IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

    Our Brand is Crisis?

    Pipbel, това е коментара ми за цитирания от теб текст.
    Мисля, че го свързвам с този филм.
    Не знам дали сте го гледали скоро.
    Заслужава си, най-малкото заради Сандра Бълок.
    Много силен, смазващ филм. Въпросите са повече от отговорите
    Но ми се е запечатала финалната сцена със Сандра Бълок сред метежниците и думите "Когато пътят е окалян, трябва да прокараш нов"
    /Нашето мото е Криза/

    Много добър, друг стар филм в тази тематика е "Да разлаеш кучетата"
    https://24box.bg/watch/да-разлаем-ку...8illUZW4w.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

      Мисля че е крайно време да се обърнем към Оперативна Дирекция на инвестора и да се оплачем от някои личности на длъжност. Мой проблем наскоро се реши доста бързо с едно обаждане по телефона. Разбира се този номер не е посочен в контакти на инвестора
      Все още, вярвам в силата на позитивния пряк диалог
      Може и прекалена оптимистка да съм )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Един негоден счетоводител изджафка нещо, приглася му и баба съни(тя)
        Ако иска да научи нещо ново,
        да потърси документи с ключовите думи "inflation immobilier" -
        ще му излязат 3 230 000 документа (само на френски) .
        Може да опита и с "évolution prix immobilier"
        Може да опита и на други езици
        инфлация на сърдито старче е по - точен смислово от твоя термин,
        ако ще и цялата френска енциклопедия да преровиш
        Last edited by съни(тя); 14.11.2020, 18:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          aleks262. Andi 11, като цензурирате, трийте наред, а не избирателно обидите!
          Има ли разлика да наречеш някого малоумник, гей, идиот ... или ползваните от Барбарон определения?
          На същия мога дъщеря да му бъда, има и сред модераторите, които ме познават и знаят, че фактологически е така, грам не ме интересува как ще се обръща в личен план, но когато целта му е с ад хок техники - ниглежиране, обиждане на образа с цел омаловажаване на мнението, това също се нарича обида, нали?
          И към другия съфорумец, същата история с неадекватно определение/

          Мисля че е крайно време да се обърнем към Оперативна Дирекция на инвестора и да се оплачем от някои личности на длъжност. Мой проблем наскоро се реши доста бързо с едно обаждане по телефона. Разбира се този номер не е посочен в контакти на инвестора

          Коментар


          • aleks262. Andi 11, като цензурирате, трийте наред, а не избирателно обидите!
            Има ли разлика да наречеш някого малоумник, гей, идиот ... или ползваните от Барбарон определения?
            На същия мога дъщеря да му бъда, има и сред модераторите, които ме познават и знаят, че фактологически е така, грам не ме интересува как ще се обръща в личен план, но когато целта му е с ад хоминем техники - ниглежиране, обиждане на образа с цел омаловажаване на мнението, това също се нарича обида, нали?
            И към другия съфорумец, същата история с неадекватно определение/

            Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Един негоден счетоводител изджафка нещо, приглася му и баба съни(тя)
            Last edited by съни(тя); 14.11.2020, 18:29.

            Коментар


            • Българите са народ който с огън и меч са имали всичко което пожелаят,а сега какво надупили са се на англо-саксите и са протегнали ръчичка за
              милостиня.Срам и позор,този надпис"Съединението прави силата "е много хубав ,но
              нищо такова няма.....празни думи без съдържание.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Само един е разказът по тази картинка:
                България преди - при
                реалния социализъм създаде толкова ненормални управляващи и население,
                че от 1989 до днес те си създадоха
                най-уродливата "държава" в Европа,
                а 2 500 000 нормални граждани я напуснахи се размножават в цивилизовани държави.
                Някои от
                ненормалните заминаха за Германия и от там пускат във форума картинки като горната

