IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Да, този вариант не може да се отхвърли.
    При това сега се чувства сигурен и следователно - силен.
    Живее в Бояна, пазят го три реда верни гавази.
    Самочувствието му расте, независимо от съмненията на колегите му в неговата компетентност и пригодност. Чуждото мнение никога не го е тревожило, той е пратен работа да върши.
    Движи се той, по ръба на стария покрив и да видим кога ли някоя стара дъска ще му изиграе номер. А Баце е много по-загадъчен в последно време. Дори си мисля, че може да е почувствал заплаха за живота, та не се показва никъде Не са демократични такива методи, но разни психота може да са обострили симптомите, особено след карантината

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Гешето е креативен, все ще измисли някоя триходовка да обърне играта
      Да, този вариант не може да се отхвърли.
      При това сега се чувства сигурен и следователно - силен.
      Живее в Бояна, пазят го три реда верни гавази.
      Самочувствието му расте, независимо от съмненията на колегите му в неговата компетентност и пригодност. Чуждото мнение никога не го е тревожило, той е пратен работа да върши.

      Коментар


      • Ванчевски, ама вие сравнявате курорт с избушено от войната село до границата, Разстояние между тях 300км. Недейте така, прилича на обикновена демагогия
        Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение





        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Абе начев сдра се.
          А резултат йок,

          Ти първо ме топна на твоя водещ политически офицер, след това отиде да си купиш индулгенция като гласува за гепп, пък сега много ти е зор да си говориш с мен.
          Ами ако вече са ме пратили в панделата и се е наложило да си купувам смарт телефонче от надзирателите?!

          Коментар


          • Най-бедните държави са държави, създадени от бивши роби (Хаити, Либерия). Робът не мечтае за свобода; робът мечтае за тирания. Не всички селяни са.били доволни от премахването на крепостничеството в Русия през 1861 година. Това отбелязва и Некрасов в стихотворението си "Кой живее добре в Русия?"

            По време на Гражданската война в САЩ през 1861-1864 г. много чернокожи сa служили на южната армия. но

            Северът се бори за освобождението на робите

            https://clubz.bg/16387-dva_svqta_snimki

            Два свята (снимки)


            Как живеят градовете, които СССР "освободи" и отне от Финландия през 1939-1940 г. - вижте сами



            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Е-ее, ти ги закла!
              Отне ми това удоволствие, а им бях заложил въдичка.
              Ама и геппа взе да нахитрява и много лукав стана. Обикновено като споделя за бройката на протеста, скачат като бесни хиенови кучета и вадят снимки на 2о-30 шляещи се по площада.
              Вчера мълчат кат о спукани гайди.
              Вече са станали като кучето н а Павлов - знаят, че а са скочили, а получат тояга.

              Най-значимата новина от снощи беше свързана с инициатива на адв. Екимджиев и ми е много интересно за реакцията:

              Адвокат Екимджиев призова Гешев да разследва ОПГ начело с Борисов
              Гешето е креативен, все ще измисли някоя триходовка да обърне играта

              Коментар


              • Абе начев сдра се.
                А резултат йок,

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Европейските медии опровергават Биков: Отразяваме корупцията ви безплатно

                  Лъжат, тяхната ма.а!
                  Взеха, а сега се правят на VG.
                  И той зе, водеше после дружески чатове, ама като се разсмърдя, вече престана да познава неправилните хора.
                  Дали е разделил нещо със своите?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Георги Готев ще пита западните медии кой и колко им плати, което твърди Тома Биков

                    черепов напазарувал Шпигел да напише статия за 70 предадени турци, воглаве с БЮЮК
                    Имаме победител в конкурса за бърза реакция във връзка с плещене на глупости и цапане на ефира!
                    Изказване на Тома Биков срещу европейските медии доведе до реакция на фондация "Конрад Аденауер"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Е-ее, ти ги закла!
                      Отне ми това удоволствие, а им бях заложил въдичка.
                      Ама и геппа взе да нахитрява и много лукав стана. Обикновено като споделя за бройката на протеста, скачат като бесни хиенови кучета и вадят снимки на 2о-30 шляещи се по площада.
                      Вчера мълчат кат о спукани гайди.
                      Вече са станали като кучето н а Павлов - знаят, че а са скочили, а получат тояга.

