШЕТЕ ЗА МЕН-ДС-БКП..
              Last edited by X_Y; 02.08.2020, 19:48.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Нали това ви е целта бе, нали за това е целия този зор?
                Няма бивш комунист.
                Няма бивш агент на ДС. Те са на служба до гроб.

                Это нам известно, товарищ Штирлиц. Родина Вас не забудет.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                  Перифразирай ..

                  ..Когато мутрите/ДС мафията/ дойдоха...
                  Какво да перифразирам, те никога не са си отивали.
                  Ей на, ДС агенти още пишат тук, "загрижени" за демокрацията.
                  Като го махнеш БХ, и идват те.
                  Всъщност на БХ това му е последния мандат. След изборите някой друг ще е премиер.
                  А сега... сега лумпените платени от Чери и едни други бегълци, и някои по затворите, искат да докарат на власт какво? Какво мислиш?

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение


                    ...

                    Мирише на Комунизъм, прилича на Комунизъм, звучи като Комунизъм... ами хора, ние си живеем в Комунизъм бе!

                    Нали това ви е целта бе, нали за това е целия този зор?
                    Няма бивш комунист.
                    Няма бивш агент на ДС. Те са на служба до гроб.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • gogo6060 мутренско милиционерски трол- за това какво ще кажеш..

                      ДАНИЕЛ БОЖИЛОВ


                      КТБ е Пирамида и Цв. Василев е взел парите на вложителите и е избягал в Белград. Това е опорката която и до ден днешен ни се пробутва от обирниците начело с Борисов, Гешев, Данчо Ментата и изданията на Пеевски.

                      С продажбата на БТК обаче този мит се развенча в още един пункт. БТК беше закупена с кредити от КТБ, респ. акциите на компанията бяха заложени като обезпечение. Според БНБ и специално наети фалшиви одитори се твърдеше, че БТК не струва нищо. Сделката от онзи ден обаче показва, че не е точно така, а компанията е продадена за 2,5 млрд. лв. Цената е доста близка до твърдяната от Цв. Василев в едно негово интервю от началото на погрома. Но в КТБ от тази сделка няма да влезе НИЩО. Парите ще заминат по посока ВТБ-Борисов-Пеевски.

                      Същата схема гласяха (всъщност продължават да гласят) и с Дунарит. Даже Каскетът, като още не беше главен Каскет излезе с оферта към вложителите да се национализирал и препродадял завода, а парите да влязат в КТБ. Щяха да влязат точно толкова колкото и тия от БТК.

                      А квесторите продължават да безделничат и да цоцат огромни суми от парите в Пирамидата дет нямаше нищо.

                      Още в началото многократно съм казвал - следете парите от активите на КТБ - при който отидат ТОЙ Е КРАДЕЦА.








                      Коментар


                      • ТОДОР СТАНЕВ


                        Знаете ли че...

                        1. Според данните, предоставени от Българската Стопанска Камара, в България към момента има над 433,000 държавни служители.

                        2. Според НСИ, заетите в публичният сектор към март тази година са 547,636, като средната им работна заплата (пак според НСИ) е 1,339 лв на месец. Това, за мързящите ги да смятат, прави 731,641,696 лева месечно за заплати.

                        3. В частният сектор работят (пак според НСИ) 1,715,833, които реално изработват заплатите, нужни за т.2. Според данните, тяхната средна работна заплата е 1,311 (да, по-ниска отколкото в публичният сектор...).

                        4. Процентът на заетите в публичният сектор, спрямо общият брой на работещите в страната, е 24%. Само като справка, в Германия е 15%, в Нидерландия е 11%.

                        5. Борисов дойде на власт с обещанието да намали бройката в администрациите. Резултатът от това "намаляване" е увеличение с над 10,000 само в държавната администрация!

                        6. Ефективността на тези държавни служители е неоспорима, като според последният доклад на Световната Банка в секцията "стартиране на бизнес" България пропада до 113то място (от общо 190 държави), или малко след Гвиана, и малко преди Замбия и Гана.

                        Голяма част от тези хора на избори гласуват според зависимостта си от управлението, като поради същата причина на всички тях им е официално (по закон) забранено да се включват в протестите.

                        ГЕРБ се похвалиха, че са ги избрали 1.5 милиона българи. +30% от тях видяхме от къде са. Сега прибавете и част от семействта им, които гласуват чисто по финансови причини, сложете и "Съюза на Покойниците", които твърдо гласуват за тази партия, малко подплатени ромски гласове от махали и села (за справка - последните кметски избори) и математиката излиза.

                        Какво се оказа?

                        Ами, че ГЕРБ много добре са си научили урока от БКП и ДПС и ползват абсолютно същият "гласоподавателен подход", като държат голяма част от реалните си гласоподаватели в страх и под натиск.... Честито!

                        Мирише на Комунизъм, прилича на Комунизъм, звучи като Комунизъм... ами хора, ние си живеем в Комунизъм бе!



                        ОСТАВКА КРАДЦИ БКП-ГЕРБ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                          Като партизанин: Бойко се крие в имот на д-р Енчев, в събота нанка край Шабла за среща с Цацаров [/URL]


                          Новите шумкари от БКП се крият по резиденциите..
                          Ама видя ли как черепа отпуснал на Цецоооу физкултурника 5 млн. евра, елника дечев
                          Една герберска калинка ви мина и задмина, а по-простите от дс и армията се потите за дребна пара тука
                          Получавате на рога на изобилието само обратната му страна хаха

                          Коментар




                          • Ваневски, ето пак: не се интересувам от герб. Но всичко е по-добро от зеления чорап и курнела.
                            С други думи - всичко е по-добро от бсп(к) и на решетников резидента.

                            [/QUOTE]

                            Перифразирай ..

                            ..Когато мутрите/ДС мафията/ дойдоха...

                            .
                            Когато нацистите дойдоха за комунистите, аз мълчах; не бях комунист.

                            Когато дойдоха за социалдемократите, аз мълчах; не бях социалдемократ.

                            Когато дойдоха за тези от профсъюзите, аз мълчах; не членувах в профсъюз.

                            Когато дойдоха за евреите, аз мълчах; не бях евреин.

                            Когато дойдоха за мен – вече нямаше кой да говори.


                            Нимьолер многократно обвинява в престъпления нацистите и дълбоко се разкайва за първоначалните си убеждения. Световноизвестно става стихотворението му „Когато те дойдоха…“, преведено на десетки езици[1]:


                            Хайтов-държавата



                            Last edited by vanevski; 02.08.2020, 19:06.
                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар

                            Working...
                            X