IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Виж сега, Факушка, казах ти, преди беше доста по-ведър в коментарите си и приятен за четене. Позволи ми да знам много по-добре от теб както как работи прокуратурата, както и какви кокошки си назначи гешОФ за секретарки и заместнички, завършили в ЮЗУ-то. А любимото ми е, когато някой се осере (в случая гешОФ) и даде на неграмотник (в случая дирекция "Публична комуникация" към прокуратурата) да му замита насраното. Неграмотника не замита, а замазва и почва да се носи една смрад на нечистоплътност...

    Бъди здрав и по-малко зависим - достатъчно умен си, за да можеш повече от дращенето на ангро. препоръкЪ е
    Не ми давай препоръки.
    Писах очаквах го, но истината е че не съм.
    Не съм очаквал от теб да кажеш нещо от сорта "оставка, пък после ще видим".
    Хубави или лоши, протестите си свършиха работата, и бяха нещо като уейкъп кол за БХ и всички останали.
    Всички останали да, но не и за някои като теб. Да казваш че не те е страх от госпожа Лъжа е абсолютно безотговорно. Именно там са забъркани всички планове рр да съставя служебно правителство. Изведнъж обаче се появява на Маджо човек...
    Та за това мнението ми е че това не трябва да се допуска. След седем-осем месеца има избори. Най-вероятно герб пак ще спечели, но БХ няма да е премиер.
    Ми ти и другите видяхте ли кои са му съветници на резидента? Повече представителство ДС има май само в дпс,
    Ми чете ли въпросите до Конституционния съд за имунитета на рр? Щото май се оказва че някой с имунитет се запътил към затвора за държавна измяна.
    Предполагам за това е и истерията за оставка на Гешев. Иначе никой от вашата група не може да даде една не сенилна причина за оставка.
    И друго - склонен съм да вярвам на официалното изявление на прокуратурата, а не на "Силистренски бряг"

    Без лоши чувства.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Който няма чест и морал, ще гласува с много никове. За мене това не важи, защото нямам втори ник, за другите - не знам.
      Ала гласуването само с един ник, НЕ придава автоматически чест и морал. Строго математически погледнато, тук няма функционална зависимост и това позволява и на тотално безчестни и неморални да гласуват само с един ник (вероятно, вярвайки, че са прави)

      Та, айде спри да се дуеш, „морален ст0жер” такъв.
      Last edited by Pyramid; 13.08.2020, 16:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        ЮЗУ е едно училище което трябва да се закрие веднага моментално и дипломите му да се анулират...Умиверситетите в Пловдив Русе Варна Бургас Свищов Шумен да се ликвидират.На България са и достатъчни два университета.Закриват се и ТУ Габрово Сливен Варна Пловдив.Закрива се УНСС.Специалността счетоводство се мести в СУ.Леснотехническия и Минногеоложкия стават факултети на ТУ София....Закриват се Витиз и Спортното...Въвеждат се сериозни изпити и накрая държавни изпити с представители от бизнеса.Да се изправи пред мен студент по електроенергетика на държавен изпит от ТУ София аз да го изпитам да го видя какво знае...Ще му дам да преписва колкото си иска сяда стрещу мен и го почвам Релейна защита Режими на ЕЕС Режими на основни съоръжения в ТЕЦ Преходни процеси Мрежи Машини Осветление Автоматизация.Регулиране на напрежения и честота в ЕЕС.Проектиране на мрежи вторична комутация....И гарантирам че на 95% ще им зашия двойката без да ми мигне окото....Иде инженер по всичко шестици питаш го нещо а той вдига рамене...Инженери с десет години стаж на знаят какво е АПВ...не знаят видовете къси съединения не знаят пътищата на токовете с нулева последователност.Да не говорим да ги смятат.А изчисление на потокоразпределение абсурд.Те дори не са чули за Ом Кирхоф за Тесла..за Фарадей за Максуел...
        Да, бе да - закриват се всички университети и остава само твоя ПУЦ. Би ли ни светнал кой е този елитен ПУЦ, за да си пратя най-добрия приятел да учи в него? Става въпрос за кучето ми Топчо, което разбира от електрика точно колкото тебе, защото досега няколко пъти го е бил тока от ел. оградата. Също така има и електрическа каишка, която го пере с токов удар всеки път когато се опита да напусне имота през широко отворената бариера на входа. Въобще експерт е по високи напрежения и може да те изпита и да ти пише двойка, ако не го подкупиш с някой кокал. Това се казва корупция - нали разбираш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Само за протокола - ти в Станфорд ли си завършил или в Харвард?

