IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Знаете ли, не ми е работа да ви светвам, но Христо Иванов има един много силен ход, който все още не се е сетил да го направи.
    Ами защо го казваш на нас- напиши му писмо, изпрати му имейл, СМС, телефонно обаждане, пощенски гълъб. Белким се вслуша в съвета ти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Амиии и това не е вярно, не ми се търси статията в гласове- просто писмо-уведомление от дариткова

      Ще трябва да съберат 121 гласа, за да я внесат официално. Най-рано това може да стане на 02.09.2020, разбира се, че ще се протааааака, за да си тече безпроблемно мандатЧЕТО на Боко.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        говорим за шефовете на болници, а не обикновения лекар.
        Говорим, че ужким няма пари за консумативи в болниците, всеки трябва да си носи всичко.
        Я, прочети пак новината, да разбереш подтекста,
        Шефа на БНБ и той беше със солидна заплата, май беше 25к/месец, нищо че проспа КТБ
        Тогава май беше мавродиев, след него дойде някакъв от странство, половин година се пазари за заплатата си
        Last edited by RUBLA; 22.08.2020, 21:33. Причина: Спазвайте добрия тон!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

          Аналогията не е вярна. Жената може да е сама като се разведе.

          Аз нямам нищо против да останем без правителство и парламент. Ама повечето ще искате да има някой да ви управлява.

          Плюс това по твоята логика болшинството от българите не искат никой. Щото никой не минава 50%
          Как разбра че никой не минава 50%, кога бяха изборите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Така е! Не е, както каза ИмхотепЧО преди 2-3 дни (ТУК), че бил внесен проектът!

            Правилно е да се каже, че проект на ГЕРБ е пуснат в Деловодството.

            За да СЕ ВНЕСЕ като Проект - трябват 121 гласа (евентуално - на 02.09.2020.

            След ВНАСЯНЕТО следва ОБСЪЖДАНЕ и ГЛАСУВАНЕ в Парламента, което е ОТ 2 ДО 5 месеца, при 160 депутати (2/3 от 240).

            .........

            Ииииииии - каква е крайната цел?

            Мииииии - мандатът на Боко .... изтичааааа!

            (Много сложна конспиративна разработка!)

            Амиии и това не е вярно, не ми се търси статията в гласове- просто писмо-уведомление от дариткова

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Да, бе, да - тя цяла България са провокатори, и само метежниците по катуните са истинските "законни" протестиращи.

              ПП: Не знам защо ми изтриха постинга, в който казвам, че по NOVA TV са показали един празен площад с десетина насядали по перваза на площада. Това е днешния "протест". Може после да се съберат още, но на здрачаване имаше само десетина човека.

              Мога да ти отговоря на въпроса (въпреки да зная, че ти си имаш твои "съображения" - но въпросът е зададен към мен...)

              Постът ти е изтрит, поне по 2 причини (за мен):

              1. Нарушаваш правилата - като най-обикновен потребител на Сайта. (коментарът ми: колкото и да се тръшкаш - ТУК корупцията НЕ МИНАВА!)

              2. Не си коректен към околните (най-нагло ме излъга, че съм в игнора ти, а ето, че ме цитираш, т.е. - заслужаваш справедливо наложеното ти наказание от коректната и мила администраторка - модератор на сайта!).

              ..................

              Ако проблемът ти е "празният" площад - също мога да отговоря: почакай 10-на дни до датата на ВНАСЯНЕТО на КАЛПАВАТА герберски Конституция.

              Надявам се да бъдеш щастлив от бройката на протестиращите на площада и по кръстовищата.

              Коментар


              • МараБА братчеди кво праити, боко простото подаде4 ли оставка. Кажете му да чака още 2 седмици тогава се прибирам да поема рабтата в свои ръце, няма съ излагаме я. Чувек от народа требе, куту мен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  На теб ти е ясно - кои са поругали паметника, но истината е различна: най-вероятно са били ПРОВОКАТОРИ..., (както ония, които хвърляха телефоните на журналистите)

                  Матеев е най-големият импровизатор, разбира се... (не се уточнява на кого се иска оставката!)
                  Да, бе, да - тя цяла България са провокатори, и само метежниците по катуните са истинските "законни" протестиращи.

                  ПП: Не знам защо ми изтриха постинга, в който казвам, че по NOVA TV са показали един празен площад с десетина насядали по перваза на площада. Това е днешния "протест". Може после да се съберат още, но на здрачаване имаше само десетина човека.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Вече стана ясно, че 5-тимата метежника, поругали днес паметника на връх Шипка, барикадирайки се в него и недопускайки вътре мирните граждани, са от ДеБъ, а не от Платеното трио. Хубаво е това народа да го знае, когато дойде времето да гласува на следващите избори.

                    На теб ти е ясно - кои са поругали паметника, но истината е различна: най-вероятно са били ПРОВОКАТОРИ..., (както ония, които хвърляха телефоните на журналистите)

                    Матеев е най-големият импровизатор, разбира се... (не се уточнява на кого се иска оставката!)