                      Най-значимата новина от снощи беше свързана с инициатива на адв. Екимджиев и ми е много интересно за реакцията:

                      Адвокат Екимджиев призова Гешев да разследва ОПГ начело с Борисов
                      Гешев няма да го стори. Зависим е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Мисля, че това беше операция на тайните служби, която сега много удобно се вади като някакво престъпно деяние по НПК. Откога операции на тайните служби станаха обекти на текстовете по НПК и се приравниха с обирите по бостаните? Може би от времето на "Оня списък" насам, когато бе размита границата между разузнаването и ресторантьорството.
                        Тайните служби на България нямат своя политика, която е различна от официалната. Някъде по света е имало примери, а вероятно и още има, при които службите стават държава в държавата и играят своя игра. Последното е абсолютно неприложимо за бойковска България. Единствената роля, която потенциално им е била отредена в тези десетки случаи е евентуално да ескортират и предават на границата турците на колегите си от другата страна.

                        Фрапантното в този случай е, че вече и българският съд бил намесен. При наличие на съдебно решение /я по очевидно обществено познат и станал достояние на медиите случай, хипотезата за операция на тайните служби, която е прескочила държавната воля, е категорично неприложима.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Е-ее, ти ги закла!
                          Отне ми това удоволствие, а им бях заложил въдичка.
                          Ама и геппа взе да нахитрява и много лукав стана. Обикновено като споделя за бройката на протеста, скачат като бесни хиенови кучета и вадят снимки на 2о-30 шляещи се по площада.
                          Вчера мълчат кат о спукани гайди.
                          Вече са станали като кучето н а Павлов - знаят, че а са скочили, а получат тояга.

                          Най-значимата новина от снощи беше свързана с инициатива на адв. Екимджиев и ми е много интересно за реакцията:

                          Адвокат Екимджиев призова Гешев да разследва ОПГ начело с Борисов
                          Мисля, че това беше операция на тайните служби, която сега много удобно се вади като някакво престъпно деяние по НПК. Откога операции на тайните служби станаха обекти на текстовете по НПК и се приравниха с обирите по бостаните? Може би от времето на "Оня списък" насам, когато бе размита границата между разузнаването и ресторантьорството.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                            https://www.youtube.com/watch?v=K8VwsUMBTFY

                            Облаците отвън за Борисов се сгъстяват
                            Държавния департамент: Ендемична корупция и мудна съдебна система
                            Шпигел .......
                            Евродепутати наричат БХ и Цацаров, бандити.

                            Дали Гешев ще възбуди наказателно производство за нарушение на НК за поставяне в услуга на чужда държава, тоест престъпление против Републиката, при условие, че две съдебни инстанции са забранили депортацията на Бююк
                            Е-ее, ти ги закла!
                            Отне ми това удоволствие, а им бях заложил въдичка.
                            Ама и геппа взе да нахитрява и много лукав стана. Обикновено като споделя за бройката на протеста, скачат като бесни хиенови кучета и вадят снимки на 2о-30 шляещи се по площада.
                            Вчера мълчат кат о спукани гайди.
                            Вече са станали като кучето н а Павлов - знаят, че а са скочили, а получат тояга.

                            Най-значимата новина от снощи беше свързана с инициатива на адв. Екимджиев и ми е много интересно за реакцията:

                            Адвокат Екимджиев призова Гешев да разследва ОПГ начело с Борисов

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Свински черва...
                              „България не е чужбина. Как руските корпорации контролират чиновниците и медиите в страната”
                              Че то, който не е дошъл с пари, той не ги е контролирал, 'баси.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                https://www.youtube.com/watch?v=K8VwsUMBTFY

                                Облаците отвън за Борисов се сгъстяват
                                Държавния департамент: Ендемична корупция и мудна съдебна система
                                Шпигел .......
                                Евродепутати наричат БХ и Цацаров, бандити.

                                Дали Гешев ще възбуди наказателно производство за нарушение на НК за поставяне в услуга на чужда държава, тоест престъпление против Републиката, при условие, че две съдебни инстанции са забранили депортацията на Бююк
                                Нищо няма да възбуди Гешев. Ще продължи да се занимава с кокошкари и да служи за бухалка на мафията.
                                ОСТАВКА ЗА ВСИЧКИ ПАРАЗИТИ ! ! !

                                Коментар

                                Working...
                                X