          П.С. Впрочем, ЮЗУ е в ТОП-10 на ВУЗ-овете в България:

          https://www.webometrics.info/en/Europe/Bulgaria%20
          ЮЗУ е едно училище което трябва да се закрие веднага моментално и дипломите му да се анулират...Умиверситетите в Пловдив Русе Варна Бургас Свищов Шумен да се ликвидират.На България са и достатъчни два университета.Закриват се и ТУ Габрово Сливен Варна Пловдив.Закрива се УНСС.Специалността счетоводство се мести в СУ.Леснотехническия и Минногеоложкия стават факултети на ТУ София....Закриват се Витиз и Спортното...Въвеждат се сериозни изпити и накрая държавни изпити с представители от бизнеса.Да се изправи пред мен студент по електроенергетика на държавен изпит от ТУ София аз да го изпитам да го видя какво знае...Ще му дам да преписва колкото си иска сяда стрещу мен и го почвам Релейна защита Режими на ЕЕС Режими на основни съоръжения в ТЕЦ Преходни процеси Мрежи Машини Осветление Автоматизация.Регулиране на напрежения и честота в ЕЕС.Проектиране на мрежи вторична комутация....И гарантирам че на 95% ще им зашия двойката без да ми мигне окото....Иде инженер по всичко шестици питаш го нещо а той вдига рамене...Инженери с десет години стаж на знаят какво е АПВ...не знаят видовете къси съединения не знаят пътищата на токовете с нулева последователност.Да не говорим да ги смятат.А изчисление на потокоразпределение абсурд.Те дори не са чули за Ом Кирхоф за Тесла..за Фарадей за Максуел...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Само за протокола - ти в Станфорд ли си завършил или в Харвард?

            П.С. Впрочем, ЮЗУ е в ТОП-10 на ВУЗ-овете в България:

            https://www.webometrics.info/en/Europe/Bulgaria%20
            Буахахаха, 4Д, днес ме срази окончателно с тази класация. Второ място в БГ - Пловдивския, пето - НБУ, осмо - старозагорското школо, девето - русенския и десето - ЮЗУ-то. От друга страна - Американския - 22-ри, ВМА - 21-ви, МУ в Плевен - 31-ви... Е, не, това е велика класация, трябва да си я сложа в рамка, то бива стъкмистика, ма чак пък толкова.

            За протокола, което съм казвал неведнъж - жена ми е от Благоевград, та мисля, че познавам отлично града и неговите "трудови хора и прогресивна младеж" Споделял съм лафа, че влакът има 15 минути на гарата в Благоевград, за да може студентите в ЮЗУ-то да си вземат дипломите... Помня и как прехвърляха при нас разни мамини синчета от ВТУ и особено ЮЗУ, щото не можело техните деца да учат по селата, само защото са били прости и не са ги приели лелеяното "Право" в София, пък дори и да е в НБУ. Все едно, гледай си стъкмистиките

            П.С. Апропо, сега разбирам защо е този реФ за ЮЗУ-то - ми то гешОФ бил докторант там. Мда, така всичко се връзва - и заместничките, и секретарките, и подкрепата от оня толуп, дето е декан там... Абе престижно си е ЮЗУ, особено сравнено с "академията" в Симеоново
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Метежниците на Орлов мост се хванаха един друг за гушите и се заканват със саморазправа. Заканват се да има набити пияници и хвърлени в река Перловец.

              https://tribune.bg/bg/obshtestvo/man...i-v-perlovets/

              https://pik.bg/%D1%86%D0%B8%D1%80%D0...news951940.htm

              Това го написа във фесбук Манол Глишев и се закани със саморазправа с хората от други палатки в същия лагер. Той си признава, че сред тях има много луди, тъпи и прости хора, идиоти, дебили, путинисти, пияници, лумпен-пролетариати т.н. Също така си призна, че получават пари и безплатен алкохол. Цитирам:

              Извън патоса (колкото и да е заслужен), чисто практически протестите винаги привличат луди и прости хора. Снощи около лагера на Орлов мост пак се навърташе компания пияни идиоти, които нямат абсолютно нищо общо с никаква кауза. Безопасни, но шумни, досадни и тъпи.