                Коментар


                • Коментар


                  • Пази боже от активен и деен тъпанар.
                    Бетер малките деца е - виж виж как пръска пистолетчето с вода, мамо мамо виж самолет
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Престъпното правителство на банкянския сикаджия е готово да прахоса нова колосална сума народни пари за "котка в чувал", т.е. за още неизмислени, неизпитани, непроизведени и никому ненужни милиони ваксини за грипчето ковид.
                      Мутафчийски: Смущаващо е, че ще се сдобием с толкова голям брой ваксини и на такава огромна цена

                      "Нямаме друг полезен ход освен да се включим солидарно с всички европейски страни. Добре е да имаме различни набори от ваксини. Смущаващо е, че ще се сдобием с толкова голям брой ваксини и на такава огромна цена. Но явно така е измислен механизмът, по който се работи в ЕС."
                      ..............
                      Седем са ваксините в напреднала фаза на разработка, като квотата за България с определените количества е на стойност близо 380 милиона лева. С останалите разходи за логистика и за съхранение сумата надхвърля половин милиард лева. Затова е необходима санкцията на парламента, където единствено чрез широкото народно представителство и в дебати може да се даде зелена светлина на закупуването на ваксините, каза още премиерът.
                      ....................
                      „Страната ще има изключително голям брой ваксини – 12-13 милиона ваксини“, заяви от своя страна министърът на здравеопазването Костадин Ангелов.

                      Главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев също изрази опасение, че страната ни ще получи прекалено голямо количество ваксини, които няма да можем да използваме.
                      Половин милиард лева, хвърлени на вятъра. При 2,5 милиона работещи у нас, това прави по 200 лева от всеки работещ.
                      Това престъпно правителство наистина се подиграва с нас. Първо предплати някакви хвърчила, даде 2.5 милиарда за абсолютно ненужни и все още непроизведени бойни самолети, оня ден още милиард и нещо за някакви бойни кораби, а сега пък за непроизведени и неизпитани ваксини, които ще пожелаят да си сложат може би по-малко от половин милион българи.

                      А банкянският сикаджия дори няма доблестта да вземе решение като премиер, ами го прекарва през парламента. И утре, когато се размирише цялата тая прогнила работа, той пак ще бъде чистичък като сълза.

                      Големи идиоти сме това българите, че търпим тоя престъпник да ни управлява!
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Често казано едва ли на някой му пука за психичното ти здраве

                        Кажи сега кво стана с протестите, че аз вече не ги следя. Стигнаха ли до 150 ден или вече и на отровното трио не му се стои на студа.
                        Е как! Аз ги следя много внимателно и с интерес, обаче няма никаква информация...

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Колкото и усмихнати муцуни да сложиш в края на едно "тържествуващо" изречение, такова понятие като "инфлация на цените на жилищата" няма в нито една икономическа теория.
                          Един негоден счетоводител изджафка нещо, приглася му и баба съни(тя)

                          Ако иска да научи нещо ново,
                          да потърси документи с ключовите думи "inflation immobilier" -
                          ще му излязат 3 230 000 документа (само на френски) .
                          Може да опита и с "évolution prix immobilier"
                          Може да опита и на други езици

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Кажи сега кво стана с протестите, че аз вече не ги следя. Стигнаха ли до 150 ден или вече и на отровното трио не му се стои на студа.
                            Просто им ръждясаха микрофоните, а вече няма пари за нови ......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Геппардите отново ще ореват вселената, че съм ги задушил и удавил!
                              Сигурно вече са нервни и пристъпват от крак на крак: Хайде бе, няма ли да г о приберат този най-накрая и да го профилактират?!

                              Ти нали знаеш, че аз съм ухапан от мухата цеце, но поради епидемията сега, няма места в инфекциозните и не ни прибират принудително
                              Често казано едва ли на някой му пука за психичното ти здраве

                              Кажи сега кво стана с протестите, че аз вече не ги следя. Стигнаха ли до 150 ден или вече и на отровното трио не му се стои на студа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                "Работата носи свобода..."
                                Авторът дали щеше да е по-доволен ако Баце беше сдъвкал някой такъв лозунг.




                                Коментар

                                Working...
                                X