IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    А бе,Гигов ,ще ми припомниш ли едно правителство,от което българите да сме доволни?!
    Царя - мадридридски комарджия...Юпитата ли ,хипита ли - тях как ги категоризираха не си спомням,ама щом не ги избраха пак,значи за нищо не са ставали...
    Сергей,който пък бил гей, в разнородните коалиции,включая и с ДПС ,с които /предвид миналото/,би трябвало да са вечни и непримири врагове - без коментар....
    Ваньо Костов ,какъв точно маангал беше - престъпна приватизация....
    Виденов - "Зима"...
    Тия ,по- предните дажее вече не си ги и спомням,какви точно бяха....Там - Луканово лято ли,Берова пролет ли,Младенови танкове,всичко ми е паприкаш в главата...?!
    Тааа,мисълта ми е ,че всичките тези ,когато са идвали на власт, са събирали по 1,5 - 2 млн.,а докато са били в опозиция - по-скромничко...
    След като всичките гореизброени,са събирали м/у 1 млн. и 2 млн. - да приема ли, че съотношенито тъпаци и корумпета е едно и също с това,което ти си определил по-горе....И тия 1,5 - 2 млн. все едни и същи ли са и просто пренасочвот вота си ,или са 3-4 пъти по 1,5 - 2 млн, или пък картината е по-умешана,като на Пикасо?
    А бе ,с две думи,търся колко са тъпаците и колко са корумпираните в България ползвайки твоята логика?!
    Свато ... играта е винаги една и съща, само играчите се сменят ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      А бе,Гигов ,ще ми припомниш ли едно правителство,от което българите да сме доволни?!
      Царя - мадридридски комарджия...Юпитата ли ,хипита ли - тях как ги категоризираха не си спомням,ама щом не ги избраха пак,значи за нищо не са ставали...
      Сергей,който пък бил гей, в разнородните коалиции,включая и с ДПС ,с които /предвид миналото/,би трябвало да са вечни и непримири врагове - без коментар....
      Ваньо Костов ,какъв точно маангал беше - престъпна приватизация....
      Виденов - "Зима"...
      Тия ,по- предните дажее вече не си ги и спомням,какви точно бяха....Там - Луканово лято ли,Берова пролет ли,Младенови танкове,всичко ми е паприкаш в главата...?!
      Тааа,мисълта ми е ,че всичките тези ,когато са идвали на власт, са събирали по 1,5 - 2 млн.,а докато са били в опозиция - по-скромничко...
      След като всичките гореизброени,са събирали м/у 1 млн. и 2 млн. - да приема ли, че съотношенито тъпаци и корумпета е едно и също с това,което ти си определил по-горе....И тия 1,5 - 2 млн. все едни и същи ли са и просто пренасочвот вота си ,или са 3-4 пъти по 1,5 - 2 млн, или пък картината е по-умешана,като на Пикасо?
      А бе ,с две думи,търся колко са тъпаците и колко са корумпираните в България ползвайки твоята логика?!
      Идеални хора няма, както и идеални правителства. А българските са в голямата си част и корумпирани.
      Ама такъв простак и престъпник, като Боко Тиквата на власт не сме имали. Да не говорим какъв лъжец и самохвалко е.... Там няма равен.

      Я ми кажи за случая Чакъра, дали е вероятно същият да се е самоубил с граната, при положение, че в къщата, където се беше укрепил, са изстреляни 15 гранати (по заповед на главния секретар на МВР Бойко Методиев Борисов).
      И каква е вероятността полицията да направи непредубедено, независимо от главния секретар, разследване на тази смърт?
      И сега, ако се есхумира трупът и се направи повторна експертиза на останките, дали ще се намерят парчета от РЪЧНА граната, както твърди тогава следствието?
      Тоя твой кумир ще отиде в затвора заради заповедта да убият човек без нужда. Да напомня, че човекът имаше автомат калашников, но не е стрелял "на месо". Нито един полицай не е пострадал при акцията. Можеха да преговарят, да протакат два-три дни, докато човекът се изтощи. Можеха да закарат жена му там и пак да преговарят, ама бабаитът Бойко Тиквата заповяда да се стреля с гранатомет и човекът беше унищожен.
      И после същият бабаит ми се прави на много човечен, много голям пич. А е просто УБИЕЦ!
      И ти го подкрепяш. Един убиец!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

