IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
    Я някой тук да ме осветли, защо Русия ще подкрепя НАТОвски генерал да сваля правителството в България, за да спира Балкански поток и АЕЦ "Белене"... логика 0.

    Радев не е подкрепен от Русия, Радев е подплатен от Божков и други мутри за да бутне правителството в България и да създаде хаос, в който да "ловят" риба стари мутри. Стига вече сте обвързвали всичко с Русия. Всеки вика на другите че Русия това, Русия онова.... а доказателства и логика 0. Сега чакам и мен да ме обвините за Руски трол.... защото съм задал един смислен въпрос.
    Е защо пък да те обвиним че си руски трол?
    Просто връзката на резидента е такава - предложен на корни от решетников. А на тях очевидно не им пречи че Чери организира протести, даже им е добре дошло. За руснаците пък си е добре дошло - нестабилност в натовска държава бивша колония.
    Но защо са им предсрочни избори? Та редовните са само след седем месеца?
    Да не би да искат нещо да заметат?
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Имхотеп, това ти е опорка, неподкрепена с нищо.
      Всъщност, директна лъжа е!
      Да не е заболяване при вас
      Всеки, случайно заинтрегуван от думите ти, може да види Историята на постовете ми.

      Коментар


      • Респект пред полицията за чистата акция. Върнаха ми доверието, че имаме държава. Че това, което направихме преди 30 години, а именно смяната на тоталитарната система с демократична - не е загубено. Има хора, които бъркат демокрацията с анархия, но е точно обратното - тя предполага мнозинството да изработва законите, а после всички да ги спазват. Който иска промяна - и за това си има закон - да се стяга за избори, а не да се търкаля по улиците и да тормози съгражданите си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Вече се чудя, дали не им плаща директно Пеевски.
          Все неговите медии цитират

          Зер, името му чистят - най-големят дарител.
          сега нова теза - най-честните медии

          Репортери без граници, не са в час с новите тенденции, затуй леко назад в класацията по медийна свобода ни слагат
          От утре може с място напред и да сме на 110то

          Плаща ни да... мильонери станахме вече от коментари във форумчето....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
            Я някой тук да ме осветли, защо Русия ще подкрепя НАТОвски генерал да сваля правителството в България, за да спира Балкански поток и АЕЦ "Белене"... логика 0.

            Радев не е подкрепен от Русия, Радев е подплатен от Божков и други мутри за да бутне правителството в България и да създаде хаос, в който да "ловят" риба стари мутри. Стига вече сте обвързвали всичко с Русия. Всеки вика на другите че Русия това, Русия онова.... а доказателства и логика 0. Сега чакам и мен да ме обвините за Руски трол.... защото съм задал един смислен въпрос.
            Я се разберете каква опорка ще лансирате

            Единственият осъден за лъжа премиер в Европа не е ли дал нареждане?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Вече се чудя, дали не им плаща директно Пеевски.
              Все неговите медии цитират

              Зер, името му чистят - най-големят дарител.
              сега нова теза - най-честните медии

              Репортери без граници, не са в час с новите тенденции, затуй леко назад в класацията по медийна свобода ни слагат
              От утре може с място напред и да сме на 110то
              А друго какво се чудиш?
              Например че се появяваш тук само около потенциални избори?
              Сигурен съм че това ти е работата, а човек работи за пари, та не вменявай професионалната си ангажираност и на други. Не всички са като вас.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Я някой тук да ме осветли, защо Русия ще подкрепя НАТОвски генерал да сваля правителството в България, за да спира Балкански поток и АЕЦ "Белене"... логика 0.

                Радев не е подкрепен от Русия, Радев е подплатен от Божков и други мутри за да бутне правителството в България и да създаде хаос, в който да "ловят" риба стари мутри. Стига вече сте обвързвали всичко с Русия. Всеки вика на другите че Русия това, Русия онова.... а доказателства и логика 0. Сега чакам и мен да ме обвините за Руски трол.... защото съм задал един смислен въпрос.

                Коментар


                • Вече се чудя, дали не им плаща директно Пеевски.
                  Все неговите медии цитират

                  Зер, името му чистят - най-големят дарител.
                  сега нова теза - най-честните медии

                  Репортери без граници, не са в час с новите тенденции, затуй леко назад в класацията по медийна свобода ни слагат
                  От утре може с място напред и да сме на 110то

                  Коментар


                  • Ексклузивно! Тайните служби на Русия ползват президента Радев и Елена Йончева за свалянето на Борисов!

                    Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/analizi-i-komentari...ews762469.html


                    Вате, а? Блиц!

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • V_tin, давай просто Ок и после рестартирай страницата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Червен ТРОЛЕ, него няма да има как да изберат, най-вероятно ще бъде импийчнат. За държавна измяна.
                        А ти си страхлив, никъде няма да ходиш, най-много да гледаш с едно око иззад пердето.

                        хахаха- избран пряко от 2,5 милиона българи- пряко, а не косвено както гербаджиите

                        Коментар


                        • Попитах Dddd и Матеев, отговор няма.

                          Трудни ли са въпросите?


                          - Борисов през 2013/14та искаше ли "да бъде свалено от власт законно избрано правителство", водеше ли протестиращи с автобуси пред НС, блокираше ли кръстовища, бойкотираше ли Парламента, ходеше ли на работа?

                          - Колко човека държавна охрана имаше той лично в онзи момент?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            ТРОЛЧО а ама него ще преизбират а тиквата ще ходи в затвора...мислех да пътувам директно но ще отида до Дондуков да си кажа и моята ОСТАВКА!
                            Червен ТРОЛЕ, него няма да има как да изберат, най-вероятно ще бъде импийчнат. За държавна измяна.
                            А ти си страхлив, никъде няма да ходиш, най-много да гледаш с едно око иззад пердето.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Може ли да кажете да оправят сайта- налага се да правя разни неприятни повторения за да публикувам нещо, така като гледам и други имат проблеми

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Това ти влечение е нова информация за мен и действително се нарича по друг начин. Но мисля, че колегата друго имаше предвид.


                                Много ти се радвам на фантазиите. Усеща се, че губиш "моралните" си устои.

                                Коментар

                                Working...
                                X