              Разбира се, един протест трябва да е шумен. Но протестът трябва и да привлича нормални граждани, а не дебили. Тези снощи бяха дебили. Далеч съм от мисълта, че палатката на нашите почтени съседи, които подчертано не са путинисти, привлича и координира представители на лумпенпролетариата.

              Далеч съм от мисълта, че получленоразделните шнапс-крясъци "К*р за Христо Иванов" са някакъв осъзнат отговор на факта, че изгонихме Мая Манолова. Далеч съм от мисълта, че някой чак толкова фиркан може целенасочено или срещу някой лев за мастика да прави на мои приятели проблем, задето споменатите приятели носят европейско знаме в столицата на европейска държава...

              Но никак не съм далеч от това колкото пъти трябва да викам 112 и да предавам алкохолните виртуози на народната милиция. След полунощ един протестен лагер трябва да е като римско укрепление в Германия: тих и заплашителен. При следващи провокации и пиянщини определено ще има набити и хвърлени в Перловец.

              А достопочтената, демократична буржоазия ще направи добре да почне просто да присъства по-убедително и по-дълго. Всеки път пишем, призоваваме и съобщаваме, че има нужда от още хора и то от нормални хора след полунощ. Ами вземете малко да присъствате. Борисов няма да си тръгне само заради лайковете ви към тази публикация. Свободата има нужда от човешки тела.
              ПП: Аз през цялото време ви разправям, че там по площадите и катуните е най-долната измет на обществото, но вие не ми вярвате. Ето - сега самите те си го признават .... Събрали са се там за пари и безплатна пиячка, а не защото протестират за нещо си.
              Last edited by Mateev; 13.08.2020, 15:27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Като гледам кой се жертва тук, си направил бая пачка.


                Така де, аз моята я направих, ама не мислех, че Меди Доган е чак такава скънДза!

                Жертвате се за него, барикади му правите, а той само ви дава да близнете по един, ако ще и по-голям да е - сладолед...

                Така пачка не се прави! Другият път, като ти се усмихне кротко (зад очилата), кажи му го в очите: всеки от ДПС - балансьорите - трябва да си има свое яхтено пристанище! (поне)

                Как беше? В Корана било казано:" Аллах е велик и Имхотеп е негов пророк!" (може да греша: не съм спец)



                ​​​​​

                Коментар


                • Ау, Матеев.... съветвам те да се обърнеш към психолог.... Доста глупости говориш и сънуваш.
                  А на прост въпрос, на който се отговаря с ДА или НЕ, ти ми прави някакви личностни анализи и то доста далеч от истината.
                  Хайде да опитаме пак с лесен въпрос, на който се отговаря лесно пак:
                  Матеев, защо днес гербавите депутати не се явиха на работа?....
                  Ако твой работник не дойде на работа, ей така щото не го кефи да идва, ти ще му се сърдиш ли като работодател или ще го възхваляваш във форума на Инвестор?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Като гледам кой се жертва тук, си направил бая пачка.


                    Така де, аз моята я направих, ама не мислех, че Меди Доган е чак такава скънДза!

                    Жертвате се за него, барикади му правите, а той само ви дава да близнете по един, ако ще и по-голям да е - сладолед...

                    Така пачка не се прави! Другият път, като ти се усмихне кротко (зад очилата), кажи му го в очите: всеки от ДПС - балансьорите - трябва да си има свое яхтено пристанище! (поне)

                    Коментар


                    • Вероятно съм прекалил в известен смисъл и съм предложил на вниманието на писара на фараона един текст, който максимално го е затруднил. Неглижирал съм обстоятелството, че той е писар, а не читател. Откровено казано, все още не мога да разбера как го изтърпяват и за писар?! Сигурно се е случило така, че след големите суши в Долното царство (от Древен Египет), единствените "специалисти", които е могъл да си позволи фараонът, са били нЕкви геппаджийски калинки.