        Чак пък милион и триста хиляди не са. За ГЕРБ на последните парламентарни избори са глсували 1 милион и 147 хиляди.
        Един милион тъпаци и 147 хиляди корумпета, като теб. Та корумпетата в затвора и конфискация, а тъпаците по 5 години принудителен труд. Да ремонтират на Тиквата насраните магистрали, да боядисват, това което бе построено при социализма..... Такива работи. Ти, в Белене естествено. Всеки който подкрепя престъпника Борисов е престъпник. И да нямаме такъв закон, ще го препишем от братята кравари, те имат.
        А бе,Гигов ,ще ми припомниш ли едно правителство,от което българите да сме доволни?!
        Царя - мадридридски комарджия...Юпитата ли ,хипита ли - тях как ги категоризираха не си спомням,ама щом не ги избраха пак,значи за нищо не са ставали...
        Сергей,който пък бил гей, в разнородните коалиции,включая и с ДПС ,с които /предвид миналото/,би трябвало да са вечни и непримири врагове - без коментар....
        Ваньо Костов ,какъв точно маангал беше - престъпна приватизация....
        Виденов - "Зима"...
        Тия ,по- предните дажее вече не си ги и спомням,какви точно бяха....Там - Луканово лято ли,Берова пролет ли,Младенови танкове,всичко ми е паприкаш в главата...?!
        Тааа,мисълта ми е ,че всичките тези ,когато са идвали на власт, са събирали по 1,5 - 2 млн.,а докато са били в опозиция - по-скромничко...
        След като всичките гореизброени,са събирали м/у 1 млн. и 2 млн. - да приема ли, че съотношенито тъпаци и корумпета е едно и също с това,което ти си определил по-горе....И тия 1,5 - 2 млн. все едни и същи ли са и просто пренасочвот вота си ,или са 3-4 пъти по 1,5 - 2 млн, или пък картината е по-умешана,като на Пикасо?
        А бе ,с две думи,търся колко са тъпаците и колко са корумпираните в България ползвайки твоята логика?!

        Коментар


        • Някой сеща ли се коя от ухилените тиквоподобни е "простата к.....а п...ка?
          Караянчева: Да си на "Дондуков" не те прави президент





          Какво викаш дедо попе? И трите ли?
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            А Тома Белев плаща ли данъци?

            Той не работеше ли в някакво НПО?

            Сигурен че и той прибира пари от нашите данъци.
            Тоя брои комарите по Дунав и пречи да се построи 2 лифт на Банско и затова му плащат.

            Коментар


            • Гигов, кефиш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Това съобщи пресслужбата на Министерския съвет.




                dnevnik.bg



                Данаил Кирилов подаде оставка
                Това съобщи пресслужбата на Министерския съвет.







                ДАНИ ВЪРНИ СЕ..КОЙ ЩЕ ПИШЕ КОНСТИТУЦИИ..
                Не може да се отрече ,че изглеждаше смешно и не на място като министър.

                Коментар


                • Тука в тази тема един индивид постоянно ни залива с някакъв "Дънинг-Крюгер", та днес реших да попитам уикито що за птица е това. Ето какво ми снесе всезнайната енциклопедия:

                  Ефектът на Дънинг-Крюгер е когнитивна склонност, при която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, изразяващо се в надценяване на собствените познавателни способности. Тази склонност се приписва на метакогнитивната неспособност на неквалифицирания да разпознава грешките си.
                  Това преведено на нормален език, означава че някои глупави са толкова глупави, че чак не могат да разберат, че са глупави.
                  Поради което имат склонност да се величаят като много и изключително умни.