                    Last edited by RUBLA; 22.08.2020, 20:10. Причина: Забранен линк!

                    Коментар


                    • голата истина СЪДА си върши работата перфектно.

                      Обяви терористката за провокатор.

                      Добре че народа е като матейко, ама съдиите НЕ СА
                      Last edited by RUBLA; 22.08.2020, 20:10. Причина: Забранен линк!
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Новина от фейсбук:

                        Борислав Ласкин е създал анкета, в която пита хората биха ли се включили в една блокада на домовете на Платеното трио, и да направят "законен" протест със замеряне на сградите с яйца и домати. След като триото твърди, че това е законна форма на протест, нека и гражданите да протестират "законно" по същия начин.

                        Най-интересното е, че в анкетата вече са потвърдили участието си над 60 човека.

                        https://www.facebook.com/groups/6382...46205692680578
                        Last edited by Mateev; 22.08.2020, 20:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Да де, и аз точно това казвам:
                          Мафията си има прокуратура на територията, която някога е била държавата България
                          И наистина,
                          "прокуратурата (на мафията) си върши работата ефективно"
                          Само искам да ти припомня, че 2-3 хиляди прокурори и 2-3 хиляди съдии са несменяеми при всяка една власт. Те са си отделна собствена империя, и само от време на време менкат този, който стои на върха. Илюзия е да си мислиш, че смяната на Гешев ще промени нещо. Сред това стадо от прокурори и съдии сигурно има привърженици на всяка една власт, както и задкулисни връзки с всеки един мафиот. Въпреки това никой не може да ги барне, особено съдиите, които имат имунитет.

                          Нали си спомняш оплакванията на полицията и прокуратурата - "ние ги хващаме, а съдиите ги пускат". Е как при това положение някой въобще може да се пребори с така установилото се статукво? С 500 подскачащи маймуни по площадите ли?

                          България има най-много съдии и най-много прокурори на глава от населението в целия ЕС. Нещо повече - те не са 20 или 30% повече. Те са 2-3 пъти повече. И въпреки това се жалват, че са затрупани от работа и не насмогват, поради което някои дела се точат по 5-10 години.

                          Та Гешев ли е виновен за това, или ББ?

                          Виновна е КОМУНИСТИЧЕСКАТА КОНСТИТУЦИЯ, която заложи тези подводни камъни още преди 30 години. Отдавна тази конституция трябваше да бъде преосмислена и коригирана така, щото да се премахнат някои изключително сериозни проблеми в нея. Със сигурност организацията на съдебната власт трябва да бъде сериозно реорганизирана, за да може с по-малко съдии да се върши повече работа. След като западните държави го могат това, значи и в България е възможно.

                          Коментар


                          • Вече стана ясно, че 5-тимата метежника, поругали днес паметника на връх Шипка, барикадирайки се в него и недопускайки вътре мирните граждани, са от ДеБъ, а не от Платеното трио. Хубаво е това народа да го знае, когато дойде времето да гласува на следващите избори.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              голата истина - прокуратурата си върши работата ефективно
                              Да де, и аз точно това казвам:
                              Мафията си има прокуратура на територията, която някога е била държавата България
                              И наистина,
                              "прокуратурата (на мафията) си върши работата ефективно" -
                              бори се с другия клан
                              Last edited by barbaron; 22.08.2020, 18:53.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Демокрацията е "щука тонкая".Всеки има право да протестира(работейки),но някои имат право и да се напиват мешайки кафе с водка и след това да се събуждат от "кома" в Германия.
                                Убийците в Кремъл пак започват да генерират 1001 версии за тяхния опит за убийство на Навални - кошмара на гнусното блатно джудже
                                Българската
                                червена сган повтаря опорните точки, спуснати им от Кремъл
                                Както и за МН-17

                                При поступлении Навального в больницу ему был поставлен диагноз «острое отравление психодислептиками». Отравление психодислептиком
                                было приоритетной версией правоохранительных органов. Telegram-канал Baza уточнял, что речь идет об оксибутирате натрия.

                                Однако уже в пятницу врачи объявили, что следов яда в биоматериалах Навального нет.
                                По словам главврача Омской больницы скорой помощи №1 Александра Мураховского, основной рабочий диагноз Навального сейчас — это нарушение обмена веществ и углеводного баланса, которое может быть вызвано резким понижением уровня сахара в крови.

                                У нас нет никаких нормальных данных из больницы в ОМСКе. Мы слышим какой-то трамвайный диагноз: нарушение обмена веществ. Это просто стыдно, если ты озвучишь такой диагноз на экзамене, тебе двойку поставят, тебе диплом врача не дадут. Это не диагноз, это помойка, что называется, диагностическая.

                                Это не похоже на гипогликемию, которая моментально лечится с помощью укола глюкозы, максимум — в течение часа. Анализ на глюкозу всегда берется одним из первых, поскольку низкий уровень сахара — это частая причина обмороков. Его [Навального] состояние могло быть обусловлено нервно-паралитическим веществом, если он, как говорят, громко кричал в самолёте.
                                Last edited by barbaron; 22.08.2020, 18:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X