                      За сметка на това, като компенсация предлагам един много добър текст, който притежава почти художествени качества и допълнително е оплоден със силна емоция. Личи си, че е писан от жена, която освен това доста правдиво е осмислила и представила цялата прелест на геппаджийската действителност.


                      „Няма измъкване от справедливостта, нищо не може да остане незаслужено или незаплатено във вселената, нито в материалния, нито в духовния свят, и ако виновните не платят, тогава ще трябва да платят невинните.”

                      Писарю, познаваш ли кой е казал това?
                      Ти нали си кадър на дпс - изтъкнат либерал. България е най-бедната, болната, нещастната, корумпираната, несвободната в ЕС. Колко по-лошо може да стане?

                      Коментар


                      • Какво значение има кой къде е завършил, след като на подробна публикация от прокуратурата се отговаря с "позволи ми да знам" и бла бла
                        Не е ли очевидно, че където и Ристо Маджото е завършило

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Човекът от снимката - вероятно е около 70-те.
                          Честно казано, по времето, когато той е посещавал училище, нивото на образованието беше по-добро от сегашното (ниво).

                          Не споделяш ли подобно становище?

                          (вероятно азбуката не му е такъв препъни-камък, както например тя е проблем за много съвременни абитуриенти)...
                          Ето и моя "анализ" по снимката щом питаш...

                          Първо мислех че е циганин,но дрехите казват че НЕ Е.Кривата глава и липсата на зъби показват че е помак,и то беден, и е доведен от някое помашко село най-вероятно с рейс.Същите група кривоглави ги имаше и преди седмица в Пловдив.Виждал съм ги много пъти по Родопите и няма как да ги сбъркам.

                          Възраст 55-65 . Тежкия живот състарява бързо. Едва ли може да говори правилно български.Ниво на интелигентност :близо до това на шимпанзетата,без да искам да обиждам човека,защото явно го използват за бройка !

                          И още нещо,Родопите са пламнали и са огнище на Ковид,а тоя идва точно оттам,така че умната ....
                          Last edited by petrg5s; 13.08.2020, 14:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            както и какви кокошки си назначи гешОФ за секретарки и заместнички, завършили в ЮЗУ-то.
                            Само за протокола - ти в Станфорд ли си завършил или в Харвард?

                            П.С. Впрочем, ЮЗУ е в ТОП-10 на ВУЗ-овете в България:

                            https://www.webometrics.info/en/Europe/Bulgaria%20
                            Last edited by Ender; 13.08.2020, 14:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Очаквах подобна простотия от теб. Те всичките сте еднакви.

                              Ето и съобщението на пресцентъра на прокуратурата

                              Провереният обект Кафе-аперитив не е детски център по смисъла на Наредба 1 от 2009 година, а е питейно заведение;

                              - В хода на операцията на МВР, проведена в гр. Силистра, са били проверени десетки обекти, сред които и кафе-аперитив, носещ идентично име с това на детски център, който по документи не съществува;

                              - Предмет на проверката в хода на специализираната акция не е бил „детски център“, а обект, в който е записано по документи, че се продават акцизни стоки, които подлежат на проверка;
                              ....
                              Виж сега, Факушка, казах ти, преди беше доста по-ведър в коментарите си и приятен за четене. Позволи ми да знам много по-добре от теб както как работи прокуратурата, както и какви кокошки си назначи гешОФ за секретарки и заместнички, завършили в ЮЗУ-то. А любимото ми е, когато някой се осере (в случая гешОФ) и даде на неграмотник (в случая дирекция "Публична комуникация" към прокуратурата) да му замита насраното. Неграмотника не замита, а замазва и почва да се носи една смрад на нечистоплътност...

                              Бъди здрав и по-малко зависим - достатъчно умен си, за да можеш повече от дращенето на ангро. препоръкЪ е
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                "Сидоста" съм! Признах! И? Кое те тормози?

                                Кажи по-добре нещо ново за вашият почетен лидер. Няма ли да ти пусне нещо от софрата? Редно е! Толкова много се жертваш за ДПС! Същевременно пазиш и тайната - като партизанин на разпит!
                                Като гледам кой се жертва тук, си направил бая пачка.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X