                  Сещам се за един в този форум, който се величае като изключителен умник, толкоз умен, че си е купил рентгенометър да мери лъчението от изкуствените спътници. Глупакът се не сеща, че излъчването на Слънцето във ВСЕКИ спектър е милиарди пъти по-мощно от каквото и да би било излъчване от някакви човешки уреди, поставени на изкуствени спътници и захранвани от немощни фотоволтаични панелчета.
                  Истински Дънинг-Крюгер.

                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • https://www.vesti.bg/bulgaria/demogr...-bosna-6114004
                    Демографски срив: В България е по-тежко, отколкото в Босна

                    До тук ни докара тиквеника защото си мисли, че държава се прави като "Давам 200 милиона за това, Давам 300 милиона за онова. Даавам." Тупат го по главицата еврогейтаците и той им изпълнява желания. Нищо не направи за България тиквата. Нула.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Не мислиш ли, че прекаляваш с исканията си да вкараш милион и триста хиляди Българи в затвора, и да им конфискуваш имуществото?

                      Та те дори и най-зверски настроените комунистически отрепки не са правили такива мащабни репресии веднага след 9-ти септември. Ти направо ги би всичките с възгледите си и мечтите си, и ни даде доказателство каква е истинската цел на червените отрепки в държавата - терор и геноцид на всеки с различно мнение.

                      На такива хора посмъртно власта не трябва да им се дава в ръцете, ако ще и кръв да се лее.
                      Чак пък милион и триста хиляди не са. За ГЕРБ на последните парламентарни избори са глсували 1 милион и 147 хиляди.
                      Един милион тъпаци и 147 хиляди корумпета, като теб. Та корумпетата в затвора и конфискация, а тъпаците по 5 години принудителен труд. Да ремонтират на Тиквата насраните магистрали, да боядисват, това което бе построено при социализма..... Такива работи. Ти, в Белене естествено. Всеки който подкрепя престъпника Борисов е престъпник. И да нямаме такъв закон, ще го препишем от братята кравари, те имат.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Ще престанеш ли да споменаваш името ми във всеки един твой постинг, и да ме обиждаш само затова, че не съм ти дал 300 000 лева. Ами няма да ти дам, защото си измамник и си ме мамил и друг път. Също така не си никакъв изобретател, а точно обратното - некомпетентен с мания за величие,

                        Господа модератори - много ви моля да озаптите този измамник и нискоинтелигентен комплексар. Във всички форуми, в които се е подвизавал, има вечен БАН. Само в този форум го търпите, и дори не му триете задливите, обидни и лъжливи мнения.
                        Налага се, да се върнем към фактите и да видим, кой обижда, за начало както, и кой лъже и мами:

                        1.Единствено в Матейковия форум съм с „вечен” бан.
                        2.ОТДАВНА съм му рекъл - и тук може да го откриете, ПИСМЕНО, че не му ща „300-те хил.лв.”. Дори, му предложих да го информирам за нови продукти и пазари, на които, неговият холдинг, може да направи стотици милиони, т.к. предстои производство инпродажба на.оборудване, което, ще се нуждае от компоненти и резервни части. Отказа. АЗ МУ ДАВАМ ПАРИ, ТОЙ НЕ ЩЕ.(Изглежда, според Него, твърденията ми са били „некомпетентни” вероятно, защото, си е въобразил, че има монопол в дефиниране кое „може” ѝ кое „не може” да се произвежда?) Не узна състоянието на нещата и мотивите за твърденията ми, ала „с Неговите умни директори”, ги стреснал един „хуйчец”. Дори, ТУК му писах, че аз на него съм готов да плащам за продукти. Да, ама не. Е, остана си с хуйчеца и сега, бръмчи.
                        3.Твърди, недоказано, че съм го бил „мамил ѝ друг път”? Яко. Само, дето - може да проверите - ПОНЕ ТУК, „измамата” е само в болната му глава. За Ѝ друг път, е нужен поне един, в случая, „сегашния”, който, ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ДЕФИНИРА И ДА ДОКАЖЕ. Веднъж, САМ го признава, после...КОГА КАЗВА ЕДНО И СЪЩО МАТЕЙКО ? (освен, че нямало да ми даде 300 000 лв). Дори т.нар.първи път, когато съм го бил „измамил”, бях - разказах тук, и Матейко може да провери фактите в „ Белком ООД” каква е била цената на „метрологичния сертификат” и каква - на продукта. Бях наемен работник, такава цена ми дадоха от Бургас, дето им е централата, пък после ми казха, че „сбъркали”.
                        ЗАЩО НЕ СИ ПОИСКА ПАРИТЕ СИ ОБРАТНО ИЛИ НЕ ВЪРНА ПРОДУКТА, ВЪПРОСНИЯТ МАТЕЙКО?
                        4.Не съм бил изобретател? Напротив. По дефиниция, който е изобретил нещо, той е негов изобретател. Имам достъчно изобретени неща, И СЪМ ЗАЯВИЛ И РЕГИСТРИРАЛ САМО ИЗОБРЕТЕНА ОТ МЕН ИНДУСТРИАЛНА СОБСТВЕНОСТ, докато - понеже вече се спомена, че и Матейко бил патентовал но, е работодател на куп народ - не съм сигурен че, сред патентованите от пчеларя неща, няма и такива, изобретени от други, т.нар.служебни изобретения...или САМО такива.
                        5.За твърденията за „мои ,мании”, дето си ги позволява въпросният субект, отбелязвам, че няма компетентността да поставя диагнози. НЕКОМПЕТЕНТЕН Е. Ако иска да го вземем насериозно (поне за това му твърдение), да ходи, да завърши психиатрия, поне. Щото, иначе, гледаме по-предното изречение.
                        6.Твърди, че „сам си е направил парите”. А няма как, без за него да са работили стотици хора ито не една, а доста годинин наред. ЗНАЕМ, че в капитализма има експлоатация. Ала, чак такава липса на прецизност в изказа, е свойствена на определено, нискосортни маргинали и не се връзва с Оногова, за когото, се представя Матеев. Съществуват два основни варианта:
                        6.1. Той не разбира какво казва, т.к.е глупав или,
                        6.2.НАРОЧНО, не казва истината (лъже, мами) с някаква цел.
                        НАЯСНО СМЕ, МАТЕЕВ НЕ Е ТОЧНО ГЛУПАВ. Образован е, занимава се с не по-малко образовани хора...

                        ЗАТОВА, Изводът се налага сам:

                        ИЗМАМНИК Е НА МАТЕЕВ НА МАЙКА МУ СИНЪТ, С ИМЕ РОСИМИР.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          10 са негърчетата, джуджетата са 7

                          Ама скоро и тях ще ги преименуват, за да не обиждат хората с нисък ръст.
                          Не, джуджетата са 8/осем/....Питай Петьо Еврото
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Протестърите съвсем са изперкали

                            "Къде е ролексът на митрополита? Гербаджийски синод, църквата се е продала!" - с тези викове протестиращите посрещнаха на излизане от метростанцията официалните представители на духовенството, осветили обекта.

                            "Какво искате? Не мога ли да осветя метрото, което ще ползват и онеправданите?", отговори един от свещенослужителите. Те също бяха освиркани заедно с останалите официални лица, които излязоха от подлеза. "Срам ни е от вас! Вие сте крадци!", скандират протестиращите.


                            Така се почва. БЛМ в САЩ вече водят 2 обиколки, но и там почнаха с църквата и вярата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                              Вече няма да четете бестселъра на Агата Кристи
                              "Седемте малки негърчета"
                              а
                              "Те бяха седем"

                              10 са негърчетата, джуджетата са 7

                              Ама скоро и тях ще ги преименуват, за да не обиждат хората с нисък ръст.

                              Коментар



                              • Вече няма да четете бестселъра на Агата Кристи
                                "Десетте малки негърчета"
                                а
                                "Те бяха десет"



                                П.П. Мерси, [прецизен като] математик

                                Коментар

                                Working...
                                X